working with youngsters

Συζητήστε για το τρόπο που προπονείτε τους παίκτες! Τεστ, συγκρίσεις και αναλύσεις των προπονητικών προγραμμάτων του FM.
Post Reply
carito
Trialist
Trialist
Posts: 14
Joined: Sat Jun 28, 2008 8:46 am
Football Manager της ομάδας: liverpool-aek
Αγαπημένη Ομάδα: aek-liverpool-boca juniors
Location: Βεροια - Μυκονος
Has thanked: 0
Been thanked: 0

καλησπερα σε ολους.εχω μια απορια.εχω προπονητες που βγαζουν 6-7 αστερια στην προπονηση.ομως οσο αναφορα το working with youngsters εχουν πολυ χαμηλα ποσοστα εκτος απο εναν δυο προπονητες.η πρωτη ομαδα πεταει και στις προπονησεις και αγωνιστικα.η μικρη ομαδα ενω κερδιζει τους αγωνες δεν εχει βελτιωση στις προπονησεις.οι προπονητες δουλευουν με τους μικρους????? η αν βρω προπονητες με καλα ποσοστα σε working with youngsters θα εχω καλυτερα αποτελεσματα????παιζει τοσο πολυ ρολο???
ποτε μη θες φεγγαρι μου ανθρωπους να γνωρισεις...γιατι τα βασανα της γης και εσυ θα τ'αποκτησεις
soterakis
First Team Regular
First Team Regular
Posts: 1379
Joined: Wed Dec 26, 2007 9:55 am
Football Manager της ομάδας: Fiorentina
Αγαπημένη Ομάδα: Anorthosis
Has thanked: 0
Been thanked: 0

παίζει αρκετό ρόλο φίλε αλλά το τι σου προτείνω είναι:

Δεν μπορείς να βγάζεις σε όλους τους τομείς 6-7 αστέρια και ψηλό working with youngsters σε όλους τους τομείς, εκτός κι αν είσαι η Ρεάλ...
Άρα, έχεις τους προπονητές σου, και παίρνεις κανένα extra που έχει ψηλό το working with youngsters και είναι λίγο all round και τον βάζεις να προπονεί τα μικρά σε όλα... btw, τους άλλους προπονητές συνεχίζεις να τους έχουν να προπονούν :wink:
Αν μπορείς να φέρεις δύο έξτρα προπονητές, πάλι είναι καλύτερα (και τους μοιράζεις τους τομείς στα δύo)
Post Reply

Return to “Προπόνηση FM2008”