Ποιους προπονητες?

Συζητήστε για το τρόπο που προπονείτε τους παίκτες! Τεστ, συγκρίσεις και αναλύσεις των προπονητικών προγραμμάτων του FM.
Post Reply
lambrosn
Trialist
Trialist
Posts: 12
Joined: Fri Apr 13, 2007 1:40 pm
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

γεια σας παιδια,

εχοντας ξεκινησει με τον Ολυμπιακο πρωτη χρονια και με το μπατζετ που εχει, ποιους προπονητες προπονητες να παρω -να φτανουν και τα λεφτα-ετσι ωστε να αναθεσω τον καθενα ξεχωριστα ετσι ωστε να βγαζω 5 αστερια στην προπονηση???

υγ. Αυτη την στιγμη εχω 2 τον Ραντο που εχει 5 αστερια για τους τερματοφυλακες και τον Καριδα που εχει μονο 3 αστερια.
User avatar
Jordi_7
The God Of Football
The God Of Football
Posts: 26807
Joined: Sun Jun 05, 2005 4:11 pm
Αγαπημένη Ομάδα: FC Barcelona
Location: Marinaleda
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Παρε εναν καλο Assistant Manager για αρχη..

Επειτα μπορεις να δεις τι stats πρεπει να εχουν οι προπονητες για να βγαζουν 5 * στην προπονηση εδω

http://www.fmgreece.gr/phpBB2/viewtopic.php?t=12124..

Ξοδευοντας ενα μικρο μερος του Budget μπορεις να επενδυσεις σε προπονητες που θα τους εχεις για χρονια εκτος αν βρεις κατι πιο αξιολογο..
No deixem de jugar perquè ens fem vells, sinó que ens fem vells perquè deixem de jugar.

Il Pinturicchio • Il Fenomeno Vero • AdP 10

Everything will be ok in the end.If it's not ok, it's not the end.
lambrosn
Trialist
Trialist
Posts: 12
Joined: Fri Apr 13, 2007 1:40 pm
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

κανω προτασεις αλλα δυστυσως δεν ερχεται κανεις και δινω και τα 2πλασια :-(

πηρα τον νικο κυρκο που ηταν ελευθερος ως coach επειδη ειχε 20 στο φιτνες και 20 στην τακτικη και δυστυχως μου τον βγαζει με 4 αστερια τελικα στο φιτνες . πως γινεται αυτο??
User avatar
Jordi_7
The God Of Football
The God Of Football
Posts: 26807
Joined: Sun Jun 05, 2005 4:11 pm
Αγαπημένη Ομάδα: FC Barcelona
Location: Marinaleda
Has thanked: 0
Been thanked: 0

--> Πρεπει ο καθε προπονητης να προπονει μια "ειδικοτητα"..
Αυτον τον Κυρκο βαλτον ή Strentght/Aerobic ή Tactics...

--> Πρεπει επισης να ενδιαφερονται για τον ρολο που τους προσφερεις..
Δεν μπορεις δλδ να προσφερεις σε ενα Assistant Μanager θεση coach.... :wink:

--> Προσπαθησε αν και ειναι λιγο δυσκολο με το staff search να βρεις ικανο staff.. :?
Ειδικα σε καποιες "ειδικοτητες" δυσκολα βρισκεις coaches να βγαζουν 5 * (π.χ. Defence, Αttack, Set Pieces)..
No deixem de jugar perquè ens fem vells, sinó que ens fem vells perquè deixem de jugar.

Il Pinturicchio • Il Fenomeno Vero • AdP 10

Everything will be ok in the end.If it's not ok, it's not the end.
User avatar
diego1960
Assistant Researcher
Assistant Researcher
Posts: 26354
Joined: Wed Mar 07, 2007 8:55 pm
Has thanked: 5 times
Been thanked: 1 time

κοιταξε ivan carminati απο ιντερ και paolo bertelli απο ρομα.τους πηρα στο θρυλο και μου εμειναν λιγα λεφτα για μεταγραφες αλλα το νοεμβριο-δεκεμβριο του 2006 αν ζητησεις χρημα σου δινουν 15 εκατομμυρια ευρω οποτε... :wink: πηγαινε και στο staff search και ψαξε συγκεκριμενα attributes πχ βαλε Tactics 20 και unemployed και ψαξε ετσι... :wink:
Spoiler: show
Lord_Marks wrote:Τείνεις να εξελιχθείς σε λατρεία με τους επιθετικούς προσδιορισμούς σου αποπάνε :D -doublekiss
sirkostas777 wrote:Ρε θα με υποχρεώσετε στο τέλος να σας μιλάω όπως ο diego1960 :D :-D
DjBasile wrote:πραγματικά είναι απόλαυση ο diego, όταν χάνει ο ολυμπιακός!! Μακάρι να συνεχιστεί αυτό και στο 2010 :P
User avatar
Jordi_7
The God Of Football
The God Of Football
Posts: 26807
Joined: Sun Jun 05, 2005 4:11 pm
Αγαπημένη Ομάδα: FC Barcelona
Location: Marinaleda
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Ελα ρε ...

Ειδικα ο Carminatti και ο Bertelli δεν ερχονται με την καμια στον Θρυλο.. Δεν ενδιαφερονται --για coaches-- , για ass manager δεν το εχω κοιταξει..

Με τον Ολυμπιακο με το που ξεκινησεις αν ζητησεις λεφτα απο 3Μ σου δινουν αλλα 7 και φτανεις τα 10Μ...

Σε ΟΛΑ τα παιχνιδια που εχω ξεκινησει...

**Εκτος αν κανεις πρωτο request για feeder... :wink:
No deixem de jugar perquè ens fem vells, sinó que ens fem vells perquè deixem de jugar.

Il Pinturicchio • Il Fenomeno Vero • AdP 10

Everything will be ok in the end.If it's not ok, it's not the end.
User avatar
diego1960
Assistant Researcher
Assistant Researcher
Posts: 26354
Joined: Wed Mar 07, 2007 8:55 pm
Has thanked: 5 times
Been thanked: 1 time

ερχονται αν τους κανεις πρωτα ασσισταντ αφου διωξεις το χαλβα που εχεις πιο πριν....παρε πχ το Bertelli για ασσισταντ και μολις υπογραψει κανε του σε λιγες μερες new contract ως coach και παλι τα ιδια με Carminatti...το εχω κανει σε 2 save και ειναι τελεια...ειλικρινα...οσο για το μπατζετ..εγω το σπαταλησα ολο επειδη πηρα και αλλους σταφ και ειχα 0 ευρω μεχρι τελη νοεμβριου-αρχες δεκεμβριου που ζητησα και μου εδωσαν 15 εκατομμυρια ευρω!!! δοκιμαστε το...
Spoiler: show
Lord_Marks wrote:Τείνεις να εξελιχθείς σε λατρεία με τους επιθετικούς προσδιορισμούς σου αποπάνε :D -doublekiss
sirkostas777 wrote:Ρε θα με υποχρεώσετε στο τέλος να σας μιλάω όπως ο diego1960 :D :-D
DjBasile wrote:πραγματικά είναι απόλαυση ο diego, όταν χάνει ο ολυμπιακός!! Μακάρι να συνεχιστεί αυτό και στο 2010 :P
lambrosn
Trialist
Trialist
Posts: 12
Joined: Fri Apr 13, 2007 1:40 pm
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

παιδια ευχαριστω πολυ θα δοκιμασω και θα επανελθω !
lambrosn
Trialist
Trialist
Posts: 12
Joined: Fri Apr 13, 2007 1:40 pm
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

ΚΑΛΗσπερα παιδια, τν bertelli δεν τον βρισκω στην Ρομα!!!

της Ιντερ ειχες δικιο ηρθε τρεχοντας! :-)

αυτοι που μου λειπουν ειναι για το attacking & set pieces μηπως ξερετε καποιον να χτυπησω γιατι μεχρι στιγμης δεν εχω κανενα σε αυτες τις θεσεις ή αν δεν μπορω εχετε να προτεινετε κατι αλλο?
User avatar
diego1960
Assistant Researcher
Assistant Researcher
Posts: 26354
Joined: Wed Mar 07, 2007 8:55 pm
Has thanked: 5 times
Been thanked: 1 time

σορυ μεγαλε δν μπορω πνιγομαι στο διαβασμα...ψαξε απο staff search βαλλε attribute πχ αττακινγ 19 και θα σου βγαλει μερικα αποτελεσματα..αν δε σου βγουν αρκετα η καλα βαλε 18 η 17 και θα εχει περισσοτερες επιλογες..αντε καλη τυχη.. :wink:
Spoiler: show
Lord_Marks wrote:Τείνεις να εξελιχθείς σε λατρεία με τους επιθετικούς προσδιορισμούς σου αποπάνε :D -doublekiss
sirkostas777 wrote:Ρε θα με υποχρεώσετε στο τέλος να σας μιλάω όπως ο diego1960 :D :-D
DjBasile wrote:πραγματικά είναι απόλαυση ο diego, όταν χάνει ο ολυμπιακός!! Μακάρι να συνεχιστεί αυτό και στο 2010 :P
lambrosn
Trialist
Trialist
Posts: 12
Joined: Fri Apr 13, 2007 1:40 pm
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

για να ρωταω αν ξερετε κανεναν παει να πει οτι αυτα τα εχω κανει και δεν εχω βρει κανεναν που να θελει να ερθει αρα .... αν βαριεσαι δεν τρεχει μια αρχηγε, μην απαντας. :wink:

--βρηκα εναν την επομενη αγωνιστικη αρκετα καλο τον Salsano της ιντερ ο οποιος και ηρθε ως first team coach
Post Reply

Return to “Προπόνηση FM2007”