Arsenal Style νεο 4-1-4-1 δοκιμασμενο

Συζητήστε για τις ανίκητες τακτικές που δημιούργησατε!
sparos27
Amateur
Amateur
Posts: 128
Joined: Wed Oct 24, 2007 1:03 pm
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Φιλε μου για να ειμαι ειλικρινης δεν εχω διαβασει τις απαντησεις που σου εχουν στειλει.Βλεπωντας ομως τα screenshots παρατηρω πως η τακτικη σου υστερει πολυ σε τελειωμα φασεων.Με πανω απο 15 σουτ σε καθε ματς κ να βαζεις το πολυ 2-3 γκολ νομιζω ειναι προβλημα.Θα την κατεβασω κ θα την δουλεψω για να δω αν μπορω να λυσω το προβλημα.
Ενα κλικ εδω παρακαλω!Θα με βοηθησετε πολυ με ενα παιχνιδι!

http://s1.gladiatus.gr/game/c.php?uid=24638
User avatar
crypton777
Trialist
Trialist
Posts: 87
Joined: Sat Nov 18, 2006 12:24 pm
Football Manager της ομάδας: Οπου γης και πατρις
Αγαπημένη Ομάδα: Σε οποια πληρωνει ο Προεδρος
Status: Ο αλλος βλεπει sasha grey ενω τρωει... και νομιζα οτι ημουν εγω ανωμαλος.
Location: thessaloniki
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Νομιζω οτι εχεις βαλεις λαθος link αδερφε...
Ο αλλος βλεπει sasha grey ενω τρωει... και νομιζα οτι ημουν εγω ανωμαλος.
PetrosGz
Hot Prospect
Hot Prospect
Posts: 506
Joined: Tue Oct 30, 2007 6:19 pm
Football Manager της ομάδας: Παναθα
Αγαπημένη Ομάδα: Παναθα
Status: ΠΑΝΑΘΑ ΕΠΑΘΑ ΖΗΜΙΑ ΤΑ ΒΛΕΠΩ ΟΛΑ ΠΡΑΣΙΝΑ
Location: Λαρισα
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

αυτο πρεπει να ναι το σωστο εκανα πατατα πριν soz http://www.sendspace.com/file/h6cgkh
αυτη ομως η τακτικη που ναι πιο επιθετικη τα σπαει δοκιμαστε και πειτε μου γνωμες ειναι 4-4-1-1 βασισμενο στην τακτικη του Nani με καποιες αλλαγες οριστε http://www.sendspace.com/file/o33mbs
Image
Image

Νεογεννητα σκυλακια Καυκασου, ημερων, ζητουν νεα στεγη για συντροφια και προστασια...... Οποιος επιθυμει μπορει να μ στειλει pm...
Zez3
Trialist
Trialist
Posts: 15
Joined: Thu Feb 28, 2008 8:36 pm
Football Manager της ομάδας: ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Φιλε πολυ καλη η τακτικη σου. Δοκιμασμενο 1η χρονια με ΠΑΝΑΘΑ και εχω εκπληκτικα αποτελεσματα. 1η φορα με ΠΑΟ πρωτη χρονια πηγενω καλα απο την αρχη της χρονιας. μονο σε παρακαλω μπορεις να μου πεις πιο skin χρησιμοποιας. αν γινετε κανε το post το link. Ευχαριστω :D
PetrosGz
Hot Prospect
Hot Prospect
Posts: 506
Joined: Tue Oct 30, 2007 6:19 pm
Football Manager της ομάδας: Παναθα
Αγαπημένη Ομάδα: Παναθα
Status: ΠΑΝΑΘΑ ΕΠΑΘΑ ΖΗΜΙΑ ΤΑ ΒΛΕΠΩ ΟΛΑ ΠΡΑΣΙΝΑ
Location: Λαρισα
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:


Off Topic:
www.sortitoutsi.net εκει βρισκεις οτι θες -gioupi
Image
Image

Νεογεννητα σκυλακια Καυκασου, ημερων, ζητουν νεα στεγη για συντροφια και προστασια...... Οποιος επιθυμει μπορει να μ στειλει pm...
User avatar
crypton777
Trialist
Trialist
Posts: 87
Joined: Sat Nov 18, 2006 12:24 pm
Football Manager της ομάδας: Οπου γης και πατρις
Αγαπημένη Ομάδα: Σε οποια πληρωνει ο Προεδρος
Status: Ο αλλος βλεπει sasha grey ενω τρωει... και νομιζα οτι ημουν εγω ανωμαλος.
Location: thessaloniki
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Και παλι το link σου δεν δουλευει....
Τεσπα ι τακτικη σου τα σπαει σε μια νεα αρχη με τη βεροια στην 9 αγωνιστικη ειμαι 4ος με 2 ισοπαλιες και 1 ηττα (1-4)
απο τους μεγαλους στην εδρα μου. Λιγο δουλεια στην αμυνα νομιζω οτι θελει αλλα και ετσι ειναι αρκετα καλη!!
Ο αλλος βλεπει sasha grey ενω τρωει... και νομιζα οτι ημουν εγω ανωμαλος.
PetrosGz
Hot Prospect
Hot Prospect
Posts: 506
Joined: Tue Oct 30, 2007 6:19 pm
Football Manager της ομάδας: Παναθα
Αγαπημένη Ομάδα: Παναθα
Status: ΠΑΝΑΘΑ ΕΠΑΘΑ ΖΗΜΙΑ ΤΑ ΒΛΕΠΩ ΟΛΑ ΠΡΑΣΙΝΑ
Location: Λαρισα
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

crypton777 wrote:Και παλι το link σου δεν δουλευει....
Τεσπα ι τακτικη σου τα σπαει σε μια νεα αρχη με τη βεροια στην 9 αγωνιστικη ειμαι 4ος με 2 ισοπαλιες και 1 ηττα (1-4)
απο τους μεγαλους στην εδρα μου. Λιγο δουλεια στην αμυνα νομιζω οτι θελει αλλα και ετσι ειναι αρκετα καλη!!
Σαφως διορθωσεις τα παντα χρειαζονται βολεψε την στην δικη σ ομαδα και τοτε θα πανε ολα καλα....
http://www.sortitoutsi.net νομιζω οτι ειναι σωστο τωρα αν δεν μπαινει ουτε κει πηγαινε google και πατα sortitoutsi τοτε σιγουρα θα το βρεις.....
Image
Image

Νεογεννητα σκυλακια Καυκασου, ημερων, ζητουν νεα στεγη για συντροφια και προστασια...... Οποιος επιθυμει μπορει να μ στειλει pm...
User avatar
crypton777
Trialist
Trialist
Posts: 87
Joined: Sat Nov 18, 2006 12:24 pm
Football Manager της ομάδας: Οπου γης και πατρις
Αγαπημένη Ομάδα: Σε οποια πληρωνει ο Προεδρος
Status: Ο αλλος βλεπει sasha grey ενω τρωει... και νομιζα οτι ημουν εγω ανωμαλος.
Location: thessaloniki
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Ωραιοςςςςςς... Συνεχιζονται τα καλα αποτελεσματα. Χρησιμοποιεις αλλα opposition instructions εκτος απο τους DR/L, MR/L που τα εχεις δειξει προηγουμενως?
Ο αλλος βλεπει sasha grey ενω τρωει... και νομιζα οτι ημουν εγω ανωμαλος.
sotos glyfada
Trialist
Trialist
Posts: 1
Joined: Sat Oct 25, 2008 10:12 am
Football Manager της ομάδας: panathinaiko
Has thanked: 0
Been thanked: 0

filaraki molis twra mpika sto topic s k apo oti vlepw xrisimopioume t idio sistima...einai to kalitero sistima pisteuw..exw tin panatha tria xronia k me t pou efarmosa autin tin taktiki i omada fisaei..oles oi omades tis superleague pelates exoun ginei(o osfp 4ara kathe xrono mesa eksw,i aek glitwnei m tria k stin eurwpi t apisteuto:exasa 3-1 stin fasi twn 16 apo man.u k stin leoforo kerdisa me t sarwtiko 4-1!!!dn ipirxe i man.)..kathe xrono prwtathlima,kipello k super cup k panta aksiologes poreies stin eurwpi...twra teleftaia-2011- epese kapws i omada alla tha xei n kanei sto oti dn xreiastike na kanw metagrafi gia 3 xronia.....-kati asxeto:pws evales ta simata twn omadwn?-
Post Reply

Return to “Τακτικές FM2008”