Oscar Cardozo ST

Εδώ μπορείτε να κάνετε τις προτάσεις σας για Επιθετικούς!
Forum rules
  1. Topic Name: "Player Name" [Θέση]
    π.χ. Alessandro Nesta [DC]
  2. Παίκτες που θα προτείνετε, θα πρέπει απαραιτήτως να έχουν τα εξής στοιχεία:
    ·Ονοματεπώνυμο :
    ·Θέση :
    ·Ηλικία :
    ·Ομάδα :
    ·Εθνικότητα :
    ·Αξία αγοράς :
  3. Και καλό θα ήταν για μια πιο ολοκληρωμένη άποψη να ποστάρετε και κάποια ή όλα από τα παρακάτω.
    ·FM Scout rating :
    ·PA:
    ·CA:
    ·Excellent attributes:
    ·Περιγραφή Θέσης στην Τακτική:
  4. Θα ανοίγετε ένα τόπικ για κάθε παίκτη. Δεν θα ποστάρετε πολλούς παίκτες σε ένα.
Post Reply
aris_papa
Trialist
Trialist
Posts: 52
Joined: Thu Jul 31, 2008 3:09 pm
Football Manager της ομάδας: Πανάθα κλασσικά...
Αγαπημένη Ομάδα: Παναθηναικός
Has thanked: 0
Been thanked: 0

·Ονοματεπώνυμο : Oscar Cardozo
·Θέση : Striker
·Ηλικία : 25
·Ομάδα : Benfica
·Εθνικότητα : Παραγουανός
·Αξία αγοράς : Δεν γνωρίζω ακριβώς πόσο θα σας κοστίσει γιατί εγώ τον είχα μόλις πήρα την Μπενφίκα.Τιμή εκκίνησης έχει 8 μύρια οπότε με ένα 13άρι και ένα ποσοστό μεταπώλησης θα δεχτεί η Μπενφίκα.

Τόσο γκολτζής που δεν πάει άλλο.Πρώτη χρονιά με μένα έβαλε 35 γκολ σε 48 αγώνες,δεύτερη 44 γκολ σε 50 αγώνες και στην τρίτη 56! γκολ σε 50 αγώνες.Τέλειος target man με φοβερή κεφαλιά(18),τελείωμα(17),εκτελέσεις φάουλ(19) και μακρινά σουτ(20).Είναι must
''Όταν ο άνθρωπος κάνει σχέδια,ο Θεός γελάει.''
tchalk85
Trialist
Trialist
Posts: 38
Joined: Tue Jan 29, 2008 2:39 am
Football Manager της ομάδας: olympiakos
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Πολύ καλός αλλά και πολύ ακριβός όμως..
aris_papa
Trialist
Trialist
Posts: 52
Joined: Thu Jul 31, 2008 3:09 pm
Football Manager της ομάδας: Πανάθα κλασσικά...
Αγαπημένη Ομάδα: Παναθηναικός
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Δεν πειράζει.Φίλε tchalk85 είναι παικτούρα πάρτον οπωσδήποτε
''Όταν ο άνθρωπος κάνει σχέδια,ο Θεός γελάει.''
Carabinieri
Trialist
Trialist
Posts: 12
Joined: Thu Nov 22, 2007 1:46 pm
Football Manager της ομάδας: Hercules(LBBV)
Αγαπημένη Ομάδα: AEK,Internazzionale
Location: Salonica
Has thanked: 0
Been thanked: 0

aris_papa wrote:·Ονοματεπώνυμο : Oscar Cardozo
·Θέση : Striker
·Ηλικία : 25
·Ομάδα : Benfica
·Εθνικότητα : Παραγουανός
·Αξία αγοράς : Δεν γνωρίζω ακριβώς πόσο θα σας κοστίσει γιατί εγώ τον είχα μόλις πήρα την Μπενφίκα.Τιμή εκκίνησης έχει 8 μύρια οπότε με ένα 13άρι και ένα ποσοστό μεταπώλησης θα δεχτεί η Μπενφίκα.

Τόσο γκολτζής που δεν πάει άλλο.Πρώτη χρονιά με μένα έβαλε 35 γκολ σε 48 αγώνες,δεύτερη 44 γκολ σε 50 αγώνες και στην τρίτη 56! γκολ σε 50 αγώνες.Τέλειος target man με φοβερή κεφαλιά(18),τελείωμα(17),εκτελέσεις φάουλ(19) και μακρινά σουτ(20).Είναι must


ΘΕΟΣ.Σε ξελασπωνει σε πολλα ματς.Τον πηρα στo LA BOMBONERA για αντικαταστατη του Palermo και εβαζε 80 γκολ την χρονια (οκ στο αργεντινικο παιζεις κ πολλα ματς την χρονια αλλα...)
ΒΑΡΥΣ ΣΕΝΤΕΡ ΦΟΡ ΠΕΡΙΟΧΗΣ, ΠΥΡΓΟΣ ΣΤΗΝ ΑΝΤΙΠΑΛΗ ΠΕΡΙΟΧΗ με εξαιρετικη αποδοση στις στημενες φασεις (challeng GK) και ΤΤΤΤΤΤΤΤΤΤΡΡΡΡΟΜΑΚΤΙΚΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟ LLLLONG SHOTS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! -toixosmesh
ΜΕ ΔΙΑΦΟΡΑ Ο ΚΑΛΥΤΕΡΟΣ ΕΠΙΘΕΤΙΚΟΣ ΠΟΥ ΕΙΧΑ στα 5 χρονια που παιζω fm.
tchalk85
Trialist
Trialist
Posts: 38
Joined: Tue Jan 29, 2008 2:39 am
Football Manager της ομάδας: olympiakos
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Nαι πράγματι η αλήθεια είναι ότι άμα τα χεις τα σκας γι'αυτόν τον παίκτη.Τελειώνω 1η χρονιά με Ολυμπιακό και έχω ένα budget στα 7 εκατομμύρια.Τα παίρνω στο κρανίο γιατίέχω κάνει πολύ καλή διαχείριση στα οικονομικά και είναι άδικο+του ότι πούλησα και τον Belluschi.Τεσπα τους ζητάω extra transfer funds και ικανοποιούν αμέσως το αίτημα μου και το budget εκτοξεύεται στα 23 εκατομμύρια!Δίνω τα 13 για Cardozo και μόλις ξεκίνησα το πρωτάθλημα 1η αγωνιστιή με αντίπαλο Ξάνθη ντεμπουτάρει ο Cardozo.Τελικο σκορ 6-2 με τον Cardozo να βάζει και τα 6 γκολ από τα οποία τα 5 σε ένα ημίχρονο.Εντάξει δεν έχω ξαναδεί τέτοιο πράγμα έχω κατενθουσιαστεί!!!Τα attributes του επίσης είναι απίστευτα!Μιλάμε η επιθετικάρα!Οπότε τον έβρισκα αντίπαλο με την Benfica με κατατρόπωνε αλλά αυτό πια είναι απίστευτο!
johnpap6
Trialist
Trialist
Posts: 90
Joined: Mon Feb 11, 2008 12:48 pm
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Πολύ καλός και μπορεί να σκοράρει από παντού. -ypoklinomai
Κόντεψε να με αποκλείσει στα νοκαουτ του Τσάμπιονς Λιγκ αφού μετά από ένα άνετο 3-0 στο Delle Alpi πήγα με την Γιούβε στην Πορτογαλία και ο Cardozo στο ημίχρονο μου είχε βάλει 3 γκολ. Τελικά έχασα με 4-3 αλλά προκρίθηκα.
ale_13
Hot Prospect
Hot Prospect
Posts: 575
Joined: Tue Aug 26, 2008 2:47 am
Football Manager της ομάδας: Everton F.C.
Αγαπημένη Ομάδα: Pao,Liverpool,Juve,Valencia
Location: Αθήνα
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Π-α-ι-κ-τ-α-ρ-α-ς.... -gioupi



Αλλα πολύ ακριβός.... :(
Post Reply

Return to “Επιθετικοί”