Το ξεκαθαρισμα

Ήρθαν εδώ και άφησαν το στίγμα τους...Η ξεκούραση των πολεμιστών...
Post Reply
User avatar
Sir___Alex
National Manager
National Manager
Posts: 9822
Joined: Tue Jul 15, 2008 2:10 pm
Football Manager της ομάδας: -
Αγαπημένη Ομάδα: -
facebook προφίλ: VagelisPs
twitter: Vagelis_Ps
Status: Έχει διαβάσει το κόμικ
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Σεπτεμβριος 2011



..οι πανηγυρισμοι δεν εχουν κοπασει ακομα απο την κατακτηση του σουπερ καπ,οπου η ομαδα αφησε υποσχεσεις για το μελλον...το νεο συστημα που χρησιμοποιησα στα φιλικα και στα ματς με την μπαρτσελονα δειχνει θα δοκιμαστει και αυτο το μηνα και αν με ικανοποιησει θα γινει μονιμο....

Image

Image


η κληρωση στο CL πραγματικα ονειρεμενη...μαλλον εμεις ειμαστε το μεγαλο ονομα,παρα το οτι ημασταν στο 3 group δυναμικοτητας....
Image



αρχιζει ποιπον και το πρωταθλημα με 3 βατους αγωνες αρχικα,και το ,κατα τη γνωμη μου,δυσκολοτερο ματς της σαιζον...
Image





VS TENERIFE

Image

ευκολη νικη...το νεο συστημα φαινεται να αποδιδει εξαιρετικα στην αμυνα...



VS RECREATIVO

Image

η ιδια εικονα...οι αντιπαλοι δεν κανουν πολλες ευκαιριες,ενω εμεις εκμεταλευομαστε τις δικιες μας...ανυπομονω να δεσει η ομαδα...




VS CSKA SOFIA

Image

και με πολλες αλλαγες τα πρωτα δειγματα ειναι θετικα...συνολικα στα 3 τελευταια ματς οι αντιπαλοι μας εκαναν 7 ευκαιριες μονο.εχω ηδη αποφασισει να το κρατησω και ας ειναι αμυντικο...




VS ZARAGOZA

Image

2o συνεχομενο ματς που και η επιθεση τα παει εξισου καλα με την αμυνα.ετσι οπως παμε νοεμβρη που θα εχει δεσει η ομαδα και θα εχουμε βρει καλη φυσικη κατασταση η ομαδα θα πεταει :-D




VS BARCELONA

Image

ιστορικη νικη....το μονο κακο οτι χανουμε τον ροσι για 2-3 εβδομαδες.αλλα πιστευω οτι οι Piva και Ashton θα καλυψουν το κενο...Θεικο το γκολ του marin,θυμισε το γκολ του καστιγιο στον παοκ...


η βαθμολογια
Image

ειμαι ο μονος που γουσταρω να δω την μπαρτσελονα να πεφτει κατηγορια αφου ξοδεψε 57 εκ σε μεταγραφες??????


πλεον το κιτρινο υποβρυχιο βυθιζεται στα βαθια νερα της πριμερα ντιβιζιον...εχουμε δειξει μονο τα δοντια μας μεχρι στιγμης...περιμενω αναλογη συνεχεια.
Join the Universal Church of Truth
MaxKarapro
Assistant Manager
Assistant Manager
Posts: 3059
Joined: Thu Feb 07, 2008 10:27 am
Football Manager της ομάδας: Liverpool
Αγαπημένη Ομάδα: Ολυμπιακός, Barca, Liverpool
Location: Πειραιάς
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Μπράβο ρε φίλε .... τρομερή αρχή ... το σύστημα αυτό φαίνεται να αποδίδει πολύ καλύτερα ... όχι να δούμε και την Μπάρτσα να υποβιβάζεται ... -ksilo
paixtaras
Indispensible
Indispensible
Posts: 1848
Joined: Sun Feb 10, 2008 9:41 pm
Football Manager της ομάδας: Real Sociedad S.A.D
Αγαπημένη Ομάδα: ΠANAΘΗΝΑΙΚΟΣ
Status: Μπύρες,μπάχαλα και μια καλή εκδρομή...
Location: Αθήνα
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Να πέσει ρε!
Μπράβο ρε -traino
Μια ζωή γεμάτη αλητεία μέσα στης Λεωφόρου τα στενά...
User avatar
DrGonzo
The God Of Football
The God Of Football
Posts: 28004
Joined: Sat Nov 24, 2007 1:09 pm
Football Manager της ομάδας: Aberdden FC
Status: Seemed deep in thought
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Τρελό κίτρινο τρένο. Εκτροχιασμένο.
'Το Κράτος στην Ελλάδα παραδοσιακά κινητοποιείται πάντα και μόνο σε βάρος του Ολυμπιακού''
Καρπετόπουλος Αντώνης 23-12-2019

And I m up while the dawn is breaking, even though my heart is aching.
I should be drinking a toast to absent friends instead of these comedians.


How you expect to run with the wolves come night
when you spend all day sparring with the puppies?
User avatar
dalan2007
First Team Regular
First Team Regular
Posts: 1426
Joined: Thu May 10, 2007 9:34 pm
Location: Γαλατσι
Has thanked: 0
Been thanked: 0

να πεσει και να τσακιστει η μπαρτσα!!!καλα για σενα τι να πουμε απλα -traino θα πας!!!!!!!!!!
Kwstas12345
Director Of Football
Director Of Football
Posts: 7330
Joined: Wed Nov 14, 2007 4:09 pm
Football Manager της ομάδας: -
Αγαπημένη Ομάδα: Oλυμπιακός, Man Utd,Milan
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Διπλό στο Καμπ Νου!!!!

Ευκολη κλήρωση!!!!!

Πρωτιά στο πρωτάθλημα!!!!!!

Εχω όμως μια απορία:

Γιατί δεν είσαι πρώτος? :twisted: -ksilo -ksilo -ksilo
Spoiler: show
:D
“Never forget what you are, for surely the world will not. Make it your strength. Then it can never be your weakness. Armor yourself in it, and it will never be used to hurt you.”

Tyrion Lannister
gtsit4
Youth Pro
Youth Pro
Posts: 339
Joined: Sun Nov 04, 2007 3:44 pm
Football Manager της ομάδας: Paok
Αγαπημένη Ομάδα: ΠΑΟΚΑΡΑ
Location: Manchester
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Το κιτρινο υποβριχιο πηρε φορα και βυθιζει οποιον βρει στο διαβα του. Συγχαριτιρια για τους τιτλους και ειμαι σιγουρος οτι η συνεχεια θα ειναι αναλογη.
MaxKarapro
Assistant Manager
Assistant Manager
Posts: 3059
Joined: Thu Feb 07, 2008 10:27 am
Football Manager της ομάδας: Liverpool
Αγαπημένη Ομάδα: Ολυμπιακός, Barca, Liverpool
Location: Πειραιάς
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Τι ειρωνία .... Βιγιαρεάλ - Παναθηναϊκός κοντράρονται στους 16 του Champions League .....
User avatar
sta8erman
Manager
Manager
Posts: 4258
Joined: Mon Sep 08, 2003 11:00 pm
Αγαπημένη Ομάδα: ΠΑΟΚ (Χωρίς τελείες)
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Αν έπαιζε αυτή η βιγιαρεάλ πάντως, δε νομίζω οτι θα υπήρχε αμφιβολία για το ποιος θα προκριθεί. Εκτός αν καθόσουν κ έχανες για συναισθηματικούς λόγους...
User avatar
gersou
Trialist
Trialist
Posts: 76
Joined: Fri Nov 09, 2007 5:32 pm
Football Manager της ομάδας: Panathinaikos
Αγαπημένη Ομάδα: Panathinaikos
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Λες φιλε να πεσει η Μπαρτσα?Το ευχομαι :D Πολυ καλη αρχη συνεχισε ετσι!
Π Α Ν Α Θ Η Ν Α Ι Κ Ο Σ
Α Θ Λ Η Τ Ι Κ Ο Σ
Ο Μ Ι Λ Ο Σ


1908-2008 100 ΧΡΟΝΙΑ ΠΡΑΣΙΝΗΣ ΙΣΤΟΡΙΑΣ...
Bill_xanthi
Director Of Football
Director Of Football
Posts: 5131
Joined: Sat Oct 27, 2007 5:28 pm
Football Manager της ομάδας: Man United
Αγαπημένη Ομάδα: Glory
twitter: iBillxan
Status: As the Reds go marching, on, on, on!
Location: Glory
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

εννοείτε ότι και εμείς θέλουμε να πέσει!!

περιμένουμε την συνέχεια!
Στην κολυμπήθρα ρίξανε νερό αλκοολούχο
και τ' όνομα που μου 'δωσαν ήταν χαμένο ρούχο..♪♫
User avatar
Sir___Alex
National Manager
National Manager
Posts: 9822
Joined: Tue Jul 15, 2008 2:10 pm
Football Manager της ομάδας: -
Αγαπημένη Ομάδα: -
facebook προφίλ: VagelisPs
twitter: Vagelis_Ps
Status: Έχει διαβάσει το κόμικ
Has thanked: 0
Been thanked: 0

ευχαριστω πολυ παιδια.,...η συνεχεια θα ερθει μετα τις γιορτες....τωρα κανουμε διακοπες...
Join the Universal Church of Truth
User avatar
sindarta
Director Of Football
Director Of Football
Posts: 6232
Joined: Sun Jun 01, 2008 2:37 pm
Football Manager της ομάδας: Braintree, Atsal
Status: Ζεσταίνομαι καίγοντας τις ελπίδες των μετρίων.
Location: Ebbets Field, 1955
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Ε, όχι και να πέσει η Μπάρτσα...

Είναι ομάδα σύμβολο!
Kastroman wrote:Το Δάλειο (σικ) "κλάϊν" είναι η πιο σύντομη και πληρέστερη απάντηση στην ερώτηση σου.
Να λιπαίνει τα χωράφια του αγνώστου αγρότη, αυτό είναι το αληθινό μέλλον του αγνώστου στρατιώτη.
philip21
Assistant Manager
Assistant Manager
Posts: 3525
Joined: Wed Jan 09, 2008 6:05 pm
Αγαπημένη Ομάδα: AEK,Barca
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Ποιος είπε να πέσει η Μπάρτσα.... -ksilo -ksilo :D
Καλή συνέχεια Sir Alex....keep winnig! :wink:
User avatar
Sir___Alex
National Manager
National Manager
Posts: 9822
Joined: Tue Jul 15, 2008 2:10 pm
Football Manager της ομάδας: -
Αγαπημένη Ομάδα: -
facebook προφίλ: VagelisPs
twitter: Vagelis_Ps
Status: Έχει διαβάσει το κόμικ
Has thanked: 0
Been thanked: 0

μιας και οι χριστουγιεννιατικη αποδραση αναβαλεται κατα μια ημερα(ελπιζω...)βρηκα την ευκαιρια να παιξω λιγο ακομα....

______________________________________________________________________________________

Οκτωβριος 2011



ολα βαινουν καλως μεχρι στιγμης,η αμυντικη λειτουργια ειναι θαυμασια και πλεον μπαινουμε σε φουλ ρυθμο...γεματος μηνας ο οκτωβρης,οτι πρεπει για να βρουν ρυθμο οι παικτες αφου εχουμε 6 ματς και υπαρχουν και τα ματς των εθνικων ομαδων...

Image

στο κυπελλο κληρωθηκαμε με την pajara playas,μονο ευνοικο μπορει να ειναι αυτο...το μονο που με προβληματιζει λιγο προς το παρον ειναι οτι σε περιπτωση που τραυματιστει για μεγαλο χρονικο διαστημα ενας απο τους βασικους σεντερ μπακ,δεν νομιζω πως οι μπακ-απ που εχω μπορουν να ανταποκριθουν πληρως.Βεβαια αυτο μενει να το δουμε...παντως καλου κακου εχω ηδη αρχισει να ψαχνω λιγο την αγορα...




VS BETIS

Image

αλλη μια ευκολη νικη...αλλα ο cazorla θα χασει σιγουρα το επομενο ματς και ισως και το μεθεπομενο...ο VdV 4 μερες εξω,ισως τα καταφερει...




VS WERDER

Image

δεν ξαναλλαζω συστημαααααααααα....λογω τιμωριας του barzagli χρησιμοποιησα προσωρινα ενα 4-5-1 και παραλιγο να το πληρωσω....φιου...νικησαμε btw...




VS SOCIEDAD

Image

τουλαχιστον κοιμηθηκα καλα....αλλα ντακς μια σταση καναμε,απο την επομενη θα αρχισω να τα παιρνω...




VS REAL

Image


ονειρο η ομαδα σημερα,ο μαρτινετι θεικη εμφανιση,οτι καλυτερο για επιστροφη στις νικες.εξεχουσα σημασια στη νικη δινει το γεγονος οτι ηταν ντερμπι κορυφης...η ομαδα δειχνει οτι δεν σηκωνει κουβεντα....η επιστροφη ροσι ηταν οτι καλυτερο αλλα χανουμε για 2-3βδομαδες τον gonzalo....ειδωμεν... -traino -traino -traino




VS BENFICA

Image

δεν εχω κανενα παραπονο απο τους παικτες μου...αλλα εχω απο τη διατησια...ουστ....ξουτ....τιατ...40 στρεμματα οφσαιντ και δεν σφυριζεις...




VS RACING

Image

αυτο μας ελειπε να χασουμε κιολας εχοντας τετραπλασιες ευκαιριες απο τους αντιπαλους...μολις στο 2ο ημιχρονο καταλαβα οτι ο apam παιζει και σεντερ μπακ,και επανεφερα το 5-4-1...μαλλον αυτο με εσωσε...


PRIMERA DIVISION

Image



παρα τα 2-3 στραβοπατηματα αυτο το μηνα,παραμενω αισιοδοξος.πιστευω οτι ειναι εφικτο το νταμπλ παραλληλα με μια καλη πορεια στην ευρωπη...πληρωσα την παραλειψη μου να θυμηθω οτι ο apam ειναι και σεντερ μπακ και σε 3 ματς που αλλαξα συστημα ειχαμε 2 απωλειες...στο πρωταθλημα τωρα,η αλμερια δεν με ανυσηχει,θα ξεφουσκωσει πιστευω,η ρεαλ ειναι κινδυνος,η μπαρτσελονα αν και ανεβηκε 6η(!),πλεον εχει χασει πολυ εδαφος αλλα ειναι ακομα υπολογισιμη,οπως και οι valencia και atletico...ο VdV εχει ηδη αποδειξει ποσο βλακες ηταν οι προηγουμενοι του προπονητες και ποσο εχει υποτιμηθει...περιμενω πολλα απο αυτον...
Join the Universal Church of Truth
Post Reply

Return to “Retire / Resign”