Δε φορτώνει Database

Έχετε τεχνικές δυσκολίες; Δε σας "τρέχει" με τίποτα; Βρήκατε bug και δεν ξέρετε που να το πείτε; Εδώ λοιπόν!
Post Reply
User avatar
Jake_E_Lee
Trialist
Trialist
Posts: 2
Joined: Mon Dec 15, 2003 12:00 am
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Καλησπέρα και από μένα. Το πρόβλημα που έχω είναι το εξής και αν μπορείτε σας παρακαλώ βοηθήστε με (δεν έχω βρει αντίστοιχο θέμα οπότε το κάνω Post εδώ, sorry αν το έχει ποστάρει και άλλος αλλά δε το βρήκα).

Φτιάχνω μια Database με τον Editor και την κάνω save με καινούργιο όνομα. Από μόνος του το κάνει save στο C:\Documents and Settings\User1\My Documents\Sports Interactive\Football Manager 2007\db

Όταν ξεκινάω το παιχνίδι στην αρχή δε μου δίνει επιλογή να διαλέξω ποια database θέλω να φορτώσω και μου φορτώνει τη default από μόνο του (γράφει Loading Database κατευθείαν χωρίς να μου έχει επιλογή να διαλέξω). Στο C:\Program Files\Sports Interactive\Football Manager 2007\data\db
έχει 2 φακέλους τον 700 και τον 702 αλλά όχι αυτόν που έφτιαξα με τον Editor.

Καμιά λύση για το πως να φορτώσω τη database που έφτιαξα????

Σας ευχαριστώ πολύ :)
carlos jacques
Trialist
Trialist
Posts: 8
Joined: Fri Sep 07, 2007 11:50 am
Has thanked: 0
Been thanked: 0

.Εχεις βρει τι πρέπει να κάνεις?? αν ναι πες μου και εμένα γιατί έχω κάνει όλες τις νέες μετεγγραφές και θέλω να αρχίσω. :-)
User avatar
Aitherovamon
Trialist
Trialist
Posts: 21
Joined: Tue Jan 17, 2006 8:43 am
Αγαπημένη Ομάδα: Liverpool
Location: Βολαρα
Has thanked: 0
Been thanked: 0

βασικα γενικα απο που μπορεις να διαλεξεις database για το παιχνιδι;εμενα παντως δεν μ βγαζει πουθενα...μπορει να βοηθησει καποιος...τουλαχιστον στειλτε ενα πμ για να το δω σιγουρα
ευχαριστω
User avatar
Jordi_7
The God Of Football
The God Of Football
Posts: 26807
Joined: Sun Jun 05, 2005 4:11 pm
Αγαπημένη Ομάδα: FC Barcelona
Location: Marinaleda
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Αν δεν στη βγαζει δοκιμασε να το μετκαινησεις στα Program Files/Sports IOnteractive/Football Manager 2007/ data/db.

Aν δεν δουλεψει και παλι δεν νομιζω να γινεται τπτ αλλο
No deixem de jugar perquè ens fem vells, sinó que ens fem vells perquè deixem de jugar.

Il Pinturicchio • Il Fenomeno Vero • AdP 10

Everything will be ok in the end.If it's not ok, it's not the end.
Post Reply

Return to “Τεχνικές Ερωτήσεις / Bugs FM2007”