Η μεγαλυτερη σας μεταγραφικη αποτυχια

Συζητήστε για τη νέα έκδοση του Football Manager!
Forum rules
Καλώς Ήρθατε στη Γενική Συζήτηση για το Football Manager 2009.
Παρακαλούμε, διαβάστε πρώτα τους κανόνες του site - http://www.fmgreece.gr/forumrules.php
Σημαντικά θέματα:

Football Manager 2009 info (Patch v9.1.0 - v9.2.0 - v9.3.0)
Δε μπορώ να ενεργοποιήσω το FM2009 / λάθος κωδικός.
Γενικές Απορίες FM09
Ελληνική Περιγραφή Αγώνα!!!
Σε περίπτωση που δε μπορείτε να ξεχωρίσετε τα 0 - O και Ι-1 από το κωδικό ενεργοποίησης, πατήστε εδώ για να δείτε πως φαίνονται οι χαρακτήρες, πάνω στο manual.
Post Reply
skif_31
Backup
Backup
Posts: 976
Joined: Fri Apr 17, 2009 7:45 pm
Football Manager της ομάδας: -
Status: Ριλέντλες
Location: Hrakleio
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Dirk#41# wrote:Per Ciljan Skelbred -kitrinh

Τα λογια ειναι περιττα για αυτο το "παλτο"...Εσκασα 20εκ :shock: απο Ροζενμποργκ για να τον παρω το 2011 μετα απο μια εκπληκτικη σεζον που εκανε στην Νορβηγια και στο Ουεφα..Ειχε αξια 5,700,000 ευρω και εσκασα 19,50εκ εγω να τον παρω...10εκ μπραφ, τα αλλα σε 12 μηνες..

Επαιξε ενα χρονο ξεκινησε στα πρωτα 15ματς βασικος...Ειχε 0 γκολ, 0 ασσιστ, 0 mvp και rate 6,11... -toixos2

Εφαγε παγκο για τα καλα καμια 20 ματς...Τον εβαλα μετα στο τελος την σεζον που ειχα καθαρισει τους εγχωριους τιτλους να παρει χρονο να μου αποδειξει οτι αξιζει και το μονο που καταφερε ηταν να παει το rate του στο 5,61.... -kitrinh -toixosmesh
'


δεν κανεις καλα παζαρια :P

Εφτασε η αξια του στα 3,000,000 εκ ευρω και με 4,5εκ τον πουλησα Αστον Βιλλα στο τελος της χρονιας.... -gioupi

Τι να πω???Απλα εκλεγα λευτα...Βεβαια ξεφορτωθηκα βαρη συμβολαιο γιατι του εσκασα 2,000,000 ετησιως (: ...(μην χασω το κελεπουρι απο τον ανταγονισμο με Σαλκε... -meaculpa )

Παλτα Νο2 Μποζινοφ..... -suicide

Αυτα....

Δ.
Stonecity3 wrote:Λευτεριά στον Σκιφ ρε.
:protest:


Θ.Π.Τ.Π.Μ.Ρ

:forthosewhothinkyoung:
FMburned
Trialist
Trialist
Posts: 28
Joined: Sun May 03, 2009 11:12 am
Football Manager της ομάδας: Hoffenheim, QPR
Αγαπημένη Ομάδα: Olympiakos S.F.P.
Status: Panellhnies...ayto pisteyw ta leei ola.......
Has thanked: 0
Been thanked: 0

laylow wrote:Guilherme με 15.55 εκ ?
6 / 1γκολ
αχ αυτο το παλικάρι,μετα τον diοgo αυτος.δεν βαζουν γκολ ουτε με αιτηση... σε φαση που βαζουν περισσοτερα οι μεσοι μου κ παιζω κ 4 4 2
Oχι και δεν βαζει γκολ ο ντιογκο ρε.......
Εμενα μου εχει 13 γκολ σε 12 παιχνιδια σε ολες τις διοργανωσεις.........
M?s que un club
Liv0rno
Amateur
Amateur
Posts: 105
Joined: Mon Oct 27, 2008 11:44 am
Football Manager της ομάδας: Wycombe
Αγαπημένη Ομάδα: Ολυμπιακος, Τοτεναμ, Λιβορνο
Has thanked: 0
Been thanked: 0

MadBoy13 wrote:ο Λεοναρντο του Αγιαξ.. φουσκα εντελως... ενα χρονο τον κρατησα και τωρα τον πουλησα 2,5Μ στην Κοπεγχαγη. Πειρα Αλεξ απο την Ιντερνασιοναλ για τη θεση του... ολα αυτα το καλοκαιρι βεβαια!!!!! ΄)
φίλε μου στη σαραγόσα κάνει παπάδες παντως το παλληκάρι! πανω στη γραμμη, απιστευτη ταχυτητα και σεντρα.. ενίοτε σκοράρει κιόλας! λαχείο! και τον πηρα με 1m περίπου την πρώτη χρονιά!
User avatar
papaki123
Trialist
Trialist
Posts: 94
Joined: Fri Sep 14, 2007 3:27 pm
Football Manager της ομάδας: ΠΑΟΚ
Αγαπημένη Ομάδα: ΠΑΟΚ
Location: THESALONIKH
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Αντριάνο από ΙΝΤΕΡ αν θυμάμαι καλά ήταν 29 χρονών...ότι είχα και δεν είχα τον έδωσα και μου έβαλε σε μία σεζόν 3 goal...έφαγα μεγάλη πατάτα λέμε. -toixos2 -toixos2
ArK''ass''
Backup
Backup
Posts: 919
Joined: Sun Jul 13, 2008 11:05 pm
Αγαπημένη Ομάδα: ΠΑΟΚ
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Douglas με 12 Μ στον ΠΑΟΚ την 5η χρονια...
Περιμενα καμια 20αρια γκολ που θα δικαιολογουσαν τα atts του αλλα εβαλε γυρω στα 5 :shock: χανοντας αβερτα τετ-α-τετ -toixos2 .
:evil: Vegeta prince of all saiyans!!!
giannis1031977
Hot Prospect
Hot Prospect
Posts: 634
Joined: Tue Jul 14, 2009 12:01 pm
Football Manager της ομάδας: Olympiakos
Αγαπημένη Ομάδα: ΟΣΦΠ,Ασπρα Χωματα,Ανω Κοκκινια
Status: Living the rest of my days in peace...
Location: Στη κοσμαρα μου...
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Φετος ειχαμε νεο ρεκορ:Μετα το φιασκο του diego στο μανατζερ 2006 ηρθε ο vagner love :shock: :shock: να παρει τα σκηπτρα.Οταν ξοδεβεις 23 μυρια με πενταετες συμβολαιο εναντι 3.3 τον χρονο :shock: :shock: και ο παιχτης βαζει 15 γκολ (στο πρωταθλημα) τα πρωτα δυο χρονια η μεταγραφη για μενα δεν θεωρειται επιτυχημενη. -wall Ελπιζω στη συνεχεια να αποδοσει καλυτερα.Και το αστειο της υποθεσης ειναι οτι καθε φορα που παιζουμε ο assistant μου λεει πως δεν βρισκει κινητρο να παιξει για τον μανατζερ του λογω χαμηλου reputation του παροτι σχεδον καθε χρονο παιρνω double και πηγαινω την ομαδα στους 8 η 4 του cl!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :evil: :evil: :evil:
The hand has five fingers, capable and powerful, with the ability to destroy as well as create. We have the power to stop and reverse the tides of time by making our awareness of abuse known to the powers of industry and their uncouth political arms. Only by raising this awareness and promoting personal peace within today's self-defeatist society, can we allow the planet a chance to avoid self-destruction! Open your eyes, open your mouths, close your hands and make a fist.
lgr
Hot Prospect
Hot Prospect
Posts: 631
Joined: Tue Dec 30, 2008 5:53 pm
Football Manager της ομάδας: Merengues The real galacticos
Αγαπημένη Ομάδα: Real Madrid C.F.
Status: Λιγη τρελα θελει η ζωη... Εγω εχω πολλη...
Has thanked: 0
Been thanked: 0

giannis1031977 wrote:Φετος ειχαμε νεο ρεκορ:Μετα το φιασκο του diego στο μανατζερ 2006 ηρθε ο vagner love :shock: :shock: να παρει τα σκηπτρα.Οταν ξοδεβεις 23 μυρια με πενταετες συμβολαιο εναντι 3.3 τον χρονο :shock: :shock: και ο παιχτης βαζει 15 γκολ (στο πρωταθλημα) τα πρωτα δυο χρονια η μεταγραφη για μενα δεν θεωρειται επιτυχημενη. -wall Ελπιζω στη συνεχεια να αποδοσει καλυτερα.Και το αστειο της υποθεσης ειναι οτι καθε φορα που παιζουμε ο assistant μου λεει πως δεν βρισκει κινητρο να παιξει για τον μανατζερ του λογω χαμηλου reputation του παροτι σχεδον καθε χρονο παιρνω double και πηγαινω την ομαδα στους 8 η 4 του cl!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :evil: :evil: :evil:
Markel Susaeta σε Real. Οταν τον ειδα λεω να το νεο αστερι. Και τον εφερα 22,5εκ στην ομαδα του και 3,5εκ τον χρονο για 5 χρονια στον ιδιο χωρις τα μπονους με ρητρα 100εκ. Στο λεξικο sτη λεξη "Παλτο" πρεπει να βαλουν τη φωτογραφια του !!!! Θα εκλεγα τα λεφτα μου αν δεν ημουν πλουσιος !
Spoiler: show
Μετα απο 1,5 χρονο αμπαλιας τον εστειλα στη Villarreal για 15εκ .
Spoiler: show
Ζητω τα spoiler
Spoiler: show
Μετα απο πολυ καιρο τωρα εμαθα να τα βαζω!
Spoiler: show
-podilataki
Φερτε πισω τον Mascio
http://www.soccermanager.gr http://www.topmanager.gr
giannis1031977
Hot Prospect
Hot Prospect
Posts: 634
Joined: Tue Jul 14, 2009 12:01 pm
Football Manager της ομάδας: Olympiakos
Αγαπημένη Ομάδα: ΟΣΦΠ,Ασπρα Χωματα,Ανω Κοκκινια
Status: Living the rest of my days in peace...
Location: Στη κοσμαρα μου...
Has thanked: 0
Been thanked: 0

lgr wrote:
giannis1031977 wrote:Φετος ειχαμε νεο ρεκορ:Μετα το φιασκο του diego στο μανατζερ 2006 ηρθε ο vagner love :shock: :shock: να παρει τα σκηπτρα.Οταν ξοδεβεις 23 μυρια με πενταετες συμβολαιο εναντι 3.3 τον χρονο :shock: :shock: και ο παιχτης βαζει 15 γκολ (στο πρωταθλημα) τα πρωτα δυο χρονια η μεταγραφη για μενα δεν θεωρειται επιτυχημενη. -wall Ελπιζω στη συνεχεια να αποδοσει καλυτερα.Και το αστειο της υποθεσης ειναι οτι καθε φορα που παιζουμε ο assistant μου λεει πως δεν βρισκει κινητρο να παιξει για τον μανατζερ του λογω χαμηλου reputation του παροτι σχεδον καθε χρονο παιρνω double και πηγαινω την ομαδα στους 8 η 4 του cl!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :evil: :evil: :evil:
Markel Susaeta σε Real. Οταν τον ειδα λεω να το νεο αστερι. Και τον εφερα 22,5εκ στην ομαδα του και 3,5εκ τον χρονο για 5 χρονια στον ιδιο χωρις τα μπονους με ρητρα 100εκ. Στο λεξικο sτη λεξη "Παλτο" πρεπει να βαλουν τη φωτογραφια του !!!! Θα εκλεγα τα λεφτα μου αν δεν ημουν πλουσιος !
Σκεψου ομως οτι εσυ τον πηρες στη ρεαλ.Ειναι καλυτερος συλλογος οικονομικα και το wage budget ειναι πολυ υψηλοτερο.Για σενα τα 3,5 το χρονο ηταν συνηθεια για μενα ηταν υπερβαση.
Spoiler: show
Μετα απο 1,5 χρονο αμπαλιας τον εστειλα στη Villarreal για 15εκ .
Spoiler: show
Ζητω τα spoiler
Spoiler: show
Μετα απο πολυ καιρο τωρα εμαθα να τα βαζω!
Spoiler: show
-podilataki
The hand has five fingers, capable and powerful, with the ability to destroy as well as create. We have the power to stop and reverse the tides of time by making our awareness of abuse known to the powers of industry and their uncouth political arms. Only by raising this awareness and promoting personal peace within today's self-defeatist society, can we allow the planet a chance to avoid self-destruction! Open your eyes, open your mouths, close your hands and make a fist.
addicted to
Amateur
Amateur
Posts: 168
Joined: Fri Aug 15, 2008 2:10 am
Football Manager της ομάδας: παναθηναικος
Status: Που πηγαν τα $$....ε;
Location: outside looking in
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Μου εχουν τυχει κατά καιρους πολλοι παιχτες που μου κοστισαν μια περιουσια αλλα δεν καταφεραν να προσαρμοστουν στην και μετα από ένα χρονο τους πουλησα στο 1/3 της αρχικης τους τιμης

Αυτο το παθαινω συνηθος με ουκρανους!!
Πατέρα τα έμαθες τα νέα?
Θέλουμε άμυνα



Image Image

http://liverpoolfc.fantasyleague.com/Cl ... fault.aspx

??????????????? PANATHINAIKOS ????????????????
joana
Amateur
Amateur
Posts: 110
Joined: Fri Nov 02, 2007 1:07 pm
Football Manager της ομάδας: Δοξα Βυρωνα
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Robert Lewandowski στον Ολυμπιακο.2 χρονια 41 συμ-7 γκολ.Μεσος ορος 6.68.Φετος ειναι η τελευταια του ευκαιρια.
Direct
Hot Prospect
Hot Prospect
Posts: 677
Joined: Fri Jun 01, 2007 3:56 pm
Football Manager της ομάδας: Α.Ο.Καβάλας
Αγαπημένη Ομάδα: Καβάλα
Location: Καβάλα
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

addicted to wrote:Μου εχουν τυχει κατά καιρους πολλοι παιχτες που μου κοστισαν μια περιουσια αλλα δεν καταφεραν να προσαρμοστουν στην και μετα από ένα χρονο τους πουλησα στο 1/3 της αρχικης τους τιμης

Αυτο το παθαινω συνηθος με ουκρανους!!

Off Topic:
Μετά από ένα εξάμηνο κοντά, προσαρμόζονται μια χαρά, βάλτους και στις reserves να δεις γλύκα :D
Image
User avatar
sbirlos
Backup
Backup
Posts: 977
Joined: Tue Dec 28, 2004 11:40 pm
Αγαπημένη Ομάδα: Παναθηναικός
Status: Back to zero...
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Tomas Necid τον έφερα με 30μ. σχεδόν στη Leeds σεσόν 2016
Με finishing 17 και composure 19 κατάφερε να βάλει όλα κι όλα 8 γκολ!!!
Θα του δώσω διορία μέχρι το Γενάρη πάντως,αλλά τα λεφτά που χάλασα δε νομίζω να τα πιάσει με τίποτα :( :(
nickjour23
First Team Regular
First Team Regular
Posts: 1370
Joined: Sun Jan 18, 2009 11:58 am
Αγαπημένη Ομάδα: Leeds,Roma
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Oyvind Hoas..τον εφερα στην λαρισα και εβαλε μονο 5 γκολ σε 20 εμφανισεις!!και τα δυο απο αυτα τα εβαλε απο πεναλτυ!τουλαχιστον τον πηρα σχεδον τσαμπα!
User avatar
ArxaioS_
Youth Pro
Youth Pro
Posts: 289
Joined: Sat Apr 25, 2009 2:04 am
Football Manager της ομάδας: Manchester City
Αγαπημένη Ομάδα: PAOK-Asteras Tr
Status: Bet_MaNiaC
Has thanked: 0
Been thanked: 0

papaki123 wrote:Αντριάνο από ΙΝΤΕΡ αν θυμάμαι καλά ήταν 29 χρονών...ότι είχα και δεν είχα τον έδωσα και μου έβαλε σε μία σεζόν 3 goal...έφαγα μεγάλη πατάτα λέμε. -toixos2 -toixos2
Φιλε, επιδη εχω ιντερ, ο Adriano παιζει καλα μονο σε Τελικους ως βασικος, και ηταν η χρυση αλαγη μου οταν αλαζα το συστημα στο 60 σε 4-4-2 ως 2ρο επιθετικο.Σε καθε ματς χρυση αλαγη, πραγματικα κατι σαν τον μπακαγιοκο -doublekiss
Η μεγαλυτερη αποτυχια για μενα , συμφωνα με τα λεφτα που εδωσα για να τον φερω στην ομαδα μου , ηταν ο λιονελ μεσσι... 75 εκατομυρια ξοδεψα , ο παιχτης εκανε τρελους τραυματισμους, ηταν ο μονος παιχτης που ηταν κουτσος, ειχα πολυ καλους φυσιοραπευτες.Και εδειχνε την μεγαλη κλαση του στα μικρα παιχνιδια...οταν εβρισκε δυνατα Back, απλα εκανε τουμπεκι ... οποτε για τα 20ρια που εχει , πιστευω οτι ειναι υπερ ακτιμημενος..γιαυτο τον εστειλα στην φιλη μου την ρεαλ,,, με 70 εκατομυρια...και αφησα τον αντικαταστατο Quaresma που ειχε σε καθε ματς τρελα και στανταρ ratings.
Υ.Σ' Ο παιχτης χρησιμοπειθηκε σε πολλες θεσεις...αλλα δεν εδειξε σε μεγαλους αντιπαλους πιος πραγματικα ειναι...ευτιχως για μενα...μετα απο 2 χρονια εριξα 190 εκατομιρια για τον κριστιανο ροναλντο και εχωντας μικαελ μπαστος κριστιανο ροναλδο και κουαρεσμα , δεν ειχα να φοβηθω κανεναν μπακ στον πλανιτη..
   Μια ιστορια για την παοκαρα...    Απο το μικρόφωνο στα αποδυτήρια
kostas_pao_13
Trialist
Trialist
Posts: 35
Joined: Thu Oct 15, 2009 4:17 pm
Football Manager της ομάδας: παναθηναικος
Αγαπημένη Ομάδα: Παναθα,real
Status: THE FINAL COUNTDOWN
Location: Σερρες
Has thanked: 0
Been thanked: 0

κοτιτσας απο ξανθη στην παναθα -toixosmesh -toixosmesh -toixosmesh -toixosmesh -toixosmesh -toixosmesh -toixosmesh -toixosmesh -toixosmesh -toixosmesh -toixosmesh -toixosmesh -toixosmesh -toixosmesh -toixosmesh -toixosmesh -toixosmesh -toixosmesh -toixosmesh -toixosmesh
Post Reply

Return to “Γενική συζήτηση για το Football Manager 2009”