The getaway

Καριέρες γεμάτες δόξα και αποτυχίες...οι "θρύλοι" της προπονητικής είναι εδω...
Post Reply
User avatar
sta8erman
Manager
Manager
Posts: 4258
Joined: Mon Sep 08, 2003 11:00 pm
Αγαπημένη Ομάδα: ΠΑΟΚ (Χωρίς τελείες)
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Έπαθα μεγαλο χουνέρι μπόυς... Γύρισα από διακοπές κ δε βρίσκω πουθενά το σιντι του ΦΜ... Παραμένει στο ψυγείο η ιστορία, ε που θα πάει, κάποια στιγμή θα το βρώ, ελπίζω απλώς να είναι σε καλή κατάσταση...!
User avatar
sta8erman
Manager
Manager
Posts: 4258
Joined: Mon Sep 08, 2003 11:00 pm
Αγαπημένη Ομάδα: ΠΑΟΚ (Χωρίς τελείες)
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Τελικά το σι ντι δε βρέθηκε... Ξέρω οτι όλοι ανυπομονείτε για τη συνέχεια (εγώ ακόμη περισσότερο, αφού ήμασταν στην καλύτερη φόρμα), αλλά η ιστορία τελειώνει κάπου εδώ... Τώρα και να βρεθεί κάποια στιγμή έχω ήδη ξενερώσει οπότε δύσκολο να συνεχίσω, αλλά ίσως ξεκινήσω με την ντάταμπέης με τις μεταγραφές. Αλλιώς ραντεβού τον οκτώμβρη...



Image



ΤΗΕ END





EDIT:
Να μην ξεχάσω να ευχαριστήσω όσους συμμετείχαν στη ροή της ιστορίας, κυρίως τους DrGonzo και MaxKarapro για τη συνεχή στήριξη με τα ποσταρίσματα τους, αλλά και τους (βαθειά ανάσα): filologos, tsakalaki, krazy, tiziano crudeli, bob4, tritonSX3, griyio (αλήθεια που χάθηκε αυτή η ψυχή;;;), stavrosanole, sapsalomenos, jimis21, ismael blanco, sirkostas777, paixtaras, sioutas, kwstas12345, philip21 και όσους συμμετείχαν απλά παρακολουθώντας την...





ΥΠΟΣΗΜΕΙΩΣΗ: Αν κάποιος του περισσεύει ένα σι ντι κ δεν το χρησιμοποιεί, ας το στείλει δανεικό μέχρι να βρώ το δικό μου... :D :D :D
Last edited by sta8erman on Sun Aug 31, 2008 10:34 pm, edited 1 time in total.
User avatar
Tsakalaki
Asst Researcher ΠΑΟΚ - Story Teller
Asst Researcher ΠΑΟΚ - Story Teller
Posts: 48757
Joined: Sun Nov 30, 2003 12:00 am
Football Manager της ομάδας: Tottenham
Αγαπημένη Ομάδα: Dynamo Podilatou
facebook προφίλ: antonis.tsakaleas
twitter: Tsak_attaq
Status: I've never been clever, 'cause need it never
Location: Θεσσαλονίκη (Βόλος)
Has thanked: 6 times
Been thanked: 5 times
Contact:

μαζί σου όποια απόφαση και αν έπαιρνες...

το ξενέρωμα το δέχομαι ως τη καλύτερη δικαιολογία για να τελειώσει μια ιστορία....διότι η ιστορία στο fm είναι μια κ##λα...αν σου φύγει...ασ' το. καλύτερα για όλους...



Σωραίος ρε....και μη τυχον και λείψεις απο το "ιστορίες 2009"...την έβαψες...
--------------------------------------------------------

Εσαεί Πρόεδρος ΠΑ.ΣΥ.ΣΠΑ PC | -2002

26.08.10 | All my FM Stories | Πώς το Football Manager έγινε κομμάτι της ζωής μου
Spoiler: show
RedArmy: «Το κακο με τον Τσακ, είναι ότι ποτέ δεν μπορείς να καταλάβεις αν κάνει πλάκα ή τα λέει σοβαρά :D»
ArK ass: «Aμαν ρε Τσακ...εκει που εμφανιζεται η ελπιδα, ερχεσαι εσυ και την εξαφανιζεις»
nirearas: «Γιατί, τσακ γεννιέσαι... Δεν γίνεσαι...»

My Twitch channel
User avatar
sta8erman
Manager
Manager
Posts: 4258
Joined: Mon Sep 08, 2003 11:00 pm
Αγαπημένη Ομάδα: ΠΑΟΚ (Χωρίς τελείες)
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Αντλωνη σταματώ θέλωντας και μη... Απλά κάνω μια εικασία, οτι αν βρεθεί τελικά το σι ντι πιθανότατα να μην έχω όρεξη να συνεχίσω. Και όσες φορές προσπάθησα να παίξω ξεχασμένα παλία σέηβς δε μου βγήκε ποτέ... Και το είπα κ πριν με νόημα μην ανησυχείς... Ραντεβού τον οκτώβρη (ή μήπως νοέμβρη;)
MaxKarapro
Assistant Manager
Assistant Manager
Posts: 3059
Joined: Thu Feb 07, 2008 10:27 am
Football Manager της ομάδας: Liverpool
Αγαπημένη Ομάδα: Ολυμπιακός, Barca, Liverpool
Location: Πειραιάς
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Κρίμα γιατί ήταν όντωςπολύ ωραία ιστορία με καλό θέμα, ωραίες μουσικούλες και ωραία περιγραφή ... δεν πειράζει, περιμένουμε την επόμενη ....
User avatar
DrGonzo
The God Of Football
The God Of Football
Posts: 28004
Joined: Sat Nov 24, 2007 1:09 pm
Football Manager της ομάδας: Aberdden FC
Status: Seemed deep in thought
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Εδώ είμαστε, δεν φεύγει κανείς...
'Το Κράτος στην Ελλάδα παραδοσιακά κινητοποιείται πάντα και μόνο σε βάρος του Ολυμπιακού''
Καρπετόπουλος Αντώνης 23-12-2019

And I m up while the dawn is breaking, even though my heart is aching.
I should be drinking a toast to absent friends instead of these comedians.


How you expect to run with the wolves come night
when you spend all day sparring with the puppies?
User avatar
sta8erman
Manager
Manager
Posts: 4258
Joined: Mon Sep 08, 2003 11:00 pm
Αγαπημένη Ομάδα: ΠΑΟΚ (Χωρίς τελείες)
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Ξέρω οτι σε μια βδομάδα βγαίνει το ντέμο και σε τρεις το καινούργιο παιχνίδι, αλλά σήμερα συνέβη ένα θαύμα... Είναι περισσότερο βέβαια ατυχία, καθώς θα μπορούσε να είχε συμβεί πολύ νωρίτερα, αλλά βρέθηκε επιτέλους το χαμένο σι ντι και λέω να κάνω μια ακόμα απόπειρα, μιας και είμαι καθαρός από το ΦΜ και τις ιστορίες δυο μήνες τώρα. Έχω ξεχάσει σχεδόν τα πάντα, τακτικές, παίκτες, την ίδια μου την ομάδα... Θα είναι όμως ένα καλό ζέσταμα ενόψει 2009!

Και για να μην ξεχνιόμαστε...

Boys are back in town THIN LIZZY


[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=L8UoUXmK ... re=related[/youtube]
User avatar
Sapsalomenos
Coach
Coach
Posts: 2740
Joined: Sat Mar 29, 2008 4:19 pm
Status: Believe it or not, I was not always as awesome as I am today.
Location: Σέρρες
Has thanked: 0
Been thanked: 0

-gioupi -gioupi -gioupi -gioupi -gioupi -gioupi -gioupi -gioupi -gioupi -gioupi -gioupi -gioupi

He is back...

-gioupi -gioupi -gioupi -gioupi -gioupi -gioupi -gioupi -gioupi -gioupi -gioupi -gioupi -gioupi
"Even if there was a hand, it was the hand of God."

Mαγικές στιγμές...

Μαραντόνα: «Ο καλύτερος μετά από εμένα ο Πελέ!»

Image
Brujitas wrote: Επίσης αναρωτιεμαι πως σκατα τοσο καιρο βγαινουμε με ελληνιδες. Ρε. Η διαφορά στον χαρακτηρα, στην ευγενια, στο κεφι, στην πλακα, ειναι ΧΑΩΔΗΣ.
User avatar
Tsakalaki
Asst Researcher ΠΑΟΚ - Story Teller
Asst Researcher ΠΑΟΚ - Story Teller
Posts: 48757
Joined: Sun Nov 30, 2003 12:00 am
Football Manager της ομάδας: Tottenham
Αγαπημένη Ομάδα: Dynamo Podilatou
facebook προφίλ: antonis.tsakaleas
twitter: Tsak_attaq
Status: I've never been clever, 'cause need it never
Location: Θεσσαλονίκη (Βόλος)
Has thanked: 6 times
Been thanked: 5 times
Contact:


Risin' up, back on the street
Did my time, took my chances
Went the distance, now I'm back on my feet
Just a man and his will to survive

So many times, it happens too fast
You change your passion for glory
Don't lose your grip on the dreams of the past
You must fight just to keep them alive



[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=hYVrTQwUJEI[/youtube]
--------------------------------------------------------

Εσαεί Πρόεδρος ΠΑ.ΣΥ.ΣΠΑ PC | -2002

26.08.10 | All my FM Stories | Πώς το Football Manager έγινε κομμάτι της ζωής μου
Spoiler: show
RedArmy: «Το κακο με τον Τσακ, είναι ότι ποτέ δεν μπορείς να καταλάβεις αν κάνει πλάκα ή τα λέει σοβαρά :D»
ArK ass: «Aμαν ρε Τσακ...εκει που εμφανιζεται η ελπιδα, ερχεσαι εσυ και την εξαφανιζεις»
nirearas: «Γιατί, τσακ γεννιέσαι... Δεν γίνεσαι...»

My Twitch channel
paixtaras
Indispensible
Indispensible
Posts: 1848
Joined: Sun Feb 10, 2008 9:41 pm
Football Manager της ομάδας: Real Sociedad S.A.D
Αγαπημένη Ομάδα: ΠANAΘΗΝΑΙΚΟΣ
Status: Μπύρες,μπάχαλα και μια καλή εκδρομή...
Location: Αθήνα
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Ελα μωρη τρελα!Γυρισες?
Μια ζωή γεμάτη αλητεία μέσα στης Λεωφόρου τα στενά...
User avatar
DrGonzo
The God Of Football
The God Of Football
Posts: 28004
Joined: Sat Nov 24, 2007 1:09 pm
Football Manager της ομάδας: Aberdden FC
Status: Seemed deep in thought
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Πάμε ρε sta8erman, γερά!!!!
'Το Κράτος στην Ελλάδα παραδοσιακά κινητοποιείται πάντα και μόνο σε βάρος του Ολυμπιακού''
Καρπετόπουλος Αντώνης 23-12-2019

And I m up while the dawn is breaking, even though my heart is aching.
I should be drinking a toast to absent friends instead of these comedians.


How you expect to run with the wolves come night
when you spend all day sparring with the puppies?
User avatar
sta8erman
Manager
Manager
Posts: 4258
Joined: Mon Sep 08, 2003 11:00 pm
Αγαπημένη Ομάδα: ΠΑΟΚ (Χωρίς τελείες)
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Shadows of ourselves THIEVERY CORPORATION

Είχαμε μείνει λοιπόν στην 20η αγωνιστική με τη χαλ στην 11η θέση κ είχαν μόλις πουληθεί οι μπράιαντ και τζόυς. Για να μην τα πολυλογούμε, αντικαταστάτες τους βρέθηκαν αμέσως. Με πολύ λιγότερα χρήματα από αυτά που εισπράχθησαν, αποτήθηκαν έμπειροι και ικανότατοι παίκτες που μπορεί να μην έχουν το μέλλον των μικρών που έφυγαν αλλά είναι διεθνείς παίκτες με την εθνική γαλλίας, που θα μας πάνε ένα επίπεδο παραπάνω...




Δεν είναι άλλοι από τους:



Younes Kaboul - D/DM C - France - Tottenham - 7,75 M

Image






Allou Diarra - DMC - France - Lazio - 8M

Image





Και όντως με την παρουσία τους στην εντεκάδα θα έλεγα οτι άλλαξε το παιχνίδι μας, καθώς η ανάπτυξη του παιχνιδιού μας ξεκινά πια από πιο πίσω. Ωστόσο κ ενώ αρχικά αυτό είχε επίπτωση κ στα αποτελέσματα, από κάποια στιγμή κ έπειτα ήρθε κ μια κοιλιά στην ομάδα. Αρχές μάρτη πια θα έλεγα οτι ο στόχος της ευρώπης ήταν πολύ μακριά, το ίδιο όμως κ αυτό που εξαρχής είχαμε στο μυαλό μας, δλδ η παραμονή. Έτσι μην έχοντας κάτι καινούργιο να κερδίσω αποφάσισα να αφήσω τη φετινή χρονιά να κυλήσει σε σιμιουλέησον, μπας και προλάβω να παίξω μια ολόκληρη γεμάτη χρονιά...




Ο χρόνος πέρασε γρήγορα... Η σαιζόν τελείωσε χωρίς εκπλήξεις με την ομάδα απλά να κάνει μια σταθερή πορεία κάτω από την 10η θέση, καταλαμβάνοντας τελικά την 15η, έχοντας όμως εξασφαλίσει από πολύ νωρίς την παραμονή. Θα έλεγα οτι πλησιάσαμε τις αρχικές μας προσδοκίες που είχαν να κάνουν με την παραμονή μας στην κατηγορία, ήταν όμως πιο άσχημα τα πράγματα σε σχέση με το γενάρη μετά από τις μεταγραφές, όταν δείχναμε οτι είμαστε σε θέση να διεκδικήσουμε μέχρι κ ευρώπη.



Η τελική βαθμολογία:


Image







Εν πάσει περιπτώσει, δυο ήταν τα μεγάλα κέρδη μας από τη χρονιά αυτή. Αφενος κερδίσαμε σε εμπειρία, αφού και οι νέοι παίκτες που είχαν την εμπειρία αφομειώθηκαν στην ομάδα μας, αλλά και οι νεαροί παίκτες έχουν πια ένα χρόνο παρουσίας στην πρέμιερσιπ στην πλάτη τους. Αφετέρου όμως, κ αυτό είναι μάλλον πιο σημαντικό, κάναμε μια πολύ καλή οικονομική διαχείριση. Μετά τις πωλήσεις του γενάρη περίσσεψαν αρκετά χρήματα στα ταμεία μας. Αλλά και πέρα από αυτό, διαχειριστήκαμε με σύνεση τα έσοδα μας, με αποτέλεσμα να έχουμε τεράστιο πλεόνασμα. Ενόψει της νέας σαιζόν είχαμε μάλιστα κ άλλη μια πώληση, την οποία δε μπορούσα να αρνηθώ με τίποτα. Πρόκειται για τον εντουάρντο, το νεαρό βραζιλιάνο αμυντικό που μου έδειξε τις ικανότητες του, αλλά ποτέ δε μπόρεσε να ανταπεξέλθει στις απαιτήσεις του βρεττανικού ποδοσφαίρου. Ήρθε στο καπάκι η πρόταση από τη βιγιαρεάλ. Μου έδιναν 9Μ + τον γιακούμπου. Ο νιγηριάνος βέβαια δεν ήταν πια αυτός που ήταν στο παρελθόν, οπότε τους αντιπρότεινα αντί γιαυτόν 7Μ σε δόσεις + το 20% από τη μεταπώληση του παίκτη. Τον οποίο ένα χρόνο πριν είχα αγοράσει για 6,5 Μ!



Μαυτά κ μαυτά ήρθε η συνάντηση για τη στρατηγική ενόψει της νέας σαιζόν:



-(Πωλ Ντάφφεν, πρόεδρος) Αγαπητέ στήβ, τα πήγαμε μια χαρά... Ξέρεις πόσο αγαπάμε την ομάδα και είμαστε χαρούμενη που μπορέσαμε να παραμείνουμε στην κατηγορία. Σας έχω λοιπόν ένα ευχάριστο νέο... Αποφασίσαμε να επεκτείνουμε το γήπεδο κατά 12000 θέσεις...!



Image




-Υπέροχα πρόεδρε, αλλά να μην ξοδέψουμε όσα μαζέψαμε... Έχουμε πολλές μεταγραφές κ για την επόμενη χρονιά...

-Κανένα πρόβλημα... Υπάρχει αρκετό πλεόνασμα... Μπορούμε να σας καλύψουμε... Θα έλεγα οτι αν ανεβάσουμε και λίγο τον πήχη για τη φετινή χρονιά, με στόχο μια θέση στη μέση της βαθμολογίας, θα μπορούσαμε να διαθέσουμε... θα έλεγα 42Μ!

-Τι;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;; Πόσα;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;; Δε μου κάνετε πλάκα τώρα ε;;;;;;;;;;;;;;;;;;

-Σας δώσαμε ποτέ αυτήν την εντύπωση;

-Όχι, αλλά... Πρόεδρε, μ' αυτά τα λεφτά, όχι μέση θέση, αλλά κ ευρώπη θα χτυπήσουμε...

-Αλήθεια; Ε να τα κάνουμε 52Μ τότε...



Image





-Αντιλαμβάνομαι λοιπόν, οτι κάνοντας ένα τέτοιο άνοιγμα θα πρέπει να ανέβει πολύ και ο πήχης, όσο αφορά το επίπεδο των παικτών που θα αποκτηθούν. Βασικά, η αλήθεια είναι οτι έχουμε ήδη αρκετά καλό υλικό και μας αρκεί να το εμπλουτίσουμε με δυο ή τρεις το πολύ ακριβούς παίκτες, και από εκεί και πέρα να συμπληρώσουμε το ρόστερ με παίκτες ίδιου τύπου με αυτούς που ήδη έχουμε. Θα ακολουθήσει λοιπόν μια παρουσίαση της άποψης μου για το υπάρχον ρόστερ και τις κινήσεις που μας χρειάζονται για να καλύψουμε τα κενά του:




GK
Λαστούβκα και μπουζάνης κ είμαστε οκ. Ο πρώτος απέδειξε φέτος την αξία του, ενώ ο νεαρός ανεβαίνει συνέχει ακ το μέλλον το ανήκει. Είναι χαρακτηριστικό οτι είναι ήδη βασικός κ στην εθνική αυστραλίας... Ίσως αποκτηθεί αν βρεθεί ένας έμπειρος παίκτης με μηδαμινό κόστος.

DR
Εδώ ο χόυτ είναι κ αυτός πολύ καλή επιλογή κ έχει καπαρωμένη τη θέση του βασικού, αλλά ο ρότζερς επιστρέφει στην άρσεναλ από δανεισμό κ έτσι θα χρειαστούμε έναν αντικαταστάτη, πάλι για τον οποίο δεν αξίζει να ξοδευτούν πολλά χρήματα.

DL
Δεν έχουμε ούτε έναν αυτή τη στιγμή. Θα έλεγα όμως οτι είναι μια θέση για την οποία δεν αξίζει να ξοδευτούν πολλά χρήματα. Με δεδομένο επίσης οτ μπορεί να επιστρέφει στη θέση αυτή ο τραορέ, θα έλεγα οτι ψάχνουμε έναν παίκτη με κόστος 5Μ περίπου κ θα αποκτηθεί κ δεύτερος μόνο αν βρεθεί κάποια πολύ καλή περίπτωση με κόστος κάτω από 1Μ.

DC
Κ εδώ έχουμε δυο πολύ καλούς παίκτες. Κ τον σίτου θα έβαζα ακόμα, που μπορεί να μην είναι η αμυντικάρα, αλλ΄ακ προσόντα έχει κ φιλότιμο. Θα έλεγα να αποκτηθεί ένας επιπέδου εντεκάδας, αλλά χωρίς υπεβολές, κοντά στα 10Μ δλδ.

DMC
Αμυντικό χαφ έχουμε ένα από τα καλύτερα του πρωταθλήματος κ φυσικά δεν τον πειράζει κανείς. Αλλά για δεύτερο θα έλεγα οτι ο μπαλάφας δεν ήταν πολύ καλή επιλογή. Λέω να έχουμε μπακ απ τον ρόμαρικ.

MC
Που σημαίνει οτι μεταγραφή θα υπάρξει εδώ. Αν ο ιβοριανός είναι μπαλαντερ στις δυο θέσεις του κέντρου, θα αποκτηθεί ένας παίκτης, αλλά ο οποίος θα θεωρείται βασικός. Μιλάμε δλδ για 10-15Μ.

AMR
Ο φρέιλαχ είναι οκ, οπότε πάμε για έναν δεύτερο που θα πρέπει να είναι όμως τουλάχιστον εξίσου καλός. Όχι παραπάνω από 6Μ όμως.

AML
Εδώ θα έλεγα να κάνουμε το μπαμ. Βασικά το λέω έτσι γιατί έχω στο μυαλό μου συγκεκριμένο παίκτη με κόστος 20-22Μ ο οποίος όμως αγωνίζεται κ από δεξιά. Ενδεχομένος λοιπόν να αποκτηθεί μόνο ένας κ για τις δυο αυτές θέσεις, αφού υπάρχουν κ εφεδρείες με τον μαρινέσκου πχ ή τον τραορέ.

AMC
Περίεργη περίπτωση. Ο ρικέλμε είναι αδιαμφισβήτητα ο καλύτερος παίκτης που εχει φορέσει τη φανέλα της χαλ, ωστόσο είναι πια στα 32. Θα έλεγα οτι μαζί με τον μαρινέσκου σε πρώτη φάση μπορούν να κρατήσουν τη θέση κ αν στην πορεία δούμε οτι δεν, και με την προϋπόθεση φυσικά οτι θα έχουν περισέψει κ χρήματα κάνουμε αργότερα μεταγραφή.

ST
Έχουμε δυ οπολύ καλούς εδώ, το σαμαρά και τον ρίιντ. Ο τίλ δε νομίζω όμως οτι χωράει, οποτε ψάχνουμε και εδώ κάποιον, χωρίς πάλι να χρειάζεται να ξοδέψουμε πολλά, αφού θα είναι τρίτη επιλογή.


Συνολικά με βάση τα παραπάνω, χρειαζόμαστε... γύρω στα 50-55Μ. Τα οποία με βάση τα όσα μου είπατε κ με διάφορες χαλιφιές φυσικά μπορούμε να τα πραγματοποιήσουμε...!






[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=-4v6tlcnvSw[/youtube]
User avatar
DrGonzo
The God Of Football
The God Of Football
Posts: 28004
Joined: Sat Nov 24, 2007 1:09 pm
Football Manager της ομάδας: Aberdden FC
Status: Seemed deep in thought
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Τρελά λεφτά!!!! Ξόδεψε τα σωστά κι είσαι εντάξει!
'Το Κράτος στην Ελλάδα παραδοσιακά κινητοποιείται πάντα και μόνο σε βάρος του Ολυμπιακού''
Καρπετόπουλος Αντώνης 23-12-2019

And I m up while the dawn is breaking, even though my heart is aching.
I should be drinking a toast to absent friends instead of these comedians.


How you expect to run with the wolves come night
when you spend all day sparring with the puppies?
User avatar
Sapsalomenos
Coach
Coach
Posts: 2740
Joined: Sat Mar 29, 2008 4:19 pm
Status: Believe it or not, I was not always as awesome as I am today.
Location: Σέρρες
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Προβλέπω ότι φέτος θα είσαι ανάμεσα σε 4-6 θέση.Λ?ω να το παίξω και στο στοιχημα... -gioupi
Πάμε για μεγάλα κέρδη -gioupi
"Even if there was a hand, it was the hand of God."

Mαγικές στιγμές...

Μαραντόνα: «Ο καλύτερος μετά από εμένα ο Πελέ!»

Image
Brujitas wrote: Επίσης αναρωτιεμαι πως σκατα τοσο καιρο βγαινουμε με ελληνιδες. Ρε. Η διαφορά στον χαρακτηρα, στην ευγενια, στο κεφι, στην πλακα, ειναι ΧΑΩΔΗΣ.
User avatar
sta8erman
Manager
Manager
Posts: 4258
Joined: Mon Sep 08, 2003 11:00 pm
Αγαπημένη Ομάδα: ΠΑΟΚ (Χωρίς τελείες)
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Καλά δεν είμαι κ τόσο σίγουρος για 4-6 γιατί έχουμε υψηλό ανταγωνισμό. Σίγουρα θα πάμε για πάνω από 10άδα και θα το παλέψουμε κ για εξάδα. Ψάχνουμε καλούς παίκτες, αλλά μην ξεχνάμε οτι έχουμε κ σχετικά χαμηλό ρεπιουτέησον. Προτάσεις για παίκτες;;; Κυρίως για γουίνγκερς και αριστερό μπακ ψάχνουμε...
Post Reply

Return to “Real managers don' t need food - Iστορίες μακράς διάρκειας”