Παναχα ζουμε Ευρωπη να σε δουμε!!

Πείτε για τα πρωταθλήματα, τα κύπελλα, τις "κόντρες" στην Ευρώπη που ζείτε στον κόσμο του FM...Γράψτε ΙΣΤΟΡΙΑ!
Post Reply
burnt with fm
Manager
Manager
Posts: 4988
Joined: Fri Nov 17, 2006 11:25 pm
Αγαπημένη Ομάδα: Παναχαικη
Has thanked: 0
Been thanked: 0

28 Ιουνιου 2006
Ωρα:08:09

Το τηλεφωνο στο σπιτι μου χτυπαει,το σηκωνω.

Εγω:Ναι
Συνομιλητης:Οικια Μοναχου
Εγω:Α,γεια σου
Συνομιλητης:Ειμαι ο...(διακοπτω)
Εγω:Τι ωρα ειναι;;
Συνομιλητης:8 το πρωι
Εγω:Ρε φιλε με παιρνεις 8 το πρωι και μου λες τι ειναι εδω;;
Συνομιλητης:Ξερετε σας θελω για επαγγελματικο λογο.
Εγω:Μηπως μπορεις να με παρεις μετα που θα ξυπνησω;
Συνομιλητης:Βεβαιως.Τι ωρα να σας παρω;;
Εγω:Ε,κατα τις 5 το απογευμα
Συνομιλητης:Μαλιστα,γεια σας.
Εγω:Αντε καλήνυχτα.



29 Ιουνιου 2006
Ωρα:17:02
Γραφεια ΠΑΕ Παναχαικης

Μπαινω στο γραφειο του Γρηγορη Γεωργατου.Με υποδεχεται και με ρωταει αν θελω κατι.Εγω του απανταω ενα φραπε μετριο μπας και ανοιξει το ματι μου.

Μετα απο συζητηση 4 ωρων(με διακοπη μισης ωρας για να παιξουμε ενα ταβλακι που κολλαει με το φραπε)συμφωνησαμε.
Ο Γρηγορης μου προτεινε συμβολαιο ενος χρονου και αν παει καλα
η ομαδα θα ανανεωσουμε το συμβολαιο.Θα παιρνω 950? την εβδομαδα ενω το μπατζετ θα αγγιζει τα 5 χιλιαρικα.

Μολις βγηκα απο τα γραφεια με περιμεναν οι δημοσιογραφοι για δηλωσεις.Εγω οπως ειχα συμφωνησει με το Γρηγορη ειπα οτι θα ειμαι ο καινουριος προπονητης της Παναχαικης αλλα δν ειπα κατι περισσοτερο.

Οπως ειπα και στο στενο μου οικογενειακο περιβαλλον ειμαι πολυ χαρουμενος που θα ειμαι ο νεος προπονητης της Παναχαικης και ακομα πιο χαρουμενος που νικησα 5-4 τον Γρηγορη στο ταβλι αν και ειναι πολυ κωλοφαρδος.

Την επομενη μερα βγηκε η επισημη ανακοινωση που εγραφε:
"Η ΠΑΕ ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ ΑΝΑΚΟΙΝΩΝΕΙ ΤΗΝ ΕΝΑΡΞΗ ΤΗΣ ΣΥΝΑΡΓΑΣΙΑΣ ΜΕ ΤΟ 36ΧΡΟΝΟ ΠΡΟΠΟΝΗΤΗ ΜΑΡΙΟ ΜΟΝΑΧΟ.Ο ΜΑΡΙΟΣ ΜΟΝΑΧΟΣ ΥΠΕΓΡΑΨΕ ΜΕ ΤΗΝ ΠΑΕ ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ ΣΥΜΒΟΛΑΙΟ ΕΝΟΣ ΕΤΟΥΣ."

Δυο ωρες μετα την ανακοινωση της Παναχαικης εκανα και εγω τις πρωτες μου δηλωσεις ως προποντης της Παναχαικης πλεον και επισημως.
Οι δηλωσεις μου:

"Ειμαι πολυ χαρουμενος που θα εχω την ευκαιρια να δουλεψω στην ομαδα της καρδιας μου την Παναχαικη.Ηταν ονειρο μου να γινω προποντης σε αυτη την ομαδα.Οταν ημουν μικρος πανω απο το κρεβατι μου ειχα την αφισα του Δαβουρλη και τωρα εχω την ευκαιρια να ειμαι προπονητης στην ομαδα που επαιξε το ειδωλο μου.Ελπιζω να οδηγησω την Παναχαικη ξανα εκει που ανηκει.Δηλαδη στην Α' Εθνικη.
Last edited by burnt with fm on Fri Aug 10, 2007 3:38 am, edited 2 times in total.
Image
antigrafakias1
Youth Pro
Youth Pro
Posts: 370
Joined: Fri Jun 03, 2005 2:04 pm
Αγαπημένη Ομάδα: Πανσερραϊκός
Location: Σέρρας ΒΕ
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Μια ερώτηση μόνο άσχετη
Από τη Γ' την πήρες την Παναχαϊκή;
Πώς το έκανες αυτό; :?
burnt with fm
Manager
Manager
Posts: 4988
Joined: Fri Nov 17, 2006 11:25 pm
Αγαπημένη Ομάδα: Παναχαικη
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Κατι εγινε και ανεβηκε στην Β'. :-D :-D
Image
User avatar
Aitherovamon
Trialist
Trialist
Posts: 21
Joined: Tue Jan 17, 2006 8:43 am
Αγαπημένη Ομάδα: Liverpool
Location: Βολαρα
Has thanked: 0
Been thanked: 0

[quote="burnt with fm"]Κατι εγινε και ανεβηκε στην Β'. :-D :-D[/quote]

κατι υποπτο μου φαινεται εμενα στην ολη ιστορια...Παναχαικη και Β εθνικη δεν κολλανε... :-)
burnt with fm
Manager
Manager
Posts: 4988
Joined: Fri Nov 17, 2006 11:25 pm
Αγαπημένη Ομάδα: Παναχαικη
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Με εντιτορ την ανεβασα.Δν αντεχα να περιμενω 2-3 χρονια για να παρω Παναχαικη. :(
Image
burnt with fm
Manager
Manager
Posts: 4988
Joined: Fri Nov 17, 2006 11:25 pm
Αγαπημένη Ομάδα: Παναχαικη
Has thanked: 0
Been thanked: 0

"Η ΠΑΕ ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ ΑΝΑΚΟΙΝΩΝΕΙ ΤΗΝ ΤΟ ΝΕΟ ΤΕΧΝΙΚΟ ΤΙΜ.
ΕΚΤΟΣ ΤΟΥ ΠΡΟΠΟΝΗΤΗ ΜΑΡΙΟΥ ΜΟΝΑΧΟΥ ΚΑΙ ΤΟΥ ΒΟΗΘΟΥ ΠΡΟΠΟΝΗΤΗ ΜΙΛΑΝ ΜΑΡΙΣΙΤΣ ΤΟ ΤΕΧΝΙΚΟ ΤΙΜ ΘΑ ΑΠΟΤΕΛΕΙΤΑΙ ΑΠΟ ΤΟΥΣ:

COACH:ΝΙΚΟΣ ΒΑΡΤΖΙΟΤΙΣ,ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ,ΓΙΑΝΝΗΣ ΚΑΛΟΜΟΙΡΗΣ,ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΑΜΑΝΑΤΙΔΗΣ.
SCOUT:AΡΗΣ ΜΑΡΚΑΚΗΣ,ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ,ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΓΟΥΝΑΡΗΣ.
ΦΥΣΙΟΘΕΡΑΠΕΥΤΗΣ:ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΜΙΧΑΗΛ"

Η ομαδα δν εκανε καμμια μεταγραφη πλην του 14χρονου Lauri Dalla Valle ο οποιος αναγκαστικα θα αγωνιζεται στους μικρους της ομαδας λογω ηλικιας.

Σε ερωτηση που μου εγινε πανω σε αυτο το θεμα απαντησα οτι δν βρηκαμε καποιον καλο παικτη σε προσιτη τιμη και οτι εχω εμπιστοσυνη στους παικτες μου.


Το σταδιο της προετοιμασιας ολοκληρωθηκε.Η ομαδα στα φιλικα εδειξε καλο προσωπο εναντια σε μεγαλυτερες ομαδες.

Πρωτο φιλικο
ΠΑΟΝΕ-ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ
2-2
Πλατακης(24),Θωμαιδης(29)-Τρουπκος(4,31)


Πρωτο φιλικο για την ομαδα.Ξεμουδιασμα και 2-2.Δν μπορω να βγαλω ασφαλη συμερασματα απο αυτο το ματς γιατι ηταν το πρωτο της χρονιας και εγω ημουν μολις τεσσερις μερες στον παγκο της Παναχαικης.

2ο φιλικο
Παναχαικη-Λαρισα
0-1
Αλονευτης(19)

Πολυ καλο ματς για την Παναχαικη απεναντι σε μια ομαδα αναμφισβητητα καλυτερη.Δειξαμε πολυ καλο προσωπο.Η μπαλα γυρναγε καλα αλλα υπηρχε προβλημα στην τελικη προσπαθεια.Ο Αμπιλιο εχασε μεγαλη ευκειρια στο 77 να ισοφαρισει.Το αποτελεσμα παντως για εμενα ειχε μικρη σημασια.

Θετικο ειναι το γεγονος οτι στις εξεδρες του Παμπελοποννησιακου σταδιου βρισκονταν 8000 ατομα.

3ο φιλικο
Παναχαικη-Κερκυρα
1-2
Αμπιλιο(23)-Γκουσταβινιο(45),Τζαβελας(61)

Καναμε πολυ καλο ματς.Αξιζαμε κατι παραπανω απο την ηττα.Μια ισοπαλια ή μια νικη απεναντι σε μια τετοια ομαδα θα μας ανεβαζαν τι ηθικο στα υψη.

Απογοητευτηκα πολυ απο τον κοσμο.Μονο 800 ατομα βρισκονταν στις εξεδρες και δν μπορω να καταλαβω γιατι.

4ο φιλικο
Παναχαικη-ΑΕΚ
1-4
Αμπιλιο(35)-Λυμπεροπουλος(8,56,64),Λακης(81)

Εκλεισα αυτο το φιλικο πιο πολυ για να δω την λειτουργεια της ομαδας οταν θα κλειστει στην αμυνα της και για να φςερω κοσμο στο γηπεδο που θα φερει χρημα.Δν περιμενα κατι περισσοτερο.

12000 ατομα στο γηπεδο κ παμε παρακατω.

5ο φιλικο
Ηρακλης-Παναχαικη
3-0
Ιλιε(25),Μαυρογενιδης(28),Ιωαννιδης(68)

Πολυ καλο ματς και παλι αλλα πολλα τα κενα στην αμυνα.Αλλο ενα φιλικο που δν περιμενα αποτελεσμα.Η μπαλα βγαινει ωραια μπροστα αλλα τα τελειωματα δν ειναι καλα.
6ο φιλικο
Βαγιαδιλιδ-Παναχαικη
1-0
Ντρις(90)

Παιξαμε καλυτερα και αξιζαμε τη νικη.Μας ακυρωθηκε και καθαροτατο γκολ στο 67 που αν μετρουσε πιστευω πως θα μας εδινε μια σημαντικη νικη ψυχολιγιας.Το γκολ στο τελος με στεναχωρησε.Ηθελα ενα καλο αποτελεσμα εδω.Δν ηρθε ομως.Δν πειραζει.Συνεχιζουμε.

7ο φιλικο
Παναχαικη-Παναχαικη U19
3-0
Σταθης(30),Τρουπκος(45),Μπλετσας(56)

Το φιλικο αυτο εγινε για να δω τους μικρους που επαιξαν καλυτερα απο οσο περιμενα.Δν χρειαζεται πολλα σχολια αυτο το ματς.

8ο φιλικο
Πανσεραικος-Παναχαικη
1-4
Εντερσον(43)-Ντουρντεκ(5),Μπρης(40),Τρουπκος(34),Αμπιλιο(50)

Πολυ καλο ματς και ανετη νικη απεναντι σε μια ισαξια ή και καλυτερη ομαδα.Επιθετικα καναμε τελειο παιχνιδι και η αμυνα συμπερηφερθηκε αψογα.Το γκολ το φαγαμε σε αντεπιθεση.

Μου αρεσε η ομαδα.Παιξαμε εναντιον πολυ καλυτερων ομαδων και χτυπησαμε σχεδον ολα τα ματς.Η αμυνα μας ειχε καποια προβληματα αλλα στα παιχνιδια του πρωταθληματος θα αντιμετωπιζουμε ομαδες μικροτερες απο αυτες.Χαρηκα πολυ ετσι οπως ειδα την ομαδα στο φιλικο με τον Πανσεραικο που ειναι μια ομαδα σαν αυτες που θα αντιμετωπισουμε στα επισημα ματς.
Image
burnt with fm
Manager
Manager
Posts: 4988
Joined: Fri Nov 17, 2006 11:25 pm
Αγαπημένη Ομάδα: Παναχαικη
Has thanked: 0
Been thanked: 0

1η αγωνιστικη

Καλαματα-Παναχαικη
4-1
Μιλοσκοβιτς(61)Καουνος(80,90)Σπυροπουλος(89)-Κοταρελας(16)

Κριμα.Πολυ κακη αρχη για την ομαδα.
Το γκολ του Κοταρελα στο 16 εκανε τους 32 φιλαθλους της Παναχαικης που βρισκονταν στο πεταλο καθως και την μαμα μου με το μπαμπα μου που ηταν στα επισημα να πιστεψουν στο διπλο.Το γκολ του Μιλοσκοβιτς στο 61 αλλαξε τα πλανα μου.Ειπα στην ομαδα να βγει πιο μπροστα.Στο 67 δοκαρι του Αμπιλιο.Ειχαμε κλεισει την Καλαματα και στο 80 ο Καουνος με κεφαλια απο κορνερ κανει το 2-1.Ολοι παγωσαμε.Κανεις δν περιμενε να γινει αυτο το πραγμα.Με το που μπαινει το γκολ φωναζω ολοι μπροστα.Μεγαλη ευκαιρια του Γκατση στο 83.Το γκολ του Σπυροπουλου στο 89 ηταν το τελειωτικο χτυπημα.Στο επομενο λεπτο ο Καουνος σκοραρει αλλα το γκολ δν ειχε καμια σημασια.

2η αγωνιστικ
Παναχαικη-Χαιδιαρι
1-1
Γκατσης(81)-Σαγανας(88)

Το ματς ηταν βαρετο μεχρι το 80.Στο τελευταιο δεκαλεπτο εγινε οτι δν ειχε γινει σε ολο το ματς.
Στο 81 ο Γκατσης πετυχαινει το γκολ και οι 1800 φιλοι της Παναχαικης πεταγονται απο τις καρεκλες τους και φωναζουν.Ελεγχουμε καλα το ματς.Στο 88 η μπαλα βρισκεται στο κεντρο στα ποδια του Γεωργοπουλου.Αυτος γυρναει την μπαλα στο Κολτσεακ ενω ειχε αλλες πολλες επιλογες.Ο Κολτσεακ απομακρυνει σκατα,η μπαλα παει στο Χωριανοπουλο,βγαινει απεναντι στον Κολτσεακ,σπαει την μπαλα στο Σαγανα και αυτος σκοαραρει σε κενο τερμα.Τα δαχτυλα στην εξεδρα λυνονται και σημαδευουν το Κολτσεακ και τον Γεωργοπουλο.Στα αποδυτηρια οι παρατηρησεις σε αυτους τους δυο παικτες ειναι εντονες.

Κυπελλο
Αχαρναικος-Παναχαικη 0-3
Τρουπκος(52),Μπρης(74),Αμπιλιο(85)

Ευκολο ματς που πηγαμε να το κανουμε δυσκολο με την αστοχια μας.Το γκολ του Τρουπκου μας ελυσε τα ποδια και τελειωσαμε το ματς ευκολα.

3η αγωνιστικη
Θρασυβουλος-Παναχαικη 1-0
Αναστασακος(11)

Κλειστο ματς με λιγες φασεις.Ο Θρασυβουλος ευτηχησε να προηγθει νωρις με μακρινο σουτ του Αναστασακου και αυτο το γκολ εκρινε το ματς.Στο υπολοιπο του παιχνιδιου δν καναμε καποια φαση και αυτο με εκνευρισε.

4η αγωνιστικη
Παναχαικη-Λεβαδειακος
2-1
Τρουπκος(37,49)-Δημητριαδης(45)

Επιτελους νικη...Πηραμε το προβαδισμα με πεναλτι του Τρουπκου στο 37.Το γκολ του Δημητριαδη ηρθε σε κρισιμο σημειο.Ευτηχως οι παικτες μου μπηκαν δυνατα στο 2ο ημιχρονο και πηραμε παλι το προβαδισμα με τον Τρουπκο να εκμεταλλευετε αριστα το λαθος του
Ανδραλα να βγαινει τετ-α-τετ με τον Ζαφειροπουλο να τον αποφευγει και να πετυχαινει το γκολ απο δυσκολη γωνια.Μεγαλη νικη εναντιον του φαβορι για την κατακτηση του πρωταθληματος


5η αγωνιστικη
Αγροτικος Αστερας-Παναχαικη
2-2
Ιορδανιδης(29),Τσαμασλιδης(63)-Τρουπκος(19),Αμπιλιο(40)

Κριμα..Τσαμπα χαμενοι βαθμοι.
Ημασταν ανωτεροι σε ολοι τη διαρκεια του παιχνιδιου,προηγηθηκαμε 2 φορες και καταφεραμε να ισοφαριστουμε.Πολυ καλο ματς απο τον Τρουπκο που κανει εξαιρετικες ματς.Η αποδοση του εχει κινησει το ενδιαφερον καποιων ομαδων για την αποκτηση του.
Image
burnt with fm
Manager
Manager
Posts: 4988
Joined: Fri Nov 17, 2006 11:25 pm
Αγαπημένη Ομάδα: Παναχαικη
Has thanked: 0
Been thanked: 0

6η αγωνιστικη
Παναχαικη-Καστορια
2-2
Αμπιλιο(59,66)-Ζουρουδης(20)-Σολακης(60)

Βρεθηκαμε πισω στο σκορ νωρις.Ισοφαρισαμε με τον Αμπιλιο αλλα στο επομενο λεπτο βρεθηκαμε παλι πισω στο σκορ απο αλλο ενα λαθος του Κολτσεακ.Μετα απο 6 λεπτα ατομικη προσπαθεια Τρουπκου πασα παρε-βαλε στον Αμπιλιο και 2-2.

7η αγωνιστικη
Πανσεραικος-Παναχαικη
1-2
Τσουλακος(7)-Ανδρουτσος(59),Τρουπκος(90)

Παλι δεχομαστε γκολ πολυ νωρις αλλα η αποβολη του Παππα στο 18 μας βοηθαει να επανελθουμε στο ματς.Στο 59 γκολ απο τον Ανδρουτσο που εκμεταλευτηκε ενα μπερδεμα στη αμυνα του Πανσεραικου και στο 90 η λυτρωση.Γκολ του Τρουπκου και η 2η νικη ειναι γεγονος.Μεγαλη νικη και μαλιστα εκτος εδρας.

8η αγωνιστικη
ΠΓΕ-Προοδευτικη
1-0
Αμπιλιο(51)

Βαρετο ματς με λιγες φασεις.Οποιος εβαζε το γκολ θα ηταν κατα πασα πιθανοτητα και ο νικητης.Ο Αμπιλιο στο 51 το εκανε και 2η συνεχομενη νικη!!!

9η αγωνιστικη
Βεροια-ΠΓΕ
2-0
Μπικοφσκι(33),Ταρατσουλσκι(63)

Επιστροφη στα κακα αποτελεσματα.Καναμε κακο ματς και δικαια χασαμε.

Κυπελλο
ΠΓΕ-ΟΦΗ
2-1
Κοταρελας(6),ΑΝτονοπουλος(87)-Νουαφορ(51)

Ναι!!!!!!!!Ετσι!!!Ενα γκολ στην αρχχη και ενα στο τελος και αντε γεια.Μεγαλη προκριση μεσα στην Πατρα με 4000 φιλαθλους στο γηπεδο να πανυγηριζουν.Αμυντικο συστημα και παιχνιδι αντεπιθεσεων.Αριστη εφαρμογη απο τους παικτες μου και ο ΟΦΗ σπιτι του.
Image
burnt with fm
Manager
Manager
Posts: 4988
Joined: Fri Nov 17, 2006 11:25 pm
Αγαπημένη Ομάδα: Παναχαικη
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Ηρθαν
Λαμπροπουλος
Bertolina
Mulvaney

Θα ερθουν
Duka
Reiger

10η αγωνιστικη
Παναχαικη-Εθνικος
0-2
Στρατακης,Μπλετσας(αυτογκολ)

Ηττα με κατεβασμενε τα χερια απο το τρενο Εθνικος που ειναι πρωτο με διαφορα απο το πρωτο γυρο.

11η αγωνιστικη
Νικη Βολου-ΠΓΕ
1-0
Κακαρας


Ισοροπημενο ματς.Αξιζαμε κατι παραπανω αλλα ειμασταν ατυχοι.

12η αγωνιστικη
ΠΓΕ-Ηλυσιακος
2-1
Ντουρντεκ,Πσαρης(αυτογκολ)-Καμπας

Δικαιη νικη και ευκολοτερη απο οτι δειχνει το αποτελεσμα.Ελπιζουμε να ειναι η αρχη μιας αντεπιθεσης.

13η αγωνιστικη
Καλιθεα-ΠΓΕ
1-0
Χατζης

Κακο ματς.Δν απειλησαμε καθολου.Η Καλιθεα μας ειχε κλεισει και ειμαστε πολυ τυχεροι που χασαμε με 1-0 μονο.Καναμε μονο 4 σουτ εναντι 15 της Καλιθεας.

14η αγωνιστικη
ΠΓΕ-Εθνικος Αστερας
1-0
Αντονοπουλος

Δυσκολη αλλα πολυτιμη νικη.Ο Αστερας δν μας απειλησε σοβαρα σε καμια στιγμη αλλα ειχαμε και εμεις προβλημα στην αναπτυξη του παιχνιδιου και στο τελειωμα των λιγων φασεων που βγηκαν.Ευτηχως ο Αντονοπουλος στο 85 με μακρινο σουτ πετυχε το γκολ και μας χαρισε τους 3 βαθμους.

15η αγωνιστικη
Γιαννενα-ΠΓΕ
3-0
Καζναφερης,Ζαχαροπουλος,Κατερινης

Κακη εμφανιση,κακο αποτελεσμα απεναντι σε μια σαφως ανωτερη ομαδα.Παμε παρακατω και να ξεχασουμε γρηγορα αυτο το ματς

Κυπελλο
Ηρακλης-ΠΓΕ
2-0
Κολτσεακ(αυτογκολ),Ερερα

Αναμενομενη ηττα.Αν δν δεχομασταν το δευτερο γκολ απο το Ερερα θα μπορουσαμε να ελπιζουμε σε προκριση.Τωρα ειναι πολυ δυσκολο.Ο Κολτσεακ τι εκανε στο γκολ δν ξερω.Πολυ κακες εμφανισεις κανει και παρα πολλα λαθη.

16η αγωνιστικη
ΠΓΕ-Αστερας Τριπολης
2-0
Bertolina,Λαμπροπουλος

Ευκολη νικη με γκολ απο τα δυο μεταγραφικα αποκτηματα της ομαδας που δειξαν καλα στοιχεια και εδεσαν καλα με τους υπολοιπους παικτες.

[img]http://www.imageshack.gr/images/vv2jtmi ... lzytlm.jpg[/img]

Παμε πολυ καλα μεχρι στιγμης.Περιμενα να ειμαστε στις τελευταιες θεσεις με λιγες ελπιδες παραμονης ομως εχω διαψευστει.Κανουμε καλη χρονια και πιστευω πως τελικα θα σωθουμε ευκολα κατι που ηταν και ο στοχος μας απο την αρχη.
Image
burnt with fm
Manager
Manager
Posts: 4988
Joined: Fri Nov 17, 2006 11:25 pm
Αγαπημένη Ομάδα: Παναχαικη
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Πεσαμε στη Γ τελικα.


Ζητω συγγνωμη απο το κοσμο της Πατρας και αποχωρω απο την ομαδα.
Image
Panaxa
Assistant Researcher
Assistant Researcher
Posts: 6205
Joined: Thu Dec 11, 2003 12:00 am
Αγαπημένη Ομάδα: Μια ζωή μόνο Παναχαϊκή
Location: Κοκκινόμαυρος πλανήτης
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Καλά πέρα που έριξες την ομάδα και έφυγες :evil: , άρχισες την ιστορία πάνω στην άδεια μου;
Μια κοκκινόμαυρη ιστορία είχαμε και την τέλειωσες στο πατ κιουτ.
Τι να πω...
Όπου και αν πας και όσο κατρακυλάς για μένα είσαι θεά στον κόσμο άλλη καμιά και μοναδικιά...
http://www.axaioi3.gr

"1972-73
Για την εποχή που όταν καμία άλλη ομάδα, πλην αυτών της Αθήνας και Θεσσαλονίκης, δεν τολμούσε να σκεφτεί πως χρειάζεται διαβατήριο, η Παναχαϊκή ύψωσε ανάστημα.
Το απίστευτο είχε συμβεί. Μια ομάδα από την επαρχία, η οποία μόλις 24 μήνες πριν νικούσε δύσκολα 3-2 στο Κορωπί και ανέβαινε στη μεγάλη κατηγορία, θα έβγαινε στα ευρωπαϊκά «σαλόνια»!"
burnt with fm
Manager
Manager
Posts: 4988
Joined: Fri Nov 17, 2006 11:25 pm
Αγαπημένη Ομάδα: Παναχαικη
Has thanked: 0
Been thanked: 0

[quote="Panaxa"]Καλά πέρα που έριξες την ομάδα και έφυγες :evil: , άρχισες την ιστορία πάνω στην άδεια μου;
Μια κοκκινόμαυρη ιστορία είχαμε και την τέλειωσες στο πατ κιουτ.
Τι να πω...[/quote]


Aμα ειναι την παμε αλλη μια.Τωρα ομως απο την Γ με την db του Riri.

Και τωρα θα εχουμε αποτελεσματα καλυτερα.
Image
Post Reply

Return to “Ιστορίες FM2007”