Abalability City...Four-Four-Two Presentation

Είχατε πάντα όνειρο να δείτε τον εαυτό σας στο fm; Εμείς το κάναμε για σας! Τι περιμένετε; Δώστε μας τα στατιστικά σας και γίνετε η νέα μεταγραφή της ομάδας FMGreece!
Locked
User avatar
Tsakalaki
Asst Researcher ΠΑΟΚ - Story Teller
Asst Researcher ΠΑΟΚ - Story Teller
Posts: 48757
Joined: Sun Nov 30, 2003 12:00 am
Football Manager της ομάδας: Tottenham
Αγαπημένη Ομάδα: Dynamo Podilatou
facebook προφίλ: antonis.tsakaleas
twitter: Tsak_attaq
Status: I've never been clever, 'cause need it never
Location: Θεσσαλονίκη (Βόλος)
Has thanked: 6 times
Been thanked: 5 times
Contact:

Το περιοδικό :ribo - :ribo - -kwloxero -kwloxero (aka Four - Four - Two) σε συνεργασία με τον φωτογραφικό πρακτορείο tpa (ton model agency) παρουσίαζει στο φίλαθλο κοινό της Abalability City την φετινή ομάδα. Στο αφιέρωμα συμπεριλαμβάνονται μόνο οι παίκτες που δέχθηκαν να μιλήσουν. Για τον γυναικείο πληθυσμό, υπάρχουν και οι φωτογραφίες των παικτών και του staff της ομάδας.






Ονοματεπώνυμο: Tony Tsak

Θέση: Manager



Image



Τι πιστεύεις για το άτομό σου ως παίκτης: -

Πόσο πιστεύεις ότι θα παίζεις φέτος:-

Ποιος είναι ο προσωπικό σου στόχος: Η κορυφή είναι ο στόχος και η απόλαυση της διαδρομής ως εκεί είναι ο σκοπός μας. Θα βρούμε τον τρόπο?

Τι εύχεσαι στο αντίπαλο δέος: Γι? αυτούς; θα αλλάξουμε το δ με το π και θα τους το κάνουμε δώρο.

Τι θέση θα πάρει η ομάδα σου: Μέσα στη πρώτη τετράδα. Για εκεί είμαστε φτιαγμένοι

Τι θέση θα πάρει το αντίπαλο δέος: Μέσα στη πρώτη τετράδα?μπορούν να το πετύχουν διότι παίζουμε μόνο 2 φορές αντίπαλοι.

Ποιος είναι ο καλύτερος παίκτης της ομάδας: Για το ποιος είναι ο χειρότερος, ξέρω, και θα το καταλάβει σύντομα. Ο καλύτερος πρέπει να μου το αποδείξει.

Τι γνώμη έχεις για τον προπονητή σου: Μου αρέσει πολύ να μιλάω για τον εαυτό μου. Μικρότερος μάλιστα το έκαναν με πολλά υποτιμητικά σχόλια για να κερδίσω το θετικό σχόλιο των άλλων. Τώρα όμως δε θα το κάνω και θα σας παραπέμψω στους παίκτες μου.

Αν ποτέ έπαιρνες μεταγραφή, που θα ήθελες να πας: -

Περιέγραψε την ιδανική ποδοσφαιρική στιγμή που θες να ζήσεις με την ομάδα σου: Η ιδανική στιγμή για μένα είναι μια?Η αποθέωση. Γι? αυτό παίζουμε ποδόσφαιρο. Για κανέναν άλλο λόγο.



Ονοματεπώνυμο: Xose Xisinius

Θέση:Assman



Image


Τι πιστεύεις για το άτομό σου ως παίκτης:-

Πόσο πιστεύεις ότι θα παίζεις φέτος:-

Ποιος είναι ο προσωπικό σου στόχος: Nα καταφερει η ομαδα να ανεβει στα μεγαλα σαλονια

Τι εύχεσαι στο αντίπαλο δέος:Το καλυτερο δυνατο

Τι θέση θα πάρει η ομάδα σου:1η-2η

Τι θέση θα πάρει το αντίπαλο δέος: 2η-3η

Ποιος είναι ο καλύτερος παίκτης της ομάδας:Ειμαστε ομαδα συνολου κυριως αλλα εως τωρα τις καλυτερες εντυπωσεις μου εχουν αφησει ο Γκουτσι και Νικαρντινιο.

Τι γνώμη έχεις για τον προπονητή σου: Ειναι ενας προπονητης που εμπνεει σεβασμο,οξυδερκης ,με τεραστιες γνωσεις και καθε ομαδα θα τον ηθελε στον παγκο της.

Αν ποτέ έπαιρνες μεταγραφή, που θα ήθελες να πας: -

Περιέγραψε την ιδανική ποδοσφαιρική στιγμή που θες να ζήσεις με την ομάδα σου:Αρχικα θα ηθελα να καταφερουμε να οδηγησουμε την ομαδα στη μεγαλη κατηγορια και να κατακτησουμε το FA Cup , αργοτερα θα ηθελα να ζησω εναν ευρωπαικο τελικο και να κατακτησουμε Ευρωπαικο τροπαιο.


Ονοματεπώνυμο: Nikandros Oikonomou

Θέση: ΑΜ / RLC, FC


Image





Τι πιστεύεις για το άτομό σου ως παίκτης: Δεν συνηθίζω να μιλάω για τον εαυτό μου. Απλά, πιστεύω, ότι σαφώς και αξίζω τη θέση που έχω στο ρόστερ της City, και θα βάλω τα δυνατά μου για να αξίζω και μια θέση στην βασική της εντεκάδα.

Πόσο πιστεύεις ότι θα παίζεις φέτος: Απ? ότι είδα στα φιλικά, πιστεύω ότι θα παίζω ως αλλαγή, εκτός βέβαια αν συνεχίσω να βάζω γκολ κάθε φορά που μπαίνω..

Ποιος είναι ο προσωπικό σου στόχος: Προσωπικός μου στόχος είναι καταρχήν να βοηθήσω την ομάδα μου να τερματίσει πάνω απ? την Ab. United, και κατα δεύτερον, να καθιερωθώ κάποια στιγμή ως βασικός και να οδηγήσω την ομάδα στην άνοδο..

Τι εύχεσαι στο αντίπαλο δέος: Να χάσει και τις δυο φορές από εμάς, και αν γίνεται, να υποβιβασθεί!

Τι θέση θα πάρει η ομάδα σου: Πιστεύω ανόδου, ελπίζω πρωταθλητή!

Τι θέση θα πάρει το αντίπαλο δέος: Λογικά κάτω από τη δικιά μας. Φαντάζομαι ότι μπορεί και να μην παραμείνουν στην κατηγορία.

Ποιος είναι ο καλύτερος παίκτης της ομάδας: Όλοι οι συμπαίκτες μου αξίζουν, και δεν θα ήθελα να αναφερθώ σε κάποιον ξεχωριστά. Για να προχωρήσει η ομάδα, άλλωστε, το παν είναι η καλή ομαδική δουλειά. Δεν κρύβω, βέβαια, τη συμπάθεια μου για τον φίλο μου τον Gucci, και εκτιμώ ότι θα ήταν καλό να παίζουμε μαζί.

Τι γνώμη έχεις για τον προπονητή σου: Είναι γνώστης του ποδοσφαίρου και ξέρει πως να περνάει στους παίχτες του αυτά που θέλει να βλέπει στο γήπεδο. Νομίζω πως μαζί του έχουμε πάρα πολλές πιθανότητες να στεφθούμε πρωταθλητές, αλλά και να ταπεινώσουμε τη United μέσα-έξω. Τέλος, νομίζω ότι είναι δίκαιος, και ανταμοίβει την προσπάθεια στις προπονήσεις και τους αγώνες, οπότε όλοι οι παίκτες θα πρέπει να είναι έτοιμοι ανά πάσα στιγμή.

Αν ποτέ έπαιρνες μεταγραφή, που θα ήθελες να πας: Καλοί προορισμοί θα ήταν είτε η ΑΕΚ, της οποίας είμαι οπαδός από μικρός, είτε η Μπαρτσελόνα, που είναι η ομάδα μου στο εξωτερικό. Αλλά για την ώρα, είμαι απόλυτα ευχαριστημένος με τις εδώ συνθήκες και δεν σκέφτομαι παρά μόνο την άνοδο με τη City.

Περιέγραψε την ιδανική ποδοσφαιρική στιγμή που θες να ζήσεις με την ομάδα σου: Βάζοντας γκολ στο ματς εκτός έδρας με τη United, να χαρίζω στην ομάδα μου το πρωτάθλημα μες την έδρα του «αιωνίου» αντιπάλου. Αυτή ήταν η ρεαλιστική έκδοση των σκέψεών μου, την μη-ρεαλιστική θα την κρατήσω για μένα..



Ονοματεπώνυμο: Gaius Baltar

Θέση: MC



Image


Τι πιστεύεις για το άτομό σου ως παίκτης: Δεν θεωρώ σωστό να μιλάω για τον εαυτό μου. Πιστεύω όμως πως είμαι ένας πιστός εργάτης της ομάδας.

Πόσο πιστεύεις ότι θα παίζεις φέτος: Δεν θα ήθελα να πώ κάτι σ' αυτό το θέμα. Θα παίζω όσο κρίνει ο προπονητής ότι είναι καλό για την ομάδα.

Ποιος είναι ο προσωπικό σου στόχος: Να καθιερωθώ στη City.

Τι εύχεσαι στο αντίπαλο δέος: Τα χειρότερα...

Τι θέση θα πάρει η ομάδα σου: Πιστεύω πως έχουμε τις δυνατότητες για το καλύτερο δυνατό. Δηλαδή τη πρώτη θέση.

Τι θέση θα πάρει το αντίπαλο δέος: Δεν μπορώ να πώ με σιγουριά. Η επιθυμία μου πάντως είναι να καταλάβουν κάποια από τις 3 τελευταίες.

Ποιος είναι ο καλύτερος παίκτης της ομάδας: Δεν θα ήθελα να ξεχωρίσω κάποιον συγκεκριμένα. Αν με ρωτάτε όμως, πιστεύω πως είναι ο Nikandrinho.

Τι γνώμη έχεις για τον προπονητή σου: Είναι σίγουρα ένας δάσκαλος του ποδοσφαίρου. Η δουλειά είναι τα πάντα γι' αυτόν. Αντιμετωπίζει το ποδόσφαιρο με όραμα νίκης και θα τον χαρακτήριζα επιπλέον ως αισιόδοξο άνθρωπο.

Αν ποτέ έπαιρνες μεταγραφή, που θα ήθελες να πας: Είναι σίγουρα όνειρο ζωής για μένα να παίξω στη Ρεάλ Μαδρίτης.

Περιέγραψε την ιδανική ποδοσφαιρική στιγμή που θες να ζήσεις με την ομάδα σου: Η ιδανική στιγμή είναι η κατάκτηση κάποιου τίτλου. Της premier league ή του FA Cup.


Ονοματεπώνυμο:Pedro Tsoutsounopernovic

Θέση: amrc/fc



Τι πιστεύεις για το άτομό σου ως παίκτης: πιστευω οτι ειμαι απο τα πιο ταλαντουχα παικτακια στην ομαδα... μεσα σε λιγα χρονια που θα εχω παρει και αρκετη εμπειρια θα κανω το καλυτερο για την ομαδαρα μου!

Πόσο πιστεύεις ότι θα παίζεις φέτος:

Ποιος είναι ο προσωπικό σου στόχος: να φτασω την σιτυ στην πρεμιερσιπ και να την δω να κατακτα το τσούλου

Τι εύχεσαι στο αντίπαλο δέος: να καταστραφουν;!!! :twisted: ευχομαι στο επομενο ματς να τους ριξουμε 20 γκολα :evil:

Τι θέση θα πάρει η ομάδα σου: δεν εχει σημασια, σημασια εχει η ανοδος..
Τι θέση θα πάρει το αντίπαλο δέος: δεν εχει σημασια... σημασια εχει να πεσουν (:

Ποιος είναι ο καλύτερος παίκτης της ομάδας: κατα την αποψη μου πολυ καλα στοιχεια προς το παρον εχει δειξει ο γκουτσις

Τι γνώμη έχεις για τον προπονητή σου: ειναι καπως αναπηρος... αλλα νταξει παλευεται (:

Αν ποτέ έπαιρνες μεταγραφή, που θα ήθελες να πας: δεν θα επαιρνα ποτε μεταγραφη... ξεκινησα στη σιτυ και θα τελειωσω στη σιτυ..

Περιέγραψε την ιδανική ποδοσφαιρική στιγμή που θες να ζήσεις με την ομάδα σου: κατακτηση τσουλου!~




Ονοματεπώνυμο: Thorbj?rn H?kan Boije af Genn?s

Θέση: AMRLC, FC


Image


Τι πιστεύεις για το άτομό σου ως παίκτης: Δεν ειμαι σκληρος παιχτης γενικα, απλα μου αρεσει να παιζω Mind Games με τους αντιπαλους. Επισης πιστευω οτι μπορω να βοηθησω παρα πολυ την ομαδα μου εξ' αιτιας των πολλων θεσεων οπου μπορω να αγωνιστω.

Πόσο πιστεύεις ότι θα παίζεις φέτος: Παροτι νεος πιστευω οτι θα παρω ευκαιριες τις οποιες να ειστε σιγουροι οτι θα αξιοποιησω στο επακρο. Ετσι θα αποκτησω μια θεση στη βασικη 11αδα.

Ποιος είναι ο προσωπικό σου στόχος: Να βελτιωνομαι συνεχως, να κατακτησω μεσα στην επομενη τετραετια την Premiership με την Abalability City και αργοτερα και γιατι οχι και το Τσαμπιονς Λιγκ. Επισης θα ειμουν πολυ χαρουμενος αν θα επαιζα στην εθνικη Σουηδιας. Τελος, θα ηθελα καποτε να εργαστω μαζι με τον Henrik Larsson.

Τι εύχεσαι στο αντίπαλο δέος: Δε χρειαζετε να ευχηθω τιποτα. Θα φανει κατα τη διαρκεια της σεζον οτι η κατηγορια που τους αρμοζει ειναι η League One.

Τι θέση θα πάρει η ομάδα σου: Αν οχι πρωτη πιστευω οτι θα πλασαριστουμε μεσα στην πρωτη 3αδα.

Τι θέση θα πάρει το αντίπαλο δέος: Οπως προανεφερα η League One της ταιριαζει περισσοτερο.

Ποιος είναι ο καλύτερος παίκτης της ομάδας: Η εμπειρια και η ικανοτητα 2 παιχτων με κανουν περιφανο που βρισκομαι εδω. Αυτοι οι δυο παιχτες δεν ειναι αλλοι απο τους Niko Gucci και Tomas Prince οι οποιοι θα ηθελα να μου μαθουν τα μυστικα τους.

Τι γνώμη έχεις για τον προπονητή σου: Ο κυριος Τσακ ειναι ενας απο τους πιο ταλαντουχους προπονητες της κατηγοριας αλλα και της χωρας. Εχει φιλοδοξιες εφαμιλλες με τις δικιες μου και πιστευω οτι η σχεση μας μπορει να μη μεινει μονο στο επαγγελματικο επιπεδο.

Αν ποτέ έπαιρνες μεταγραφή, που θα ήθελες να πας: Η αληθεια ειναι οτι η Abalability City ειναι η αγαπημενη μου ομαδα και το μονο που θελω ειναι να την κανω μια απο τις μεγαλυτερες στην Ευρωπη. Δε θελω να φυγω απο την ομαδα. Θελω να τη φτασω ψηλα μαζι με τους συμπαικτες και τον προπονητη μου.

Περιέγραψε την ιδανική ποδοσφαιρική στιγμή που θες να ζήσεις με την ομάδα σου: Φυσικα ποιος δε θα θελε να κατακτησει ολους τους τιτλους μιας σεζον? League Cup, FA Cup, Premiership και Champions League


Ονοματεπώνυμο: Antonis Katsaros

Θέση: DL/ML/AML/DM



Image


Τι πιστεύεις για το άτομό σου ως παίκτης: Η καλύτερη σέντρα της υφηλίου!

Πόσο πιστεύεις ότι θα παίζεις φέτος: Αρκετά!

Ποιος είναι ο προσωπικό σου στόχος: Να γεμίσω τίτλους!

Τι εύχεσαι στο αντίπαλο δέος: Να πάει να πνιγεί!

Τι θέση θα πάρει η ομάδα σου: 1η φυσικά!

Τι θέση θα πάρει το αντίπαλο δέος: Δεν με ενδιαφέρει. Κάτω από μας να είναι πάντως

Ποιος είναι ο καλύτερος παίκτης της ομάδας: Είμαι μεταξύ Nico Gucci, Martin MacNianos. Πες τον 2ο να τελειώνουμε.

Τι γνώμη έχεις για τον προπονητή σου: Κάνει ότι μπορεί για το καλό της ομάδας

Αν ποτέ έπαιρνες μεταγραφή, που θα ήθελες να πας: Πουθενά! Η City είναι το όνειρο της ζωής μου!

Περιέγραψε την ιδανική ποδοσφαιρική στιγμή που θες να ζήσεις με την ομάδα σου: Τρεμπλ!


Ονοματεπώνυμο: Niko Gucci

Θέση: Striker



Image


Τι πιστεύεις για το άτομό σου ως παίκτης: Νομίζω ότι είμαι ένας από τους καλύτερους φορ όχι μόνο του νησιού,όοοχι μόνο της Ευρώπης,αλλά και παγκοσμίως.Το συναισθηματικό μου δέσιμο,όμως,με αυτήν την ομάδα θα με κρατήσει για πάντα κοντά της.

Πόσο πιστεύεις ότι θα παίζεις φέτος: Πλάκα κάνεις?Μόνο ρίξη χιαστών θα με κρατήσει εκτός ενδεκάδας.11δάτος σε όλα τα ματς φυσικά.

Ποιος είναι ο προσωπικός σου στόχος: Να κάνω 2 χατ τρικ σε ματς με τη Γιουνάιτεντ.

Τι εύχεσαι στο αντίπαλο δέος: Καλή τύχη!:P

Τι θέση θα πάρει η ομάδα σου: Ηθικά ή στα χαρτιά?Όπως και να ?χει,πρώτη παντού.

Τι θέση θα πάρει το αντίπαλο δέος: Δε με ενδιαφέρει,αρκεί να ναι κάτω από μας.

Ποιος είναι ο καλύτερος παίκτης της ομάδας: Ο Niko Gucci.
Τι γνώμη έχεις για τον προπονητή σου:Είναι ανερχόμενο αστέρι της προπονητικής,έχει ικανότητες,αλλά για να πάει μπροστά πρέπει να μας πηγαίνει τουλάχιστον μια φορά κάθε μήνα στο Άγιο Όρος,για να προστατεύουμε το έμψυχο δυναμικό απο τυχόν γκαντεμιές που κυκολοφορύν.

Αν ποτέ έπαιρνες μεταγραφή, που θα ήθελες να πας: Στην United?για να τους καταστρέψω.

Περιέγραψε την ιδανική ποδοσφαιρική στιγμή που θες να ζήσεις με την ομάδα σου: Παίζουμε τελευταία αγωνιστική με τη Σίτυ,εμείς έχουμε ήδη πάρει το εισητήριο για τα σαλόνια κι αυτοί καίγονται για τη νίκη.Στο 89? λοιπόν,και ενώ χάνουμε 2-1 σηκώνομαι από τη μικρή περιοχή και με ανάποδο ψαλίδι ισοφαρίζω για την ομάδα μου!!Στη συνέχεια με βρίζει ο Spartakus λέγοντας μου...»Τι κάνεις ρε μ@λ@κ@,αφού έχετε ήδη ανέβει?»κι εγώ σαν απάντηση του σπάω τα πόδια στην επόμενη φάση!


Ονοματεπώνυμο: Alex Galanis

Θέση: DR/WBR/WBL/DM/MC


Image


Τι πιστεύεις για το άτομό σου ως παίκτης: Σε γενικές γραμμές είμαι 'μηχανάκι', η 'team player' όπως λένε. Δηλαδή, μου αρέσει να τρέχω πολύ, να δίνω στηρίγματα στους συμπαίκτες μου, και να μοιράζω πάσες. Απο την άλλη όμως, είναι μερικές φορές που μου αρέσει να είμαι απρόβλεπτος (βλ. υψηλό flair), δηλαδή εκεί που παίζω απλά και ήρεμα και δεν με περιμένει ο αντίπαλος -τσουπ- του σκαω μια ντρίμπλα, η βγάζω καμια κάθετη, η κάνω κανα σουτ (μου λένε οτι έχω δυνατό πόδι)...

Πόσο πιστεύεις ότι θα παίζεις φέτος: Αυτό ουσιαστικά εξαρτάται κι απο μένα. Αν όμως καταφέρω να παίξω καλά, νομίζω οτι θα είμαι βασικός. Γενικά, είμαι αισιόδοξος επειδή η Abalability City είναι νεανική ομάδα, οποτε θα έχω κι εγώ ενεργό ρόλο στο ρόστερ της.

Ποιος είναι ο προσωπικό σου στόχος: Αν γίνεται, να καταξιωθώ σαν ποδοσφαιριστής, και να με σέβονται φίλαθλοι και συμπαικτες. Δηλαδή, θέλω να είμαι ένας φίλος στον ποδοσφαιρικό κόσμο. Κατα τ άλλα, αυτό που θέλω είναι να αποκτήσω εμπειρίες και περιπέτειες στην καριέρα μου. Και νομίζω οτι το να ξεκινήσω από την Αγγλική Conference είναι ότι πρέπει για αρχή.

Τι εύχεσαι στο αντίπαλο δέος: Καλη τύχη, γιατί θα την χρειαστεί (γελια). Πέρα από την πλάκα, ευχομαι στην Abalability United να πάρει την 2η θέση πίσω απο μας. Οχι, δεν αστιεύομαι εδώ!! Θέλω κάθε χρόνο να βρίσκουμε μπροστά μας τους ασπονδους αντιπάλους μας, και να τους νικάμε. Αλλιώς, δεν θα έχει ενδιαφέρον κάθε χρόνο.

Τι θέση θα πάρει η ομάδα σου: Την 1η θέση νομίζω!! Δεν είμαι ψωνισμένος, είμαι αισιόδοξος, έχει διαφορά αυτό. H Abalability City έχει ένα πολυ ικανό, και γεμάτο φρεσκάδα ρόστερ. Η ομάδα αποτελείται κατα κύριο λόγο απο ενθουσιώδεις νεαρούς, μαζί με κάποιους παλιούς που θα δώσουν το καταλληλο δεσιμο στο παιχνίδι μας. Πιστεύω οτι έχουμε ότι χρειάζεται για να χτυπήσουμε την πρωτιά.

Τι θέση θα πάρει το αντίπαλο δέος: Χμ... 4η η 5η θέση ισως. H Abalability United έχει επίσης συναγωνίσιμο ρόστερ, και όπως είπα πιο πριν της ευχομαι να τερματίσει 2η πίσω μας. Αυτό όμως είναι δύσκολο γι αυτούς. Παρότι αποτελούνται κυρίως από έμπειρους παίκτες, το μονο που επιδεικνύονται είναι στο να κάνουν εμπρηστικές δηλώσεις εναντίον μας για το τι χρώμα φανέλα φοράμε, και να πουλάνε μαγκιά επειδή μας νίκησαν σε ένα φιλικό. Με τέτοιο επίπεδο είναι δύσκολο να πανε μπροστά. Πόσο μάλλον μπροστά απο εμάς!!

Ποιος είναι ο καλύτερος παίκτης της ομάδας: ΕΓΩ βεβαια!!.. όχι πλακα κάνω φυσικά (γελια)... χμ.... είναι δύσκολη ερώτηση γιατί ακόμα δεν έχουμε παίξει κάποιο επίσημο παιχνίδι ωστε να διακριθεί κάποιος. Να πω άραγε για τους Nikadrinho και Gucci που πέτυχαν απο 2 γκολ στα φιλικά; Η για τον Prince που είναι ο αρχηγός; Θα είμαι άδικος προς όλους τους υπόλοιπους που επίσης σκίζονται για την ομάδα...
Συνεπώς, καλύτεροι παίκτες είμαστε λίγο-πολύ όλοι μας, εφόσον λειτουργήσουμε με όλη μας την ψυχή για το καλό της ομάδας.

Τι γνώμη έχεις για τον προπονητή σου: Ο Tony Tsak είναι ένας νέος, ικανός, και ορεξάτος προπονητής... όπως και η ομάδα του!! Συνεπώς είναι ότι πιο ιδανικό για τον πάγκο μας. Μαζί με τη βοήθεια του Χοσέ Χισίνιους, κάνει ότι μπορεί για να μας έχει όλους ετοιμοπόλεμους, και πιστεύω οτι αυτό το δίδυμο είναι κατι παραπάνω απο ικανό για να εκμεταλευτεί στο έπακρο τις δυνατότητές μας.

Αν ποτέ έπαιρνες μεταγραφή, που θα ήθελες να πας: Χωρίς αμφιβολία, στην αγαπημένη μου Manchester United. Προσοχή ε... Manchester Utd, όχι Abalability Utd...Εναλλακτικά, θα ήθελα να ταξιδεψω στο εξωτερικό, και συγκεκριμένα στην γενέτειρά μου, την Ελλάδα, όπου θα ήθελα να παίξω για τον Παναθηναϊκό.

Περιέγραψε την ιδανική ποδοσφαιρική στιγμή που θες να ζήσεις με την ομάδα σου: Την κατάκτηση του Champions League... ε, κι αν γίνεται, στον τελικό με την Abalability Utd (γέλια).
Πηγα πολύ μπροστά ε; Δεν είπα οτι θα τα καταφέρουμε σίγουρα, απλά αυτό ονειρεύομαι. Το ξέρω οτι ακόμα και στο πιο ουτοπικό σενάριο έχουμε ακόμα καμια 5αριά χρόνια μέχρι τότε. Αλλά, στην ηλικία μου φυσικό είναι να βάζω τον πήχυ ψηλά. Αν δεν κάνω ονειρα τώρα που είμαι 18 ετών, πότε θα κάνω;



Ονοματεπώνυμο: Koufa

Θέση: DM, DC



Image


Τι πιστεύεις για το άτομό σου ως παίκτης: Βασικά σαν παίκτης, μπορώ να πω ότι διαθέτω όλα τα πραγματικά χρήσιμα στοιχεία που πρέπει να έχει ένας ανασταλτικός μέσος και ένα σέντρα μπακ(sic). Πιστεύω χωρίς ίχνος υπερβολής ότι είμαι τουλάχιστον 3,14 φορές πιο καλός από τους συμπαίκτες μου...

Πόσο πιστεύεις ότι θα παίζεις φέτος: Περιμένω να ξεκινάω βασικός στα 2/3 των παιχνιδιών τουλάχιστον...

Ποιος είναι ο προσωπικό σου στόχος: Προσωπικός στόχος είναι μια μέρα να μπω στο Hall of Fame της Abalability City και να με θυμούνται οι εκατομμύρια οπαδοί μας ώς τον καλύτερο παίκτη που πέρασε ποτέ από την ομάδα....

Τι εύχεσαι στο αντίπαλο δέος: Εύχομαι αρχικά στον αντίπαλο Assman, εγώ και ο συμπαίκτης μου Γκούτσι, καλά κέρδη στο στοίχημα και στην υπόλοιπη ομάδα εύχομαι μόνος μου να καεί και να διαλυθεί (aka Crash and Burn...)

Τι θέση θα πάρει η ομάδα σου: Μα φυσικά την πρώτη...

Τι θέση θα πάρει το αντίπαλο δέος: (Ο Κούφα τραγουδάει ένα τραγουδάκι, κάτι σαν "πιο χαμηλά, πιο χαμηλά, πιο χαμηλαααα...")

Ποιος είναι ο καλύτερος παίκτης της ομάδας: Ο υπέροχος λαός της...

Τι γνώμη έχεις για τον προπονητή σου: Τον έγκριτο και αναγνωρισμένο προπονητή μου τον έχω σε μεγάλη εκτίμηση...

Αν ποτέ έπαιρνες μεταγραφή, που θα ήθελες να πας: Ποτέ και πουθένα... City till I die...

Περιέγραψε την ιδανική ποδοσφαιρική στιγμή που θες να ζήσεις με την ομάδα σου: Εγώ να κάνω treble, την ώρα που η United πολεμάει να σωθεί...


Ονοματεπώνυμο: Roberto Pantos

Θέση: DLCR WBLR


Image


Τι πιστεύεις για το άτομό σου ως παίκτης: Πάικτης - εργαλείο στην άμυνα

Πόσο πιστεύεις ότι θα παίζεις φέτος: Θα ήθελα να παίξω στα περισσότερα ματς αλλά αποφασίζει ο γλυκούλης coach

Ποιος είναι ο προσωπικός σου στόχος: Καλή απόδοση σε όσα ματς παίξω και μόνο νίκες

Τι εύχεσαι στο αντίπαλο δέος: Απλά να ανέβουν κι'αυτοί κατηγορία για να τους κοπανάμε και του χρόνου

Τι θέση θα πάρει η ομάδα σου: Νο1 φυσικά

Τι θέση θα πάρει το αντίπαλο δέος: Δεν με ενδιαφέρει αρκεί να ανέβουν κι'αυτοί κατηγορία

Ποιος είναι ο καλύτερος παίκτης της ομάδας: Όλοι είμαστε οι καλύτεροι

Τι γνώμη έχεις για τον προπονητή σου: Ο νεος Mourinho

Αν ποτέ έπαιρνες μεταγραφή, που θα ήθελες να πας: Σαν Roberto Pantos στη Real Madrid

Περιέγραψε την ιδανική ποδοσφαιρική στιγμή που θες να ζήσεις με την ομάδα σου: Πρωτάθλημα στην Premier ή ευρωπαϊκό τίτλο


Ονοματεπώνυμο: Giorgio de Kastratius (νομίζω)

Θέση: Στοπεράντζα.



Image


Τι πιστεύεις για το άτομό σου ως παίκτης: Είμαι γαμάτος και θα μπει.

Πόσο πιστεύεις ότι θα παίζεις φέτος: Λίγο. Βασικά ο manager είναι συντοπίτης με ένα Μάκη και μια Κουφάλα που πάιζουν επίσης στόπερζ, και μάλλον θα βάζει αυτούς.

Ποιος είναι ο προσωπικό σου στόχος: Να παίζω καλά και να με κοιτάνε τα γκομενάκια από την εξέδρα.

Τι εύχεσαι στο αντίπαλο δέος: Καλό κατευόδιο και καλά ξέτελα.

Τι θέση θα πάρει η ομάδα σου: Από πρώτους έως πρώτους μας βλέπω.

Τι θέση θα πάρει το αντίπαλο δέος: 32η-41η περίπου.

Ποιος είναι ο καλύτερος παίκτης της ομάδας: Ο Σπάρτακος. Α ναι, είναι στη United....τεσπά, αυτός είναι, τι να κάνουμε τώρα; Και μετά ο Σταρτίκης.

Τι γνώμη έχεις για τον προπονητή σου: Είναι γαμάτος. Πως είμαι εγώ; Λίγο λιγότερο όμως.

Αν ποτέ έπαιρνες μεταγραφή, που θα ήθελες να πας: Όπου πάει και ο Δημήτρης ο Μπαλάφας. Να κάνουμε το απόλυτο δίδυμο.

Περιέγραψε την ιδανική ποδοσφαιρική στιγμή που θες να ζήσεις με την ομάδα σου: Να βγούμε στην Premier, να παίξομε με την ομάδα με τα κόκκινα και τον παππού στον πάγκο, και να σπάσω με πάθος τα πόδια του #7 (και τα δύο).



Ονοματεπώνυμο:Marios Burntoulis

Θέση:AMRC



Image

Τι πιστεύεις για το άτομό σου ως παίκτης:Ειμαι μαματος!

Πόσο πιστεύεις ότι θα παίζεις φέτος:Ας μην παιζω 90λεπτα και θα τα πουμε το μπαρμπα-Τσακ!

Ποιος είναι ο προσωπικό σου στόχος:Η ανοδος!

Τι εύχεσαι στο αντίπαλο δέος:Να πεσει!

Τι θέση θα πάρει η ομάδα σου:Την πρωτη!

Τι θέση θα πάρει το αντίπαλο δέος:Τελευταια ακοπα!

Ποιος είναι ο καλύτερος παίκτης της ομάδας:Δεν θελω να πω ποιος ειναι ο καλυτερος μετα απο εμενα.Καταλαβαινετε γιατι...

Τι γνώμη έχεις για τον προπονητή σου:Αν παιζω την καλυτερη.Αν οχι θα τον κλαψουμε!

Αν ποτέ έπαιρνες μεταγραφή, που θα ήθελες να πας:Δεν προκειται ποτε να φυγω.Εγω μεγαλωσα με την αφισα ChilaVerti πανω απο το κρεβατι μου και δεν προκειται ποτε να αφησω την Σιτυ!

Περιέγραψε την ιδανική ποδοσφαιρική στιγμή που θες να ζήσεις με την ομάδα σου:Εμεις να σηκωνουμε Τσαμπιονς Λιγκ και οι αλλοι να βολοδερνουν στις Κονφερενς και στα αλλα χωραφια!




Nickname FMGreece: Frank16

Ομάδα: Abalability City


Ονοματεπώνυμο: Frank Klanidis

Θέση: WB RL / DM / AM C

Τι πιστεύεις για το άτομό σου ως παίκτης: πιστευω πως εκανα λαθος που εβαλα ηλικια 19 ετων ... ειναι ενας λογος που δεν παιζω στην ομαδα ... θα ηθελα να δω σκρινσοτ , με τα στατιστικα μου , για να πω ξεκαθαρα τι πιστευω για μενα ... αλλα για αλλαγη στο β ημιχρονο ... η στη θεση ενός τραυματια συμπαικτη μου , πιστευω θα ημουνα καλη λυση ...

Πόσο πιστεύεις ότι θα παίζεις φέτος: καθολου ... εξαλου στα φιλικα επαιξα 12' + 32 ' = 44' ... πραγμα που με κανει να πιστευω πως ειμαι εκτως πλανων ...

Ποιος είναι ο προσωπικό σου στόχος: να δειξω την αξια μου ... να καταφερω να βοηθησω την ομαδα όσο μπορω ... να παρω και ενα δανιο απο την τραπεζα γιατι το χρημα στην city δεν υπαρχει ... κανεις δεν ανεφερε τι μισθο παιρνω ...

Τι εύχεσαι στο αντίπαλο δέος: να εχουνε μια αξιοπρεπει θεση στο πρωταθλημα ... μετα απο εμας ...

Τι θέση θα πάρει η ομάδα σου: 3η-4η

Τι θέση θα πάρει το αντίπαλο δέος: 5η-6η

Ποιος είναι ο καλύτερος παίκτης της ομάδας: ο πετρομηναουσκας ... ενας λιθουανος ... που ειναι πολυ καλο παιδι... μιλαμε στα αποδυτήρια ... αλλα δεν ξερω λιθουανεζικα και δεν καταλαβαινω τι μου λεει ... τον συμπαθω παντος ... ειναι ο μονος που μου μιλαει ... και στην προπονηση παντα βαζει τα δυνατα του και προσπαθει να παρει κι αυτος θεση βασικου ... κατι που του αξιζει ...

Τι γνώμη έχεις για τον προπονητή σου: καλο παιδι ειναι κι αυτος ... βεβαια εχει πολλες δουλιες ... τον κουραζουμε κι εμεις με την ομαδα ... του ευχομαι οτι καλυτερο για την καριερα του ...

Αν ποτέ έπαιρνες μεταγραφή, που θα ήθελες να πας: στην ελλαδα ... εχουνε λεει πολυ καλο πρωταθλημα ... παντα ηθελα να παιξω καπου βασικος ... μακαρι να παω εκει ... στον παναθηναικο ισως ... επομενη μου επιλογη ειναι η χωρα μου , η κυπρος ... και τελος να κλεισω την καριερα μου στο καταρ ...

Περιέγραψε την ιδανική ποδοσφαιρική στιγμή που θες να ζήσεις με την ομάδα σου: Να τραυματιστει ο συμπαικτης μου ο billious xathious ... να αναγκαστει ο κοουτσ μου να βαλει μεσα τον αλλο λιθουανο τον petrominauskas και το παιχνιδι να ειναι στο 70' ... 0-0 ... μετα απο λιγο να στριψει το κεφαλι του δεξια ... στο τελος του παγκου που θα καθομαι ... και να με βαλει μεσα ... ολο το γηπεδο θελω να με βριζει ... σε ενα κορνερ στο 85' να κατεβασει την μπαλα ο συμπεκτης μου ο λιθουανος και να μου δώσει συρτή πασα λιγο εξω και δεξια απο την περιοχη του αντιπαλου ... και εγω χωρις να το σκεφτω να σουταρω αριστουργηματικα ... και να στειλω την μπαλα , στα μουτρα του προπονητη μου .... οχι λαθος , στο δεξι παραθυρακι του αντιπαλου τερματοφυλακα ... μετα να τρεξω να αφιερωσω το γκολ στην κοπελα μου που θα καθετε στα vip ... και την ωρα που θα την φτανω , θα σκονταψω σε μια λακουβα του γηπεδου και θα καταπιω την γλωσσα μου και θα πεθανω ... ολοι θα πανηγυρίζουν (το γκολ )... και μετα ξυπνησα ...


Ονοματεπώνυμο: Tomas Prince

Θέση: Aγωνίζομαι στο χώρο του κέντρου. Τόσο στον άξονα όσο και στην αριστερή πλευρά.



Image

Τι πιστεύεις για το άτομό σου ως παίκτης: Δε ξέρω.... Δε μπορώ να απαντήσω σε μία τέτοια ερώτηση. Δηλαδή τι απάντηση θα μπορούσα να δώσω; Οτι «είμαι εξαιρετικός και αλάνθαστός» (γέλια).... Δεν είμαι. Κανείς δεν είναι. Εχω πολλούς τομείς τους οποίους έχω αναπτυξει αρκετά καλά και άλλους στους οποίους θα πρέπει να προσπαθήσω ακόμα περισσότερο. Αλλά να σου πω κάτι? Πάνω από όλα δεν με ενδιαφέρει αν και πόσο καλός είμαι. Αυτό που για εμένα έχει πρώτιστο ρόλο είναι να είμαι χρήσιμος στην ομάδα μου. Αυτό κοιτάω να κάνω όσο πιο καλά γίνεται κάθε μέρα που περνάει. Γιατί μία ομάδα είναι σαν ένα αυτοκίνητο. Αποτελείται από πολλά διαφορετικά μέρη. Κάθε ένα έχει το δικό του ρόλο ώστε το αυτοκίνητο να μπορεί να κινηθεί. Ο κινητήρας είναι άχρηστος χωρίς την μίζα, βενζίνη, λάδι κτλ κτλ. Για αυτό ακριβώς το λόγο σου λέω πως αυτό που με ενδιαφέρει είναι να κάνω την δουλεια που μου αναθέτει ο κόουτς μεσα στον αγωνιστικό ρόλο όσο καλύτερα μπορώ. Αν θέλεις να επανέλθουμε στο παράδειγμα με το αυτοκίνητο, προτιμώ να είμαι η μίζα...(γέλια) να δίνω πάθος και ένταση στην ομάδα και πάνω από όλα να δημιουργώ για τους συμπαίκτες μου.

Πόσο πιστεύεις ότι θα παίζεις φέτος: Η κλισέ απάντηση είναι «όσο κρίνει ο προπονητής μου». Η δική μου απάντηση όμως είναι διαφορετική. Θέλω με την αποδοσή μου να αναγκάσω τον προπονητή μου να μην με βγάλει ποτέ.... Ασφαλώς ξέρω και είμαι προετοιμασμένος ότι αυτό δεν θα συμβεί, καθώς θα υπάρχουν αγώνες ή και περίοδοι όπου άλλα παιδιά μπορεί να είναι ποιό χρήσιμα στην ομάδα. Αλλά παράλληλα ξέρω μέσα μου ότι θα δουλεψω όσο πιο σκληρά μπορώ ώστε να είμαι εκεί (δείχνει το χορτάρι) σε κάθε αγώνα. Εμένα αυτό που με ενδιαφέρει είναι να ξέρω ότι θα δουλέψω όσο πιο καλά μπορώ για να είμαι χρήσιμος. Αν ο κοουτς θεωρεί ότι κάποιος συμπαίκτης μου πρέπει να πάρει την θέση μου, τότε πολύ απλά σημαίνει ότι πρέπει να προσπαθήσω περισσότερο. Συνοψίζοντας λοιπόν, θα παίξω όσο καλά κάνω τη δουλεία μου.

Ποιος είναι ο προσωπικός σου στόχος: Είμαι τόσο δεμένος με αυτη την ομάδα και τον κόσμο που ο προσωπικός μου στόχος είναι συνυφασμένος με τους στόχους της. Θέλω την άνοδο. Απλά και ντόμπρα. Θέλω να φτάσουμε στην πρώτη κατηγορία, μετά στην Ευρωπη και από εκεί και πέρα να στοχεύσουμε σε τίτλους. Ξέρω ότι πολλοί μπορεί να θεωρούν ουτοπικές τις σκέψεις μου αλλά....μόνοι όσοι έχουν μεγάλα όνειρα μπορούν να τα πραγματοποιήσουν το απίθανο.

Τι εύχεσαι στο αντίπαλο δέος: Οτι εύχομαι σε όλους τους συνανθρώπους μου. Να έχουν υγεία.

Τι θέση θα πάρει η ομάδα σου: Αυτή που μας αξίζει. Θέση ανόδου.

Τι θέση θα πάρει το αντίπαλο δέος: Δεν με ενδιαφέρει.

Ποιος είναι ο καλύτερος παίκτης της ομάδας: Η ομάδα. Δεν υπάρχει καλύτερος και χειρότερος. Στο είπα και πρίν στο παράδειγμα με το αυτοκίνητο. Ποιός ο λόγος να έχεις έναν 2λιτρο τούρμπο κινητήρα αν δεν δουλεύει η μίζα? Δεν θα πας πουθενα. Γενικά πάντως πιστέυω ότι πολλά παιδιά μπορούν να κάνουν μεγάλη καριέρα...

Τι γνώμη έχεις για τον προπονητή σου: Εχει πολλές γνώσεις από ποδόσφαιρο και αυτό φαίνεται. Με ανησυχεί λίγο το γεγονός ότι κολλάει με ένα παιχνίδι στον Η/Υ και αυτό αποβαίνει εις βάρος της ομάδας μας. Επιπλέον έχει αλλάξει στην καριέρα του 100 ομάδες αφού έχει βρεθεί ακόμα και σε χώρες όπως το Χονγκ-Κονγκ....ενώ με την πρώτη ευκαιρία δεν διστάζει να πάρει μεταγραφή. Τέλος λυπάμαι για τις λανθασμένες επιλογές που έχει κάνει σχετικά με την ομάδα που υποστηρίζει....(αναφέρεται στον Παοκ...)

Αν ποτέ έπαιρνες μεταγραφή, που θα ήθελες να πας: Ονειρό μου είναι να παίξω στην αγαπημένη μου ομάδα κάποια στιγμή. Την εθνική ομάδα του Κιργισταν. Ξέρω ότι είναι δύσκολο καθώς ο ανταγωνισμός είναι πολύ μεγάλος αλλά υπάρχουν ήδη επαφές με την ομοσπονδία του Ουζμπεκισταν ώστε να παίξω σε αυτή την εθνική.

Περιέγραψε την ιδανική ποδοσφαιρική στιγμή που θες να ζήσεις με την ομάδα σου: Να σηκώσουμε το κύπελλο του Τς. Λου και στα αποδυτήρια να μας περιμένουν ημίγυμνες καλλονές ώστε να ξεκινήσει το πάρτυ.




Ονοματεπώνυμο: Tanasio(Thanasis Kaleas)

Θέση:AMLC


Image


Τι πιστεύεις για το άτομό σου ως παίκτης:Πιστεύω ότι είμαι αρκετά καλός,ειδικά ως ΑΜL

Πόσο πιστεύεις ότι θα παίζεις φέτος:Ελπίζω βασικός,αν κρίνω από τα φιλικά..

Ποιος είναι ο προσωπικό σου στόχος: Να καθιερωθώ στην 11άδα.

Τι εύχεσαι στο αντίπαλο δέος:Να μας κοντράρει στα ίσα!

Τι θέση θα πάρει η ομάδα σου:Ελπίζω τη πρώτη,σίγουρα θα ανέβουμε..

Τι θέση θα πάρει το αντίπαλο δέος: Ελπίζω πιο κάτω από μας,αλλά κι
αυτοί θα ανέβουν..

Ποιος είναι ο καλύτερος παίκτης της ομάδας:Απ ότι φάνηκε από τα φιλικά ο Nikandrinho

Τι γνώμη έχεις για τον προπονητή σου: Είναι κορυφαίος,πιστεύω σ αυτόν.

Αν ποτέ έπαιρνες μεταγραφή, που θα ήθελες να πας: Λίβερπουλ ή Ολυμπιακό Λευκωσίας!

Περιέγραψε την ιδανική ποδοσφαιρική στιγμή που θες να ζήσεις με την ομάδα σου: Το Τσάμπιονς Λιγκ!




Ονοματεπώνυμο: Sarunas Petrominauskas

Θέση: DM,MC


Τι πιστεύεις για το άτομό σου ως παίκτης: Κερβερος. Ακουραστο αμυντικο χαφ.

Πόσο πιστεύεις ότι θα παίζεις φέτος: Ειμαι νεος στην ομαδα,ολα ειναι στο χερι του προπονητη μου. Ελπιζω πως θα παιξω καμια 10αρια αγωνες βασικος...

Ποιος είναι ο προσωπικό σου στόχος: Να καταξιωθω στο ευρωπαικο ποδοσφαιρο.

Τι εύχεσαι στο αντίπαλο δέος: ΥΠΟΒΙΒΑΣΜΟ!

Τι θέση θα πάρει η ομάδα σου: 3η

Τι θέση θα πάρει το αντίπαλο δέος: 19η

Ποιος είναι ο καλύτερος παίκτης της ομάδας: Νiko Gucci

Τι γνώμη έχεις για τον προπονητή σου: Πολυ καλος και αξιαγαπητος ανθρωπος. Τον παω πολυ. Ευχομαι να κανει καλη δουλεια στην City. Hδη οι οπαδοι μας τον εχουν "αγκαλιασει".

Αν ποτέ έπαιρνες μεταγραφή, που θα ήθελες να πας: Σεβιλλη

Περιέγραψε την ιδανική ποδοσφαιρική στιγμή που θες να ζήσεις με την ομάδα σου: Τελικος FA CUP. A.City-A.United. 90 λεπτο. Κορνερ απο τον Monmarios. Διωχνει ο Αλεχαντρο Ζουρ, και ερχομαι εγω με ενα κεραυνο, και στελνω την μπαλα στο κεφαλι του Ζουρ, και τον σκοτωνω. :D



Ονοματεπώνυμο: Martin MacNianios

Θέση: SW, DRC



Image


Τι πιστεύεις για το άτομό σου ως παίκτης: Απλά προσπαθώ πάντα να δίνω το 100% των δυνάμεων μου για την ομάδα

Πόσο πιστεύεις ότι θα παίζεις φέτος: Οσο κρίνει ο mister,όλοι είμαστε ένας τροχός αμάξης που λέγεται abalability city

Ποιος είναι ο προσωπικό σου στόχος: Πρωτα απ'ολα να ανεβάσουμε την ομάδα,προσωπικοί στόχοι μπαίνουν σε δεύτερη μοίρα

Τι εύχεσαι στο αντίπαλο δέος: Να ανέβουν κ αυτή κατηγορία για να μπορώ να τους αντιμετωπίσω κ του χρόνου,τα ντέρμπι κάνουν τους ποδοσφαιριστές καλύτερους

Τι θέση θα πάρει η ομάδα σου: Eλπίζω μια από τις θέσεις που οδηγούν στην άνοδο,δεν ειναι αυτοσκοπός η πρώτη θέση ,αλλά θα παλέψουμε σκληρά για αυτήν

Τι θέση θα πάρει το αντίπαλο δέος: Οποιαδήποτε κάτω από μας

Ποιος είναι ο καλύτερος παίκτης της ομάδας: Δύσκολο να το πεις,μιας κ είμαστε μια ομάδα με πολλά ενα παιδιά,τωρα μαθαίνουμε ο ένας τον άλλο ,αλλά από τα φιλικά φαίνεται οτι ο Νiko Gucci ίσως κάνει την διαφορά για μας φέτος

Τι γνώμη έχεις για τον προπονητή σου: Ο mister,είναι σαν πατέρας όταν χρειάζεται ,κ σαν φίλος όταν χρειάζεται,ξέρει να κρατά τις ισορροπίες κ πιστεύω οτι θα οδηγήσει την ομάδα σε καλύτερες μέρες,καλα θα ήταν να μας αφήνει να πεινούμε κ καμιά μπύρα παραπάνω μετά τις νίκες

Αν ποτέ έπαιρνες μεταγραφή, που θα ήθελες να πας: Σίγουρα όλοι οι ποδοσφαιριστές θέλουν να αγωνιστούν σε ένα πρωτάθλημα σαν της πρεμιερ,όταν ανεβάσουμε την ομάδα κ την κρατήσουμε στην πρεμιερ τότε θα ήθελα να αγωνιστώ με την φανέλα της Λίβερπουλ

Περιέγραψε την ιδανική ποδοσφαιρική στιγμή που θες να ζήσεις με την ομάδα σου: Καθε αγωνας που φορώ φανελα της city ειναι ξεχωριστος,αλλα αυτο που θελω να ζησω πραγματικα ειναι ενας τελικος με αντιπαλο τους φιλοξενουμενους της πολης, για να καταλαβουν το ποιος κανει κουμαντο στην πολη





Ονοματεπώνυμο: NA SHU SHIRO "CHILAVERTIS" TO KASHONI

Θέση: WB R αν και πιστεύω οτι σαν M R θα βγάζω μάτια



Image


Τι πιστεύεις για το άτομό σου ως παίκτης : Και μαμώ τους παίκτες ! Worldclass θα έλεγα. Πέρα απο τις υπερβολές θα έλεγα οτι είμαι γεννημένος οργώνω την δεξία πλευρά ακατάπαυστα (Δεν είναι τυχαίο οτι το nick μου ειναι "το Αλέτρι") σε αυτό βοηθούν τα τεράστια πνευμόνια μου.Να φανταστείς παίζω στην γκάιντα το ύμνο της City με μια αναπνοή.

Πόσο πιστεύεις ότι θα παίζεις φέτος : 90 λεπτα + inj time. No more no less

Ποιος είναι ο προσωπικός σου στόχος : Να παίξω με την Εθνικη Αγγλιας στο Wembley. For the Queen and the Country . Αν κάποτε το επιτύχω θα αφιερώσω την πρώτη μου συμμετοχή στον φίλο μου και πρόεδρο της ΔΑΠ του Abalability University Vandervaggos

Τι εύχεσαι στο αντίπαλο δέος : Crash & Burn

Τι θέση θα πάρει η ομάδα σου: Πρώτη

Τι θέση θα πάρει το αντίπαλο δέος: Απο 23 εως 24

Ποιος είναι ο καλύτερος παίκτης της ομάδας: Martin "Mckee" MacNianios. We all dream a team of MacNianios....

Τι γνώμη έχεις για τον προπονητή σου : Eίναι λίγο smeller αλλα βελτιώνεται με τον καιρό.

Αν ποτέ έπαιρνες μεταγραφή, που θα ήθελες να πας: στην Abalability City Reserves cause this city has two great teams - Abalability City & Abalability City Reserves

Περιέγραψε την ιδανική ποδοσφαιρική στιγμή που θες να ζήσεις με την ομάδα σου: Να σηκώσω το Fa cup σε ένα κατάμεστο Wembley και οταν γυρίσω στην πόλη να πάω στην pub που συχνάζει ο πορνόγερος Max και να του κάνω ... νια νια νια νια νια νια νια



Ονοματεπώνυμο:: Billeinen Xanthicius

Θέση: AMC-AML




Τι πιστεύεις για το άτομό σου ως παίκτης:Πιστεύω ότι έχω πολλές δυνατότητες σαν παίκτης και το ότι στο μέλλον μπορώ να αγωνιστώ σε μια μεγαλύτερη ομάδα και με την εθνική ομάδα της χώρας μου..

Πόσο πιστεύεις ότι θα παίζεις φέτος:Αν και θα θελα περισσότερο βλέπω ότι ο προπονητής δεν με πολυεμπιστεύεται...(ακόμα τουλάχιστον)

Ποιος είναι ο προσωπικό σου στόχος: Κατάκτηση του Τσαμπιονς Λιγκ μέσα στα επόμενα 2-3 χρόνια...
Τι εύχεσαι στο αντίπαλο δέος: Υποβιβασμό

Τι θέση θα πάρει η ομάδα σου: 1η

Τι θέση θα πάρει το αντίπαλο δέος: Τελευταία

Ποιος είναι ο καλύτερος παίκτης της ομάδας: Εγώ..

Τι γνώμη έχεις για τον προπονητή σου: Να πάει από εκεί που'ρθε εεεεε ότι είναι ένας από τους καλύτερους αυτή την στιγμή στην Ευρώπη...

Αν ποτέ έπαιρνες μεταγραφή, που θα ήθελες να πας: Manchester Utd

Περιέγραψε την ιδανική ποδοσφαιρική στιγμή που θες να ζήσεις με την ομάδα σου: Σηκώνω το Τσου Λου και λέει ο Βερνίκος: Στον 7ο ουρανό όλοι αδέρφια...


Oνοματεπωνυμο:Silva Tzigeric

Θεση:sw,dc,dmc



Image

Τι πιστευεις για το ατομο σου σαν παιχτης:Ειμαι ενας παιχτης που διακρινεται σαν εργατης!

Ποσο πιστευεις οτι θα παιζεις φετος:Θελω να πιστευω αρκετα

Προσωπικος στοχος:Ανοδος και καλες εμφανισεις

Τι ευχεσαι στο αντιπαλο δεος:ποιο δεος??

τι θεση θα παρει η ομαδα σου:1η

ΤΙ θεση θα παρει το δεος:καπου στην 7αδα

Καλυτερος παιχτης ομαδας:Υπαρχει πολυ καλο υλικο!δεν μπορω να διαχωρισω καποιον

γνωμη για προπονητη:Πολυ καλος και εμπειρος

αν επερνες μεταγραφη που θα ηθελες να πας:Πουθενα,δεν φευγω απο την σιτυ

ιδανικη στιγμη με την ομαδα:Του χρονου στην πρεμιερ η στο cl


Ονοματεπώνυμο: Ventouzinho

Θέση:DL/WBL/ML


Image




Τι πιστεύεις για το άτομό σου ως παίκτης:οτι ειμαι γαματος!

Πόσο πιστεύεις ότι θα παίζεις φέτος:Οσο νομιζει ο προπονητης....αυτος ξερει καλυτερα

Ποιος είναι ο προσωπικό σου στόχος: Να γινω ο καλυτερος αριστερος μπακ-χαφ μετα τον Αντονι Σεριτς

Τι εύχεσαι στο αντίπαλο δέος:Να υποβιβαστουν

Τι θέση θα πάρει η ομάδα σου:Την πρωτη

Τι θέση θα πάρει το αντίπαλο δέος: Την τελευταια

Ποιος είναι ο καλύτερος παίκτης της ομάδας:Εχει πολυ καλους παιχτες η ομαδα,δεν μπορω να ξεχωρισω

Τι γνώμη έχεις για τον προπονητή σου: Ειναι ο καλυτερος που εχω συνεργαστει μεχρι στιγμης

Αν ποτέ έπαιρνες μεταγραφή, που θα ήθελες να πας: Στην Ρεαλ Μαδριτης ή στον Παναθηναικο

Περιέγραψε την ιδανική ποδοσφαιρική στιγμή που θες να ζήσεις με την ομάδα σου:Να σηκωσουμε την κουπα του Τσαμπιονς λιγκ την ωρα που η γιουναιτεντ θα πεφτει στην κομφερενς
--------------------------------------------------------

Εσαεί Πρόεδρος ΠΑ.ΣΥ.ΣΠΑ PC | -2002

26.08.10 | All my FM Stories | Πώς το Football Manager έγινε κομμάτι της ζωής μου
Spoiler: show
RedArmy: «Το κακο με τον Τσακ, είναι ότι ποτέ δεν μπορείς να καταλάβεις αν κάνει πλάκα ή τα λέει σοβαρά :D»
ArK ass: «Aμαν ρε Τσακ...εκει που εμφανιζεται η ελπιδα, ερχεσαι εσυ και την εξαφανιζεις»
nirearas: «Γιατί, τσακ γεννιέσαι... Δεν γίνεσαι...»

My Twitch channel
User avatar
Tsakalaki
Asst Researcher ΠΑΟΚ - Story Teller
Asst Researcher ΠΑΟΚ - Story Teller
Posts: 48757
Joined: Sun Nov 30, 2003 12:00 am
Football Manager της ομάδας: Tottenham
Αγαπημένη Ομάδα: Dynamo Podilatou
facebook προφίλ: antonis.tsakaleas
twitter: Tsak_attaq
Status: I've never been clever, 'cause need it never
Location: Θεσσαλονίκη (Βόλος)
Has thanked: 6 times
Been thanked: 5 times
Contact:

Το profil των παικτών της Aba City ΕΔΩ
--------------------------------------------------------

Εσαεί Πρόεδρος ΠΑ.ΣΥ.ΣΠΑ PC | -2002

26.08.10 | All my FM Stories | Πώς το Football Manager έγινε κομμάτι της ζωής μου
Spoiler: show
RedArmy: «Το κακο με τον Τσακ, είναι ότι ποτέ δεν μπορείς να καταλάβεις αν κάνει πλάκα ή τα λέει σοβαρά :D»
ArK ass: «Aμαν ρε Τσακ...εκει που εμφανιζεται η ελπιδα, ερχεσαι εσυ και την εξαφανιζεις»
nirearas: «Γιατί, τσακ γεννιέσαι... Δεν γίνεσαι...»

My Twitch channel
Locked

Return to “Fantasy FMGreece team”