[CM4 02/03] Τρόπος λειτουργίας του forum των παικτών / staff

Συζητήστε εδώ τα ευρήματά σας και προτείνετε τους παιχταράδες αλλά και τους προπονηταράδες που βρήκατε στους υπόλοιπους!
Locked
REBEL
Indispensible
Indispensible
Posts: 1698
Joined: Fri May 16, 2003 11:00 pm
Location: Βριλήσσια
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Νέοι υπεύθυνοι τομεάρχες (REBEL, NICULAE), νέος τρόπος λειτουργίας του forum των Παικτών / Staff.

1.Υπάρχουν ειδικά topics, για Τερματοφύλακες, Αμυντικούς, Χαφ, Επιθετικούς παίκτες και για Staff. Αυτά τα topics είναι κλειδωμένα, και εκεί θα μπορούν να postάρουν μόνο οι υπεύθυνοι τομεάρχες. Ανοίγεται topic με παίκτες / staff κάνε της προτάσεις σας, συζητιόνται από όποιον θέλει, ελέγχονται, και εάν είναι κάτι αξιόλογο, θα το εισάγομαι στο αντίστοιχο topic εμείς. Με αυτό τον τρόπο, θέλουμε να έχουμε συγκεντρωμένους όσο το δυνατόν περισσότερους Παίκτες / Staff, και να αποφεύγουμε της αναφορές σε ήδη καταχωρημένους Παίκτες / Staff.

2.Παίκτες / Staff που θα προτείνεται, θα πρέπει απαραιτήτως να έχουν τα εξής στοιχεία:
·Ονοματεπώνυμο
·Θέση
·Ηλικία
·Ομάδα που ανήκουν
·Εθνικότητα
·Αξία αγοράς
Με αυτό τον τρόπο, θέλουμε να έχουμε όσο το δυνατόν γίνεται περισσότερα στοιχεία, για να βρίσκουμε το σωστό παίκτη.

3.Θα παρακαλούσα, τουλάχιστον οι τίτλοι των topics που ανοίγεται, να είναι στα Ελληνικά.

4.Καλό θα ήταν να μην γίνονται συγκρίσεις Παικτών / Staff σε topics που έχουν ανοίξει users για να υποδείξουν Παίκτη / Staff.
[b:38ymz9cf]Μετά από 33 χρόνια ζωής, το μόνο που θυμάμαι από τη ζωή μου, είναι το 1ο λεπτό που πήρα την κόρη μου αγκαλιά. Τώρα μπορώ να λέω ότι στη ζωή μου τα έχω δει όλα και τα έχω κάνει όλα.[/b:38ymz9cf]
Locked

Return to “Παίκτες / Προπονητές CM”