Βραβεία "Ιστορίες FM 2008"...The red carpet

Ελάτε τα γνωριστούμε και μάθετε τους κανόνες του τόπικ
User avatar
Tsakalaki
Asst Researcher ΠΑΟΚ - Story Teller
Asst Researcher ΠΑΟΚ - Story Teller
Posts: 48757
Joined: Sun Nov 30, 2003 12:00 am
Football Manager της ομάδας: Tottenham
Αγαπημένη Ομάδα: Dynamo Podilatou
facebook προφίλ: antonis.tsakaleas
twitter: Tsak_attaq
Status: I've never been clever, 'cause need it never
Location: Θεσσαλονίκη (Βόλος)
Has thanked: 6 times
Been thanked: 5 times
Contact:

Φέτος, δεν μπήκα στο κόπο να χωρίσω ιστορίες, κατηγορίες και τέτοια...ήθελε πολύ δουλειά μόνο και μόνο διότι πολλά παιδιά έκαναν εξαιρετική δουλειά στο τομέα...
--------------------------------------------------------

Εσαεί Πρόεδρος ΠΑ.ΣΥ.ΣΠΑ PC | -2002

26.08.10 | All my FM Stories | Πώς το Football Manager έγινε κομμάτι της ζωής μου
Spoiler: show
RedArmy: «Το κακο με τον Τσακ, είναι ότι ποτέ δεν μπορείς να καταλάβεις αν κάνει πλάκα ή τα λέει σοβαρά :D»
ArK ass: «Aμαν ρε Τσακ...εκει που εμφανιζεται η ελπιδα, ερχεσαι εσυ και την εξαφανιζεις»
nirearas: «Γιατί, τσακ γεννιέσαι... Δεν γίνεσαι...»

My Twitch channel
User avatar
TazZ
The God Of Football
The God Of Football
Posts: 25477
Joined: Fri Dec 17, 2004 12:00 am
Football Manager της ομάδας: Chelsea
Αγαπημένη Ομάδα: Panathinaikos
Status: I intend to spam forever. So far, so good.
Location: Ηράκλειο
Has thanked: 0
Been thanked: 2 times

Ω σκατα..
Ξεχασα οτι μπορεις να ψηφισεις 3 ιστοριες..
Ε τι να περιμενεις 6 το πρωι :D

Μερα -doublekiss
Tsakalaki wrote:Όσο σε ταξιδεύει ένα γκολ στο FM δε σε ταξιδεύει τίποτε άλλο.
MaxKarapro
Assistant Manager
Assistant Manager
Posts: 3059
Joined: Thu Feb 07, 2008 10:27 am
Football Manager της ομάδας: Liverpool
Αγαπημένη Ομάδα: Ολυμπιακός, Barca, Liverpool
Location: Πειραιάς
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Griyio wrote:Καλή ψηφοφορία και δύσκολη... Υπάρχουν πολλοί διεκδικητές αλλά είμαι ατρόμητος (όχι περιστερίου) και δε φοβάμαι να πω τη γνώμη μου χωρίς αναστολές!!!! H σειρά δεν παίζει ρόλο, απλά θέλω να εξηγήσω οτι η απόφαση θα ναι δύσκολη....

1. Μια καριέρα αναγενιέται by il_biscione
Ήταν η ιστορία που με έβαλε στο τρυπάκι και κόλλησα!! Από εκεί ξεκίνησαν όλα για μένα...

2. Αυτά είναι κόλπα ζόρικα by Tsakalaki
Στα καπάκια ήρθε και ο εθισμός και οι ιστορίες έγιναν must (ξεμουγκάθηκα μετά από αυτή την ιστορία μιας και ήμουν αναγνώστης του φόρουμ και δεν πόσταρα)!! Μπάλα στην Αμπαλία και γέλιο...

3. Ένα πρωτάθλημα φανταστικό by MaxKarapro
Επειδή ήταν διαφορετικό και φανταστικό... Θεώρησα ψαγμένο το οτι όταν έπεφτε η ιστορία, ο συγγραφέας έψαχνε τρόπους να ανανεώσει το ενδιαφέρον των αναγνωστών!!!!!

4. Hells Bells by DrGonzo
Έχετε καταλάβει οτι μου αρέσουν τα "από τα χαμηλά στα πολύ ψηλά" ιδίως αν έχουν και καλό στόρυ!!!!

5. Η Σιδηρά Παρθένος - In the end there can be only one... by tiziano crudeli
Ο τύπος με έχει κολλήσει!! Από τη μια στιγμή στην άλλη βρίσκεται από τα αποδυτήρια σε ταράτσες σπιτιών... Αθάνατη ιστορία!!!

6. Los Colchoneros - Οι ταυρομαχίες του Sr. Giannis "El torero" by sioutas
Ο τύπος είναι master of tactics!!! Βαρέθηκα να τον βλέπω να κερδίζει... Ένας από τους καλύτερους μανατζεραίους!!!

7. Γιουβεντους : Επιστροφη στην κορυφη by filologos
Η όρεξη που έχει αυτό το παιδί δεν περιγράφεται!!! Full αγωνιστική ιστορία, τσίτα μπάλα και αν δεν κάτσει no problem θα ξεκινήσει άλλη σε χρόνο μηδέν!!!!

Αυτά για αρχή.........

Συμφωνώ κατά 90% και για να εξηγηθώ .... θα προσθέσω και την δική σου ιστορία ... η Στροφή είναι επίσης μέσα στις σοβαρές υποψήφιες ιστορίες ... κατανοώ ότι δεν μπορείς να προτείνεις τον εαυτό σου ... η ιστορία σου είναι επίσης μια ιστορία από τα χαμηλά στα ψηλά σε ένα δύσκολο πρωτάθλημα στην αρχή με μια μικρή ομάδα και στην συνέχεια σε ένα ακόμα πιο δύσκολο με πολύ χιούμορ και ωραία παρουσίαση .... όπως επίσης θα ήθελα να προσθέσω και την ιστορία του netshaft ως η πιο συνεπής και πλήρης από όλες τις πλευρές ιστορία,αμιγώς ποδοσφαιρική, με μια ιστορική ομάδα που από τις πολύ μικρές κατηγορίες έφτασε ξανά στην κορυφή της Ευρώπης ....
Krazy
First Team Regular
First Team Regular
Posts: 1282
Joined: Fri Oct 19, 2007 10:16 pm
Αγαπημένη Ομάδα: Σκόντα Ξάνθης - ΟΣΦΠ - ΡΕΑΛ Μ.
Location: Μεταξύ αγάπης και μίσους
Has thanked: 0
Been thanked: 0

μετά από ένα πολυυυυυ καλό σαββατοκύριακο,επέστρεψα στο καλοκαιρινό νέφος της πόλης μας...και τι άλλο θα μπορούσα να κάνω εκτός από το να πω μια γνώμη για τα βραβεία.!!!
Από αυτή τη χρονιά θα έλεγα οτί θα υπάρξουν πολλές ΚΑΛΕΣ ιστορίες που θα αδικηθούν...παρακάτω θα παραθέσω το πως ψήφισα εγώ.


Καλύτερη ιστορία Football Manager 2008


Εδώ ψήφισα κάπως ιδιόρρυθμα,έπαιξαν ρόλο και οι προσωπικές συμπάθειες από το site..τουλάχιστον για την 2η και 3η θέση..στην πρώτη φιγουράρει για μένα ο Netshaft και η Notigham forest βεβαίως βεβαίως.Οι λόγοι δεν είναι και περίεργοι...τεράστια ιστορία,καλλογραμμένη τακτικά ανανεώσιμη και φυσικά μια ομάδα θρύλος με έναν...θρυλικό στόχο.


Καλύτερος συγγραφέας Football Manager 2008


Εδώ θα πέσουν καραμπινάτες αδικίες...προβλέπω στις πρώτες θέσεις τον μιστερ τσακ και τον Maxkarapro ...λυπάμαι που σας απογοητεύω αλλά δεν με κράτησαν οι ιστορίες σας όσο θα ήθελα...πολύ καλή βέβαια η ιδέα για το πρωτάθλημα φανταστικό , εμπλουτισμένο με ωραίες φοτο :D ,από την άλλη ο Τσακ μάλλον με απογοήτευσε...περίμενα μια τεράστια πανευρωπαική καριέρα,αλλά ο συγγραφές μάλλον δεν πολυγούσταρε...και είχε απόλυτο δίκιο γιατί πρέπει να κάνουμε αυτό που μας ευχαριστεί...νικητής και εδώ ο netshaft μαζί με τον Τσακ (του οποίου δεν μπορούμε να αρνηθούμε την προσφορά του στον τομέα.)


Καλύτερο σενάριο Football Manager 2008


ΟΥΤΕ NETSHAFT,OYTE ΚΡΑΖΥ OYTE TSAK ΟΥΤΕ GALACTICOS...ΑΠΛΑ lobster και κανένας άλλος(καλά και εγώ λιιιιιιιιιιιιιιιιιγάκι :| )

Τα μυστικά του πολυμήχανου Οδυσσέα επομένως,και θα ήταν πραγματικά αδικία να μην πάρει κάποιος εκ των σεναριογράφων που ξέφυγαν από την κλασσική στατική γραφή 'ενα βραβείο.


Καλύτερος προπονητής ιστορίας Football Manager 2008

Εδώ κρίνουμε εκ του αποτελέσματος...τι κατάφερε δηλαδή ο καθένας..είχα πολλούς υποψήφιους εδώ...τον ΤΑΖΖ? με τα 5409853068503 πρωταθλήματα σε 85424529804589054908 χρονιές ? τον Netshaft που σήκωσε το τσουλου , ξανακάνοντας πρώτη ομάδα έναν...ξεχασμένο θρύλο ? ή τέλος τον Bill Xanthi που ανέλαβε τι δύσκολο έργο της Δ' εθνικής οδηγόντας τον Ορφέα στα...σαλώνια? και απαντάω...ΚΑΙ ΟΙ ΤΡΕΙΣ


Καλύτερη ιστορία του τομέα «Real managers don' t need food - Iστορίες μακράς διάρκειας»

Παραθέτω τις ιστορίες που με κράτησαν σε εγρήγορση και προσπάθησα να τις στηρίξω όσο μπορούσα...όπως έπραξα και με την ψήφο μου

-Notigham forest : the glory of the past - δεν χρειάζονται λόγια
-Ένα πρωτάθλημα φανταστικό - το ίδιο
-Είσουν ξυπόλητη και πάταγες στις λάσπες - για οτί πραγματικά πάτησε στις λάσπες το παιδί




Καλύτερη ιστορία του τομέα «Mildly addicted - Ιστορίες στο ξεκίνημά τους»


με την πληθώρα ιστοριών αξίζει να ψηφίσω αυτές που και με το λίγο που ασχολήθηκα..το ευχαριστήθηκα πραγματικά


-Ζουν αναμεσά μας
ΕΝΑ ΕΚΠΛΗΚΤΙΚΟ ΣΕΝΑΡΙΟ , καλο σχεδιασμένο...μια ιστορία που θα θυσιαστεί στο βωμό των φαβορί πιθανόν


-Ποιός ζει στη θάλασσα σε ανανά


δεν έχω κάτι να πω...απλώς μου άρεσε ..προσωπική επιλογή


-Kill Or Die ... It's NOT Your Choice

ίσως η μεγαλύτερη απογοήτευση του τομέα...για την οποία φταίω και εγώ ή ΜΑΛΛΟΝ φταίω μόνο εγώ...δεν της αξίζει να χαθεί πάντως...krazy galacticos Il Bilcione απλά πράγματα


Καλύτερη ιστορία του τομέα «Retire / Resign - Ιστορίες που έφτασαν στο τέλος»

πολύ σχετικός τομέας...ψήφισα με βαριά καρδια πραγματικά

-Ένας ψυχάκιας στον πειραιά

Η ιστορία μου που έγινε στίκυ..και που μου την κατέστρεψε η ανευθυνότητα της SI να βγάλει στην αγορά ένα προιόν που κράσαρε..ακόμα και μονο την δική μου ψήφο να έχω δεν με πειράζει , στο κάτω κάτω η ζωή είναι άδικη -puppie

-ο Jamies Poursas παρατηρεί και καταγράφει


ΤΙΜΗ ΚΑΙ ΔΟΞΑ ΣΤΟ ΚΑΛΥΤΕΡΟ EVER ΜADE PROJECT ΠΟΥ ΕΓΙΝΕ ΣΤΟΝ ΤΟΜΕΑ

- Kitserman Returns [SGP]

Μια ψήφο..στον φίλο μου snk ... μια πολύ ωραία ιστορία με ακόμα καλύτερες φωτοσοπιές , αν και προτιμούσα τον κιλλερίδη -maxairia


ΒΡΑΒΕΙΟ ΝΟ 8 ? «Θα το θυμάμαι μια ζωή»

Καλύτερη ατάκα, καλύτερη φάση, καλύτερη στιγμή στις ιστορίες Football Manager 2008


''το τι όνειρο έβλεπες , φαίνεται από το φούσκωμα εκεί κάτω''

- ένα πρωτάθλημα φανταστικο

τι να λέμε τώρα -rofl -rofl -rofl -rofl -rofl -rofl -rofl -rofl -rofl -rofl -rofl


Αυτοί ήταν λίγο πολύ οι λόγοι και οι ψήφοι μου...άντε και του χρόνου για νέες συντριβες
MAKOS
Trialist
Trialist
Posts: 62
Joined: Fri Nov 10, 2006 3:06 pm
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Συνάδελφοι.....Εγώ όπως και περσι θα ψηφίσω τελευταία στιγμή γιατί το έχω χούι από τις δημοτικές εκλογές. Θα προτείνω επίσης και τη θέσπιση ειδικού βραβείου εναλλακτικού σεναρίου γιατί θεωρώ πως εμείς που προσπαθούμε να δώσουμε έναν τόνο musical στο συγγραφικό μας έργο (έστω και μικρό :D ) και να πιάσουμε και πιο περίεργα αναγνωστικά γούστα πρέπει να ανταμειφθούμε :-D . Όπως και πέρσι πιστεύω ότι οι καλοί μου φίλοι από την μαλτέζικη κοινότητα του Football Manager θα με στηρίξουν και με τη βοήθεια του Θεού -papas θα ανατρέψω τα προγνωστικά. Τον εαυτό μας τον ψηφάμε άμα θέλουμε? (γιατί αλλιώς...)
User avatar
Tsakalaki
Asst Researcher ΠΑΟΚ - Story Teller
Asst Researcher ΠΑΟΚ - Story Teller
Posts: 48757
Joined: Sun Nov 30, 2003 12:00 am
Football Manager της ομάδας: Tottenham
Αγαπημένη Ομάδα: Dynamo Podilatou
facebook προφίλ: antonis.tsakaleas
twitter: Tsak_attaq
Status: I've never been clever, 'cause need it never
Location: Θεσσαλονίκη (Βόλος)
Has thanked: 6 times
Been thanked: 5 times
Contact:

Δεν υπάρχει περιορισμός γτια τη ψήφο. Μπορείτε να ψηφίσετε τον εαυτό σας. θεμιτό είναι επίσης και το λάδωμα των ψηφοφόρων...όλα στο παιχνίδι είναι....
--------------------------------------------------------

Εσαεί Πρόεδρος ΠΑ.ΣΥ.ΣΠΑ PC | -2002

26.08.10 | All my FM Stories | Πώς το Football Manager έγινε κομμάτι της ζωής μου
Spoiler: show
RedArmy: «Το κακο με τον Τσακ, είναι ότι ποτέ δεν μπορείς να καταλάβεις αν κάνει πλάκα ή τα λέει σοβαρά :D»
ArK ass: «Aμαν ρε Τσακ...εκει που εμφανιζεται η ελπιδα, ερχεσαι εσυ και την εξαφανιζεις»
nirearas: «Γιατί, τσακ γεννιέσαι... Δεν γίνεσαι...»

My Twitch channel
Frank16
Hot Prospect
Hot Prospect
Posts: 602
Joined: Sun Nov 11, 2007 3:53 pm
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Spoiler: show
τωρα ειδα το τοπικ ... ειναι βραδακι και δεν εχω δυναμεις να διαβασω τα προηγουμενα ποστ, θα το κανω ομως αυριο αυτο
εγω φετος ξεκινησα να ασχολουμαι με τις ιστοριες και λιγες ειναι αυτες που διαβαζα και παρακολουθούσα
γι αυτον τον λογω ψηφισα μονο αναμεσα σε αυτες .

τα ατομα - ιστοριες που ψηφισα -diatakste
Spoiler: show
* Πίσω στο μέλλον
* Αυτά είναι κόλπα ζόρικα...
* Ένα πρωτάθλημα φανταστικό
* snk
* tsakalaki
* tazz
* Ένα πρωτάθλημα φανταστικό
* Αυτά είναι κόλπα ζόρικα...
* tsakalaki
* tazz
* snk
* Πίσω στο μέλον
* Απ'τα αλώνια στα σαλόνια(Η πορεία προς την καταξίωση...)
* Hells Bells
* Jose Antonio Marques: Το θεαμα επιστρεφει
* Αυτά είναι κόλπα ζόρικα...
* Kitserman Returns [SGP]
*Η Πλατεία άναψε τα φώτα της... [END]
απλα παρατηρησα οτι οι ιστοριες ειναι παααρα πολλες και γι αυτο ισως δεν προλαβαινουν ολοι να διαβαζουν ολες ή εστω τις περισσοτερες απο αυτες. Εγω προσωπικα διαβαζω αυτες που εχω ηδη γραψει κατι και μου εμφανιζονται στο ''Εμφάνιση/Προβολή των δημοσιεύσεων σας '' . Μπραβο σε ολα τα παιδια που εγραψαν ιστορια-ες ελπιζω οταν τελειωσω τα μαθηματα το καλοκαιρι να ασχοληθω περισσοτερο με αυτες. :|

Για την δικια μου ιστορια φυσικα και δεν την ψηφισα ... δεν εβρισκα καποιο νοημα ουτε καποιο τομεα να την ψηφισω, ισως απο του χρονου θα επρεπε να υπαχει μια ακομα κατηγορα ''χειροτερη / αποτυχημένη /αδιαφορη ιστορια '' για να παιρνουμε κι εμεις καμια ψηφο. Και ισως να εμπαιναν και διαφορες αλλες κατηγοριες μιας και αυτες φετος μου φάνηκαν λιγες (κατηγοριες στην ψηφοφορια εννοω). πχ καλυτερη εμφανιση/παρουσιαση , καλυτερο σκρισοτ (σημαντικοτερο /χρησιμότερο ) , καλυτερο τελος ιστοριας κλπ . -pappous

φετος οι ιστοριες ηταν περιπου 200 , οπότε κατα τη γνωμη μου μονο 8 βραβεια ειναι λιγα , φυσικα δεν εννοω να δινονται 50 , αλλα λιγα περισσοτερα. :wink:

επισης μια ερωτηση προς τον τσακ, φιλε πως προλαβαινεις να τις διαβαζεις ολες ? Η εστω να τις παρακολουθεις , θυμασαι κλπ ? -mathima :?
MarcosG
National Manager
National Manager
Posts: 7982
Joined: Thu Dec 21, 2006 12:31 pm
Αγαπημένη Ομάδα: Ολυμπιακός Liverpool Barcelona
facebook προφίλ: markos.galerakis
Has thanked: 0
Been thanked: 0

ΔΥΣΤΥΧΩΣ εφέτος δεν είχα τον χρόνο που θα ήθελα κι έτσι δεν παρακολούθησα παρά 2-3-4 ιστορίες μόνο :oops:
Έτσι,θα θεωρούσα άδικο προς τις υπόλοιπες να τις ψηφίσω αφού δεν έχω ολοκληρωμένη εικόνα οπότε θα απέχω από την ψηφοφορία,το κρίνω δικαιότερο.

Συγχαρητήρια σε όλους όσους έγραψαν και μακάρι να συνεχίσουν.

Αντώνη,(τα πιο) πολλά συγχαρητήρια σε εσένα για όλα όσα κάνεις στις ιστορίες (συγγραφικά και όχι μόνο).
User avatar
Tsakalaki
Asst Researcher ΠΑΟΚ - Story Teller
Asst Researcher ΠΑΟΚ - Story Teller
Posts: 48757
Joined: Sun Nov 30, 2003 12:00 am
Football Manager της ομάδας: Tottenham
Αγαπημένη Ομάδα: Dynamo Podilatou
facebook προφίλ: antonis.tsakaleas
twitter: Tsak_attaq
Status: I've never been clever, 'cause need it never
Location: Θεσσαλονίκη (Βόλος)
Has thanked: 6 times
Been thanked: 5 times
Contact:

frank

Είναι αδύνατο να τις θυμάμαι όλες...Όλες τις παρακολουθώ...υπάρχουν κάποιες που τις διαβάσω και άλλες απλά τις τσεκάρω να δω τι γίνεται, πως πάει και τέτοια....

έχω σημειώσεις με πολλές απο τις ιστορίες σε word...τίτλο και υπόθεση.....έτσι για να ξέρω τι γίνεται.


Δε ξέρω αν τα βραβεία είναι πολλά η λίγα.


Να ευχαριστήσω για την μέχρι τώρα συμμετοχή στο ψηφοφορία, η οποία είναι απο τη μια ικανοποιητική για τις μέρες που είμαστε αλλα μικρή για τα δικά μου πιστεύω....
--------------------------------------------------------

Εσαεί Πρόεδρος ΠΑ.ΣΥ.ΣΠΑ PC | -2002

26.08.10 | All my FM Stories | Πώς το Football Manager έγινε κομμάτι της ζωής μου
Spoiler: show
RedArmy: «Το κακο με τον Τσακ, είναι ότι ποτέ δεν μπορείς να καταλάβεις αν κάνει πλάκα ή τα λέει σοβαρά :D»
ArK ass: «Aμαν ρε Τσακ...εκει που εμφανιζεται η ελπιδα, ερχεσαι εσυ και την εξαφανιζεις»
nirearas: «Γιατί, τσακ γεννιέσαι... Δεν γίνεσαι...»

My Twitch channel
User avatar
TazZ
The God Of Football
The God Of Football
Posts: 25477
Joined: Fri Dec 17, 2004 12:00 am
Football Manager της ομάδας: Chelsea
Αγαπημένη Ομάδα: Panathinaikos
Status: I intend to spam forever. So far, so good.
Location: Ηράκλειο
Has thanked: 0
Been thanked: 2 times

Εγω δεν εχω ψηφισει ακομα γιατι βαριεμαι..

Παντως το μονο σιγουρο ειναι οτι παρακολουθω αρκετες ιστοριες, ασχετα αν ποσταρω μονο σε 5-6..

Θα ηθελα πολυ να μαθω τι λεει αυτο το αρχειο στο word για το "Πισω στο Μελλον" :-P

Ε φανταστικε Τσακ? :D
Tsakalaki wrote:Όσο σε ταξιδεύει ένα γκολ στο FM δε σε ταξιδεύει τίποτε άλλο.
User avatar
Tsakalaki
Asst Researcher ΠΑΟΚ - Story Teller
Asst Researcher ΠΑΟΚ - Story Teller
Posts: 48757
Joined: Sun Nov 30, 2003 12:00 am
Football Manager της ομάδας: Tottenham
Αγαπημένη Ομάδα: Dynamo Podilatou
facebook προφίλ: antonis.tsakaleas
twitter: Tsak_attaq
Status: I've never been clever, 'cause need it never
Location: Θεσσαλονίκη (Βόλος)
Has thanked: 6 times
Been thanked: 5 times
Contact:

Τελευταίες ώρες της ψηφοφορίας...

περιμένω και τους αργοπορημένους....
--------------------------------------------------------

Εσαεί Πρόεδρος ΠΑ.ΣΥ.ΣΠΑ PC | -2002

26.08.10 | All my FM Stories | Πώς το Football Manager έγινε κομμάτι της ζωής μου
Spoiler: show
RedArmy: «Το κακο με τον Τσακ, είναι ότι ποτέ δεν μπορείς να καταλάβεις αν κάνει πλάκα ή τα λέει σοβαρά :D»
ArK ass: «Aμαν ρε Τσακ...εκει που εμφανιζεται η ελπιδα, ερχεσαι εσυ και την εξαφανιζεις»
nirearas: «Γιατί, τσακ γεννιέσαι... Δεν γίνεσαι...»

My Twitch channel
User avatar
TazZ
The God Of Football
The God Of Football
Posts: 25477
Joined: Fri Dec 17, 2004 12:00 am
Football Manager της ομάδας: Chelsea
Αγαπημένη Ομάδα: Panathinaikos
Status: I intend to spam forever. So far, so good.
Location: Ηράκλειο
Has thanked: 0
Been thanked: 2 times

:-" :-" :-"

Δεν ξερω ρε γαμωτο ιντα να ψηφισω.. :roll:
Tsakalaki wrote:Όσο σε ταξιδεύει ένα γκολ στο FM δε σε ταξιδεύει τίποτε άλλο.
User avatar
Tsakalaki
Asst Researcher ΠΑΟΚ - Story Teller
Asst Researcher ΠΑΟΚ - Story Teller
Posts: 48757
Joined: Sun Nov 30, 2003 12:00 am
Football Manager της ομάδας: Tottenham
Αγαπημένη Ομάδα: Dynamo Podilatou
facebook προφίλ: antonis.tsakaleas
twitter: Tsak_attaq
Status: I've never been clever, 'cause need it never
Location: Θεσσαλονίκη (Βόλος)
Has thanked: 6 times
Been thanked: 5 times
Contact:

:arrow: άλλοι ψήφισαν τον εαυτό τους και μόνο
:arrow: άλλοι ψήφισαν και έστειλαν το mail σε άλλους, οι οποίοι το προωθήσανε...όπως παλιά δίνανε έτοιμο σταυρωμένο ψηφοδέλτιο
:arrow: άλλοι ψηφίσαν μόνο μια επιλογή αντι για τρεις
:arrow: άλλοι δεν με ψήφισαν και κατα λαθος το mail τους χάθηκε
:arrow: άλλοι ψηφίσαν τα ίδια με άλλους αλλά με διαφορετική σειρα...ο ένας ψήφιζε τον άλλον
:arrow: άλλοι ψηφίσαν μετά τη προθεσμία




Η ουσία είναι μια....



η ψηφοφορία ολοκληρώθηκε....


Μπορεί οι περισσότεροι να ΜΗΝ τηρήσαν τη διαδικασία, μπορεί να ψήφισαν τον εαυτό τους ( -georgeous ), μπορεί, μπορεί, μπορεί...


αλλά...αυτά είναι τα φετινά βραβεία....


8 τον αριθμό

Οι κάτοχοί τους θα ενημερωθούν εντός της ημέρας με pm για να βγάλουν να λόγο....


να είστε όλοι καλά.....
--------------------------------------------------------

Εσαεί Πρόεδρος ΠΑ.ΣΥ.ΣΠΑ PC | -2002

26.08.10 | All my FM Stories | Πώς το Football Manager έγινε κομμάτι της ζωής μου
Spoiler: show
RedArmy: «Το κακο με τον Τσακ, είναι ότι ποτέ δεν μπορείς να καταλάβεις αν κάνει πλάκα ή τα λέει σοβαρά :D»
ArK ass: «Aμαν ρε Τσακ...εκει που εμφανιζεται η ελπιδα, ερχεσαι εσυ και την εξαφανιζεις»
nirearas: «Γιατί, τσακ γεννιέσαι... Δεν γίνεσαι...»

My Twitch channel
User avatar
Tsakalaki
Asst Researcher ΠΑΟΚ - Story Teller
Asst Researcher ΠΑΟΚ - Story Teller
Posts: 48757
Joined: Sun Nov 30, 2003 12:00 am
Football Manager της ομάδας: Tottenham
Αγαπημένη Ομάδα: Dynamo Podilatou
facebook προφίλ: antonis.tsakaleas
twitter: Tsak_attaq
Status: I've never been clever, 'cause need it never
Location: Θεσσαλονίκη (Βόλος)
Has thanked: 6 times
Been thanked: 5 times
Contact:

Παρακαλω τους νικητες να ΜΗΝ ανακοινώσουν τίποτα και να στείλουν με pm το λόγο τους
--------------------------------------------------------

Εσαεί Πρόεδρος ΠΑ.ΣΥ.ΣΠΑ PC | -2002

26.08.10 | All my FM Stories | Πώς το Football Manager έγινε κομμάτι της ζωής μου
Spoiler: show
RedArmy: «Το κακο με τον Τσακ, είναι ότι ποτέ δεν μπορείς να καταλάβεις αν κάνει πλάκα ή τα λέει σοβαρά :D»
ArK ass: «Aμαν ρε Τσακ...εκει που εμφανιζεται η ελπιδα, ερχεσαι εσυ και την εξαφανιζεις»
nirearas: «Γιατί, τσακ γεννιέσαι... Δεν γίνεσαι...»

My Twitch channel
MarcosG
National Manager
National Manager
Posts: 7982
Joined: Thu Dec 21, 2006 12:31 pm
Αγαπημένη Ομάδα: Ολυμπιακός Liverpool Barcelona
facebook προφίλ: markos.galerakis
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Θερμά συγχαρητήρια σε όλους όσους απέσπασαν κάποιο βραβείο.Ελπίζω να συνεχίσουν δριμύτεροι αλλά κι αυτοί που δεν προτιμήθηκαν να συνεχίσουν να γράφουν.

Ευχαριστώ ιδιαίτερα τον άγνωστο μοναδικό ψηφοφόρο της ιστορίας μου και δηλώνω ιδιαίτερα συγκινημένος που αποτέλεσα πηγή έμπνευσης για τον DrGonzo, θριαμβευτή της κατηγορίας Καλύτερη ιστορία του τομέα «Real managers don' t need food - Iστορίες μακράς διάρκειας».Η αναφορά του στο πρόσωπό μου αποτελεί την μεγαλύτερη επιβράβευση για εμένα :-D

Και πάλι συγχαρητήρια σε όλους (και πάνω απ'όλα στον Αντώνη για την δουλειά που κάνει) 8)
Post Reply

Return to “Ανακοινώσεις - Γνωριμίες”