Αστέρας Ρεθύμνου 2008/09

Bοηθήστε, διορθώστε και πείτε τη γνώμη σας πάνω στο Research σχετικά με τις ομάδες της Γ' Εθνικής (Νότιος Όμιλος)!
User avatar
peritri
Head Researcher - Webmaster
Head Researcher - Webmaster
Posts: 75719
Joined: Mon Sep 16, 2002 11:00 pm
Location: Νέο Ψυχικό
Has thanked: 7 times
Been thanked: 26 times
Contact:

Εδώ μπορείτε να δώσετε πληροφορίες για τον Αστέρα Ρεθύμνου

Παρακαλώ στηριχτείτε στο FM 2008 για την κριτική και ακολουθείστε τις Οδηγίες.
manousakis
Trialist
Trialist
Posts: 4
Joined: Sat Dec 01, 2007 12:50 am
Football Manager της ομάδας: panathinaikos
Has thanked: 0
Been thanked: 0

YPARXEI O MIXALIS O FRANTZSKAKIS ILIKIA 23 ETWN KAI EINAI STON ASTERA RETHYMNOU APO TO 2002
manousakis
Trialist
Trialist
Posts: 4
Joined: Sat Dec 01, 2007 12:50 am
Football Manager της ομάδας: panathinaikos
Has thanked: 0
Been thanked: 0

o stamatis karras exei dokimastei apo tin bochum ayto isws deixnei tin aksia aytou tou paikti!
manousakis
Trialist
Trialist
Posts: 4
Joined: Sat Dec 01, 2007 12:50 am
Football Manager της ομάδας: panathinaikos
Has thanked: 0
Been thanked: 0

andreas mikropoulos ilikia kapou sta 22-23 megalo talento voithise simantika stin swtiria tis omadas kai paizei dexi haf
manousakis
Trialist
Trialist
Posts: 4
Joined: Sat Dec 01, 2007 12:50 am
Football Manager της ομάδας: panathinaikos
Has thanked: 0
Been thanked: 0

stelios vogiatzidakis anaplirwmatikos goalkeeper 20 etwn exei prosklithei gia dokimi stin ethniki newn
dodo_44
Hot Prospect
Hot Prospect
Posts: 723
Joined: Sat May 06, 2006 5:10 pm
Football Manager της ομάδας: Woking Fc
Αγαπημένη Ομάδα: ΠΑΟΚ
Location: Θεσσαλονίκη
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Με τον Γιάννη Πετράκη θα πορευτεί για τρίτη σερί χρονιά στον πάγκο του ο Αστέρας Ρεθύμνου.

Ο έμπειρος τεχνικός ήρθε σε συμφωνία με τη διοίκηση κατόπιν συνάντησης που είχαν οι δύο πλευρές και μίλησε στο sport3.gr για τους λόγους που κατέληξε σ' αυτή την απόφαση. «Θα γίνει μια πολύ αξιόλογη προσπάθεια τη νέα χρονιά και θέλω να είμαι μέλος αυτής. Υπάρχει όραμα και "φλόγα" από τους ανθρώπους του συλλόγου να πάει το ρεθυμνιώτικο ποδόσφαιρο μπροστά.
Οι στόχοι που θέτουμε είναι να κάνουμε μια καλή ομάδα, η οποία θα καταξιωθεί στην κατηγορία και θα ανεβάσει τη θέση της σε σχέση με πέρυσι».




http://www.sport3.gr/index.php?option=c ... Itemid=101
User avatar
PIPPO 9
Hot Prospect
Hot Prospect
Posts: 536
Joined: Fri Nov 12, 2004 10:48 pm
Αγαπημένη Ομάδα: Αγιος Δημήτριος,Villarreal
Location: Μπραχάμι
Has thanked: 0
Been thanked: 0

ια ημέρα μετά την παραμονή του Γιάννη Πετράκη στον πάγκο, ο Αστέρας Ρεθύμνου έκανε το μεταγραφικό «μπαμ» για τα δεδομένα της Γ' Εθνικής με την απόκτηση του Στέλιου Κοζανίδη!
Ο 35χρονος μέσος, ο οποίος έμεινε ελεύθερος από τον Εθνικό Αστέρα ανακοινώθηκε κι επίσημα από τους Κρητικούς και έκανε τις πρώτες του δηλώσεις.
«Είμαι ικανοποιημένος που επιστρέφω και πάλι στο Ρέθυμνο από όπου ξεκίνησα επαγγελματικά το ποδόσφαιρο. Για μένα δεν έχει σημασία αν ξεκίνησα στην ΕΑΡ και τώρα έρχομαι στον Αστέρα. Εγώ βλέπω το Ρέθυμνο σαν ένα, το ίδιο. Θα προσπαθήσω από την πλευρά μου να βοηθήσω την ομάδα, δίνοντας τον καλύτερο εαυτό μου, δικαιώνοντας τους ανθρώπους που με πίστεψαν.
Έρχομαι στο Ρέθυμνο, για να συμβάλλω και εγώ την ομάδα, με όλες τις δυνάμεις μου, να πετύχει τους στόχους της. Θέλουμε να δημιουργήσουμε μια καλή ομάδα, με τους στόχους και τις φιλοδοξίες που έχουν θέσει ο προπονητής και η διοίκηση να συμβαδίζουν με τις δικές μου. Στόχος μου είναι να συμβάλλω και εγώ να δημιουργηθεί μια ομάδα που θα είναι καμάρι για το Ρέθυμνο και τους απανταχού Ρεθυμνιώτες. Ευχαριστώ τους ανθρώπους της διοίκησης και των προπονητή για την εμπιστοσύνη και την επιλογή προς το πρόσωπο μου. Η αγάπη που έχω για το Ρέθυμνο είναι δεδομένη και θέλω να κάνω τον κόσμο να νιώθει όπως ένιωθε, όταν έβλεπε καλό ποδόσφαιρο και να το ευχαριστιέται. Και φυσικά, θα προσπαθήσω να ανταποδώσω την αγάπη που έδειξε στο πρόσωπο μου από την πρώτη ημέρα που ήρθα στο Ρέθυμνο».
Το βιογραφικό του είναι ιδιαίτερο πλούσιο και η εμπειρία θα αποδειχθεί πολύτιμη για την ομάδα του Ρεθύμνου. Ξεκίνησε την καριέρα του από τον ΟΦΗ (ερασιτέχνες) τη σεζόν 1995-96 αλλά επαγγελματίας έγινε στο Ρέθυμνο με τη φανέλα της ΕΑΡ. Παράλληλα, πέρασε ακόμα από τον Αθηναϊκό, τον ΠΑΣ Γιάννινα, τον Φωστήρα, τη Χαλκηδόνα, την Αναγέννηση Αρτας και τον Ηλυσιακό. Παράλληλα, ανακοινώθηκε από τους Κρητικούς η αποχώρηση του Μιχάλη Αργυράκη, ο οποίος θα συνεχίσει στη Χερσόνησο.

http://www.sport3.gr/index.php?option=c ... Itemid=114
Scout ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

Grande Pippo
Spoiler: show
Image
User avatar
PIPPO 9
Hot Prospect
Hot Prospect
Posts: 536
Joined: Fri Nov 12, 2004 10:48 pm
Αγαπημένη Ομάδα: Αγιος Δημήτριος,Villarreal
Location: Μπραχάμι
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Μετά την αποχώρηση των Αργυράκη και Δερμιτζάκη, οι οποίοι θα συνεχίσουν στη Χερσόνησο, πέντε ακόμα παίκτες αποτελούν παρελθόν από το δυναμικό του Αστέρα Ρεθύμνου.
Πρόκειται για τους Χριστόφορο Ανδριαδάκη, Ευριπίδη Τζιμπανάκο, Κυριάκο Ρουμπάκη, Μύρωνα Δασκαλάκη και Σήφη Παπαδογιαννάκη.


http://www.sport3.gr/index.php?option=c ... Itemid=114
Scout ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

Grande Pippo
Spoiler: show
Image
User avatar
peritri
Head Researcher - Webmaster
Head Researcher - Webmaster
Posts: 75719
Joined: Mon Sep 16, 2002 11:00 pm
Location: Νέο Ψυχικό
Has thanked: 7 times
Been thanked: 26 times
Contact:

Τη φανέλα του Αστέρα Ρεθύμνου θα φοράει για δεύτερη σερί σεζόν ο Γιώργος Πατελής. Ο 31χρονος μέσος, ο οποίος αποκτήθηκε από τον ΠΑΝΟΜ, ήρθε σε συμφωνία με τη διοίκηση για την ανανέωση του συμβουλίου του και τη νέα αγωνιστική περίοδο. «Πέρασα καλά στο Ρέθυμνο την προηγούμενη σεζόν και συνάντησα καλό κλίμα. Σημαντικό ρόλο, ακόμα για να συνεχίσω έπαιξε η παραμονή του Γιάννη Πετράκη στον πάγκο της ομάδας» δήλωσε ο Πατελής στο sport3.gr.

http://www.sport3.gr/index.php?option=c ... Itemid=101
User avatar
PIPPO 9
Hot Prospect
Hot Prospect
Posts: 536
Joined: Fri Nov 12, 2004 10:48 pm
Αγαπημένη Ομάδα: Αγιος Δημήτριος,Villarreal
Location: Μπραχάμι
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Στις τάξεις του Αστέρα Ρεθύμνου θα παραμείνουν οι Βαγγέλης Κιοσσέας και Γιώργος Πετράκης, αφού ανανέωσαν τα συμβόλαια τους. Ο πρώτος συνεχίζει για έκτο συνεχόμενο χρόνο στην ομάδα και ο δεύτερος για τρίτο. Ο 33χρονος τερματοφύλακας δήλωσε στην επίσημη ιστοσελίδα του συλλόγου.

«Νομίζω ότι ήρθαμε σε συμφωνία με την ομάδα, χωρίς ιδιαίτερες δυσκολίες. Κοινή πεποίθηση ότι κινούμαστε για το καλό της ομάδας. Όταν έχεις σαν γνώμονα αυτό και έχεις ως δευτερεύον το οικονομικό κομμάτι, δεν υπάρχει πρόβλημα για να επέλθει η συμφωνία εύκολα. Οι διοικούντες έχοντας σχηματίσει μία διοίκηση ισχυρή, υπάρχει η δυνατότητα να γίνει μια καλή ομάδα, αν και θα πρέπει να κινηθούν σε πολλούς τομείς για το καλύτερο δυνατό αποτέλεσμα. Η κατηγορία είναι απαιτητική και από εμάς απαιτεί αν είμαστε συνεχώς όλοι σε εγρήγορση για να φέρουμε σε πέρας τους στόχους, του οποίους θα θέσουμε. Μικρό εμπόδιο ήταν η καθυστέρηση σχηματισμού της διοίκησης, που άφησε πολύτιμο χρόνο να χαθεί, αλλά νομίζω ο Γιάννης Πετράκης σε συνδυασμό με τη διοίκηση θα κάνουν το καλύτερο δυνατό».
Από την πλευρά του, ο 20χρονος μέσος επισήμανε:
«Είμαι πολύ ευχαριστημένος από την εξέλιξη της υπόθεσης. Έγινε αυτό που ήθελα και έμεινα στην ομάδα. Χαίρομαι που μου δίνετε για μία ακόμη φορά η δυνατότητα να αγωνιστώ στη Γ' Εθνική και θα δώσω το καλύτερο εαυτό μου για να επιτευχθούν οι στόχοι της ομάδας μας».


http://www.sport3.gr/index.php?option=c ... Itemid=114
Scout ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

Grande Pippo
Spoiler: show
Image
User avatar
OFI Crete
Asst Researcher Εργοτέλη & ΟΦΗ
Asst Researcher Εργοτέλη & ΟΦΗ
Posts: 6941
Joined: Mon Dec 02, 2002 12:00 am
Football Manager της ομάδας: Massese (FM11)
Αγαπημένη Ομάδα: Roma Roma bella
Location: Candia
Has thanked: 7 times
Been thanked: 0
Contact:

150 ? κάνουν τα διαρκείας.
Scout Ο.Φ.Η.

Μία ζωή θα είμαι κει
σ΄όποια κι αν παίζεις εθνική
κι αν έπαιζες στον ουρανό
θα πέθαινα για να σε δω
ΟΦΑΡΑ πόσο σ' αγαπώ.
User avatar
PIPPO 9
Hot Prospect
Hot Prospect
Posts: 536
Joined: Fri Nov 12, 2004 10:48 pm
Αγαπημένη Ομάδα: Αγιος Δημήτριος,Villarreal
Location: Μπραχάμι
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Τη φανέλα του Αστέρα Ρεθύμνου θα φοράει και τη νέα χρονιά ο Βασίλης Γωνιωτάκης, μετά από την συμφωνία με τη διοίκηση της κρητικής ομάδας.
Μετά την ανανέωση της συνεργασίας του με τον Αστέρα, ο παίκτης δήλωσε: «Είμαι ικανοποιημένος με την κατάληξη που είχε η υπόθεση μου. Ούτως ή άλλως τόσο εγώ όσο και η ομάδα θέλαμε να συνεχίσουμε μαζί και τη νέα χρονιά.
Θα προσπαθήσω και εγώ από τη δική μου πλευρά να βοηθήσω στη νέα προσπάθεια που γίνεται στην ομάδα, για να κάνουμε μια όσο το δυνατόν καλύτερη πορεία στο Πρωτάθλημα. Σε αυτή την προσπάθεια μας, φυσικά θέλουμε δίπλα μας τον κόσμο του Ρεθύμνου, να μας συμπαρασταθεί».

Στο μεταξύ, ανακοινώθηκαν τα πρώτα επτά φιλικά προετοιμασίας που έχει προγραμματίσει ο Αστέρας. Το πρόγραμμα έχει ως εξής:
Τετάρτη 30 Ιουλίου (18.30): Αστέρας Ρεθύμνου ? Χερσόνησος (γήπεδο Σοχώρας)
Σάββατο 2 Αυγούστου (18.30): Χερσόνησος ? Αστέρας Ρεθύμνου (γήπεδο Χερσονήσου)
Τετάρτη 06 Αυγούστου: ΠΑΟ Κρουσώνας ? Αστέρας Ρεθύμνου (γήπεδο Κρουσώνα)
Σάββατο 09 Αυγούστου: Αετός Ανωγείων ? Αστέρας Ρεθύμνου (γήπεδο Ανωγείων)
Σάββατο 16 Αυγούστου: ΟΦΗ ? Αστέρας Ρεθύμνου
Τετάρτη 20 Αυγούστου: Αστέρας Ρεθύμνου ? Μοχός (γήπεδο Σοχώρας)
Σάββατο 23 Αυγούστου: Συμμετοχή σε τουρνουά του Γιούχτα στις Αρχάνες (23/7 19:08)


http://www.novasports.gr/soccer/cnation ... aid=155549
Scout ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

Grande Pippo
Spoiler: show
Image
User avatar
OFI Crete
Asst Researcher Εργοτέλη & ΟΦΗ
Asst Researcher Εργοτέλη & ΟΦΗ
Posts: 6941
Joined: Mon Dec 02, 2002 12:00 am
Football Manager της ομάδας: Massese (FM11)
Αγαπημένη Ομάδα: Roma Roma bella
Location: Candia
Has thanked: 7 times
Been thanked: 0
Contact:

Πήρε δύο ο Αστέρας Ρ.

Η διοίκηση του Αστέρα Ρεθύμνου ανακοίνωσε χθες τις μεταγραφές δυο ποδοσφαιριστών από τη Λατινική Αμερική οι οποίοι υπέγραψαν συμβόλαια ενός έτους.

Ο Αργεντινός Λεονέλ Φαμπρίτσιο Πότσι και ο Ουρουγουανός Σεμπαστιάν Νίκολας Λόπεζ, που έχουν ιταλικό διαβατήριο, δοκιμάστηκαν για αρκετές μέρες από τον Γιάννη Πετράκη. Ο Πότσι έχει γεννηθεί στις 10 Απριλίου 1986 και αγωνίζεται στη θέση του αμυντικού χαφ ενώ ο Λόπεζ (4 Μαΐου 1983) παίζει ως δεξί ή επιθετικό χαφ..

http://www.patris.gr/articles/137854?PH ... 38195ed7d9


Αστέρας Ρεθύμνου : Απέκτησε Ψυχουντάκη


Η διοίκηση της ΠΑΕ Αστέρας Ρεθύμνου ανακοινώσε την συμφωνία της με τον ποδοσφαιριστή Λευτέρη Ψυχουντάκη.

Ο Αστέρας Ρεθύμνου ήταν η καλύτερη επιλογή για τον 24χρονο κεντρικό αμυντικό και δεν το έκρυψε στις πρώτες δηλώσεις του ως παίκτης της ομάδας, στην επίσημη ιστοσελίδα της ομάδας εξέφρασε την ικανοποίηση του για την συμφωνία με την ομάδα μας και ότι θα δώσει τον καλύτερο εαυτό του, για την επίτευξη των στόχων.
«Είμαι πολύ ευχαριστημένος που γυρνάω στο Ρέθυμνο, για να αγωνιστώ σε μια ομάδα της ιδιαίτερης πατρίδας μου, αν και δεν έχω ξαναπαίξει εδώ σε αυτό το επίπεδο. Είναι σαν να επιστρέφω στο σπίτι μου. Ήταν πολλά αυτά που με έκαναν να επιλέξω τον Αστέρα Ρεθύμνου, για να συνεχίσω την καριέρα μου. Εδώ είναι το σπίτι μου, η οικογένεια μου. Ήρθα σε μια πολύ νοικοκυρεμένη, οργανωμένη και με σωστή διοίκηση ομάδα, που διαθέτει ένα πολύ καλό προπονητή, που δουλεύει πολύ καλά.
Οι στόχοι μου είναι συνυφασμένοι με τους στόχους της νέας μου ομάδας. Να κάνουμε μια καλή πορεία στο πρωτάθλημα. Στόχος μου είναι να προσφέρω όσα περισσότερα μπορώ στην ομάδα και να πετύχω το καλύτερο δυνατό. Πάντως από την πρώτη στιγμή ένιωσα σαν να είμαι πολύ καιρό στον Αστέρα. Το κλίμα είναι πάρα πολύ καλό, τα παιδιά πολύ καλοί χαρακτήρες και επαναλαμβάνω ότι ο Αστέρας είναι μια πολύ καλά οργανωμένη ομάδα. Στοιχείο πολύ σημαντικό για το σύγχρονο ποδόσφαιρο»

ΤΟ WHO IS WHO ΤΟΥ ΨΥΧΟΥΝΤΑΚΗ

Ο Λευτέρης Ψυχουντάκης επιστρέφει στο Ρέθυμνο, μετά από επτά χρόνια, για να ξαναπαίξει ποδόσφαιρο μετά από τις εμπειρίες που αποκόμισε, περνώντας από τις ακαδημίες του Παναθηναϊκού στην Παιανία, αλλά και από ομάδες Γ? και Δ? εθνικής της Αθήνας. Είναι 24 ετών και αγωνίζεται με επιτυχία στις θέσεις του κεντρικού αμυντικού και του αμυντικού χαφ.

Ο Ψυχουντάκης έχει γεννηθεί στις 18 Μαΐου 1984, στο Ρέθυμνο και ξεκίνησε την ποδοσφαιρική του καριέρα στην ΕΑΡ 2000, σε ηλικία μόλις 9 ετών. Στα 14 του έπαιρνε μέρος στις προπονήσεις της ΕΑΡ, που αγωνιζόταν τότε στη Γ? Εθνική, αλλά έπαιξε πρώτη φορά στην ΕΑΡ 2000 στην Α? κατηγορία Ρεθύμνου, την περίοδο 1999 ? 2000. Το πλούσιο ταλέντο του, σε πολύ μικρή ηλικία, μόλις 16 ετών, του άνοιξε την πόρτα της Παιανίας, παραμένοντας για τρία χρόνια στις ακαδημίες και στην ομάδα Νέων του Παναθηναϊκού.

Την αγωνιστική περίοδο 2003 ? 2004 αγωνίστηκε με την Μαρκό στη Γ? Εθνική, έχοντας την πρώτη εμπειρία του από την κατηγορία. Στη Μαρκό παρέμεινε και την επόμενη χρονιά, ενώ το καλοκαίρι του 2005 «μετακόμισε» στο Κορωπί, όπου έπαιξε δύο χρονιές. Την περίοδο 2005 ? 2006 στη Δ? Εθνική, πανηγυρίζοντας την άνοδο στη Γ? και τη σαιζόν 2006 ? 2007 στο πρωτάθλημα της Γ? Εθνικής. Την περυσινή χρονιά, αγωνίστηκε με επιτυχία στο πρωτάθλημα της Δ? Εθνικής, φορώντας τη φανέλα της Δόξας Βύρωνα, με την οποία άγγιξε την άνοδο στη Γ? Εθνική, χάνοντας για τέσσερις βαθμούς τον τίτλο του 8ου ομίλου, από την Αγία Παρασκευή.

Την Τετάρτη 30 Ιουλίου μπαίνει χειρουργείο ο Φραντζεσκάκης

Τελικά δεν γλιτώνει το χειρουργείο ο ποδοσφαιριστής της ομάδας μας Μιχάλης Φραντζεσκάκης. Ο 24χρονος αμυντικός μέσος, αντιμετωπίζει σοβαρό πρόβλημα στους προσαγωγούς και τους κοιλιακούς και την ερχόμενη Τετάρτη 30 Ιουλίου θα εισηχθεί στο χειρουργείο, για να υποβληθεί σε επέμβαση. Καλώς εχόντων των πραγμάτων, ο Μιχάλης Φραντζεσκάκης θα μπορεί να επιστρέψει στην ενεργό δράση σε περίπου 2 ? 2,5 μήνες. Πράγμα που σημαίνει ότι εκτός από την προετοιμασία της ομάδας μας, θα χάσει και τα παιχνίδια μέχρι τα μέσα ή τα τέλη του Οκτώβρη.

http://www.athleticradio.gr/index.php/a ... iew/4/3946
Scout Ο.Φ.Η.

Μία ζωή θα είμαι κει
σ΄όποια κι αν παίζεις εθνική
κι αν έπαιζες στον ουρανό
θα πέθαινα για να σε δω
ΟΦΑΡΑ πόσο σ' αγαπώ.
User avatar
peritri
Head Researcher - Webmaster
Head Researcher - Webmaster
Posts: 75719
Joined: Mon Sep 16, 2002 11:00 pm
Location: Νέο Ψυχικό
Has thanked: 7 times
Been thanked: 26 times
Contact:

Περάστηκαν όλα εκτός από:

Ανδρέας Μικρόπουλος (ΜR, POB Ρέθυμνο)
Βασίλης Κατσαμάς (Μ, POB Ρέθυμνο)
Μάρκος Κλαψινός (DC, POB Ρέθυμνο)
Γιώργος Πετράκης (Μ, POB Ηράκλειο)
Γιάννης Γαρτζολάκης (GK, δανεικός στον ΟΦ Αρμένων από 1/1/2008-, POB Ρέθυμνο)
Lionel Fabrizio Pozzi (DMC)
Panaxa
Assistant Researcher
Assistant Researcher
Posts: 6205
Joined: Thu Dec 11, 2003 12:00 am
Αγαπημένη Ομάδα: Μια ζωή μόνο Παναχαϊκή
Location: Κοκκινόμαυρος πλανήτης
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Στην απόκτηση του Ντράζεν Γέλιτς προχώρησε ο Νέος Αστέρας. Ο 26χρονος Κροάτης επιθετικός ήλθε σε συμφωνία με τη διοίκηση της κρητικής ομάδας σε ό,τι έχει να κάνει με τον οικονομικό τομέα και υπέγραψε συμβόλαιο συνεργασίας για έναν χρόνο.

http://www.novasports.gr/soccer/cnation ... aid=155990
Όπου και αν πας και όσο κατρακυλάς για μένα είσαι θεά στον κόσμο άλλη καμιά και μοναδικιά...
http://www.axaioi3.gr

"1972-73
Για την εποχή που όταν καμία άλλη ομάδα, πλην αυτών της Αθήνας και Θεσσαλονίκης, δεν τολμούσε να σκεφτεί πως χρειάζεται διαβατήριο, η Παναχαϊκή ύψωσε ανάστημα.
Το απίστευτο είχε συμβεί. Μια ομάδα από την επαρχία, η οποία μόλις 24 μήνες πριν νικούσε δύσκολα 3-2 στο Κορωπί και ανέβαινε στη μεγάλη κατηγορία, θα έβγαινε στα ευρωπαϊκά «σαλόνια»!"
Locked

Return to “Γ' Εθνική”