Όνειρα!

Εδώ οι γενικές συζητήσεις και ό,τι δεν μπαίνει κάτω από τις άλλες κατηγορίες...
Post Reply
oramatistis
Amateur
Amateur
Posts: 140
Joined: Sun Aug 26, 2007 11:09 pm
Football Manager της ομάδας: retire
Αγαπημένη Ομάδα: ΠΑΟ,Αρσεναλ
Status: συπληρωνοντας το παζλ της επιτυχιας....σιγα σιγα μη παθουμε κ τιποτα
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Ο Φρουντ ειχε πει καποτε οτι τα ονειρα ειναι η πορτα της ψυχολογικης μας καταστασης.Κατα την διαρκεια του υπνου λειτουργει ενα τμημα του εγκεφαλου που σχετιζεται με την σκεψη και την λογικη(σε μικρο ποσοστο) καθως επισης και ενα τμημα που αφορα την φαντασια,το μη πραγματικο.Συμφωνα με τα παραπανω καταλαβαινουμε γιατι καθε λιγο και λιγακι βλεπουμε περιεργα ονειρα.Πισω απο αυτο ομως δεν κρυβεται τιποτα αλλο απο τον ιδιο μας τον εαυτο.Μεσα απο αυτη την διαδικασια ερχονται στο μυαλο πραγματα τα οποια πιστευουμε οτι δεν μας νοιαζουν , οτι πλεον δεν μας αφορουν 'η οτι τα εχουμε ξεπερασει αλλα το ονειρο μας υπενθυμιζει οτι αυτο το "κατι" ακομα μας απασχολει και πρεπει να το λυσουμε.
Πολλες φορες δεν εχετε σκεφτει τι να σημαινει ενα ονειρο? Λοιπον εδω θα γραφουμε οτι θυμομαστε και θα προσπαθουμε να δουμε τι κρυβεται πισω απο αυτο.Θα γραφουμε προσφατα ονειρα και μερικες λεπτομερειες απο την ζωη μας που πιστευουμε οτι συνδεονται με το ονειρο ωστε να μπορεσουμε να λυσουμε το "μυστηριο".
Κανω την αρχη. Ειδα στο ονειρο μου οτι βρισκομουν στην εξωτερικη πορτα του υπογειου του σπιτιου της γιαγιας μου και συζητουσαν ο πατερας μου με την μητερα μου.Σε μια φαση η μητερα μου ζηταει να την παει καπου ο πατερας μου με το αυτοκινητο και εκεινος καθως σηκωνεται απο καπου φαινεται λες και ειναι ασχημα πιωμενος και της λεει κατι.Τοτε η μητερα μου του ριχνει μια σπροξια και ο πατερας μου παραπαταει στα σκαλια και μετα πεφτει και χτυπαει το κεφαλι του στον τοιχο(μαλλον πεθαινει γιατι φαινεται σαν να εχει αλλοιωθει το κεφαλι)Το βλεπω και παω να αγκαλιασω την μητερα μου γιατι το εκανε αθελα της και παραλληλα θελω να βρεθω κοντα στον πατερα μου αλλα τοτε ξυπναω με ταραχη.
Μετα απο λιγο κοιμαμαι ξανα και στο καπακι βλεπω ενα αλλο ονειρο στο οποιο βρισκομαι εγω και η μητερα μου παλι στο παλιο σπιτι της γιαγιας μου και ερχεται ενας απεσταλμενος του στρατου που μας λεει για τον θανατο του πατερα μου(ο θανατος αυτος δεν προηλθε απο το προηγουμενο ονειρο,ουτε λεει και πως εγινε). Αρχιζω να στεναχωριεμαι και ο ανθρωπος για να με παρηγορισει μου δειχνει κατι αποκομματα εφημεριδων που αναφερονται στον πατερα μου για τα πτυχια που ειχε και την καριερα που εκανε. Νομιζω τοτε οτι απλα ηρθε για να τον συγχαρει και του λεω "δηλαδη ο πατερας μου δεν πεθανε?"και μου απανταει "οχι πεθανε".Μου δινει μετα μια πλακετα με ενα αλεξισφαιρο.Τοτε παλι ξυπναω.
Το γεγονος οτι και τα δυο ονειρα σχετιζονται με τον θανατο του πατερα μου πιστευω οτι κατι θελουν να μου πουν γρηγορα.Να προσθεσω οτι ο πατερας μου ειναι αξιωματικος του στρατου με καλη καριερα.Πινει βεβαια αλλα ποτε σε σημειο να γινει κομματια.Καμια φορα με την μητερα μου του κανουμε παραπονα οτι εχει δωθει πολυ στο στρατο και να στραφει στην οικογενεια αλλα μεχρι εκει οχι τσακωμοι και τετοια.Τι να πω δεν ξερω.Το κουλο ειναι στο τελος με το αλεξισφαιρο?Δεν ξερω τη σημαινει
User avatar
zidane72003
The God Of Football
The God Of Football
Posts: 62628
Joined: Wed Nov 26, 2003 12:00 am
Football Manager της ομάδας: Arsenal,Barca,OSFP,Juve
Αγαπημένη Ομάδα: BOUBOUZEL FC
facebook προφίλ: bill.sakkas.5
Status: Glasgow here i am
Location: Μεταξυ του πραγματικου και του δικου μου κοσμου
Has thanked: 3 times
Been thanked: 18 times

Τα ονειρα εκφραζουν και εσωτερικες σκεψεις,φοβιες,και επιθυμιες.

Δεν ειναι απαραιτητο το συγκεκριμενο ονειρο να συμαινει κατι.Ισως μεσω αυτου να εκφραζεις υποσυνειδητα το φοβο σου οτι ο πατερας σου μπορει να παθει κατι.Να ξερεις οτι στο 80% των ονειρων τα πραγματα και τα γεγονοτα συμβαινουν αναποδα.

Καπου ειχα διαβασει για το θανατο και για τις περιπτωσεις του πως τον ζεις στο ονειρο(αν βλεπεις τον αλλον ηδη νεκρο,αν σου αναφερεται οτι ειναι νεκρος,αν τον βλεπεις σε φερετρο κτλ)αλλα δε θυμαμαι τωρα ακριβως τι συμαινει.

Εγω που στο 30% των ονειρων μου βλεπω οτι γινονμαι ο Σονγκοκου παντως ειμαι σιγουρα τρελος για δεσιμο...Δεν υπαρχω.
Spoiler: show
Δεν γ@μ@με οχι επειδη δε θελουμε,αλλα απο ιδεολογια.

ΡΕ ΖΗΣΑΜΕ ΝΑ ΠΑΜΕ ΑΝΑΠΟΔΑ ΣΤΗ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ ΡΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ.
User avatar
GoDzill@
Backup
Backup
Posts: 966
Joined: Sun Jan 07, 2007 4:33 pm
Αγαπημένη Ομάδα: Παναθηναικος F.C. - Chelsea
Location: Ξάνθη
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

[img]http://www.emarket.gr/lotimage18/5727101_00.jpg[/img]

εγώ λέω να το ονομάσουμε το τόπικ "Καζαμιας" ....
τα όνειρα είναι αντιδράσεις του υποσυνείδητου .....
και δεν συνδεονται άμεσα με την μελλοντική πραγματικότητα ......
αυτά ....
Greco wrote:ΒΑΣΙΚΕΣ ΑΡΧΕΣ:
1) ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΑΣΧΗΜΕΣ ΓΥΝΑΙΚΕΣ. ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΑΝΤΡΕΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΠΙΝΟΥΝ
2) ΑΝ ΔΕΝ ΜΠΑΖΩΣΕΙΣ ΔΕΝ ΧΤΗΖΕΙΣ...
:notworthy:
coach Tiesto
Assistant Manager
Assistant Manager
Posts: 3005
Joined: Mon Jul 04, 2005 3:43 pm
Location: Βύρωνας
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Βασικά το όλο θέμα είναι ανάλογο με εκείνο της θρησκείας-πίστης. Άλλοι πιστεύουν στα όνειρα κ επηρεάζονται απ αυτα και σε άλλους απλά περνάνε αδιάφορα. Σε γενικές γραμμές συμφωνώ με το ζιζού (ότι δηλαδή αντιπροσωπεύουν φοβίες-σκέψεις-επιθυμίες.

[quote="zidane72003"]Εγω που στο 30% των ονειρων μου βλεπω οτι γινονμαι ο Σονγκοκου παντως ειμαι σιγουρα τρελος για δεσιμο...Δεν υπαρχω.[/quote]

εσύ είσαι και hungover master και φίλος του φτερούτσι οπότε δεν πιάνεσαι :D :D :P
Τελικά δεν υπάρχει θεός Καλό ταξίδι ψηλέ .. 26/2/2007 :cry: :cry:

Βρε μπαγάσα... περνάς καλά 'κει πάνω.........? :cry:



~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Spawn_I wrote: Να πάρω π.χ. τον Τιέστο στην ομάδα και να κερδίσουμε αλλά να γίνουμε μπίλιες δεν το θέλω. Δεν κατεβαίνω για να χαλάσουμε τις καρδιές μας...

spawn_I είσαι θρησκεία 8)
User avatar
geckham
Football Demi-God
Football Demi-God
Posts: 17522
Joined: Tue Jun 17, 2003 11:00 pm
Location: North Bank, Highbury.
Has thanked: 0
Been thanked: 1 time

Λοιπόν πάρτε όνειρο και βγάλτε άκρη:


Ήμουν ο Χάρης. Τώρα στα 20 μου. Και ήμουν στη σχολική αίθουσα, που ήμουν (περιστασιακά) στην 3η γυμνασίου. Μια πολύ μικρή. Και είχα δίαφορους συμμαθητές, μεταξύ των οποίων κάποιοι από τότε, το μούλτι (; ), την Eva Longoria και άλλους ξέμπαρκους. Και μας έκανε μάθημα ένας καθηγητής από το Πανεπιστήμιο (από τον οποίο άκουσα κάτι ψιλοοδυνηρό χτες το απόγευμα). Ε και είχαμε πιάσει την κουβέντα και με πετάει έξω. :D
Μετά από λίγο σκάει μύτη και η Eva με άλλες 2 συμμαθήτριες. Και μιλάγαμε μιλάγαμε, μιλάγαμε και τελειωμό δεν είχαμε. Θετικό το κλίμα υπέρ μου από το Ευάκι, οπότε μιλώντας φτάνουμε να ψιλοξεμοναχιαζόμαστε κρατημένοι χέρι-χέρι ( :| ).


Εκεί τελειώνει το όνειρο. :D
I fart in your general direction.Image
User avatar
zidane72003
The God Of Football
The God Of Football
Posts: 62628
Joined: Wed Nov 26, 2003 12:00 am
Football Manager της ομάδας: Arsenal,Barca,OSFP,Juve
Αγαπημένη Ομάδα: BOUBOUZEL FC
facebook προφίλ: bill.sakkas.5
Status: Glasgow here i am
Location: Μεταξυ του πραγματικου και του δικου μου κοσμου
Has thanked: 3 times
Been thanked: 18 times

geckham wrote:Λοιπόν πάρτε όνειρο και βγάλτε άκρη:


Ήμουν ο Χάρης. Τώρα στα 20 μου. Και ήμουν στη σχολική αίθουσα, που ήμουν (περιστασιακά) στην 3η γυμνασίου. Μια πολύ μικρή. Και είχα δίαφορους συμμαθητές, μεταξύ των οποίων κάποιοι από τότε, το μούλτι (; ), την Eva Longoria και άλλους ξέμπαρκους. Και μας έκανε μάθημα ένας καθηγητής από το Πανεπιστήμιο (από τον οποίο άκουσα κάτι ψιλοοδυνηρό χτες το απόγευμα). Ε και είχαμε πιάσει την κουβέντα και με πετάει έξω. :D
Μετά από λίγο σκάει μύτη και η Eva με άλλες 2 συμμαθήτριες. Και μιλάγαμε μιλάγαμε, μιλάγαμε και τελειωμό δεν είχαμε. Θετικό το κλίμα υπέρ μου από το Ευάκι, οπότε μιλώντας φτάνουμε να ψιλοξεμοναχιαζόμαστε κρατημένοι χέρι-χέρι ( :| ).


Εκεί τελειώνει το όνειρο. :D
Μαγκα μιλαμε για ονειρα...Οχι για φαντασιωσεις...Συγκεντρωσου pls

Ο Χωρισμος που ειδα στο ονειρο μου πριν καμια βδομαδα συμαινει κακα μαντατα...Και αλλες σκοτουρες...ΚΑΝΕΙ ΚΡΥΟ ΡΕ...

ΥΓ:Βεβαια ολα πηγαινουν καλα εδω και μια βδομαδα 8) 8) 8) 8) 8) 8) ...Τα ονειρα δεν ειναι προφητικα/In Goutsi we trust :drinking:
Spoiler: show
Δεν γ@μ@με οχι επειδη δε θελουμε,αλλα απο ιδεολογια.

ΡΕ ΖΗΣΑΜΕ ΝΑ ΠΑΜΕ ΑΝΑΠΟΔΑ ΣΤΗ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ ΡΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ.
ball38
Football Legend
Football Legend
Posts: 11042
Joined: Mon Jan 05, 2004 12:00 am
Status: Awesoming around...!
Has thanked: 1 time
Been thanked: 0

Εμενα παντως τα ονειρα μου βγαινουν αναποδα απο οτι τα βλεπω!!! Αν δλδ δω οτι δε δουλευουν τα φρενα του αυτοκινητου μου, στην πραγματικοτητα δουλευουν! Εχω δει οτι πεθανα, αλλά ζω! Επισης, μου εχουν κλεψει το αμαξι, αλλα ειναι στο γκαραζ μου! :drinking:

Μηπως εχω εμμονη με τα αυτοκινητα??? :D
User avatar
zidane72003
The God Of Football
The God Of Football
Posts: 62628
Joined: Wed Nov 26, 2003 12:00 am
Football Manager της ομάδας: Arsenal,Barca,OSFP,Juve
Αγαπημένη Ομάδα: BOUBOUZEL FC
facebook προφίλ: bill.sakkas.5
Status: Glasgow here i am
Location: Μεταξυ του πραγματικου και του δικου μου κοσμου
Has thanked: 3 times
Been thanked: 18 times

Ας δει οτι ειναι στη μεση της Αττικης οδου σε ωρα αιχμης και οτι δε το παταει κανενα αμαξι...Δλδ ελεος.
Spoiler: show
Δεν γ@μ@με οχι επειδη δε θελουμε,αλλα απο ιδεολογια.

ΡΕ ΖΗΣΑΜΕ ΝΑ ΠΑΜΕ ΑΝΑΠΟΔΑ ΣΤΗ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ ΡΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ.
Angelosz
Indispensible
Indispensible
Posts: 1871
Joined: Sat Feb 17, 2007 12:46 pm
Football Manager της ομάδας: At.Madrid
Αγαπημένη Ομάδα: ΠΑΟ,At.Madrid
Status: Waiting and waiting...
Location: Αθήνα
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Λοιπόν, σας παραθέτω αυτό το όνειρο που είχα δει πριν από αρκετό καίρο:

Ήμουνα λέει υψηλόβαθμο στέλεχος σε μία εταιρία , συγκεκρίμενα υποδιευθύντης(!), και μάλιστα διευθυντής μου ήτανε ο Παπακαλιάτης(ΟΤΙ ΝΑΝΕ!!! και να φανταστείς ότι δεν ήμουνα :drinking: )!Οπότε σε κάποια φάση γινόντανε δωρεές στην εταίρια από διάφορους άκυρους τύπους με σκοπό την αναβάθμηση της εταιρίας.
Ένας τυπάς προσέφερε 500 ευρά , κάποιος άλλος 1000 και ένας άλλος 2000.
Όλα αυτά αναγράφονταν σε έναν πίνακα με κιμώλια,τα έγραφε μάλιστα ο ίδιος ο Παπακαλιατης, και είχε έρθει η δική του σείρα να κάνει δώρεα... Σκεφτότανε μαζί μου λοιπόν πόσα να δώσει (επειδή είμασταν και κολλητοί δεν το συζητώ!) και έγραφε... 2000 όχι οχι(το σβήνει) 3000... όχι...όχι ... και ενώ το σκεφτότανε για κάμποσες ώρες μου πετάει ένα "Λοιπόν... Έγω θα προσφέρω...(μεγάλη παύση) ΠΕΝΤΑΚΟΣΙΕΣ ΧΙΛΙΑΔΕΣ ΕΥΡΩ!!!!
Εγώ:Κάλα ρε μα..κα τρελάθηκες!!!Γιατί θα δώσεις τόσα λεφτά θα φαληρήσεις...αν είναι δυνατόν
Παπακαλιάτης(Κάθε φορα που το λέω γίνεται και πιο γελοίο):Ασέ φίλε... Είναι όλα μέρος του μεγάλου σχεδίου... ασέ θα στα πω πιο μέτα και εσένα και του μεγάλου(ΠΟΙΑΝΟΥ????)σε εκείνο το γραφειό <Δείχνει με το χέρι του ένα μικρό γραφειάκι στο βάθος>
Μετακινήθηκαμε αμέσως μέτα σε ένα παράθυρο στο πρώτο όροφο του κτιρίου(που όλο και πιο πολύ έμοιαζε με το γραφείο που δουλεύει μάνας μου παρεπιπτόντως) και ξαναρχίζει ο διάλογος
Έγω:Μα κάλα ρε συ είσαι με τα κάλα σου??? Τι πας να κάνεις??!!
Αυτός(Είναι μεγάλο όνομα βαριέμε να το γράφω):Άσε ρε σου λέω...Είναι όλα μέρος του μεγάλου σχεδίου που έχω στο μυαλό μου.Είναι σαν ένα τρένο που πρέπει να έχεις εισητήριο για να μπεις και αν το χάσεις πάει το πουλάκι... πέταξε!
Έγω:Ε τότε να μου δώκεις(κερκυρέϊκα) και μένα εισητήριο ρε!!!
Και εκείνη την στιγμή πετάγετε ένας τύπος απο παραδίπλα στο άκυρο τελείως και του κάνει :Πόσα θα δώρησεις τελικά?
Αυτός:ΠΕΝΤΑΚΟΣΙΑΑΑΑΑΑ ΓΡΡΡ ΓΡΡΡ ΓΡΡΡ ΓΡΡΡ η δόνηση απο το κινητό μου! Μώλις είχα ξυπνήσει :-)

ΥΓ1:Είχα δει σείρα με τον Παπακαλιάτη την προηγούμενη μέρα κάτι εξήγει αυτό τουλάχιστον!!!!
ΥΓ2:Αυτό το ΠΕΝΤΑΚΟΣΙΑΑΑΑΑ πολύ το τραβούσε ! μάλλον το όνειρο μου με προετοίμαζε για την δόνηση :shock:
Είμαι τεράστιος , είμαι ουρανός , είμαι ο ένας ο σπουδαίος ο λατρεμένος
oramatistis
Amateur
Amateur
Posts: 140
Joined: Sun Aug 26, 2007 11:09 pm
Football Manager της ομάδας: retire
Αγαπημένη Ομάδα: ΠΑΟ,Αρσεναλ
Status: συπληρωνοντας το παζλ της επιτυχιας....σιγα σιγα μη παθουμε κ τιποτα
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Φιλε Αγγελε αν θυμαμαι καλα η σειρα αυτη ηταν πριν τρια με τεσσερα χρονια τοτε που τα ριαλιτι ηταν στα πανω τους. Περα οτι εβλεπες την σειρα του Παπακαλιατη μηπως σκεφτοσουν παραλληλα να πας σε κανενα ριαλιτη για τα 500.000.Και μηπως το σκεφτηκες τοσο πολυ που το συζητησες με την μητερα σου στο γραφειο οπου δουλευε?Μπορει να ηταν σημαδι του θεου οπως ελεγε και ο καρτμαν σε ενα επεισοδιο και να ησουν ο εκλεκτος και αν κερδιζες τοτε θα μας καλουσες ολους απο το φορουμ για :DJ:
Tonight's The Night and is going to happen again and again...has to happen!!!(Dexter rules!!!!!!!!!!)
Angelosz
Indispensible
Indispensible
Posts: 1871
Joined: Sat Feb 17, 2007 12:46 pm
Football Manager της ομάδας: At.Madrid
Αγαπημένη Ομάδα: ΠΑΟ,At.Madrid
Status: Waiting and waiting...
Location: Αθήνα
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Μπα... καλά θα 'τανε :-P δεν ισχύει τίποτα από τα δύο... Απλά το υποσυνείδητο μου μπερδεύτικε με το συνειδητό και έφτιαξε μια κουλουβάχατα καταστάση που κάθε αλλό παρα λογίκο είναι.Αυτό πιστεύω για αυτο το όνειρο.Εχώ δει και μερικά άλλα άκυρα τα οποία ομώς τα έχω ψιλο εως χοντρο αποκρυπτογραφίσει.Αυτό το όνειρο που ανέφερα παραπάνω έχω καταφέρει να το συνδέσω μόνο με την δόνηση!Μιας και έτσι τελιόνει και πολύ το τραβούσε αυτό το ΠΕΝΤΑΚΟΣΙΑΑΑ ... αμαν πια!! :-P :-P
Είμαι τεράστιος , είμαι ουρανός , είμαι ο ένας ο σπουδαίος ο λατρεμένος
User avatar
paokkerkir
Assistant Manager
Assistant Manager
Posts: 3894
Joined: Sun Jun 13, 2004 11:00 pm
Football Manager της ομάδας: Cesena
Αγαπημένη Ομάδα: ΠΑΟΚ
facebook προφίλ: paokkerkir
Location: Malta
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Μήπως είδες και το Super Deal και είδες και τον "μεγάλο" Big Mac Ψωμιάδη πριν κοιμηθείς? :D
User avatar
koufa
National Manager
National Manager
Posts: 9279
Joined: Sat Oct 29, 2005 9:02 pm
Location: Manchester
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Λοιπον, παρτε ονειρο... Ειμαι λεει σε μια αυλη ενος σπιτιου με συμφοιτητρια μου... Ε την αρπαζω απ το μαλλι, την παω μεσα και ακολουθει προστυχη συνεχεια... :D Καπου εκει ξυπναω και λυπημενος οπως ειμαι που ηταν ονειρο, προσπαθω και ξανακοιμαμαι... Ε στο καπακι λοιπον βλεπω παλι εμενα με την ιδια, σε αλλο μερος αυτη τη φορα, μαζι με τον πατερα της αυτη. Ε την αρπαζω παλι μπροστα στον πατερα της και την σερνω στο κρεβατι της ακολασιας... :D Ααααααχχχ :drinking: :D

Το ερωτημα ποιο ειναι; Ε λοιπον ενω θυμαμαι μαλλια (τοσο τραβηγμα τα ριξα... :D ), σωμα (εδω να μην πω τι εκανα... :D ) κτλ, δε θυμαμαι καθολου τη φατσα, μονο μια θολη φιγουρα... Αν κρινω απο μαλλι και σωμα, νομιζω οτι ξερω ποια ειναι η κιουρια, και η πλακα ειναι οτι η συγκεκριμενη οχι μονο δεν μου αρεσει (εννοω τον χαρακτηρα, γιατι απο εμφανιση...) αλλα μου καθεται και στο λαιμο...

Και ερωτω... Σας εχει τυχει ποτε να δειτε ενα ονειρο και να μην θυμαστε φατσες;;;; Διοτι εμενα μου συμβαινει συνεχεια... :?
“Love is not about who you can see spending your future with, it’s about who you can’t see spending your life without.”
thanasis10 wrote:Πού πας και μπλέκεις...;
Krazy
First Team Regular
First Team Regular
Posts: 1282
Joined: Fri Oct 19, 2007 10:16 pm
Αγαπημένη Ομάδα: Σκόντα Ξάνθης - ΟΣΦΠ - ΡΕΑΛ Μ.
Location: Μεταξύ αγάπης και μίσους
Has thanked: 0
Been thanked: 0

koufaliotis4 wrote:Λοιπον, παρτε ονειρο... Ειμαι λεει σε μια αυλη ενος σπιτιου με συμφοιτητρια μου... Ε την αρπαζω απ το μαλλι, την παω μεσα και ακολουθει προστυχη συνεχεια... :D Καπου εκει ξυπναω και λυπημενος οπως ειμαι που ηταν ονειρο, προσπαθω και ξανακοιμαμαι... Ε στο καπακι λοιπον βλεπω παλι εμενα με την ιδια, σε αλλο μερος αυτη τη φορα, μαζι με τον πατερα της αυτη. Ε την αρπαζω παλι μπροστα στον πατερα της και την σερνω στο κρεβατι της ακολασιας... :D Ααααααχχχ :drinking: :D

Το ερωτημα ποιο ειναι; Ε λοιπον ενω θυμαμαι μαλλια (τοσο τραβηγμα τα ριξα... :D ), σωμα (εδω να μην πω τι εκανα... :D ) κτλ, δε θυμαμαι καθολου τη φατσα, μονο μια θολη φιγουρα... Αν κρινω απο μαλλι και σωμα, νομιζω οτι ξερω ποια ειναι η κιουρια, και η πλακα ειναι οτι η συγκεκριμενη οχι μονο δεν μου αρεσει (εννοω τον χαρακτηρα, γιατι απο εμφανιση...) αλλα μου καθεται και στο λαιμο...

Και ερωτω... Σας εχει τυχει ποτε να δειτε ενα ονειρο και να μην θυμαστε φατσες;;;; Διοτι εμενα μου συμβαινει συνεχεια... :?

αν ειδες οτι ειχες οτι ερωτικη επαφη,ονειρο καλο ειναι,θα παρεις συντομα καλες ειδησεις
αν εισαι αντρας σημαινει επαγγελματικη επιτυχια ενωγια γυναικα πλουσιο και ευτυχισμενο γαμο.ΑΝ ομως δεις οτι κανεις ερωτα με αγνωστο προσωπο ή με ατομα του ιδιου φυλου , να ξερεις οτι εχεις επικυνδινους εχθρους,αν δεις οτι ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΣ να κανεις ερωτα αλλα δεν μπορεις( :D )συντομα θα περασεις αρρωστεια.
Angelosz
Indispensible
Indispensible
Posts: 1871
Joined: Sat Feb 17, 2007 12:46 pm
Football Manager της ομάδας: At.Madrid
Αγαπημένη Ομάδα: ΠΑΟ,At.Madrid
Status: Waiting and waiting...
Location: Αθήνα
Has thanked: 0
Been thanked: 0

koufaliotis4 wrote:Λοιπον, παρτε ονειρο... Ειμαι λεει σε μια αυλη ενος σπιτιου με συμφοιτητρια μου... Ε την αρπαζω απ το μαλλι, την παω μεσα και ακολουθει προστυχη συνεχεια... :D Καπου εκει ξυπναω και λυπημενος οπως ειμαι που ηταν ονειρο, προσπαθω και ξανακοιμαμαι... Ε στο καπακι λοιπον βλεπω παλι εμενα με την ιδια, σε αλλο μερος αυτη τη φορα, μαζι με τον πατερα της αυτη. Ε την αρπαζω παλι μπροστα στον πατερα της και την σερνω στο κρεβατι της ακολασιας... :D Ααααααχχχ :drinking: :D

Το ερωτημα ποιο ειναι; Ε λοιπον ενω θυμαμαι μαλλια (τοσο τραβηγμα τα ριξα... :D ), σωμα (εδω να μην πω τι εκανα... :D ) κτλ, δε θυμαμαι καθολου τη φατσα, μονο μια θολη φιγουρα... Αν κρινω απο μαλλι και σωμα, νομιζω οτι ξερω ποια ειναι η κιουρια, και η πλακα ειναι οτι η συγκεκριμενη οχι μονο δεν μου αρεσει (εννοω τον χαρακτηρα, γιατι απο εμφανιση...) αλλα μου καθεται και στο λαιμο...

Και ερωτω... Σας εχει τυχει ποτε να δειτε ενα ονειρο και να μην θυμαστε φατσες;;;; Διοτι εμενα μου συμβαινει συνεχεια... :?

Φίλτατε κουφαλιώτη! Αυτό που είπες , οτι δήλαδη δεν θυμάσε την φάτσα είναι σύνηθες φαινόμενο στα όνειρα...Γένικος έχει δημιούργηθει η αντίληψη ότι κανείς μας δεν βλέπει πρόσωπα στα όνειρα!Μάλλον είναι αλήθεια και αν έχει τύχει να δεις κάποιον φίλο σου(η απλώς γνωστό σου) σε όνειρο μάλλον θα τον καταλαβαίνεις από τη φώνη και το σώμα.Πως αλλίως θα μπορούσες να εξηγήσεις εσύ το ότι δεν καταλαβαίνεις ποτέ ποιον είδες στο όνειρο σου όταν αυτο είναι ενα άτομο το οποίο το έχεις δει μερίκες μονο φορες? (Ρητορικό ερώτημα! το κόβω εδώ!)
Είμαι τεράστιος , είμαι ουρανός , είμαι ο ένας ο σπουδαίος ο λατρεμένος
Post Reply

Return to “Επικαιρότητα - Άσχετα”