Μια νέα εποχή αρχίζει...

Πείτε για τα πρωταθλήματα, τα κύπελλα, τις "κόντρες" στην Ευρώπη που ζείτε στον κόσμο του FM...Γράψτε ΙΣΤΟΡΙΑ!
Post Reply
User avatar
paokkerkir
Assistant Manager
Assistant Manager
Posts: 3894
Joined: Sun Jun 13, 2004 11:00 pm
Football Manager της ομάδας: Cesena
Αγαπημένη Ομάδα: ΠΑΟΚ
facebook προφίλ: paokkerkir
Location: Malta
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Καλοκαίρι 2007...εεε...2006. Μετά από ατελείωτες ώρες σκέψης, ο Θοδωρής Ζαγοράκης αποφασίζει να αναλάβει την δοιήκηση της ΠΑΕ ΠΑΟΚ. Όλα έχουν βρει τον δρόμο τους, έτοιμάζονται για την νέα σεζόν δοιήκηση και τεχνική ηγεσία, όσπου συμβαίνει ένα ατυχές συμβάν. Ακούγοντας ότι ο Παράσχος ζήτησε τον ελεύθερο Ανατολάκη, 20 χούλιγκαν του ΠΑΟΚ του καίνε το αυτοκίνητο και τον ξυλοκοπούν αγρίως. Μετά απο αυτό το γεγονός, ο Παράσχος υπέβαλε την παραίτηση του στις 30 του Ιουνίου, η οποία έγινε δεκτή.

1/7/2006

Τούμπα, Θεσσαλονίκη
Αναζητείται προπονητής εναγωνίως για να μην μείνει πίσω η ομάδα στον μεταγραφικό σχεδιασμό. Βέβαια έχουν ήδη αποκτηθεί οι Άλαν, Μπαιάνο, Βρύζας, Ουντέζε, Ορφανός και Γλύκος, αλλά ο Θοδωρής θέλει ο νέος προπονητής της ομάδας να έχει τον χρόνο να κάνει ότι αλλαγές κρίνει απαραίτητες στο ρόστερ.

Λιστόν, Κέρκυρα
Πίνω αμέριμνος το καφεδάκι μου στο Λιστόν. Καλοκαιράκι είναι, μόλις πήρα και το δίπλωμα προπονητικής, δεν έχω να κάνω και τίποτα καλύτερο. Πέφτει το μάτι μου σε μια αθλήτική εφημερίδα που άφησαν στο δίπλα τραπέζι. "ΑΛΗΤΕΙΑ - Ο ΠΑΡΑΣΧΟΣ ΑΝΑΓΚΑΣΤΗΚΕ ΝΑ ΠΑΡΑΙΤΗΘΕΙ".
Μήπως θα πρέπει να το ξανασκεφτώ για το δίπλωμα άραγε?-Αλλά τώρα είναι αργά, το πήρα...

Τούμπα, Θεσσαλονίκη
-Έλα Χρήστο, ο Θοδωρής είμαι.
-Γεια σου ρε Θώδωρε, πως πάει?
-Πως να πάει ρε, μείναμε χωρίς προπονητή με αυτούς τους κάφρους εδω πέρα, και τώρα μαθεύτηκε και παντού και δεν θέλει κανείς να έρθει, ούτε έλληνας ούτε ευρωπαίος.
-Κι εμένα τι με πήρες? Δεν μπορώ να πείσω κάποιον, μια απλή σχολή προπονητικής έχω...
-Γι αυτό ακριβώς σε πήρα. Λοιπόν, πρότεινε μου κάποιον που να έβγαλε δίπλωμα και να μην έχει ομάδα.....

Λιστόν, Κέρκυρα
ΝΤΡΙΝΝΝΝ ΝΤΡΙΝΝΝ... Απόκρυψη....
-Ναι?
-Καλησπέρα, ο κ. Κουρής?
-Ναι ο ίδιος.
-Θωδωρής Ζαγοράκης, θα ήθελα να συζητήσουμε το ενδεχ...
-Άντε γ@#$ ρε μαλακισμένα έχετε όρεξη πάλι... ΚΛΙΚ.

Μετά απο 5 λεπτά... ΝΤΡΙΝΝΝΝ ΝΤΡΙΝΝΝ... Πάλι απόκρυψη...
-Ναι?
-Καλησπέρα και πάλι, μη μου το κλείσεις αυτή τη φορά...
-ΠΑΛΙ ΕΣΥ?
-Ναι πάλι εγώ. ΕΙΜΑΙ Ο ΖΑΓΟΡΑΚΗΣ ΚΑΙ ΘΕΛΩ ΝΑ ΑΝΑΛΑΒΕΙΣ ΤΟΝ ΠΑΟΚ, ΣΕ ΠΡΟΤΕΙΝΕ Ο ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΠΟ ΤΗ ΣΧΟΛΗ.
-.......
-Ακούς?
-Εεεε...ναι...ακούω... Χίλια συγνώμη για πριν αλλά με εχουν ταράξει στις φάρσες τελευταία και...
-Εντάξει, εντάξει ας το αφήσουμε αυτό. Λοιπόν, πότε μπορείς να έρθεις?
-Όποτε θέλετε, παίρνω το επόμενο αεροπλάνο και φεύγω!
-Ώραιότατα, θα περιμένει άνθρωπος μας στο αεροδρόμιο. Καλό ταξίδι κ. Κουρή...



(Αυτή την φορά δεν θα την παρατήσω την ιστορία... Ελπίζω... (: )
User avatar
paokkerkir
Assistant Manager
Assistant Manager
Posts: 3894
Joined: Sun Jun 13, 2004 11:00 pm
Football Manager της ομάδας: Cesena
Αγαπημένη Ομάδα: ΠΑΟΚ
facebook προφίλ: paokkerkir
Location: Malta
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Mε το που πατάω το πόδι μου στην Τούμπα, με πιάνει ένα ρίγος... Πάντα ήθελα να έρθω εδώ...Ποτέ δεν φανταζόμουνα ότι θα το έκανα για να υπογράψω...

Με συνοπτικές διαδικασίες υπογράφω το συμβόλαιο για 1 έτος με μισθό 325.000 ευρώ και πηγαίνω να γνωρίσω παίκτες και τεχνικό επιτελείο.

Μετά από μια πρώτη ματιά διαπίστωσα πως χρειαζόμαστε οπωσδήποτε επίθετικό, 10ρι, και αριστερό χαφ. Επίσης έναν 3ο τερματοφύλακα.

Μετά απο πολύ ψάξιμο, κάναμε πρόταση στον Γιάννη Οκκά, στον Μαρσέλο Σάλας και στον Σάβο Μιλόσεβιτς. Επίσης κάναμε πρόταση για τον Ντάρεν Άντερτον της Μπούρνεμουθ.

2/7/06
Χαμός στις τάξεις των φιλάθλων του Δικεφάλου του Βορρά, θύελλα αντιδράσεων για την προσληψή μου. Προσπαθώ να μην ασχολούμαι με αυτά. Έτσι κι αλλιώς, μετά από κάποιες νίκες όλα θα είναι καλά. Άν έρθουν...

3/7/06
Όλοι οι στόχοι απαντούν αρνητικά. Κάνουμε κι άλλες επαφές με άλλους παίκτες. Εν τω μεταξύ ήρθαν για δοκιμή ο Κολομβιανός Ρικάρντο Μπλάνκο και ο Ντάνι Αλβάρεζ άπο το Εκουαδόρ, 23 και 21 ετών.

4/7

Η ΠΑΕ ΠΑΟΚ ανακοινώνει την έναρξη της συνεργασίας της με τον Ντάνιελ Γκαρθία Λάρα.

Image

Το τί έγινε δεν περιγράφεται... Οι οπαδοί θέλουν το κεφάλι μου επί πινακι...Τελειωμένο του Θρήνου έφερα, λογικό. Αλλά εγώ δεν πιστεύω ότι είναι τελειωμένος...

5/7
Η ΠΑΕ ΠΑΟΚ ανακοινώνει την έναρξη της συνεργασίας της με τον Κολομβιανό Ρικάρντο Μπλάνκο και τον Αργεντίνο πρώην παίκτη της ΑΕΚ Εμμανουέλ Ρουίζ.

Image

7/7

Η ΠΑΕ ΠΑΟΚ ανακοινώνει την έναρξη της συνεργασίας της με τον διεθνή Έλληνα τερματοφύλακα Φάνη Κατεργιαννάκη.

Image

8/7

Η ΠΑΕ ΠΑΟΚ ανακοινώνει την έναρξη της συνεργασίας της με τον διεθνή Φινλανδό επιτελικό μέσο Γιάρι Λίτμανεν από την Μάλμε έναντι 50.000 ευρώ.

Image

Μεγάλη μεταγραφή, που προκάλεσε αμφιλεγόμενες αντιδράσεις στον κόσμο. Άλλοι λένε ότι δεν έχει άλλο όρεξη για μπάλα, άλλοι ότι μπορεί να βοηθήσει πολύ...Η ουσία είναι ότι είναι ένα μεγάλο όνομα.

9/7

Η ΠΑΕ ΠΑΟΚ ανακοινώνει την έναρξη της συνεργασίας της με τον Ντάνι Αλβάρεζ.

13/7

Η ΠΑΕ ΠΑΟΚ ανακοινώνει την έναρξη της συνεργασίας της με τον διεθνή Άγγλο επιθετικό Τέντι Σέριγχαμ από την Γουέστ Χαμ έναντι 170.000 ευρώ.

Image

Θα βοηθήσει πολύ με την εμπειρία του, και το γεγονός ότι προέρχεται από μια γεμάτη χρονιά, δεν δημιούργησε πολλές μουρμούρες για την ηλικία του.

15/7

Η ΠΑΕ ΠΑΟΚ ανακοινώνει την έναρξη της συνεργασίας της με τον Γάλλο αμυντικό Φρεντερίκ Ντιντελέ από την Ζούλτε Βάρεγκεμ έναντι 75.000 ευρώ.

Image

Ο Μελίσσης εξέφρασε τις ανησυχίες του ότι θα χάσει τη θέση του στην ενδεκάδα και εγώ τον διαβεβαίωσα ότι έχει δίκιο. :D

18/7

Η ΠΑΕ ΠΑΟΚ ανακοινώνει την έναρξη της συνεργασίας της με τον διεθνή Έλληνα μέσο Βασίλη Τσιάρτα.

Image

19/7

Η ΠΑΕ ΠΑΟΚ ανακοινώνει την έναρξη της συνεργασίας της με τον Ολλανδό δεξιό μπακ Πολ Γιάνσεν.

Ο Μαλεζάς πήγε δανεικός στον Πανσερραικό και ο Μουμίν στην Καστοριά.

Με αυτές τις προσθήκες μπορώ να πω ότι έκλεισε το ρόστερ για φέτος.
Last edited by paokkerkir on Sun Jan 13, 2008 10:37 pm, edited 2 times in total.
User avatar
Stonecity3
Youth Team Manager
Youth Team Manager
Posts: 2460
Joined: Tue Nov 07, 2006 1:22 pm
Αγαπημένη Ομάδα: Αιολικός,Ολυμπιακός, Ατλέντικο
Location: Πετρούπολη
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

[quote="paokkerkir"]
Ο Μελίσσης εξέφρασε τις ανησυχίες του ότι θα χάσει τη θέση του στην ενδεκάδα και εγώ τον διαβεβαίωσα ότι έχει δίκιο. :D [/quote]


ΧαχαχΑΑΑΑΑΧΑΧΧΧΑΑ δεν ξέρω γιατί αλλά κάθε φορά που το διαβάζω γελάω.. LOL LOL \

Ωραίος συνεχισε :victory: :victory:
http://west-dev-team.blogspot.gr/



I always tell the truth. Even when I lie.
User avatar
paokkerkir
Assistant Manager
Assistant Manager
Posts: 3894
Joined: Sun Jun 13, 2004 11:00 pm
Football Manager της ομάδας: Cesena
Αγαπημένη Ομάδα: ΠΑΟΚ
facebook προφίλ: paokkerkir
Location: Malta
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Τα αποτελέσματα των φιλικών (μέχρι τώρα)

2/7 ΠΑΟΚ - Εθνικός Κατερίνης 3-1 (Γ.Χ., Λάζαρος, Αραμπατζής)
13/7 ΠΑΟΚ - Ηλυσιακός 0-2
17/7 ΠΑΟΚ - Ankaragucu 2-2 (Γεωργιάδης, Τσουλάκος)
2/8 ΠΑΟΚ - Dortmund 1-1 (Ντάνι)

Μένει η πρόβα τζενεράλε με ΑΕΚ πριν την έναρξη της Σούπερ λιγκ.

Το πρόγραμμα του πρωταθλήματος έχει ως εξής στις πρώτες 5 αγωνιστικές:
Πανιώνιος έξω, Ηρακλής μέσα, ΠΑΟ έξω, Εργοτέλης μέσα και Λεβαδειακός μέσα.

Το σύστημα θα είναι το αγαπημένο μου 4-4-2 με DM και ΑΜ.
Πιθανή ενδεκάδα:

GK Φερνάντες
DR Αραμπατζής
DL Χαραλάμπους/Παντελής
DC Dindeleux
DC Udeze
DM Ηλιάδης/Ορφανός
MR Λάκης
ML Gonzalez/Γεωργιάδης
AMC Litmanen/Τσιάρτας
FC Sheringham/Ζησης
FC Χριστοδουλόπουλος/Dani
MarcosG
National Manager
National Manager
Posts: 7978
Joined: Thu Dec 21, 2006 12:31 pm
Αγαπημένη Ομάδα: Ολυμπιακός Liverpool Barcelona
facebook προφίλ: markos.galerakis
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Καλή αρχή λοιπόν :victory:
Να υποθέσω ότι πείραξες μέσω έντιτορ την δαταβασε ( :D ) και έφτιαξες τα εφετινά νέα αποκτήματα,ε:
User avatar
paokkerkir
Assistant Manager
Assistant Manager
Posts: 3894
Joined: Sun Jun 13, 2004 11:00 pm
Football Manager της ομάδας: Cesena
Αγαπημένη Ομάδα: ΠΑΟΚ
facebook προφίλ: paokkerkir
Location: Malta
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Ναι και έκανα και τις μεταγραφές από σχεδόν όλες τις υπόλοιπες ομάδες.
User avatar
paokkerkir
Assistant Manager
Assistant Manager
Posts: 3894
Joined: Sun Jun 13, 2004 11:00 pm
Football Manager της ομάδας: Cesena
Αγαπημένη Ομάδα: ΠΑΟΚ
facebook προφίλ: paokkerkir
Location: Malta
Has thanked: 0
Been thanked: 0

7/8

ΠΑΟΚ - ΑΕΚ 0-1

Παρά την ήττα, σε αυτή την πρόβα τζενεράλε ενόψει πρωταθλήματος, η απόδοση μας στο πρώτο ημίχρονο ήταν πολύ καλή, αφού περιορίσαμε την ΑΕΚ στο μισό του γηπέδου. Το δικό της, όχι το δικό μας( :D ), και είχαμε και 2 δοκάρια, ένα με τον Γ.Χ. και ένα με τον Λάζο. Στό δεύτερο ημίχρονο έκανα πειραματισμούς (πχ Τσιάρτας ML :roll: ) και λογικά χάσαμε.

Παρόλο το 33-1 που μας δίνουν για απόδοση, πιστεύω ότι έχουμε πολλές πιθανότητες, και θέτω σαν βασικό προσωπικό στόχο το πρωτάθλημα, παρόλο που ο Ζαγόρ θέλει απλώς ευρωπαική έξοδο.

Στο επόμενο οι 5 πρώτοι αγώνες...
User avatar
Josh91
Asst Researcher Καστοριάς
Asst Researcher Καστοριάς
Posts: 1156
Joined: Sat Mar 03, 2007 10:32 pm
Αγαπημένη Ομάδα: Καστοριά
Has thanked: 0
Been thanked: 0

[quote]
ο Μουμίν στην Καστοριά.
[quote]


οπα κατι μου θυμιζει αυτο...... :D :D

http://www.fmgreece.gr/phpBB2/viewtopic.php?t=15282

Καλη συνεχεια φιλε...και με το καλο το πρωταθλημα στην τουμπα...
Scout ΚΑΣΤ ΟΡΙΑ

http://kastoria-fcnews.blogspot.com/

To πρώτο ηλεκτρονικό ιστολόγιο που άπτεται των θεμάτων της ΠΑΕ Καστοριάς και της ευρύτερης αθλητικής ζωής του νομού βρίσκεται από σήμερα , Κυριακή 26 Ιουλίου 2009, στον αέρα και σας περιμένει...!
User avatar
silver arrow
Football Legend
Football Legend
Posts: 12347
Joined: Tue Oct 31, 2006 10:28 am
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Τον Μοστοβόι γιατί δεν τον πήρες ?
Καλό παιχτάκι σε καλή ηλικία :D

Τον Χριστοδουλόπουλο βάλτον AMC
Σε εμένα πετάει εκεί :yea:
Bouklas
Youth Team Manager
Youth Team Manager
Posts: 2422
Joined: Sat Nov 25, 2006 10:08 pm
Αγαπημένη Ομάδα: Α.Ε.Κ.
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Σοβαρός είσαι;; Ούτε 35 χρονών δεν είναι :P Καλή συνέχεια paokkerkir και μην πτοεισαι η ήττα απο την ΑΕΚ ήταν αναμενόμενη :D
"Το όμορφο ως όμορφο το θεωρώ φασισμό."

ΜΕΤΑ ΤΟ ΚΟΥΡΕΜΑ, ΕΡΧΕΤΑΙ Η ΦΑΠΑ...
User avatar
paokkerkir
Assistant Manager
Assistant Manager
Posts: 3894
Joined: Sun Jun 13, 2004 11:00 pm
Football Manager της ομάδας: Cesena
Αγαπημένη Ομάδα: ΠΑΟΚ
facebook προφίλ: paokkerkir
Location: Malta
Has thanked: 0
Been thanked: 0

1η αγωνιστική

Πανιώνιος - ΠΑΟΚ 1-3
Μπρέσκα 44 - Χριστοδουλόπουλος 34, Ντάνι 76, Γκάσπαρ(αυτ) 90

ΜοΜ Αραμπατζής

Μέτρια απόδοση, παρόλο τη νίκη, από αριστερά δεν υπήρχαμε αλλά ευτυχώς Αραμπατζής και Λάκης απο δεξιά έπαιξαν πολύ καλά


2η αγωνιστική

ΠΑΟΚ - Ηρακλής 3-2
Σέριγχαμ 45, Ρουίζ 69, Αραμπατζής 81 - Ρίβας 49, Ερέρα 90

ΜοΜ Λιτμάνεν

Καλή απόδοση από την ομάδα, ένα εκπληκτικό γκολ από τον Αραμπατζή, και 2 θελήματα του Κατεργιαννάκη στην παλιά του ομάδα... :evil:

Η ψυχολογία στα ύψη με το πολύ καλό ξεκίνημα και πάμε στο ΟΑΚΑ με τον ΠΑΟ για την νίκη. Σκέφτομαι την ενδεκάδα στην τελευταία προπόνηση, αλλά κάτι λείπει... Κάτι λείπε...

ΟΥΝΤΕΖΕΕΕΕΕ..... ΟΥΝΤΕΖΕΕΕΕΕ..... τίποτα.

-ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΡΕ ΠΑΛΙ ΑΥΤΟΣ, ΠΑΛΙ ΠΡΟ ΜΕ ΤΟΝ ΤΣΑΚ ΠΕΖΕΙ?
-Κόουτς είπε ότι τον κάλεσαν εθνική Νιγηρίας και έφυγε άρων άρων για Αφρική.
-ΤΙ??? ΤΙΙΙΙΙ??? ΑΡΧΙΣΕ ΑΚΟΜΑ ΔΕΝ ΗΡΘΕ???
-Τι να σου πω κόουτς...

Πω ρε πστη μου... Χωρίς Ουντέζε, ανάθεμα με και πότε και ΑΝ θα έρθει πίσω, ποιόν θα βάλω? Μελίσση η Άλαν? Τελικά αποφασίζω να βάλω τον Βραζιλιάνο, να δουμε και αν φελάει καθόλου.

3η αγωνιστική
Παναθηναικός - ΠΑΟΚ 7-3
Γονζάλεζ 11,45 , Σαλπιγγίδης 26,55,66,85 , Καραγκούνης 69 - Ρουίζ 23, Χριστοδουλόπουλος 45,78

ΜοΜ Σαλπιγγίδης

............. Α ΡΕ ΟΥΝΤΕΖΕ..... Θα μου πεις, τρως 7 γκολ και φταίει ο Ουντέζε? ΝΑΙ γιατί αν έπαιζε δεν θα έπαιζε ο καραγκιόζης ο Άλαν που του 'φευγε η μπάλα μέσα απ' τα πόδια του...Τον έβγαλα στο 27 αλλά το κακό είχε γίνει... Μετά ισοφαρίσαμε ξανά, αλλά φάγαμε το γκόλ στο 45φεύγα και μας καταρράκωσε την ψυχολογία. Μετα άρχισε και ο Κατεργιαννάκης να αποδεικνύει την αξία του, και ότι πήγαινε μέσα έγραφε. Έβαλε και ο Καραγκούνης ένα σουτ από την σέντρα και εντάξει...

Ελπίζω να μην μας επηρεάσει πολύ.

Χρειαζόμαστε DC για τις φορές που θα το σκάει ο Ιφεάνι.

Με τυπικές διαδικασίες υπογράφει για ένα χρόνο ο επονομαζόμενος "Πιο αργός απο το γήπεδο" Χόρχε Μπερμούδες.

[img]http://www.javeriana.edu.co/directo_bog ... snota2.jpg[/img]


4η αγωνιστική

ΠΑΟΚ - Εργοτέλης 2-0
Μπαιάνο 10, Ρουίζ 69

ΜοΜ Μπαιάνο

Εκπληκτική απόδοση από τον Μπαιάνο που έπαιξε 10ρι στη θέση του κουρασμένου Λιτμάνεν, έβαλε και μια γκολάρα περνώντας 4 παίκτες, και μετά μπήκε ο Ρουίζ και έκανε το 2-0 και τελείωσε τον αγώνα. Αυτος ο Ρουίζ όποτε τον βάζω μέσα βάζει γκολ. Μήπως θα πρέπει να τον ξεκινάω? Θα δούμε...


5η αγωνιστική

ΠΑΟΚ - Λεβαδειακός 1-1
Λάκης 60 - Σίντσιλορτζ 31

ΜοΜ Γόγολος

Ε τι σόι ΠΑΟΚ είσαι αν δεν κάνεις τέτοιες τσούκες στη Τούμπα? Στο πρώτο είμασταν ανύπαρκτοι, έβαλε και ένα βρωμόσουτο ο Γερμανός με το όνομα σιδηρόδρομο και έτοιμοι. Βρε τι Ρουίζ, τι Ντάνι μπήκαν, τίποτα. Αφού έβαλε κεφαλιά ο Λάκης, πάλι καλά...Α ρε Ντάνι... ΜΑ ΣΕ ΑΔΕΙΟ ΤΕΡΜΑ ΕΞΩ ΣΤΟ 90????

Έχουμε μπροστά μας μια 5άδα αγώνων που αν όλα πάνε καλά, θα έχουμε κάνει ένα μεγάλο βήμα για την πραγματοποίηση του στόχου μας. Έξω με Βέροια, μέσα με ΟΣΦΠ, έξω με Λάρισα, μέσα με Αστέρα Τρίπολης και έξω με ΑΕΚ.

Η βαθμολογία στους 5 πρώτους αγώνες:

[img]http://img151.imageshack.us/img151/2253/untitledlx7.jpg[/img]

Συνεχίζεται...
User avatar
martkonsta
Youth Pro
Youth Pro
Posts: 322
Joined: Tue Mar 13, 2007 5:18 pm
Football Manager της ομάδας: Βέροια
Αγαπημένη Ομάδα: Ολυμπιακός
Location: Βέροια
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Μόνο μια νίκη η Βέροια????
Enjoy.
ImageDrogbaImage
User avatar
paokkerkir
Assistant Manager
Assistant Manager
Posts: 3894
Joined: Sun Jun 13, 2004 11:00 pm
Football Manager της ομάδας: Cesena
Αγαπημένη Ομάδα: ΠΑΟΚ
facebook προφίλ: paokkerkir
Location: Malta
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Nαι, τον ΠΑΟ με 2-0.
User avatar
martkonsta
Youth Pro
Youth Pro
Posts: 322
Joined: Tue Mar 13, 2007 5:18 pm
Football Manager της ομάδας: Βέροια
Αγαπημένη Ομάδα: Ολυμπιακός
Location: Βέροια
Has thanked: 0
Been thanked: 0

(: (: (: (: (:
Κάτι είναι κι αυτό (: (:
Enjoy.
ImageDrogbaImage
shikabalas
Director Of Football
Director Of Football
Posts: 5007
Joined: Mon Aug 01, 2005 7:22 am
Football Manager της ομάδας: Man City
Αγαπημένη Ομάδα: ΠΑΟΚ
Location: Πολυκαστρο
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Φερε πισω τον ομορφοοοοοοο.... :D Θα παρεις πρωταθλημα χαλαρα με αυτον στην κορυφη! :yea:

ΥΓ.Και να προσεχεις εναν κουτσομπολη δημοσιογραφο,Τσακαλεας η Λυκοσκυλεας καπως ετσι λεγεται.Εχω μαθει οτι σε παρακολουθει και βγαζει τις κινησεις και τις σκεψεις σου φορα-παρτιδα σε ενα σαιτ,για να γελαει αυτος και οι Αθηναιοι(εχθροι του ΠΑΟΚ μας :D )φιλοι του. :victory:

:D
Image
Image


?Caer est? permitido, levantarse es obligatorio!

"Το να πέσεις επιτρέπεται, το να σηκωθείς ξανά επιβάλλεται!"


ΠΑΟΚ-Θρησκεια-Τρομοκρατια-Τιμη και δοξα στον Παμπλο τον Γκαρσια.
Post Reply

Return to “Ιστορίες FM2007”