[DL] 3D match adboards - 3D διαφημησεις

Backrounds, δυχτια, μπάλες και ότι άλλο γραφικό μπορεί να γίνει edit στο νέο FM2009!
paixtaras
Indispensible
Indispensible
Posts: 1848
Joined: Sun Feb 10, 2008 9:41 pm
Football Manager της ομάδας: Real Sociedad S.A.D
Αγαπημένη Ομάδα: ΠANAΘΗΝΑΙΚΟΣ
Status: Μπύρες,μπάχαλα και μια καλή εκδρομή...
Location: Αθήνα
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Φαίνονται τρμερά μέσα στο παιχνίδι.Έχει αλλάξει αρκετά προς το καλύτερο βέβαια.Ευχαριστώ που τα ανέβασες στο filefront. :wink:
Μια ζωή γεμάτη αλητεία μέσα στης Λεωφόρου τα στενά...
DaWeed420
Youth Pro
Youth Pro
Posts: 276
Joined: Mon Nov 17, 2008 8:13 am
Football Manager της ομάδας: ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚOΣ k μονο..
Αγαπημένη Ομάδα: PAO UBER ALLES
Status: Kapou edw trigyrw...
Location: UK
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Kein Problem που λενε κ στο Deutchland paixtara...

....Μιας που εγινε Ηιjack το thread... Να σας πω κ εγω την αποψη μου περι ....βυσσιναδας γενικοτερα.

...δεν υπαρχει νοημα για "γαυρικες", "βαζελικες" κ.ο.κ διαφημησεις αμα καποιος δεν κατσει να κανει το mapping ωστε καθε ελληνικη ομαδα να εχει διαφορετικες διαφημησεις...Καλο το βυσσινο λοιπον αλλα τι να το κανεις οταν θα πρεπει να το τρως καθε μερα (γαυρικες/βαζελικες κοκ διαφημησεις σε καθε γηπεδο ανεξαρτητως πρωταθληματος) ??

Περα απο αυτο...Οι στην απ'εξω δεν θα επρεπε να αποθαρυνετε τα ατομα που κανουν το οτιδηποτε ειτε σας αρεσει, ειτε οχι...Mπορει να μην κανει σε μενα, σε σενα, στον ΧΥΖ αλλα καπου, καποιος γουσταρε που ειδε το ΧΥΖ usermade download.Δεν φτιαχνονται ολα τα πραγματα εχωντας τον εαυτο μας υποψιν ως target audience...κ δεν ειναι αναγκη ο καθε δημιουργος να κανει κατι του γουστου μας...

θεωρω ασκοπa posts του style "να μου λειπει το βυσσiνο"...Δεν αποτελουν καλοπροαιρετη/εποικοδομιτικη κριτικη ουτε στο 0.000001%, κ δεν γελαει κανενας με το "αστειο"...τετοιες ατακες καλυτερα να τις λεμε απο μεσα μας κ να συνεχιζουμε την ζωη μας...καθως το μονο που κανουν ειναι να δημιουργουν -αχρειαστη- ενταση. Ολα αυτα -προφανως (?) -δεν τα γραφω για να την πω στο παλικαρι που δεν του αρεσει το "βυσσινο" ...αλλα γιατι τετοιες ατακες εχω βαρεθει να διαβαζω οσα χρονια πειραζω γραφικα για games, κ ξερω πολυ καλα πως ειναι να σκαει καποιος ξεκαρφωτος κ χωρις καμια αιτιολογια να προσβαλει την δουλεια που εκανες... -pappous

Τελος θα σας παρακαλεσω οποιος εχει "πορτοκαλια", "μηλα" κλπ να ανοιξει δικο του thread για να τα δειξει στον κοσμο, αντι να τα χωνει στa δικα μου "ραφια"...τσαμπα ειναι :roll:
User avatar
ADIM
Trialist
Trialist
Posts: 10
Joined: Thu Sep 25, 2008 5:33 pm
Football Manager της ομάδας: PAOK
Αγαπημένη Ομάδα: ΠΑΟΚ
Location: Θεσσαλονικη
Has thanked: 0
Been thanked: 0

sos εκανα οτι λεει το παλικαρι αλλα adboards πουθενα εχω vista και χρισιμοποιω το skin του φορλαν ξερει καποιος να μου πει τι αλλο να κανω σας παρακαλω πολυ ας μου πει καποιος τι να κανω γιατι κοντευω να σπασω το laptop. -toixos2 -meaculpa -ksilo
User avatar
stratos79
Hot Prospect
Hot Prospect
Posts: 640
Joined: Sat Oct 16, 2004 11:41 am
Football Manager της ομάδας: Παναθηναικος και όχι μόνο!!!
Αγαπημένη Ομάδα: Παναθηναικος-Α.Ο.Καβαλας
Has thanked: 1 time
Been thanked: 0

DaWeed420 wrote:Kein Problem που λενε κ στο Deutchland paixtara...

....Μιας που εγινε Ηιjack το thread... Να σας πω κ εγω την αποψη μου περι ....βυσσιναδας γενικοτερα.

...δεν υπαρχει νοημα για "γαυρικες", "βαζελικες" κ.ο.κ διαφημησεις αμα καποιος δεν κατσει να κανει το mapping ωστε καθε ελληνικη ομαδα να εχει διαφορετικες διαφημησεις...Καλο το βυσσινο λοιπον αλλα τι να το κανεις οταν θα πρεπει να το τρως καθε μερα (γαυρικες/βαζελικες κοκ διαφημησεις σε καθε γηπεδο ανεξαρτητως πρωταθληματος) ??

Περα απο αυτο...Οι στην απ'εξω δεν θα επρεπε να αποθαρυνετε τα ατομα που κανουν το οτιδηποτε ειτε σας αρεσει, ειτε οχι...Mπορει να μην κανει σε μενα, σε σενα, στον ΧΥΖ αλλα καπου, καποιος γουσταρε που ειδε το ΧΥΖ usermade download.Δεν φτιαχνονται ολα τα πραγματα εχωντας τον εαυτο μας υποψιν ως target audience...κ δεν ειναι αναγκη ο καθε δημιουργος να κανει κατι του γουστου μας...

θεωρω ασκοπa posts του style "να μου λειπει το βυσσiνο"...Δεν αποτελουν καλοπροαιρετη/εποικοδομιτικη κριτικη ουτε στο 0.000001%, κ δεν γελαει κανενας με το "αστειο"...τετοιες ατακες καλυτερα να τις λεμε απο μεσα μας κ να συνεχιζουμε την ζωη μας...καθως το μονο που κανουν ειναι να δημιουργουν -αχρειαστη- ενταση. Ολα αυτα -προφανως (?) -δεν τα γραφω για να την πω στο παλικαρι που δεν του αρεσει το "βυσσινο" ...αλλα γιατι τετοιες ατακες εχω βαρεθει να διαβαζω οσα χρονια πειραζω γραφικα για games, κ ξερω πολυ καλα πως ειναι να σκαει καποιος ξεκαρφωτος κ χωρις καμια αιτιολογια να προσβαλει την δουλεια που εκανες... -pappous

Τελος θα σας παρακαλεσω οποιος εχει "πορτοκαλια", "μηλα" κλπ να ανοιξει δικο του thread για να τα δειξει στον κοσμο, αντι να τα χωνει στa δικα μου "ραφια"...τσαμπα ειναι :roll:
Μεγαλε χαλαρωσε λιγο και προσεχε τι λες!!! Ζητησα συγνωμη απο το παληκαρι, αν και το ειπα με εντελως χιουμοριστικο τροπο, και στην τελικη ειναι κατι που δεν σε αφορα!!! Και αν θες να γραφεις κατι για να το γραφεις τοτε κανε κατι αλλο...απο αυτο νεαρε.Και ποιος εισαι εσυ που θα σου δωσω και λογο???Χαλαρωσε λοιπον και ασχολεισου με κατι αλλο!!!
Η Σιωπή είναι η πιο Τέλεια Εκφραση της Περιφρόνησης...
DaWeed420
Youth Pro
Youth Pro
Posts: 276
Joined: Mon Nov 17, 2008 8:13 am
Football Manager της ομάδας: ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚOΣ k μονο..
Αγαπημένη Ομάδα: PAO UBER ALLES
Status: Kapou edw trigyrw...
Location: UK
Has thanked: 0
Been thanked: 0

...Oπως εχει το δικαιωμα να εκφερεις την αποψη σου σε αυτο το χωρο... ετσι εχω κ εγω...
Τωρα αν εσυ προσεβληθεις που ειπα oτι ειπα, δεν φταiω εγω επειδη εκατσα κ δηλωσα τα ΠΡΟΦΑΝΗ κ αυτα σε εκθετουν/ χαλανε...

O "νεαροs" ειναι σχεδον 30αρηs (κ αυτος που εφτιαξε το thread για να βαλει μια βλακεια που εφτιαξε ωστε να μπεις να την κατεβασεις, να την περασεις στο παιχνιδακι σου & να γουσταρεις [ή οχι -γουστα ειναι αυτα]) κ στην ατακα σου δεν ειδε εσενα αλλα τον καθε ενα που θα κανει αναλογα σχολια. Ο "νεαρος" προσεξε πολυ καλα κ τι ειπε κ πως το ειπε μιλωντας γενικα...δεν προσεβαλε κανεναν κ δεν ζητησε λογο απο κανεναν. Ζητησε ομως ο καθε ξεκαρφωτος που γραφει το μακρυ κ το κοντο του, για να κανει χαβαλε, να το κανει αλλου.

Εσυ που εισαι "γηραιος" (λεμε τωρα) ..θα επρεπε αυτα που εγραψα, στο post που σε τσαντισε, να τα "ενιωθες" απο μονος εξ' αρχης.....αλλα αυτα ειναι ψιλα γραμματα :roll:
ADIM wrote:sos εκανα οτι λεει το παλικαρι αλλα adboards πουθενα εχω vista και χρισιμοποιω το skin του φορλαν ξερει καποιος να μου πει τι αλλο να κανω σας παρακαλω πολυ ας μου πει καποιος τι να κανω γιατι κοντευω να σπασω το laptop. -toixos2 -meaculpa -ksilo
Στα Vista τo User data folder του fm ειναι αλλου κ οι οδηγιες που εχω δωσει ειναι μονο για XP ...δυστυχως δεν εχω Vista, για να σου δωσω το ακριβες path...το μονο που μπορω να σου πω ειναι οτι πρεπει να μπουν "αναλογα"

[XP : ....\My Documents\Sports Interactive\Football Manager 2009\graphics\pictures
Vista: ....\User data folder \graphics\pictures]
User avatar
ADIM
Trialist
Trialist
Posts: 10
Joined: Thu Sep 25, 2008 5:33 pm
Football Manager της ομάδας: PAOK
Αγαπημένη Ομάδα: ΠΑΟΚ
Location: Θεσσαλονικη
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Αρχηγέ το βρήκα είσαι φοβερός συνέχισε την πολυ καλή δουλειά και σε ευχαριστώ πάρα πολύ -gioupi
User avatar
mysterio
Assistant Manager
Assistant Manager
Posts: 3021
Joined: Mon May 09, 2005 11:31 pm
Football Manager της ομάδας: Newcastle Utd
Αγαπημένη Ομάδα: Ολυμπιακός - Newcastle
Location: Managerland
Has thanked: 0
Been thanked: 9 times

DaWeed420 wrote:
Τελος θα σας παρακαλεσω οποιος εχει "πορτοκαλια", "μηλα" κλπ να ανοιξει δικο του thread για να τα δειξει στον κοσμο, αντι να τα χωνει στa δικα μου "ραφια"...τσαμπα ειναι :roll:
Εγώ πάλι δεν βλέπω το νόημα για το οποίο συνεχίστηκε το όλο θέμα. Το παλικάρι ζήτησε συγνώμη και όλα οκ. Ήταν κάπως περίεργο το ποστ του, αλλα οκστη συνέχεια εξήγησε το πως το εννούσε.
Αυτο που δεν μπορώ να καταλάβω είναι το παραπάνω που έχω ξεχωρίσει. Δεν μπορώ να καταλάβω φίλε μου την λογική σου. Τι θα πει ράφι σου? Σε δημόσιο φορουμ είμαστε και δε νομίζω οτι είναι και τόσο κακό να "εκθέτουμε τα μήλα μας" στα "ράφια" σου. Κλείδωσε το αμα είναι βρε φιλαράκι να ποστάρεις μόνο σου. Τι να πω...θέλω να ελπίζω οτι δεν το έχεις δει το θέμα "ανταγωνιστικά". Με την λογική σου θα έπρεπε να είχαμε 20 διαφορετικά θέματα με το ίδιο περιέχομενο για το κάθε facepack/kit/logo που αποφασίζει ο κάθε χρήστης να μοιραστεί με τους υπολοιπους. Το βλέπεις αυτο όμορφο για ένα φορουμ?

"Mysterio's adds"
"DaWeed's adds"
"Χ,Ψ,Ω adds"

No offence m8, απλώς εξέφρασα την άποψη μου και συγχρόνως την απορία μου
User avatar
stratos79
Hot Prospect
Hot Prospect
Posts: 640
Joined: Sat Oct 16, 2004 11:41 am
Football Manager της ομάδας: Παναθηναικος και όχι μόνο!!!
Αγαπημένη Ομάδα: Παναθηναικος-Α.Ο.Καβαλας
Has thanked: 1 time
Been thanked: 0

mysterio wrote:
DaWeed420 wrote:
Τελος θα σας παρακαλεσω οποιος εχει "πορτοκαλια", "μηλα" κλπ να ανοιξει δικο του thread για να τα δειξει στον κοσμο, αντι να τα χωνει στa δικα μου "ραφια"...τσαμπα ειναι :roll:
Εγώ πάλι δεν βλέπω το νόημα για το οποίο συνεχίστηκε το όλο θέμα. Το παλικάρι ζήτησε συγνώμη και όλα οκ. Ήταν κάπως περίεργο το ποστ του, αλλα οκστη συνέχεια εξήγησε το πως το εννούσε.
Αυτο που δεν μπορώ να καταλάβω είναι το παραπάνω που έχω ξεχωρίσει. Δεν μπορώ να καταλάβω φίλε μου την λογική σου. Τι θα πει ράφι σου? Σε δημόσιο φορουμ είμαστε και δε νομίζω οτι είναι και τόσο κακό να "εκθέτουμε τα μήλα μας" στα "ράφια" σου. Κλείδωσε το αμα είναι βρε φιλαράκι να ποστάρεις μόνο σου. Τι να πω...θέλω να ελπίζω οτι δεν το έχεις δει το θέμα "ανταγωνιστικά". Με την λογική σου θα έπρεπε να είχαμε 20 διαφορετικά θέματα με το ίδιο περιέχομενο για το κάθε facepack/kit/logo που αποφασίζει ο κάθε χρήστης να μοιραστεί με τους υπολοιπους. Το βλέπεις αυτο όμορφο για ένα φορουμ?

"Mysterio's adds"
"DaWeed's adds"
"Χ,Ψ,Ω adds"

No offence m8, απλώς εξέφρασα την άποψη μου και συγχρόνως την απορία μου
Σου ζηταω και προσωπικα συγνωμη φιλε αν και πιστευω οτι καταλαβες τι εγινες και το εχεις γραωει και ποιο πανω.Τωρα αν το παιδι πιο πανω θελει να συνεχισει το ιδιο βιολι σε κατι το οποιο πραγματικα δεν τον αφορα ειναι δικο του προβλημα και δεν θα ασχολειθω αλλο.Παντως θα ηθελα να βγαλεις και μια πινακιδα του ...ΟΤΕ ας πουμε (για τον ΠΑΟ ρε φιλε και μην εισαι) οκ αν δεν θες
Η Σιωπή είναι η πιο Τέλεια Εκφραση της Περιφρόνησης...
User avatar
mysterio
Assistant Manager
Assistant Manager
Posts: 3021
Joined: Mon May 09, 2005 11:31 pm
Football Manager της ομάδας: Newcastle Utd
Αγαπημένη Ομάδα: Ολυμπιακός - Newcastle
Location: Managerland
Has thanked: 0
Been thanked: 9 times

Δεν χρεάζεται βρε φίλε συγνώμη, το θέμα έληξε πριν καν αρχίσει, dont worry. Θα σου φτιάξω και την διαφήμιση και θα σου την στείλω μέσω pm μιας και εδώ είμαστε φιλοξενούμενοι σε άλλο "μανάβικο"....
User avatar
stratos79
Hot Prospect
Hot Prospect
Posts: 640
Joined: Sat Oct 16, 2004 11:41 am
Football Manager της ομάδας: Παναθηναικος και όχι μόνο!!!
Αγαπημένη Ομάδα: Παναθηναικος-Α.Ο.Καβαλας
Has thanked: 1 time
Been thanked: 0

mysterio wrote:Δεν χρεάζεται βρε φίλε συγνώμη, το θέμα έληξε πριν καν αρχίσει, dont worry. Θα σου φτιάξω και την διαφήμιση και θα σου την στείλω μέσω pm μιας και εδώ είμαστε φιλοξενούμενοι σε άλλο "μανάβικο"....
Ευχαριστω φιλος να σαι καλα
Η Σιωπή είναι η πιο Τέλεια Εκφραση της Περιφρόνησης...
Bill_xanthi
Director Of Football
Director Of Football
Posts: 5131
Joined: Sat Oct 27, 2007 5:28 pm
Football Manager της ομάδας: Man United
Αγαπημένη Ομάδα: Glory
twitter: iBillxan
Status: As the Reds go marching, on, on, on!
Location: Glory
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

mysterio wrote:Δεν χρεάζεται βρε φίλε συγνώμη, το θέμα έληξε πριν καν αρχίσει, dont worry. Θα σου φτιάξω και την διαφήμιση και θα σου την στείλω μέσω pm μιας και εδώ είμαστε φιλοξενούμενοι σε άλλο "μανάβικο"....
μου φαίνεται ότι το συνεχίζεις ενώ ο dw σταμάτησε πάντως...
Στην κολυμπήθρα ρίξανε νερό αλκοολούχο
και τ' όνομα που μου 'δωσαν ήταν χαμένο ρούχο..♪♫
User avatar
mysterio
Assistant Manager
Assistant Manager
Posts: 3021
Joined: Mon May 09, 2005 11:31 pm
Football Manager της ομάδας: Newcastle Utd
Αγαπημένη Ομάδα: Ολυμπιακός - Newcastle
Location: Managerland
Has thanked: 0
Been thanked: 9 times

Φίλε μου δεν συνεχίζω τίποτα. Στα λεγόμενα του βασίζομαι. Εφόσουν αυτο θέλει ο φίλος (σεβαστή η απόφαση του ασχέτως αν διαφωνώ), ψάχνω κι εγώ εναλλακτικές.. Δεν τσακωνόμαστε για να συνεχίσω κάτι, κουβέντα κάνουμε
DaWeed420
Youth Pro
Youth Pro
Posts: 276
Joined: Mon Nov 17, 2008 8:13 am
Football Manager της ομάδας: ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚOΣ k μονο..
Αγαπημένη Ομάδα: PAO UBER ALLES
Status: Kapou edw trigyrw...
Location: UK
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Πωπω παιδες το πηρατε πολυ τις μετρητοις...φταιω κ εγω που ειχα τα μπουρινια μου (για αυτο σας οφειλω την συγνωμη μου...κ στους 2) Οταν ημουν χαλαρος θα επρεπε να ερθω να μαζεψω τα ποστ μου...αλλα επινα ξυδια για την ονομαστικη μου εορτη... -meaculpa :roll:

Το μονο που ηθελα να πω επι της ουσιας ειναι..μην βγαζετε το εκαστοτε θεμα offtopic ανευ λογου κ μην αποπαιρνετε τους editors...

To topic δεν μπορω να το κλειδωσω :P ...αλλα κ να μπορουσα δεν θα το κλειδωνα για να μπορει οποιος θελει να ρωτησει κατι να το κανει σε καποιο ειδικα αφιερωμενο χωρο ωστε να μπορω να του απαντησω...Γιαυτον τον λογο το εφτιαξα το thread εδω μεσα (technical support)...οπως κανουν απειροι editors σε διαφορα sites.

Ισως να εχετε συνηθισει να βλεπετε index threads που εχουν συγκεντρωμενα DL links...αλλα για καθε ενα απο αυτα τα DL υπαρχει ενα τοπικ σαν το παρον σε καποιο forum για bugs κλπ..

Oτιδηποτε ειναι σχετικο με τις πινακιδες ΔΕΝ ανηκει εδω μεσα :D ...Μπορειτε αν θελετε να ξεκινησουμε ενα γενικο thread να μαζευουμε πινακιδες ,ωστε να συνεισφερουν ολοι οσοι (κ εγω μαζι) βρουν/δημιουργησουν κατι σχετικο...

Ελπιζω να ειναι διακριτη πλεον η διαφορα στον λογο υπαρξης μεταξυ του παροντος κ ενος γενικου thread για τις διαφημησεις..κ αποδεκτη η συγνωμη μου αν εκτροχιαστηκα.
User avatar
nikos_chalandri
Indispensible
Indispensible
Posts: 1939
Joined: Mon Jul 03, 2006 10:51 am
Αγαπημένη Ομάδα: Παναθηναικος
Location: Χαλανδρι
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Eνω φαινοντουσαν κανονικα , μου κανει ενα τσαφ και σβηνοντε και φαινοντε μονο της sega -sfougaristra
Tι μπορει να εγινε -thymwmenos ?
Κι αν δεν μπορείς να κάμεις την ζωή σου όπως την θέλεις, τούτο προσπάθησε τουλάχιστον όσο μπορείς: μην την εξευτελίζεις

https://www.facebook.com/pages/Apo-mikr ... 2994411112
User avatar
stratos79
Hot Prospect
Hot Prospect
Posts: 640
Joined: Sat Oct 16, 2004 11:41 am
Football Manager της ομάδας: Παναθηναικος και όχι μόνο!!!
Αγαπημένη Ομάδα: Παναθηναικος-Α.Ο.Καβαλας
Has thanked: 1 time
Been thanked: 0

mysterio wrote:Δεν χρεάζεται βρε φίλε συγνώμη, το θέμα έληξε πριν καν αρχίσει, dont worry. Θα σου φτιάξω και την διαφήμιση και θα σου την στείλω μέσω pm μιας και εδώ είμαστε φιλοξενούμενοι σε άλλο "μανάβικο"....
Φιλος τελικα θα μπορεσεις να βγαλεις και καμια διαφημιση του ΠΑΟ?
Η Σιωπή είναι η πιο Τέλεια Εκφραση της Περιφρόνησης...
Post Reply

Return to “Backgrounds κ.α.”