δεν βρισκει το CD

Έχετε τεχνικές δυσκολίες; Δε σας "τρέχει" με τίποτα; Βρήκατε bug και δεν ξέρετε που να το πείτε; Εδώ λοιπόν!
Forum rules
ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ

Πριν ανοίξετε οποιοδήποτε topic εντός του τομέα διαβάστε οπωσδήποτε τους ΚΑΝΟΝΕΣ-ΟΔΗΓΙΕΣ αναφοράς και ακολουθήστε τους πιστά. Από εδώ και πέρα θα θεωρείται το παρόν μήνυμα σαν προειδοποίηση, και θα κλειδώνονται, και αν κρίνεται σκόπιμο από τους mods/admins θα διαγράφονται, τα topics θα που δεν συμφωνούν, χωρίς δεύτερη προειδοποίηση γιατί δημιουργείται σοβαρό πρόβλημα στην προσπέλαση των topics από τους χρήστες.
Locked
schumi7
Trialist
Trialist
Posts: 4
Joined: Sat Sep 20, 2008 4:53 pm
Football Manager της ομάδας: olympiakos
Has thanked: 0
Been thanked: 0

ειχα καιρο να παιξω μανατζερ και παω να το φορτωσω και μοθ εμφανιζει ξαφνικα: unable to find the football manager CD,please make sure it is in drive...παιδια δε ξερω τι να κανω βοηθηστε με!!!
User avatar
Kostas1993
Banned
Banned
Posts: 1757
Joined: Sat Aug 09, 2008 12:05 pm
Football Manager της ομάδας: Ντεν παιζω μανατζερ
Αγαπημένη Ομάδα: Sunderland,Bayern Munchen,QPR
Location: Θεσσαλονίκη
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Spoiler: show
Το έχεις αυθεντικό το cd;
Image

Image
schumi7
Trialist
Trialist
Posts: 4
Joined: Sat Sep 20, 2008 4:53 pm
Football Manager της ομάδας: olympiakos
Has thanked: 0
Been thanked: 0

οχι δεν εχω το αυθεντικο,απλα μου ειχαν δωσει ενα αντιγραμενο το περασα επαιζε κανονικα το εδωσα πισω το σιντι και τωρα που το φορτωσα μου εμφανιζει αυτο.
User avatar
ismael blanco
Director Of Football
Director Of Football
Posts: 7103
Joined: Wed Mar 12, 2008 10:18 pm
Football Manager της ομάδας: Le Havre
Αγαπημένη Ομάδα: ΑEK/Lpool/Barca/OM
Has thanked: 0
Been thanked: 0

- Απαγορεύεται ρητά η αποστολή περιεχομένου όπως πορνογραφικού, τρομοκρατικού, απειλητικού, υλικού που υπόκειται σε copyright (βλ. cracks), παράνομου λογισμικού, περιεχομένου που προωθεί θρησκευτικούς ή άλλους τρόπους προσηλυτισμού και γενικότερα περιεχόμενα που είναι ενάντια στα χρηστά ήθη.

Από τους κανόνες του site.
3-6-1 Guerrilla '16

“The problem with the world is that the intelligent people are full of doubts, while the stupid ones are full of confidence.”
ball38
Football Legend
Football Legend
Posts: 11042
Joined: Mon Jan 05, 2004 12:00 am
Status: Awesoming around...!
Has thanked: 1 time
Been thanked: 0

locked.
Locked

Return to “Τεχνικές Ερωτήσεις / Bugs FM2008”