The Arabs

Χωρίς νερό μπορώ, χωρίς ιστορία όχι...Συνεχίστε ακάθεκτοι
Post Reply
User avatar
diant
Football Legend
Football Legend
Posts: 11291
Joined: Mon Nov 22, 2004 1:11 pm
Status: vitam impendere vero
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Συνέχισε

Κάποιος πρόεδρας θα σου εμπιστευθει την ομάδα... :drinking:

Τουλάχιστον πές μας τί απέγιναν οι πρωταγωνιστές :D
★ When the snows fall and the white winds blow, the lone wolf dies, but the pack survives ★
User avatar
Snk
Director Of Football
Director Of Football
Posts: 6539
Joined: Mon Dec 08, 2003 12:00 am
Αγαπημένη Ομάδα: Parma, Liverpool
twitter: Snk013
Has thanked: 0
Been thanked: 2 times

mitsakoc wrote:Καλά,5 χρόνια που ήταν,τι κάνανε οι Άραβες? :D
Κάτι κάνανε αλλά δεν λέμε ακόμα τι :P
scocco 32 wrote:γιατι δεν πας στην ΝΕΑ ΚΑΛΙΔΩΝΙΑ να σε δει κανεις?

Γιατί εκτός του ότι δεν είχε επίσημους αγώνες υπήρχε και πρόβλημα με τούς παίχτες. Με το ζόρι συμπληρώναμε 18αδα και οι περισσότεροι ήταν και σε προχωρημένη ηλικία
diant wrote:Συνέχισε

Κάποιος πρόεδρας θα σου εμπιστευθει την ομάδα... :drinking:

Τουλάχιστον πές μας τί απέγιναν οι πρωταγωνιστές :D

Θα το αφήσω μερικούς μήνες ακομα σε holiday και αν δεν αλλάξει κάτι θα δούμε τι θα γίνει :|
User avatar
TazZ
The God Of Football
The God Of Football
Posts: 25477
Joined: Fri Dec 17, 2004 12:00 am
Football Manager της ομάδας: Chelsea
Αγαπημένη Ομάδα: Panathinaikos
Status: I intend to spam forever. So far, so good.
Location: Ηράκλειο
Has thanked: 0
Been thanked: 2 times

χαχαχαχα..

Δεν πειραζει Μαικ..

Δωσε ενα τελος απο αυτα που μονο εσυ ξερεις να δινεις και περιμενουμε τη νεα ιστορια 8)
Tsakalaki wrote:Όσο σε ταξιδεύει ένα γκολ στο FM δε σε ταξιδεύει τίποτε άλλο.
User avatar
Snk
Director Of Football
Director Of Football
Posts: 6539
Joined: Mon Dec 08, 2003 12:00 am
Αγαπημένη Ομάδα: Parma, Liverpool
twitter: Snk013
Has thanked: 0
Been thanked: 2 times

?Τα χρόνια περνούσαν και ο Karim με τον Salim όσο και να προσπαθούσαν δεν μπορούσαν να βρουν μια δουλειά που θα τους πρόσφερε αυτά που ήθελαν για να ζήσουν.
Σε συνεργασία με τον φίλο τους τον Wadi είχαν στήσει έναν πάγκο στην Oxford street και πουλούσαν κουλούρια και αραβικές πίτες


Image Image



αλλά τα χρήματα που κέρδιζαν από εκεί, τους έφταναν ισα-ισα για να καλύψουν τα έξοδα τους


Image


Έτσι αποφάσισαν να κάνουν ένα ?οικογενειακό? συμβούλιο στο σπίτι του Wadi για να δουν τι θα γίνει με την κατάσταση στην οποία είχαν βρεθεί


- Είμαστε σε πολύ δύσκολη κατάσταση Karim. Αν συνεχίσουμε έτσι, σε 5 μήνες το πολύ δεν θα έχουμε ούτε αλεύρι για να φτιάξουμε τις πίτες μας :?
- Ναι αλλά τι να κάνουμε Salim ; Κανείς δεν μας θέλει. Ούτε μια ευκαιρία δεν μας δίνουν να τους αποδείξουμε την αξία μας
- Έτσι όπως τα πήγαμε Karim, καλά κάνουν. Δυο ομάδες αναλάβαμε και παραλίγο να τις ρίξουμε και τις δυο κατηγορία
- Ναι αλλά δεν φταίμε εμείς. Με τους παίχτες που μας έδωσαν και καλά που τα καταφέραμε
- Συμφωνώ ότι δεν φταίμε εμείς. Μόνο εσύ φταις, εγώ βοηθός σου ήμουν -foumarw
- :evil:
- Λοιπόν, πίσω στο θέμα μας. Το μόνο που μπορούμε να κάνουμε είναι να γυρίσουμε πίσω στην πατρίδα
- Τι λες Salim ; Είσαι με τα καλά σου ;;; Ξέχασες ότι μας κυνηγάει ο Σεΐχης ; Αν μας πιάσει θα μας βασανίσει με αυτά που έγιναν
- Εγώ δεν του έκανα τίποτα, εσύ του έκανες, δηλαδή όχι στον Σεΐχη, στην κόρη του :sex:
- Ωραίος φίλος είσαι Salim. Θα με αφήσεις δηλαδή έτσι απλά να πέσω στα βασανιστήρια :(
- Έλα τώρα Karim. Μαζί θα είμαστε, θα του μιλήσω κι εγώ, ε τι στο καλό, θα σκεφτεί λογικά το θέμα και δεν θα σε πειράξει. Τι θες δηλαδή να κάτσουμε εδώ και σε λίγους μήνες να μην έχουμε ούτε σπίτι να μείνουμε ; Γιατί μην νομίζεις ο Wadi μπορεί να μην λέει τίποτα αλλά πόσο θα αντέξει να τα πληρώνει όλα αυτός ;
- Εντάξει Salim. Έχεις δίκιο. Δεν φταίει σε τίποτα ο Wadi που του έχουμε φορτωθεί και μας ταΐζει. Άντε πάρε τηλέφωνο τον γνωστό σου να μας φέρει τα διαβατήρια?
- Τον έχω πάρει και ήδη είναι στο δρόμο -foumarw
- ΤΙ ; Ε τότε τι ήθελες να κάνουμε αυτή τη συζήτηση αφού τα κανόνισες όλα μόνος σου ; :evil:
- Είχα περιέργεια να δω τι θα πεις :D

Ο ήχος του κουδουνιού της εξώπορτας διέκοψε την συζήτηση τους

Image


Ο Salim σηκώθηκε γρήγορα και άνοιξε την πόρτα όπου στο κατώφλι στεκόταν ο άνθρωπος με τα διαβατήρια

Image



- Yo man!
- Γεια σου Taj
- Έφερα αυτά που είπαμε Σαλιμάκο
- ΜΗΝ ΜΕ ΛΕΣ ΣΑΛΙΜΑΚΟ! Στο έχω πει 300 φορές! Μου δίνει στα νεύρα το Σαλιμάκος! Άντε, πέρασε μέσα
- Κουλάρισε φίλε! Δεν είναι κακό το Σαλιμακος, τεσπα, πάμε μέσα


Πέρασαν μέσα στο σαλόνι όπου βρισκόταν και ο Karim


- Υο man
- Γειαααα
- Ποπο φίλε! Τι είναι αυτός εδώ ο Σαλιμακος. Μια κουβέντα του λες και αρπάζεται
- Σαλι? τι ; ΣΑΛΙΜΑΚΟΣ ;;; ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ!
- KARIM!!! :evil:
- Αραβικουλάρα μου είσαι πολύ στριμμένο άντερο. Ορίστε αφού σπάζεσαι δεν σε ξαναλέω έτσι. Άμα είναι να χαλαστούμε άστο
- Για δώσε μου τα διαβατήρια(είπε ο Salim)
- Έλα φίλε, τσίμπα?

Image Image


- Μπράβο Taj! Πολύ καλή δουλειά!
- Ευχαριστώ φίλε -foumarw

- Όλα είναι έτοιμα τώρα Salim ;
- Ναι Karim. Μαζεύουμε τα πράγματα και φύγαμε για αεροδρόμιο

- Μακάρι να γύριζα κι εγώ κάποτε στην πατρίδα :snif:
- Τι κι εσύ Άραβας είσαι Taj ; (ρώτησε ο Karim)
- Ναι μάγκα μου. Αραβικουλαρας μια ζωή
- Και πως βρέθηκες εδώ στην Αγγλία ;
- Ε, γιατί κάνω καριέρα στην R&B σκηνή 8)
- Σοβαρά ;;; Πολύ χαίρομαι που γνωρίζω μια διασημότητα
- Άμα θες φίλε σου υπογράφω και αυτόγραφο 8)
- Και βέβαια θέλω?
- Άντε λοιπόν βγάλε την κελεμπία σου και σκύψε
- Ε ; Γιατί να σκύψω ;
- Έλα φίλε. Έχω και δουλειές. Ο Τaj δεν υπογράφει όπου κι όπου. Ξέρεις τι σφαγές κάνουν τα γυναικάκια για να τους υπογράψω πίσω ;
- :? Εχμ?. άστο μωρέ καλυτέρα, κάποια άλλη φορά, άσε μην χαθεί κιόλας στο ταξίδι. Θα έχει και κενά αέρος στο αεροπλάνο και ξέρω γω τι γίνεται..
- Εσύ χάνεις 8)
- Καιρός να τελειώνει αυτή η κουβέντα (επέμβηκε ο Salim) Έχουμε και ένα ταξίδι να κάνουμε
- Την κάνω και εγώ τότε. Καλό ταξίδι να έχετε τσίφτηδες και όταν φτάσετε δώστε μια ρουφηχτή φιλάρα στα πάτρια εδάφη, σπέσιαλ από τον Taj 8)
- Έγινε Taj σε ευχαριστούμε για όλα

Αφού τους χαιρέτησε ο Taj, οι δυο άραβες έμειναν μόνοι τους να μαζέψουν τα πράγματα τους και να ετοιμαστούν για το μεγάλο ταξίδι προς την πατρίδα

Image


- Όλα έτοιμα Salim ;
- Όλα εντάξει. Τα μάζεψα όλα, έβαλα και την Λουκία στην βαλίτσα και είμαστε έτοιμοι για αναχώρηση
- Κάτσε να πάρω τηλέφωνο ένα ταξί να έρθει να μας πάρει..
- Salim? Θα με βοηθήσεις έτσι ; Θα μιλήσεις στον Σεΐχη?
- Ε, τι, έτσι θα σε αφήσω ; Αφού το ξέρεις Karim ότι είσαι σαν αδερφός μου. Περάσαμε τόσα πολλά μαζί και θα σε παρατήσω τώρα ;
- Και για μένα είσαι σαν αδερφός μου Salim και σε ευχαριστώ για ότι έχεις κάνει για μένα. Αν δεν ήσουν εσύ τώρα δεν θα ζούσα
- Έλα τώρα Karim, τα παραλές
- Salim?.
- Ξέρω πεινάς?
- Όχι. Νομίζω ότι ο Taj είχε δίκιο. Σου πάει πολύ το Σαλιμάκος :D -puppie
- KARIIIM!!! :evil: :evil: -nutkick



Image Image Image
antonis93
Youth Pro
Youth Pro
Posts: 399
Joined: Mon Dec 31, 2007 3:44 pm
Football Manager της ομάδας: Διάφορες
Αγαπημένη Ομάδα: Παναθηναικος
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Μη μου πεις πως βρήκες ομάδα απο Indian League....????? :shock: :shock: :shock:
H παρουσίαση της ιστορίας είναι τέλεια πάντως να ξέρεις και οι διάλογοι είναι ΟΛΑ ΤΑ ΛΕΦΤΑ!
Πάμε όπως άλλοτε, πάμε σαν πάντοτε....

My stories.... viewtopic.php?f=392&t=39873 , viewtopic.php?f=388&t=39955
User avatar
TazZ
The God Of Football
The God Of Football
Posts: 25477
Joined: Fri Dec 17, 2004 12:00 am
Football Manager της ομάδας: Chelsea
Αγαπημένη Ομάδα: Panathinaikos
Status: I intend to spam forever. So far, so good.
Location: Ηράκλειο
Has thanked: 0
Been thanked: 2 times

Να φανταστω το τελειωνουμε σιγα σιγα το θεμα;

Το πολυ κανε retire και new manager με καλυτερο reputation..

Εκτος αν βαρεθηκες -ksilo
Tsakalaki wrote:Όσο σε ταξιδεύει ένα γκολ στο FM δε σε ταξιδεύει τίποτε άλλο.
MeReNdA
Hot Prospect
Hot Prospect
Posts: 541
Joined: Thu Dec 04, 2008 9:57 am
Football Manager της ομάδας: Parma, Sao Paolo, Carlisle
Αγαπημένη Ομάδα: ΑΕΚ, Βarca
Location: Μπραχάμες..
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Tα σπαει, τι να λεμε, τα παντα ολα :-D
Image
Image
Image
Image
Image
User avatar
Snk
Director Of Football
Director Of Football
Posts: 6539
Joined: Mon Dec 08, 2003 12:00 am
Αγαπημένη Ομάδα: Parma, Liverpool
twitter: Snk013
Has thanked: 0
Been thanked: 2 times

antonis93 wrote:Μη μου πεις πως βρήκες ομάδα απο Indian League....????? :shock: :shock: :shock:
H παρουσίαση της ιστορίας είναι τέλεια πάντως να ξέρεις και οι διάλογοι είναι ΟΛΑ ΤΑ ΛΕΦΤΑ!

Όχι ομαδα δεν βρήκαμε :(

TazZ_13 wrote:Να φανταστω το τελειωνουμε σιγα σιγα το θεμα;

Το πολυ κανε retire και new manager με καλυτερο reputation..

Εκτος αν βαρεθηκες -ksilo

Το σκέφτηκα αυτό με το retire αλλά άμα το κάνω θα νιώθω ότι έκανα cheat και δεν μου αρέσει


Γενικώς, ξενέρωσα περισσότερο παρά βαρέθηκα, αυτό το save από αγωνιστικής πλευράς είναι το πιο αποτυχημένο save που εχω κάνει από το 96/97 που παίζω manager games :oops: :oops:



MeReNdA wrote:Tα σπαει, τι να λεμε, τα παντα ολα :-D
Ευχαριστώ τσίφτη -foumarw που λέει και ο Taj :D
Edge
National Manager
National Manager
Posts: 8634
Joined: Sun Dec 28, 2008 9:01 pm
Has thanked: 0
Been thanked: 0

:?
Καλα δεν μας θελει καμια ομαδα?Τιποτα?
Κριμα.
Ελπιζω να μην τελειωσει ετσι η ιστορια,γιατι ειναι πολυ ωραια και οι διαλογοι φανταστικοι! :wink:
User avatar
Snk
Director Of Football
Director Of Football
Posts: 6539
Joined: Mon Dec 08, 2003 12:00 am
Αγαπημένη Ομάδα: Parma, Liverpool
twitter: Snk013
Has thanked: 0
Been thanked: 2 times

Image


Μετά από πολλά χρονιά ο Karim με τον Salim επέστρεφαν στην πατρίδα τους. Σίγουρα αρκετά πράγματα είχαν αλλάξει όμως και αρκετά είχαν μείνει ίδια. Οι δυο τους έπρεπε κάποια στιγμή να αντιμετωπίσουν τους φόβους τους και να γυρίσουν?.


Image



Το αεροπλάνο προσγειώθηκε στον διάδρομο προσγείωσης και μετά από λίγα λεπτά άρχισε η αποβίβαση των επιβατών?


Image



- Έλα Karim, πάμε
- Κατέβα Salim να πάω λίγο στην τουαλέτα κι έρχομαι
- Μα καλά τώρα σου?ρθε ; Τώρα που φτάσαμε ; Κατέβα και πας μέσα στο αεροδρόμιο
- Δεν μπορώ στο αεροδρόμιο, αγχώνομαι. Εδώ νιώθω ότι βρίσκομαι στα σύννεφα και είμαι πιο άνετος
- Στον διάδρομο του αεροδρομίου βρίσκεσαι όχι στα σύννεφα :roll:
- Περίμενε με έξω και θα κατέβω
- Κάτι σκαρώνεις εσύ :|
- Τίποτα, τίποτα -oxi
- KARIM! Άστα αυτά και κατέβα, θα πάμε στον Σεΐχη ο κόσμος να χαλάσει
- Δεν γίνεται να χαλάσει ο κόσμος και να μην πάμε ; :?
- ΠΑΜΕ ΕΙΠΑ!

Ο Karim με τις φωνές του Salim δεν έφερε αντίρρηση και κατέβηκε. Αφού πήραν τα πράγματα τους από την παραλαβή των αποσκευών και βγήκαν έξω από το αεροδρόμιο, είδαν ότι τα πάντα ήταν περικυκλωμένα από δυο τάγματα στρατιωτών. Τότε ένας που πρέπει να ήταν ο ταξίαρχος του αραβικού στρατού, κρατώντας μια ντουντούκα άρχισε να τους μιλάει?


Image


- ΑΛΤ! ΜΗΝ ΚΟΥΝΗΘΕΙ ΚΑΝΕΙΣ! Εις τα όνομα του Σεΐχη Mohamed Jabbar, συλλαμβάνεστε!
- Είδες Karim, κάτι ήξερα που σου έλεγα να με αφήσεις να μείνω στην τουαλέτα :badairday:
- ΣΚΑΣΜΟΣ! ΜΗΝ ΜΙΛΑΕΙ ΚΑΝΕΙΣ! Δεν έχετε δικαίωμα να μιλάτε εσείς οι φυγάδες!
- Δεν είμαστε μιγάδες κύριε λοχία. Άραβες σαν εσάς είμαστε!
- Kariiiim!!!! MHN ΜΙΛΑΣ

- ΦΟΥ, ΦΟΥ! ΕΝΑ, ΔΥΟ, ΕΝΑ ΔΥΟ! Φυγάδες είπα, όχι μιγάδες!
- Όχι κύριε λοχία μιγάδες είπες, σε άκουσα πεντακάθαρα, μην λες την μια έτσι και μετά τα γυρνάς
- Δεν το γλιτώνουμε το εκτελεστικό απόσπασμα?

- ΕΠ! ΕΣΥ Ο ΔΕΞΙΑΣ!
- Εγώ ; (είπε ο Salim)
-ΝΑΙ ΕΣΥ! ΣΤΑΜΑΤΑ ΝΑ ΜΟΥΡΜΟΥΡΑΣ!
- Καλά σου λέει Salim! Έχουμε μια συζήτηση εδώ! Μην πετάγεσαι! :evil:
- -toixosmesh
- ΑΝΤΡΕΣ ΣΥΛΛΑΒΕΤΕ ΤΟΥΣ ΚΑΙ ΦΙΜΩΣΤΕ ΤΟΥΣ! ΔΕΝ ΘΑ ΤΟ ΚΑΝΟΥΜΕ ΕΔΩ ΑΜΕΡΙΚΑΝ ΜΠΑΡ!

Οι στρατιώτες ακούγοντας το πρόσταγμα του ταξίαρχου, έπιασαν αμέσως τον Karim με τον Salim, τους πέταξαν στο πίσω μέρος ενός στρατιωτικού τζιπ?

Image


? και τους οδήγησαν στο μεγαλοπρεπές παλάτι του Σεΐχη


Image


Εκεί, αφού τους έλυσαν, τους οδήγησαν σε ένα μεγάλο δωμάτιο όπου στην κορυφή του υπήρχε κάτι σαν θρόνος?

Image


- ΑΛΤ ΚΡΑΤΟΥΜΕΝΟΙ! Σε λίγο θα σας συναντήσει ο μεγάλος Σεΐχης Mohamed Jabbar! Σαν φυγάδες που είσαστε να πέσετε στα γόνατα μόλις τον δείτε!
- Πόσες φορές θα το πούμε κύριε λοχία ; ΔΕΝ είμαστε ΜΙΓΑΔΕΣ!
- Ωχ αρχίσαμε πάλι (είπε ο Salim)
- Μα τι στο καλό γίνεται εδώ ; δεν δουλεύει αυτό ; Για να δω?. ΦΟΥ ΦΟΥ! ΕΝΑ ΔΥΟ ΕΝΑ ΔΥΟ! ΤΕΣΤ! ΤΕΣΤ! ?ΦΥΓΑΔΕΣ! ΦΥΥΥ-ΓΑΑΑΑ-ΔΕΕΕΕΕΣ! Όχι σωστά δουλεύει...


Εκείνη τη στιγμή οι σάλπιγγες από την φρουρά του Σεΐχη, ήχησαν και ο ίδιος μπήκε στο δωμάτιο και πήρε την θέση του στο θρόνο?


Image


- Ποιος κάνει όλη αυτή την φασαρία στο παλάτι μου!!! :evil:
- Να εδώ ο κύριος λοχίας μεγάλε Σεΐχη. Μια ώρα του εξηγώ ότι είμαστε κι εμείς άραβες και όχι μιγάδες που μας λέει (είπε ο Karim)
- ΤΑΞΙΑΡΧΕ! Τι πράγματα είναι αυτά!!! Εσύ θορυβείς ; Πέρασε αμέσως έξω!!! :evil:
- Μάλιστα? μάλιστα μεγάλε Σεΐχη ??όπως διατάξετε?. :badairday:

- Για να σας δω τώρα εσάς 8) Εσύ ο άλλος ποιος είσαι ;
- Εγώ είμαι ο Karim μεγάλε Σεΐχη!
- Σε ξέρω εσένα ποιος είσαι! Τον άλλο ρωτάω!
- Εγώ είμαι ο Salim πολυχρονεμένε
- Μάλιστα. Και δεν μου λες Salim, τι δουλειά έχεις με αυτόν εδώ ; (με μια κίνηση του κεφαλιού έδειξε τον Karim)
- Ο Karim είναι ο καλύτερος μου φίλος. Τον έχω σαν αδερφό μου. Τι λέω ; Καλύτερα από αδερφό τον έχω
- Μάλιστα..μάλιστα. Και για πες μου Salim?.γιατί φύγατε στο εξωτερικό ;
- Φύγαμε κύριε Σεΐχη γιατί φοβηθήκαμε για την ζωή του Karim. Με αυτά τα γεγονότα που συνέβησαν?.


Πριν τελειώσει την φράση του ο Salim, οι σάλπιγγες της φρουράς ήχησαν ξανά?.

- Α, να έρχεται η κόρη μου -puppie
- Ωχ, Salim τι κάνουμε τώρα ;
- Θα δούμε Karim, δεν περίμενα η κόρη του Σεΐχη να είναι παρούσα στην συζήτηση :?

Η κόρη του Σεΐχη αφού κατέβηκε την μεγάλη σκάλα που ένωνε τα υπνοδωμάτια με τον δωμάτιο του θρόνου, πήρε θέση και κάθισε διπλά στον πατέρα της?


Image


- Karim! Αυτή είναι η κόρη του Σεΐχη ; :shock: Τώρα σε καταλαβαίνω που έκανες ότι έκανες :sex:
- Όχι εντάξει αυτή είναι η αδερφή της, η μικρή. Η αγαπημένη μου είναι ακόμα πιο όμορφη
- Το φαντάζομαι Karim, το φαντάζομαι -falaina

- Κόρη μου, που είναι η αδερφή σου!
- Έρχεται πατέρα. Τώρα σε ένα λεπτό θα είναι κάτω
- Αυτή η κοπέλα πάντα 60 ώρες κάνει μέχρι να ετοιμαστεί. Στο τέλος θα αμφιβάλω αν την έκανα με την μάνα σου η με καμιά χελώνα :roll:

Εκείνη τη στιγμή ένα τσιριχτό χαράς ακούστηκε από τις μεγάλες σκάλες?..

- Μορουλιιιινιιιιιι!!!!!!! Μορουλιιιινιιιιιι μουμουου!!!!!! Αγάπη μουουου!!!!


Πριν προλάβουν να καταλάβουν όλοι τη συμβαίνει, η μεγάλη κόρη του Σεΐχη είχε κατέβει με απίστευτη γρηγοράδα τις σκάλες και ήδη είχε στην αγκαλιά της τον Karim και τον έσφιγγε με μανία



Image



- Μορουλιιιινιιιιιι μουμουου!!!!!! Έλα να σε κάνω μάκια!!!!! ΜΟΥΤΣ ΜΟΥΤΣ ΜΟΥΤΣ ΜΟΥΤΣ ΜΟΥΤΣ!!!!!!
- :thebigsqueeze: (φάτσα Karim)
- :? (φάτσα Salim)

- Jannah!!! Άσε αμέσως κάτω τον κρατούμενο!!!
- Ωχ, άσε με πατέρα! Έκανα τόσο καιρό να τον βρω! Άσε με να τον κάνω μάκια να το φχαριστηθώ! ΜΟΥΤΣ ΜΟΥΤΣ ΜΟΥΤΣ ΜΟΥΤΣ!!!!!!
- ΦΡΟΥΡΟΙ! ΠΑΡΤΕ ΤΗΝ ΜΑΚΡΙΑ!

Με το πρόσταγμα του Σεΐχη οι φρουροί έπιασαν την Jannah και την κράτησαν λίγο παραπέρα?.

- ΚΡΑΤΟΥΜΕΝΕ!
- Karim λέγομαι Σεΐχη μου :)
- ΤΟ ΞΕΡΩ ΠΩΣ ΛΕΓΕΣΑΙ! ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΔΩΣΩ ΕΜΦΑΣΗ!
- Ωχ, συγγνώμη Σεΐχη μου :oops:
- ΛΟΙΠΟΝ! Για να ξεμπερδεύουμε, η κόρη μου σε αγαπάει, εσύ την αγαπάς ;
- Η Jannah για μένα είναι σαν την σφυρίχτρα του κακού διαιτητή
- Ε ; :roll:
- Να θέλω να πω?.Οταν ένας διαιτητής είναι κακός, σφυρίζει συνέχεια και διακόπτει τον αγώνα, άρα η σφυρίχτρα για αυτόν είναι κάτι απαραίτητο και δεν την βγάζει καθόλου από το στόμα του γιατί την χρειάζεται συνέχεια
- Τι, δηλαδή θες κι εσύ να βάζεις συνέχεια την κόρη μου στο στόμα σου ; Δεν σε καταλαβαίνω?. :crazy:
- Karim άσε της παρομοιώσεις και απάντησε του ένα ναι ή ένα όχι να τελειώνουμε (είπε ο Salim)
- Αυτό που θέλω να πω είναι ότι η Jannah είναι απαραίτητη για μένα. Είναι τα πάντα σε αυτή τη ζωή. Ακόμα και στις λύπες ή στις χαρές την θέλω κοντά μου. Να μοιραζόμαστε ζεστές ανθρώπινες στιγμές που μόνο μέσα από την αληθινή αγάπη μπορεί να ζήσει ο κάθε άνθρωπος?.
- ΜΠΟΥΧΟΥΧΟΥΟΥΟΥΟΥ!!!!!! :snif:
- Σεΐχη! (είπαν με μια φωνή ο Karim με τον Salim)
- Πατέρα! (είπαν με μια φωνή οι κόρες)
- Τι να κάνω, με συγκίνησε το παλιόπαιδο :snif: Τα είπε πολύ ωραία :snif: ?.. Είσαστε ελεύθεροι! Φρουροί αφήστε τους να φύγουν! Δεν μπορώ να χαλάσω εγώ αυτή τη πλημμύρα αγάπης που υπάρχει! Φύγετε και κάντε ότι νομίζετε?


Με το που έλυσαν οι φρουροί τον Karim και τον Salim, η Jannah όρμισε πάνω στον αγαπημένο της και τον τάραξε στα φιλιά. Τελικά όλα όσα πέρασαν μπορούσαν να τα είχαν αποφύγει αν ο Karim είχε ανοίξει την καρδιά του από την αρχή. Ίσως όμως ήταν και καλύτερα που έγινε έτσι, γιατί κάποια πράγματα θέλουν το χρόνο τους για να ωριμάσουν?.


Image











Τα χρόνια πέρασαν και οι πρωταγωνιστές της ιστορίας συνέχισαν την ζωή τους??.




Ο πρόεδρος της Bath τα κατάφερε τελικά, βρήκε οικονομικούς πόρους και έκανε την Bath πρωταθλήτρια ανεβάζοντας την για πρώτη φορά στην ιστορία της στην Blue Square Premier division


Image




O Wadi εκμεταλλεύτηκε την ικανότητα του στο μαγείρεμα και έγινε ένας από τους μεγαλύτερους σεφ σε όλο τον κόσμο και ταυτόχρονα έγραψε και πολλά βιβλία μαγειρικής με συνταγές από όλα τα μήκη και πλάτη της υφηλίου


Image




Ο Salim μην έχοντας τι να κάνει, γύρισε στο παλιό του επάγγελμα, στην εκτροφή καμηλών και μάλιστα άνοιξε και μια μεγάλη φάρμα για να μπορέσει να χωρέσει όλες τις καμήλες που είχε αναθρέψει


Image




Ο Karim παντρεύτηκε την Jannah και έγινε το δεξί χέρι του Σεΐχη, αποκτώντας πολλά πλούτη και δόξα. Όμως δεν ήταν τίποτα μπροστά σε αυτά που ήδη είχε, την αγάπη δηλαδή της Jannah


Image






Η Λουκία ακολούθησε κι αυτή τον δικό της δρόμο. Έγινε σταρ του Hollywood, παίζοντας σε πολλές ταινίες και παίρνοντας αρκετούς πρωταγωνιστικούς ρόλους με κυριότερο τον ρόλο της στην ταινία Spider-Camel. Επίσης έγινε και το καινούριο μοντέλο των τσιγάρων Camel




Image Image Image Image





???και ζήσανε αυτοί καλά κι εμείς καλύτερα







Image
User avatar
stelmat
Youth Team Manager
Youth Team Manager
Posts: 2248
Joined: Tue Apr 21, 2009 12:41 pm
Football Manager της ομάδας: Unemployed
Αγαπημένη Ομάδα: ΟΣΦΠ-Μίλαν-Barca-Νιούκαστλ
facebook προφίλ: stelmat
Status: Ολοταχως για αθλητικος δημοσιογραφος...!
Location: Athens
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Απεκτησες καινουριο fan!!! (τι fan δηλαδη :D )

Τι θα γινει mister Salim Karim,θα μας μαζεψει κανενας? :D
Words are meaningless...and forgettable.
User avatar
stelmat
Youth Team Manager
Youth Team Manager
Posts: 2248
Joined: Tue Apr 21, 2009 12:41 pm
Football Manager της ομάδας: Unemployed
Αγαπημένη Ομάδα: ΟΣΦΠ-Μίλαν-Barca-Νιούκαστλ
facebook προφίλ: stelmat
Status: Ολοταχως για αθλητικος δημοσιογραφος...!
Location: Athens
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ ΕΛΕΟΟΟΟΣ :D Το προηγουμενο ποστ παρεπιπτοντως ηταν πριν δω το καινουριο σου :P ΤΙ στο καλο,ολα τα λεφτα η ιστορια,οι διαλογοι τα σπανε οπως και το...μωρουλινι σουυυ (παναγια μου -meaculpa )

Τι να περιμενουμε στη συνεχεια ? Η να μην περιμενουμε τιποτις? :P
Words are meaningless...and forgettable.
Edge
National Manager
National Manager
Posts: 8634
Joined: Sun Dec 28, 2008 9:01 pm
Has thanked: 0
Been thanked: 0

:(
Τι τελος?
Δεν εχει νεα σεζον επεισοδειων? :(
Ελα κανε κατι και αλλαξε το τελος.
Spoiler: show
Η αρχισε νεα ιστορια! :-)
MeReNdA
Hot Prospect
Hot Prospect
Posts: 541
Joined: Thu Dec 04, 2008 9:57 am
Football Manager της ομάδας: Parma, Sao Paolo, Carlisle
Αγαπημένη Ομάδα: ΑΕΚ, Βarca
Location: Μπραχάμες..
Has thanked: 0
Been thanked: 0

RESPECT απλα δικε μου!
Πολυ χαιρομαι που τυχαια ανοιξα την δικη σου ιστορια την πρωτη φορα :-D

ps: Tωρα δηλαδη ο Καριμ ειναι ευτυχισμενος? -rofl
Image
Image
Image
Image
Image
User avatar
TazZ
The God Of Football
The God Of Football
Posts: 25477
Joined: Fri Dec 17, 2004 12:00 am
Football Manager της ομάδας: Chelsea
Αγαπημένη Ομάδα: Panathinaikos
Status: I intend to spam forever. So far, so good.
Location: Ηράκλειο
Has thanked: 0
Been thanked: 2 times

:notworthy: =D> =D> =D>

Μαμας Μάικ..
Tsakalaki wrote:Όσο σε ταξιδεύει ένα γκολ στο FM δε σε ταξιδεύει τίποτε άλλο.
Post Reply

Return to “Real managers don' t need food”