[Τεχνική Ερώτηση]Τεραστιο προβλημα με την εικονικη μνημη

Έχετε τεχνικές δυσκολίες; Δε σας "τρέχει" με τίποτα; Βρήκατε bug και δεν ξέρετε που να το πείτε; Εδώ λοιπόν!
Forum rules
ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ

Πριν ανοίξετε οποιοδήποτε topic εντός του τομέα διαβάστε οπωσδήποτε τους ΚΑΝΟΝΕΣ-ΟΔΗΓΙΕΣ αναφοράς και ακολουθήστε τους πιστά. Από εδώ και πέρα θα θεωρείται το παρόν μήνυμα σαν προειδοποίηση, και θα κλειδώνονται, και αν κρίνεται σκόπιμο από τους mods/admins θα διαγράφονται, τα topics θα που δεν συμφωνούν, χωρίς δεύτερη προειδοποίηση γιατί δημιουργείται σοβαρό πρόβλημα στην προσπέλαση των topics από τους χρήστες.
Post Reply
trobinho24
Trialist
Trialist
Posts: 4
Joined: Tue Jan 01, 2008 7:52 pm
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Μαγκες εχω σοβαροτατο προβλημα με την εικονικη μνημη με το fm2008.
Παροτι εχω μνημη 1024 και οτι υπαρχει υπεραρκετη ελευθερη εικονικη μνημη
οταν παω να ξεκινησω καινουριο παιχνιδι μου λεει το γνωστο"memory full.please feed up some memory".Επισης και οταν παω να κανω load.Εχω δοκιμασει τα παντα και δεν γινεται τιποτα.ενω επαιζε καλα ξαφνικα μου λεει αυτα.
ελπιζω σε απαντηση γιατι ειμαι σε κατασταση πανικου.
nick13
Trialist
Trialist
Posts: 8
Joined: Tue Nov 20, 2007 11:28 am
Football Manager της ομάδας: totenham
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Μεχρι τωρα επαιζα το fm στο xbox360 ομως τωρα θελω να αγορασω υπολογιστη για το fm 2009.
Επειδη ειμαι ψιλοασχετος τι χαρακτηριστικα πρεπει να ζητησω για να με καλυπτουν για το παιχνιδι
Ευχαριστω πολυ
2smokingbarrels
Amateur
Amateur
Posts: 180
Joined: Fri Jul 02, 2004 11:00 pm
Football Manager της ομάδας: Recreativo
Αγαπημένη Ομάδα: Panathinaikos,Chelsea
Location: ΑΘΗΝΑ
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Nick από ότι ξέρω ακόμα τα τεχνικά χαρακτηριστικά που θα απαιτεί ένα pc για το fm09 δεν έχουν γίνει γνωστά....Οπότε για λίγο καιρό στην αναμονή...
3-4-1996... Ο ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΠΑΓΩΝΕΙ ΤΟ ΑΜΣΤΕΡΝΤΑΜ...... Η ΜΕΡΑ ΠΟΥ Η ΑΓΑΠΗ ΕΓΙΝΕ ΠΑΘΟΣ,ΑΝΑΓΚΑΙΟΤΗΤΑ,ΘΡΗΣΚΕΙΑ.....
nick13
Trialist
Trialist
Posts: 8
Joined: Tue Nov 20, 2007 11:28 am
Football Manager της ομάδας: totenham
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Ευχαριστω για την απαντηση.
Μηπως ξερεις ποτε θα ανακοινωθουν?
Πιστευεις οτι θα ειναι διαφορετικα απο το fm 2008
2smokingbarrels
Amateur
Amateur
Posts: 180
Joined: Fri Jul 02, 2004 11:00 pm
Football Manager της ομάδας: Recreativo
Αγαπημένη Ομάδα: Panathinaikos,Chelsea
Location: ΑΘΗΝΑ
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Χωρίς να είμαι ειδικός θεωρώ ότι παίζει να είναι παραπάνω από το 08 (λόγω της 2d engine) αλλά πολύ ή λίγο δεν ξέρω....Υποθέτω ότι θα ανακοινωθούν σε λίγο καιρό μιας και συνήθως περίπου 1 μήνα πριν κυκλοφορεί το demo οπότε μέχρι τότε θα ξέρουμε κάτι παραπάνω....
3-4-1996... Ο ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΠΑΓΩΝΕΙ ΤΟ ΑΜΣΤΕΡΝΤΑΜ...... Η ΜΕΡΑ ΠΟΥ Η ΑΓΑΠΗ ΕΓΙΝΕ ΠΑΘΟΣ,ΑΝΑΓΚΑΙΟΤΗΤΑ,ΘΡΗΣΚΕΙΑ.....
Post Reply

Return to “Τεχνικές Ερωτήσεις / Bugs FM2008”