A murderer' s story

Πείτε για τα πρωταθλήματα, τα κύπελλα, τις "κόντρες" στην Ευρώπη που ζείτε στον κόσμο του FM...Γράψτε ΙΣΤΟΡΙΑ!
User avatar
Snk
Director Of Football
Director Of Football
Posts: 6539
Joined: Mon Dec 08, 2003 12:00 am
Αγαπημένη Ομάδα: Parma, Liverpool
twitter: Snk013
Has thanked: 0
Been thanked: 2 times

Premier League
Coventry ? Liverpool: 0-1
(Iaquinta 51?, Riise sent off 3?)


Premier League
Liverpool ? Aston Villa: 3-1
(Gonzalez 27?, 29?, Iaquinta 90? ? Moore 89?)


Champions League
First Knockout Round Leg 2 (1-1)

Liverpool ? Basel: 4-1 ET
(Cisse 69?, 106?, Delgado 118?, Kompany 120?, Petrov injured 42? ? Cristiano 88?, Morini injured 7?)


Με τεράστια δυσκολία νικώντας στην παράταση περάσαμε την Basel. Βέβαια αν ο διαιτητής δεν ακύρωνε δυο γκολ του Owen στην κανονική διάρκεια του αγώνα δεν θα φτάναμε εκεί που φτάσαμε. Στους 8 αντιμετωπίζουμε την Manchester United.

Image


FA Cup 6th Round
Liverpool ? Charlton: 3-0
(Delgado 3?, 11?, 33?)

Με έναν Delgado που θύμισε τον παλιό καλό του εαυτό περάσαμε και την Charlton και φτάσαμε στα ημιτελικά του FA Cup όπου παίζουμε με την Tottenham

Image


Premier League
Everton ? Liverpool: 1-3
(Felipe 58? ? Iaquinta 3?, Davies own goal 49?, Owen 59?)


Premier League
Liverpool ? Chelsea: 2-2
(Iaquinta 33?, 41?, Zaccardo sent off 46? ? Drogba 52?, Shevchenko 85?, Boulahrouz injured 12?, Ashley Cole injured 71?)

Αν και προηγηθήκαμε 2-0 στο ημίχρονο, δεν καταφέραμε να κρατήσουμε το αποτέλεσμα και αυτό οφείλετε στην απευθείας κόκκινη κάρτα που είδε ο Zaccardo. Στην βαθμολογία είμαστε στην πρώτη θέση ένα βαθμό και με ένα παιχνίδι λιγότερο μπροστά από την Tottenham.

Image Image


Μέρα,Ώρα: 11:02 πμ
Μέρος: Chemistry Lab


Image

Πήρα στα χέρια μου τα αποτελέσματα από την χημική ανάλυση της μάσκας που είχα βρει στο καζίνο και παρατήρησα ότι υπήρχαν πολλά ιχνοστοιχεία αλατιού. Αυτό σημαίνει ότι αυτός που κυνηγάω θα έχει σχέση με το εγκαταλελειμμένο εργοστάσιο παρασκευής αλατιού που βρίσκετε στην άλλη μεριά της πόλης.
Αμέσως μπήκα στο αυτοκίνητο μου και έφτασα έξω από το εργοστάσιο. Παρατηρώντας καλύτερα τον δρόμο που συνέχιζε προς το παλιό λιμάνι, είδα ίχνη από ρόδες. Σαν κάποιος να πέρασε από εδώ πριν λίγα λεπτά, έτσι αποφάσισα να ακολουθήσω αυτά τα ίχνη και να δω που θα με βγάλει.

Image
Last edited by Snk on Thu Oct 18, 2007 11:52 am, edited 1 time in total.
Dimitris20
Coach
Coach
Posts: 2920
Joined: Sun Jul 24, 2005 11:55 am
Football Manager της ομάδας: Parma FC - Juventus (online)
Αγαπημένη Ομάδα: ΑΕΚ, Juventus, FC Timisoara
Location: Timisoara, Romania
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Ελα συνεχισε.... :D
User avatar
Snk
Director Of Football
Director Of Football
Posts: 6539
Joined: Mon Dec 08, 2003 12:00 am
Αγαπημένη Ομάδα: Parma, Liverpool
twitter: Snk013
Has thanked: 0
Been thanked: 2 times

Μέρα,Ώρα: 1:42 πμ
Μέρος: Παλιό λιμάνι



Image Image

Το παλιό λιμάνι είχε σταματήσει να λειτούργει εδώ και αρκετά χρόνια, με αποτέλεσμα ο χώρος να χρησιμοποιείτε τώρα σαν μια τεράστια αποθήκη ξυλείας. Φτάνοντας εκεί ένα αυτοκίνητο βρισκόταν παρκαρισμένο με τα λάστιχα του να είναι σκασμένα. Κατέβηκα από το αυτοκίνητο μου και προσεχτικά πλησίασα προς το μέρος όπου υπήρχε ένας σορός από ξύλα.
ΜΠΑΑΑΑΜ!!!!!!!!!!!!................ Ένας πυροβολισμός ακούστηκε και μια σφαίρα πέρασε σφυρίζοντας δίπλα από το κεφάλι μου. Χωρίς να αιφνιδιαστώ έβγαλα το όπλο μου και άρχισα να πυροβολώ προς την μεριά που ήρθε η σφαίρα.

Image

Ένας δεύτερος πυροβολισμός ακούστηκε και ένας άντρας έτρεξε γρήγορα προς το αυτοκίνητο μου, μπήκε μέσα έβαλε μπροστά και εξαφανίστηκε.
Μπορεί να κατάφερα και πάλι να τον χάσω όμως αυτή την φορά έκανε ένα σημαντικό λάθος, γιατί κοιτάζοντας μέσα στο παρκαρισμένο αμάξι βρήκα την διεύθυνση από το μοτέλ που πιθανός έμενε.
Σίγουρα θα του κάνω μια επίσκεψη σε ανύποπτο χρόνο και θα τελειώσω αυτήν την ιστορία μια και καλή.

Image




Premier League
Manchester United - Liverpool: 3-4
(Scholes 21?, 23?, penalty 84?, Ronaldo injured 58? ? Owen 7?, 62?, Gerrard 16?, Iaquinta 27?, Iaquinta injured 90?)

Ήταν ένα μαγικό παιχνίδι που από το πρώτο μέχρι το τελευταίο λεπτό δεν μπορούσες να ησυχάσεις από την αγωνία. Για ακόμα μια αγωνιστική ο Iaquinta ήταν και πάλι ο καλύτερος μας παίχτης ανοίγοντας διαδρόμους και σκοράροντας μια φορά.

Image



Premier League
Liverpool - Tottenham: 10-2!!!!!!!!!!!!
(Owen 17?, 21?, 45?, 79?, 83?, Chill own goal 27?, Delgado 36?, 40?, 90?, Gerrard 66? ? Berbatov penalty 8?, Defoe 55?, Arango injured 29?)


Image Image


Ακόμα δεν μπορώ να πιστέψω πως έγινε αυτό το αποτέλεσμα. Ειδικά απέναντι σε μια ομάδα που είναι στην δεύτερη θέση στο πρωτάθλημα.
(Σημείωση: Εντάξει παιδιά σίγουρα έφαγε μεγάλη φλασιά το FM, όποιος θέλει το .pkm του αγώνα ας μου πει να του το δώσω)


Champions League Quarter Final Leg 1
Manchester United ? Liverpool: 1-4
(Rooney 89? ? Pertov 10?, Owen 14?, 61?, 70?)

Τα λάθη του Van der Sar ήταν καθοριστικά στην διαμόρφωση του αποτελέσματος κι έτσι είμαστε με το ένα πόδι στα ημιτελικά της διοργάνωσης.

Image



Premier League
Leeds ? Liverpool: 3-4
(Hunt 14?, Repka 47?, Nicholls penalty 63? ? Owen 17?, 60?, Delgado 40?, 65?)


Champions League Quarter Final Leg 2 (4-1)
Liverpool - Manchester United: 1-0
(Iaquinta 27?)

Τα τυπικά είχαν μείνει για να παίρναμε την πρόκριση στον ημιτελικό όπου αντιμετωπίζουμε την Valencia.

Image Image


FA Cup Semi Final
Liverpool - Tottenham: penalties 4-3 (1-1)
(Iaquinta 44? ? Defoe 48?)

Πήραμε την πρόκριση στον τελικό του Κυπέλου Αγγλίας ξεπερνώντας μια πολύ καλή και επικίνδυνη Tottenham.

Image
Last edited by Snk on Thu Oct 18, 2007 11:53 am, edited 1 time in total.
Dimitris20
Coach
Coach
Posts: 2920
Joined: Sun Jul 24, 2005 11:55 am
Football Manager της ομάδας: Parma FC - Juventus (online)
Αγαπημένη Ομάδα: ΑΕΚ, Juventus, FC Timisoara
Location: Timisoara, Romania
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Υποσχομαι πως οταv τελειωσεις την ιστορια σου θα κατσω να διαβασω και το τι κανεις με την liverpool :D
User avatar
Tsakalaki
Asst Researcher ΠΑΟΚ - Story Teller
Asst Researcher ΠΑΟΚ - Story Teller
Posts: 48757
Joined: Sun Nov 30, 2003 12:00 am
Football Manager της ομάδας: Tottenham
Αγαπημένη Ομάδα: Dynamo Podilatou
facebook προφίλ: antonis.tsakaleas
twitter: Tsak_attaq
Status: I've never been clever, 'cause need it never
Location: Θεσσαλονίκη (Βόλος)
Has thanked: 6 times
Been thanked: 5 times
Contact:

LOL LOL LOL...

Εδώ ο προπονητής της Λίβερπουλ έχει 8 σελίδες ποινικό μητρώο, το 10-2 σε παρεξένεψε;;;;;;



Ρε τα καημένα...προηγήθηκαν και 0-1 τρομάρα τους.....



αληθεύει οτι στις γωνίες των σκεπάστρων υπάρχουν 6 ελεύθετοι σκοπευτές, τέσσερις για τα κόρνερ και δυο για τους επόπτες;;;


ΥΓ1:

[quote="Killeridis"]
FA Cup Semi Final
Liverpool - Tottenham: penalties 4-3 (1-1)
(Iaquinta 44” – Defoe 48”)
Πήραμε την πρόκριση στον τελικό του Κυπέλου Αγγλίας ξεπερνώντας μια πολύ καλή και επικίνδυνη Tottenham. [/quote]

Μια πολύ καλή και επικίνδυνη Τottenham;;; Ποιον δουλεύεις ρε αποτυχημένε δολοφόνε;;;;;


ΥΓ2: Ουτε που έχω διαβάσει τα τερίπια του Κιλλερίδη...μόνο το τι κανει η Λίβερπουλ διαβάζω...Dimitri στείλε μου ένα preview για τα κατορθώματα του αποτυχημένου....
Last edited by Tsakalaki on Mon Jul 30, 2007 5:47 pm, edited 1 time in total.
--------------------------------------------------------

Εσαεί Πρόεδρος ΠΑ.ΣΥ.ΣΠΑ PC | -2002

26.08.10 | All my FM Stories | Πώς το Football Manager έγινε κομμάτι της ζωής μου
Spoiler: show
RedArmy: «Το κακο με τον Τσακ, είναι ότι ποτέ δεν μπορείς να καταλάβεις αν κάνει πλάκα ή τα λέει σοβαρά :D»
ArK ass: «Aμαν ρε Τσακ...εκει που εμφανιζεται η ελπιδα, ερχεσαι εσυ και την εξαφανιζεις»
nirearas: «Γιατί, τσακ γεννιέσαι... Δεν γίνεσαι...»

My Twitch channel
nembe
Assistant Researcher
Assistant Researcher
Posts: 2514
Joined: Thu Oct 07, 2004 1:38 pm
Football Manager της ομάδας: Liverpool
Αγαπημένη Ομάδα: Hρακλης
Location: Είμαι από την πόλη που τον ήλιο σηκώνει
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

ρε συ μιχαλη
εμενα που διαβαζω μονο την λιβερπουλ δεν μπορεις να βαλεις καμια φωτο με βαθμολογια κ συμμετοχες κ γκολ των παικτων σου????
User avatar
Snk
Director Of Football
Director Of Football
Posts: 6539
Joined: Mon Dec 08, 2003 12:00 am
Αγαπημένη Ομάδα: Parma, Liverpool
twitter: Snk013
Has thanked: 0
Been thanked: 2 times

Tsakalaki wrote: Μια πολύ καλή και επικίνδυνη Τottenham;;; Ποιον δουλεύεις ρε αποτυχημένε δολοφόνε;;;;;

Image


Ερχομαι ....:evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

Image
Last edited by Snk on Thu Oct 18, 2007 11:53 am, edited 1 time in total.
User avatar
Snk
Director Of Football
Director Of Football
Posts: 6539
Joined: Mon Dec 08, 2003 12:00 am
Αγαπημένη Ομάδα: Parma, Liverpool
twitter: Snk013
Has thanked: 0
Been thanked: 2 times

Premier League
Liverpool - Bolton: 1-0
(Delgado 16?, Gonzalez injured 61?)


Premier League
Sheffield United ? Liverpool: 2-0
(Tonge 45?, 69?)


Champions League Semi Final Leg 1
Valencia ? Liverpool: 1-1
(Albelda 47? ? Iaquinta 7?)


Premier League
Liverpool ? Everton: 2-0
(Le Tallec 71?, Brown own goal 85?)

Με αυτή τη νίκη είμαστε 9 βαθμούς μπροστά από την Chelsea και θέλουμε έστω ένα βαθμό στα τελευταία τρία παιχνίδια που έχουν απομείνει για να στεφθούμε πρωταθλητές.


Premier League
Liverpool ? Middlesbrough: 2-0
(Delgado 55?, 77?)

Έπρεπε να περάσουν 18!!! ολόκληρα χρόνια για να καταφέρουμε να πάρουμε και πάλι το πρωτάθλημα. Στο Liverpool χιλιάδες κόσμος βγήκε στους δρόμους και πανηγύριζε σαν τρελός

Image

Image Image
Image



Champions League Semi Final Leg 2(1-1)
Liverpool ? Valencia: 2-0
(Iaquinta 36?, 91?)

Μετά την πρόκριση στον τελικό του κυπέλλου Αγγλίας, την κατάκτηση του πρωταθλήματος ήρθε και η πρόκριση στον μεγάλο τελικό του Champions League.


Premier League
Blackburn ? Liverpool: 1-3
(Roberts 45? ? Owen 16?, Gerrard 22?, 45?)


Premier League
Liverpool ? Cardiff: 3-1
(Delgado 17?, Cisse 23?, Zapater 40? ? Chopra 78?)

Με το τέλος του πρωταθλήματος ο πρόεδρος αποφάσισε να πουλήσει την ομάδα και αυτό με βάζει σε σκέψεις γιατί δεν γίνετε ενώ πάμε αρκετά καλά αγωνιστικά και οικονομικά ξαφνικά να θέλει να μας ξεφορτωθεί.

Image Image Image


FA Cup FINAL


Image


Chelsea ? Liverpool: penalties 2-4 (2-2)
(Drogba 45? Terry 102? ? Carvalho own goal 63?, Petrov 114?)

Κατακτήσαμε και το FA Cup με αρκετή τύχη αφού ισοφαρίσαμε στην κανονική διάρκεια του αγώνα με αυτογκόλ του Carvalho και στα πέναλτι ο Frey απέδειξε για άλλη μια φορά πόσο καλά ξέρει αυτή τη διαδικασία.

Image
Image
Last edited by Snk on Thu Oct 18, 2007 11:53 am, edited 1 time in total.
User avatar
Tsakalaki
Asst Researcher ΠΑΟΚ - Story Teller
Asst Researcher ΠΑΟΚ - Story Teller
Posts: 48757
Joined: Sun Nov 30, 2003 12:00 am
Football Manager της ομάδας: Tottenham
Αγαπημένη Ομάδα: Dynamo Podilatou
facebook προφίλ: antonis.tsakaleas
twitter: Tsak_attaq
Status: I've never been clever, 'cause need it never
Location: Θεσσαλονίκη (Βόλος)
Has thanked: 6 times
Been thanked: 5 times
Contact:

Τα θερμά μου συγχαρητήρια για την κατάκτηση του πρωταθλήματος και του FA Cup. Εύχομαι ολόψυχα να έρθει στο Λίβερπουλ και το Champions League.

Να ξέρεις πως τα τρόπαια δεν μπορείς να τα πάρεις στη φυλακή όπου θα σαπίσεις κάποια στιγμή, δολοφόνε της κακιάς ώρας. Και επιτέλους χτενίσου, γιατί αυτό δεν είναι μαλλί....Το γυαλί είναι απαράδεκτο, αλλά καθότι κακόγουστος, δε μου κανει εντύπωση.


Και να ξέρεις πως δολοφόνοι υπάρχουν πολλοί. Αποτυχημένοι, ένας...
--------------------------------------------------------

Εσαεί Πρόεδρος ΠΑ.ΣΥ.ΣΠΑ PC | -2002

26.08.10 | All my FM Stories | Πώς το Football Manager έγινε κομμάτι της ζωής μου
Spoiler: show
RedArmy: «Το κακο με τον Τσακ, είναι ότι ποτέ δεν μπορείς να καταλάβεις αν κάνει πλάκα ή τα λέει σοβαρά :D»
ArK ass: «Aμαν ρε Τσακ...εκει που εμφανιζεται η ελπιδα, ερχεσαι εσυ και την εξαφανιζεις»
nirearas: «Γιατί, τσακ γεννιέσαι... Δεν γίνεσαι...»

My Twitch channel
Alexos
Director Of Football
Director Of Football
Posts: 5359
Joined: Mon Dec 27, 2004 9:51 pm
Αγαπημένη Ομάδα: PAO B.C.- Chicago Bulls
Status: Η μειοψηφία μπορεί και να έχει δίκιο, η πλειοψηφία πάντα κάνει λάθος.
Location: Καρδίτσα/Θεσσαλονικη
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Τον Τσάκ τον τσούζει που παίρνεις αβέρτα τιτλους στην Αγγλία και όχι ένα Κάρλιγκ.

Τέλος. :D
Ιστορία NBA 2K14 Association - Jazzing for the Title

viewtopic.php?f=392&t=40536&p=1859597#p1859597
User avatar
Snk
Director Of Football
Director Of Football
Posts: 6539
Joined: Mon Dec 08, 2003 12:00 am
Αγαπημένη Ομάδα: Parma, Liverpool
twitter: Snk013
Has thanked: 0
Been thanked: 2 times

Champions League FINAL

Image

Real Madrid ? Liverpool: penalties 5-4 (0-0)

Ο αγώνας είχε ελάχιστες φάσεις και σίγουρα δεν θα είναι από τα παιχνίδια που θα θυμάται ο κόσμος για το θέαμα που προσφέραμε και οι δυο ομάδες. Στα πέναλτι δυστυχώς δεν καταφέραμε να πάρουμε και αυτό το τρόπαιο αλλά δεν πειράζει. Το double που κάναμε στην Αγγλία είναι υπέρ αρκετό.

Image



Μετά από αυτές τις επιτυχίες δεν χρειαζόμουν κάτι άλλο στην καριέρα μου και γι?αυτό αποφάσισα να παραιτηθώ από την Liverpool.

Image



Μέρα,Ώρα: 12:00 τα μεσάνυχτα
Μέρος: Μοτέλ



Image


Τώρα που τελείωσε και το φετινό πρωτάθλημα ήρθε η ώρα να μπει ένα τέλος στον μυστήριο άνθρωπο που μπλέκετε συνέχεια μέσα στα πόδια μου. Έτσι με το στοιχειό που είχε αφήσει πίσω του στο παλιό λιμάνι, βρήκα το μοτέλ που έμενε και μπήκα μέσα στο δωμάτιο του.
Κανένας δεν ήταν εδώ και έτσι είχα όσο χρόνο χρειαζόμουν για να ψάξω τον χώρο. Κοιτώντας κάτω από το κρεβάτι βρήκα μια σημαία της Liverpool από τον πρόσφατο τελικό του Champion League κάτι που σήμαινε ότι ο περίεργος τύπος είχε έρθει κι αυτός στο γήπεδο.
Ξαφνικά ήχος από κλειδιά ακούστηκε στην πόρτα, αμέσως άνοιξα την ντουλάπα και κρύφτηκα μέσα κοιτάζοντας από μια χαραμάδα προσεχτικά?.

Image

Μια σκιά φάνηκε να μπαίνει μέσα στο δωμάτιο, άνοιξε την τηλεόραση και κατευθύνθηκε προς το μπάνιο. Όταν μπήκε μέσα, βγήκα από την ντουλάπα, στάθηκα δίπλα από την πόρτα του μπάνιου και περίμενα να βγει?. Η πόρτα άνοιξε κι αυτός βγήκε περπατώντας αργά-αργά προς το κρεβάτι. Αμέσως με μια γρήγορη κίνηση τον πιάνω από τον λαιμό και τον ρίχνω κάτω ακουμπώντας το μαχαίρι μου στην βάση του λαιμού του.
- Τώρα δεν μου γλυτώνεις. Θα σε σκοτώσω, για να καταλάβεις ότι ο Killeridis δεν ανέχεται παιχνιδάκια. Όμως πριν σε γλυτώσω από την μίζερη ζωή σου, θέλω να ξέρω ποιος είσαι..
Σηκώθηκα και άνοιξα το φως του δωματίου???.

Image

- Delgado ;;;;;;;;;;;; Εσύ ήσουν πίσω από όλα αυτά ;;;;
- Ναι δάσκαλε εγώ ήμουν.
- Καλά, γιατί ;;;;
- Για όλα φταίει αυτός ο Paker!!! Εδώ και χρόνια είχα βάλει στο μάτι το μαύρο τριαντάφυλλο και είχα ανακαλύψει ότι o Paker το έψαχνε με σκοπό όταν το έβρισκε να το πούλαγε και να έκανε μεγάλη περιουσία. Έτσι σκέφτηκα να βγάλω από την μέση την γυναίκα του την Jennifer ώστε αυτός να την κληρονομήσει και να ξεχάσει το μαύρο τριαντάφυλλο. Έλα όμως που η Jeniffer δεν τον είχε γράψει στην διαθήκη της και ο Paker δεν είχε κληρονομήσει τίποτα.
Τότε ήταν που μίλησε με σένα και σου είπε για την Ζάμπια, όπου σύμφωνα με τις πληροφορίες το μαύρο τριαντάφυλλο βρισκόταν εκεί, κάτι που ήξερε και φυσικά δεν σου είπε.
Έτσι ο Paker σε εκμεταλλεύτηκε με σκοπό να το βρεις και όταν έγινε αυτό σε χτύπησε αφήνοντας σε λιπόθυμο και κλέβοντας το τριαντάφυλλο που στην συνέχεια προσπάθησε να μου το πουλήσει. Αλλά μια χαρά τον κανόνισα στο τέλος.
- Και εμένα γιατί ήθελες να με βγάλεις από την μέση ; Σου έμαθα τόσα πράγματα, σε είχα σαν παιδί μου, συνέχεια βασικός έπαιζες.
- Ναι μου έμαθες πολλά χρήσιμα πράγματα, έμαθα τεχνικές δολοφονίας που ούτε τις φανταζόμουν, όμως ήσουν εμπόδιο και ήθελα να σε ξεπαστρέψω.
- Την πάτησες όμως φιλαράκο μου. Killeridi με λένε όχι Ptomatidi. Όσο και να προσπαθούσες δεν ήταν δυνατόν να με σκοτώσεις. Αλλά φτάνει τώρα, ήρθε η ώρα να πάρεις κι εσύ αυτό που σου αξίζει?.
Εκείνη την στιγμή η πόρτα του δωματίου άνοιξε κάνοντας έναν δυνατό θόρυβο και 2-3 οπλισμένοι Άγγλοι αστυνομικοί μπήκαν στο δωμάτιο. Αφού με ακινητοποίησαν έπιασαν τον Delgado και τον οδήγησαν στην φυλακή.

Image



Έτος: 2010
Μέρος: Home


Image


Πέρασαν τόσα χρόνια και κατάφερα με αυτά που κέρδισα από το ποδόσφαιρο και τις ικανότητες μου να ανοίξω μια σχολή εκπαίδευσης δολοφόνων με σύγχρονες αίθουσες και αρκετούς μαθητές που διψούν για μάθηση.

Image Image Image

Αυτό όμως που με απασχολεί τόσα χρόνια είναι ότι ο μοναδικός άνθρωπος που τόλμησε να τα βάλει μαζί μου έμεινε ζωντανός και βρίσκεται στις φυλακές Alcatraz. Σώος και αβλαβής εκτίοντας την ποινή του. Ίσως τελικά κατάφερε να μου ξεφύγει???.

Image




??η μήπως όχι ;

Image
Last edited by Snk on Thu Oct 18, 2007 11:54 am, edited 1 time in total.
User avatar
Snk
Director Of Football
Director Of Football
Posts: 6539
Joined: Mon Dec 08, 2003 12:00 am
Αγαπημένη Ομάδα: Parma, Liverpool
twitter: Snk013
Has thanked: 0
Been thanked: 2 times

Παιδιά η ιστορία δεν τελείωσε απλά επειδή τώρα τελευταία δεν έχω καθόλου χρόνο την σταματάω. Ισως να την συνεχίσω κάποια στιγμή, ίσως και όχι.
User avatar
Akyla
Twitch Streamer
Twitch Streamer
Posts: 11087
Joined: Sun Jan 23, 2005 1:48 am
Football Manager της ομάδας: Chester FC
Αγαπημένη Ομάδα: Leeds
Status: Weekends are overrated
Location: Νέο Ηράκλειο
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Έφαγαν τον Κιλλερίδη λάχανο και προσπαθεί να τα μπαλώσει :D :yea:
Καλά του έκαναν,δεν τον πήγαινα μία
matthew21
Director Of Football
Director Of Football
Posts: 7315
Joined: Sat May 05, 2007 10:21 am
Αγαπημένη Ομάδα: Πρόεδρος Εδεσσαϊκού
Location: Οn a plane (hopefully)
Has thanked: 0
Been thanked: 0

:snif: :snif: :snif:
Είσαι τρισμέγιστος ρε Μιχάλη, τέλος!! Φοβερή ιστορία!! Να έπαιρνες και το cl καλά θα ταν, αλλά φτάνει που έφαγες τον Delgado, ελπίζω να την συνεχίσεις
User avatar
blkik
Youth Pro
Youth Pro
Posts: 266
Joined: Tue Feb 03, 2004 12:00 am
Αγαπημένη Ομάδα: Aris
Location: Thessaloniki
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Τρονερη Ιστορία
Τσακ δωστου ένα βραβείο τιμης ένεκεν
Post Reply

Return to “Ιστορίες FM2007”