Ο Παναγιώτης Χατζηπαναγιώτης είναι εδώ.

Πείτε για τα πρωταθλήματα, τα κύπελλα, τις "κόντρες" στην Ευρώπη που ζείτε στον κόσμο του FM...Γράψτε ΙΣΤΟΡΙΑ!
Post Reply
User avatar
Jordi_7
The God Of Football
The God Of Football
Posts: 26807
Joined: Sun Jun 05, 2005 4:11 pm
Αγαπημένη Ομάδα: FC Barcelona
Location: Marinaleda
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Πολυ ωραια ιστορια... Μπραβο!! :victory:

Αυτος ο Χαραλαμπους τι παιχτουρα ειναι???

Τον πηρα στον Ολυμπιακο 2η χρονια κ πεταγε.. Σκοραρει πολυ για WB... :wink:

K o Nεκος αξιοπιστη λυση για μικρη ομαδα...
:wink:
No deixem de jugar perquè ens fem vells, sinó que ens fem vells perquè deixem de jugar.

Il Pinturicchio • Il Fenomeno Vero • AdP 10

Everything will be ok in the end.If it's not ok, it's not the end.
User avatar
Ethnikos 4EVER
Hot Prospect
Hot Prospect
Posts: 586
Joined: Fri Dec 29, 2006 11:10 pm
Football Manager της ομάδας: -
Αγαπημένη Ομάδα: Eθνικός Πειραιά
Location: Πειραιάς GR
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Mικρός είσαι και φαινέσαι!!! :D :D :D
OoOoO ΕΘΝΙΚΑΡΑ...ΕΧΩ ΤΡΕΛΑ...ΜΕΣΤΟ ΜΥΑΛΟΟΟ!!!
User avatar
Jordi_7
The God Of Football
The God Of Football
Posts: 26807
Joined: Sun Jun 05, 2005 4:11 pm
Αγαπημένη Ομάδα: FC Barcelona
Location: Marinaleda
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Οποιος εχει τη μυγα... :roll: :D

Δεν ανεφερα απαραιτητα τον Εθνικο.. :D :D
No deixem de jugar perquè ens fem vells, sinó que ens fem vells perquè deixem de jugar.

Il Pinturicchio • Il Fenomeno Vero • AdP 10

Everything will be ok in the end.If it's not ok, it's not the end.
User avatar
Ethnikos 4EVER
Hot Prospect
Hot Prospect
Posts: 586
Joined: Fri Dec 29, 2006 11:10 pm
Football Manager της ομάδας: -
Αγαπημένη Ομάδα: Eθνικός Πειραιά
Location: Πειραιάς GR
Has thanked: 0
Been thanked: 0

:D :D :D :D :D
OoOoO ΕΘΝΙΚΑΡΑ...ΕΧΩ ΤΡΕΛΑ...ΜΕΣΤΟ ΜΥΑΛΟΟΟ!!!
uptight
Indispensible
Indispensible
Posts: 1777
Joined: Mon Jun 28, 2004 11:00 pm
Football Manager της ομάδας: Εργοτέλης/MTK/Egypt/Watford
Αγαπημένη Ομάδα: Notts County/ Α. Νικοπολίδης
Location: Πειραιάς
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

guys συγγνώμη που έχω καιρό να ενημερώσω... απλά έχω πωρωθεί με το άλλο παιχνίδι που παίζω στις αγαπημένες μου "μικρές" κατηγορίες της Αγγλίας... έχω τη Hartlepool τώρα (2017 :D ) και πάω για άνοδο στην Championship, οπότε δεν μπορώ να αφήσω τα πουρνάρια και να ξαναγυρίσω στο γάμο. :D

αλλά έχω γράψει τη συνέχεια μέχρι και μέσα Σεπτέμβρη οπότε θα την έχετε σύντομα. :wink:
I'd tell all my friends but they'd never believe me
They'd think that I'd finally lost it completely
I'd show them the stars and the meaning of life
They'd shut me away
But I'd be alright
Alright
I'm just uptight
Uptight
User avatar
Jordi_7
The God Of Football
The God Of Football
Posts: 26807
Joined: Sun Jun 05, 2005 4:11 pm
Αγαπημένη Ομάδα: FC Barcelona
Location: Marinaleda
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Αναμενουμε με μεγαλη αγωνια! :yea: :yea:
No deixem de jugar perquè ens fem vells, sinó que ens fem vells perquè deixem de jugar.

Il Pinturicchio • Il Fenomeno Vero • AdP 10

Everything will be ok in the end.If it's not ok, it's not the end.
User avatar
Ethnikos 4EVER
Hot Prospect
Hot Prospect
Posts: 586
Joined: Fri Dec 29, 2006 11:10 pm
Football Manager της ομάδας: -
Αγαπημένη Ομάδα: Eθνικός Πειραιά
Location: Πειραιάς GR
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Εγώ(λόγω ομάδας με ακόμα περισσότερη)!!! :D :D :D
OoOoO ΕΘΝΙΚΑΡΑ...ΕΧΩ ΤΡΕΛΑ...ΜΕΣΤΟ ΜΥΑΛΟΟΟ!!!
User avatar
Jordi_7
The God Of Football
The God Of Football
Posts: 26807
Joined: Sun Jun 05, 2005 4:11 pm
Αγαπημένη Ομάδα: FC Barcelona
Location: Marinaleda
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Τωρα θα κανουμε διαγωνισμο ποιος την εχει μεγαλυτερη?

(την αγωνια) :D

ΥΓ: Γκουχ, Γκουσ -userbar- Γκουχ, Γκουχ
No deixem de jugar perquè ens fem vells, sinó que ens fem vells perquè deixem de jugar.

Il Pinturicchio • Il Fenomeno Vero • AdP 10

Everything will be ok in the end.If it's not ok, it's not the end.
uptight
Indispensible
Indispensible
Posts: 1777
Joined: Mon Jun 28, 2004 11:00 pm
Football Manager της ομάδας: Εργοτέλης/MTK/Egypt/Watford
Αγαπημένη Ομάδα: Notts County/ Α. Νικοπολίδης
Location: Πειραιάς
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Πέμπτη, 30 Αυγούστου 2007

Πραγματικά όμως, τέτοιο δώρο δεν έχω ξαναματαπάρει ποτέ μου! Παιδιά σας ευχαριστώ, ήταν υπέροχο...

Τη Δευτέρα, ο Βούλγαρης μου είχε δώσει την αναφορά του για τον Αστέρα και ο ένας και μοναδικός παίκτης που μου είχε πει να προσέξω ήταν ο ταχύτατος επιθετικός Zoundi. Άρχισα λοιπόν το φροντιστήριο στους αμυντικούς, λέω «δεν μπορεί, θα τον προσέξουν.» Περιττό να πω ότι στο 2ο λεπτό, ο Zoundi έκανε ρόμπα τη μισή μας άμυνα και έβαλε ένα καταπληκτικό γκολ.

Ο Αστέρας συνέχισε να πιέζει και στο 9?, ο Φιλιππάκος πήγε κι έπεσε σαν κριάρι με τα δυο πόδια πάνω στον Vervalle που ετοιμαζόταν να σεντράρει. Έφυγε για τα αποδυτήρια με σκυμμένο κεφάλι, αλλά μόλις έριξε μια ματιά προς τον πάγκο άρχισε σχεδόν να τρέχει προς τα μέσα, τρομαγμένος από το βλέμμα που του?ριξα. Τα μπινελίκια όμως ποτέ δεν έδωσαν λύση σε τέτοιου είδους πρόβλημα, κι αυτό που είχα μπροστά μου ήταν ένα ματς διαμορφωμένο για ναυάγιο. Πέρασα τον Σαμουηλίδη αντί του Yahia και περίμενα το μοιραίο. Το?χα ξαναδεί το έργο στην τελική.

Γι?αυτό και έτριβα τα μάτια μου όταν είδα την ομάδα μετά το 20λεπτο να ισορροπεί το παιχνίδι και να χάνει καλύτερες και περισσότερες ευκαιρίες από τον Αστέρα. Δεν μπορούσα να κρύψω τη χαρά μου στο ημίχρονο, και τους ενθάρρυνα μπας και γίνει το θαύμα. Στο δεύτερο συνεχίσαμε στον ίδιο ρυθμό – ήμασταν συνέχεια μπροστά!

Όμως οι ευκαιρίες χάνονταν, και κάπου στο 65? σκεφτόμουν ότι «κοίτα να δεις, παίζουμε τόσο καλά και ούτε βαθμό δε θα πάρουμε, από ομάδα που θα παλέψουμε μαζί της.» Τρία λεπτά αργότερα, ο Ντόβας εκτέλεσε φάουλ από δεξιά κι ο Μαλεζάς πήρε την άμυνά τους παραμάζωμα και ισοφάρισε. Άρχισα να φωνάζω «Πάνω τους μάγκες!» σαν καπετάνιος πειρατικού.

Όμως δεν ήταν τόσο εύκολο. Εξάλλου, ήμασταν λιγότεροι! Ο Αστέρας ανέβηκε, πίεσε αλλά η άμυνα τους κρατούσε μακριά. Φτάσαμε στο 88?, και κερδίσαμε ένα φάουλ περίπου 10 μέτρα έξω από την περιοχή, πλάγια δεξιά. Εκτελούσε ο Στρατάκης και όλοι πίστεψαν ότι πάει για σέντρα, αλλά ο Νίκος με μια απίστευτη διαγώνια βολίδα κάρφωσε τη μπάλα στη δεξιά γωνία της εστίας του Αστέρα! Στον πάγκο χαμός.

Ηρωικά τα παιδιά κράτησαν το σκορ απέναντι στον πανικοβλημένο Αστέρα, και το πανηγύρι ήταν απίστευτο.Ένα συναίσθημα τρομερό, λες και είχαμε πάρει πρωτάθλημα! Έδωσα συγχαρητήρια σε όλους, και στο γυρισμό σταματήσαμε σ?ένα ζαχαροπλαστείο στον Ισθμό και πήρα πέντε κιλά γλυκά. Παίζει να ήταν τα καλύτερα γενέθλια της ζωής μου.

Και σήμερα πάντως δεν είναι άσχημα, βλέποντας στις εφημερίδες τη βαθμολογία στην οποία η Εθνικάρα είναι η ΜΟΝΗ ομάδα με 2 νίκες... Γιατί έτσι γιορτάζει – και κερνάει! - ο Πειραιάς!

Τετάρτη, 5 Σεπτεμβρίου 2007

Προβληματίζομαι αυτές τις μέρες γιατί έχω απώλειες σε όλα τα μέτωπα. Στον Εθνικό, Abalo, Marques και Παπαπαναγιώτου βγήκαν εκτός μάχης μέσα σε δυο μέρες! Έτσι, έχω ψιλοξεμείνει από άμυνα – Μαλεζάς και Μηννόγιαννης είναι οι μόνοι υγιείς στόπερ μου, αλλά ο Μηννόγιαννης ήταν τραυματίας όλο το καλοκαίρι και δεν έχει παίξει καθόλου.

Στη δε Εθνική, Λυμπερόπουλος και Λαγός είναι εκτός με τραυματισμούς. Ο Λύμπε είναι από εκείνους που σκέφτομαι να κρατήσω από τους «μεγάλους» - πάντα ήταν από τους 3-4 αγαπημένους μου παίκτες και τώρα φυσικά έχει έρθει η ώρα να βάλω τους αγαπημένους μου παίκτες να παίξουν υπό τις οδηγίες μου (όχι; ). Ο δε Λαγός ήταν ένας από τους υποψήφιους για αριστερά. Μια πλευρά που θα έχει πρόβλημα τώρα που σκοπεύω να αφήσω τον Τάκαρο εκτός... (άρχισα να συνηθίζω στην ιδέα!)

Πίσω στα του Εθνικού, προσλάβαμε έναν σπουδαίο προπονητή τερματοφυλάκων, τον Άρη Γκουλή, οπότε ο Επιτροπόπουλος έγινε απλός γυμναστής. Έτσι, το τεχνικό μου τιμ είναι πλήρες. Ο Γκουλής έχει φοβερές συστάσεις, οπότε ο Κυριακίδης και ο Μουκέας έχουν όλες τις προϋποθέσεις για να γίνουν κάποτε βασικοί στην Εθνική, πάλι υπό τις οδηγίες μου φυσικά. Γιατί προς το παρόν με το τέρμα δεν θα πειραματιστώ, παρά μόνο στα φιλικά...

Πέμπτη, 6 Σεπτεμβρίου 2007

Το περίμενα με αρκετό άγχος και ήρθε. Τι; Μα φυσικά η στιγμή για να κάνω τις κλήσεις για το ματς με τους Νορβηγούς! Ω ναι. Έφτασε αυτή η στιγμή.

Με μια πρώτη ματιά που έριξα, προς το παρόν δεν μπορώ να κάνω πολλά πειράματα. Θα ακολουθήσω όμως το σύστημα που παίζω και στον Εθνικό. Δηλαδή αυτό με τα 2 και τα 3 αμυντικά χαφ, ξεχάστε το Έλληνες. Ένα. Κατσουράνης, αρκεί.

Από τους 22 που είχαν κληθεί την τελευταία φορά, ο Κοτσόλης δεν μπορεί να παίξει αλλά έτσι κι αλλοιώς δεν θα τον καλούσα – θα έρθει ο Σηφάκης στη θέση του. Τώρα γιατί χρειαζόμαστε και τρίτο τέρμα δεν ξέρω, αλλά ο Αμπάρης μπορεί να μείνει προς το παρόν. Μετά όταν χρειαζόμαστε 3 θα έρχεται ο Στέφανος. Χαλκιάς, Μιχαηλίδης και σία δεν έχουν πολλές ελπίδες μαζί μου. Έτσι κι αλλοιώς ο Νικοπολίδης θα είναι βασικός μέχρι... να φύγει μόνος του βασικά, δηλαδή μέχρι του χρόνου το καλοκαίρι, και οι νεότεροι θα παίζουν στα φιλικά για να έχουμε και μετά το 2008 το κεφάλι μας ήσυχο. Ναι, λες και θα είμαι κι εγώ στην ομάδα ως τότε!

Εκείνος ο Ελέ δεν ξέρω τι κάνει στην Ιταλία, παίζει να τη δω κι αυτήν την περίπτωση... Μου ήταν πάντως γενικά αντιπαθής όσο ήταν εδώ, αν και κοντοχωριανός μου. Δεν ξέρω, μάλλον δεν υπάρχει καν λόγος να το κοιτάξω τώρα που το σκέφτομαι. Θα δούμε αργότερα.

Πως τα πάω; Βέβαια οι τερματοφύλακες ήταν το σχετικά εύκολο κομμάτι. Μετά είναι τα ζόρια.

Άμυνα. Έχουμε Δέλλα, Κυργιάκο, Ταυλαρίδη, Αβραάμ Παπαδόπουλο στο κέντρο, Τάκαρο Φύσσα και Βενετίδη αριστερά και Γιούρκα δεξιά.

Ο Βενετίδης θα κοπεί από τώρα. Θα ήθελα πάρα πολύ να είχα έναν καλύτερο αμυντικό από τον Τάκαρο και θα το ψάξω λίγο μέχρι αύριο που θα παραδώσω τη λίστα... Φυσικά εννοείται ότι θα το ψάξω ακόμα περισσότερο μετά. Δεξιά ο Γιούρκας θέλει μπακ απ οπωσδήποτε. Στο κέντρο είμαστε εντάξει – ο Δέλλας του χρόνου βλέπω να φεύγει κι αυτός, αλλά για βασικούς προορίζω Ταυλαρίδη και Κυργιάκο. Άρα, το θέμα είναι στα άκρα τι κάνουμε.

Κέντρο. Μπασινάς, Κατσουράνης αμυντικά χαφ, Λαγός αριστερά, Stelios και Λάκης δεξιά... που είναι η Τυπάρα; Κατσουράνης έχει κλείσει θέση με τον Άγγελο μπακ απ (έτσι, με τα μικρά ονόματα να συνηθίζω σιγά-σιγά!), και ο Στέλιος παρ?όλο που έχει φτάσει τα 33 είναι επίσης πολύ αγαπημένος μου και πολύ παιχταράς για να φύγει. Αριστερά όμως ο Λαγός επιδέχεται βελτίωσης, ενώ στο κέντρο έχουμε πρόβλημα. Μόνο ο Καραγκούνης μπορεί να παίξει εκεί από ολόκληρη την προεπιλογή! Ο Καφές δεν είναι το στυλ μου, οι υπόλοιποι απλά δεν είναι τόσο δημιουργικοί... οπότε άλλες δυο θέσεις που πρέπει να δω.

Στην επίθεση όλα είναι μια χαρά. Δηλαδή, Λύμπε, Σαμαράς, Χαριστέας, Αμανατίδης, Παπαδόπουλος, αλλά και Σαλπιγγίδης, Αγρίτης. Αγρίτης; Που τον θυμήθηκαν; (γρήγορος, αλλά πέραν αυτού όχι κάτι ιδιαίτερο). Σκέφτομαι Σαμαρά κορυφή και πίσω του Αμανατίδη, με εναλλακτικό δίδυμο αντίστοιχα Παπ-Λύμπε. Υπάρχει και ο Γκέκας που έκανε φοβερή χρονιά, και θα μελετήσω τι άλλο...

Χριστέ μου, τι άγχος!

Παρασκευή, 7 Σεπτεμβρίου 2007

Είναι ξημερώματα και μόλις έχω τελειώσει. Έστειλα πριν λίγο το φαξ με τους 25 εκλεκτούς. Εκτός από τους παραπάνω, κάλεσα κι αλλους 5 που ίσως να οδηγήσουν τις εφημερίδες να με πάρουν με τις ντομάτες... Ίσως όμως και όχι! Ανανέωση δεν ήθελε ο κ. Γκαγκάτσης;

Λοιπόν, οι extra 5 είναι:

- Κώστας Λουμπούτης, 28 ετών αριστερό μπακ που παίζει στην Twente κι έχει βελτιωθεί πάρα πολύ.
- Σωκράτης Φυτανίδης της Καλαμαριάς, 23 χρονών, έχει παίξει στις μικρές Εθνικές αρκετά και παίζει παντού στην άμυνα, αμυντικό χαφ και δεξί χαφ. Πολυεργαλείο.
- Στέλιος Ηλιάδης, ο γνωστός 21χρονος αμυντικός μέσος του ΠΑΟΚ, παίζει και αριστερά αλλά και μπροστά από το αμ. χαφ.
- Γιώργος Θεοδωρίδης, ο επίσης γνωστός 27χρονος αριστερός μέσος που τώρα είναι στον Ηρακλή. Τον προτιμώ από τον Λαγό και ίσως ξεκινήσει!
- Λάμπρος Βαγγελής, 24χρονος μέσος του Εργοτέλη. Πολύ καλός παίκτης για αντι-Κάρα!

Αυτοί είναι λοιπόν, και θα τους συναντήσω στο ξενοδοχείο μεθαύριο... Κι ο Θεός βοηθός!
I'd tell all my friends but they'd never believe me
They'd think that I'd finally lost it completely
I'd show them the stars and the meaning of life
They'd shut me away
But I'd be alright
Alright
I'm just uptight
Uptight
User avatar
Jordi_7
The God Of Football
The God Of Football
Posts: 26807
Joined: Sun Jun 05, 2005 4:11 pm
Αγαπημένη Ομάδα: FC Barcelona
Location: Marinaleda
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Μακαρι... :roll: :roll:

Παντως βγαινουν μερικοι καοι παικτες Ελληνες οπως ο Φυτανιδης...

Αλλα να νικησεις τον Αστερα? :cry:

=D> =D> Συνεχισε γιατην κουπα! 8)
No deixem de jugar perquè ens fem vells, sinó que ens fem vells perquè deixem de jugar.

Il Pinturicchio • Il Fenomeno Vero • AdP 10

Everything will be ok in the end.If it's not ok, it's not the end.
yannis27gr
Hot Prospect
Hot Prospect
Posts: 537
Joined: Sun Nov 30, 2003 12:00 am
Αγαπημένη Ομάδα: Άρης
Has thanked: 0
Been thanked: 0

[Μια ματιά από το μέλλον ον]

Καθώς ανέλαβα την Εθνική μετά την... απόλυση σου :-P :-P (2009), θα κάνω ένα ταξίδι στο χρόνο για να σου θυμίσω τα λάθη σου:

1. Μη χρησιμοποίηση του Χαριστέα ως target man. Άμα πας μια βόλτα από την ιστορία μου θα δεις ότι στο Euro 2012 βγήκε καλύτερος παίχτης και 1ος σκόρερ της διοργάνωσης. Να 'σαι καλά που μου τον τσάτισες και περίμενε την έλευση μου για να δείξει τι αξίζει.

2. Τα ίδια για το Λαγό. Τα στατιστικά του είναι μέτρια (προτείνω να απολύσεις τον σκάουτερ) αλλά κάνει εκπληκτικές εμφανίσεις (όταν δεν είναι τραυματίας :evil: ).

3. Ο Σηφάκης στην καλή του μέρα κατεβάζει ρολά. Στην κακή τα τρώει από παντού. Καλός αλλά ασταθής. Έχει ελληνοποιηθεί η ακόμα ο Ebede; Πολύ αξιόπιστη λύση.

4. Φυτανίδης και Ηλιάδης αξίζουν από τώρα να πάρουν τη θέση των παπούδων Κυργιάκο και Μπασινά αντίστοιχα.

5. Ο Σεϊταρίδης μόνο στατιστικά είναι (αυτός ο σκάουτερ...). Για να πάρει 7 πρέπει η υπόλοιπη ομάδα να έχει... 9.

Αυτά. Αν τα ακολουθήσεις γλυτώνεις την απόλυση. Αλλιώς, η ιστορία θα ακολουθήσει τον ήδη προδιαγεγραμμένο της δρόμο... :D :D

[Μια ματιά από το μέλλον οφφ]
Ραγκάτσης (ραδιοφωνικός παραγωγός): Πότε εισήχθη για πρώτη φορά το άθλημα του μπάσκετ στους Ολυμπιακούς Αγώνες;

Μήνυμα από φίλαθλο: Χρήστο (ραγκάτση), επανέλαβε σε παρακαλώ την ερώτηση γιατί στην Επτάλοφο δεν κατάλαβαν τη λέξη "εισήχθη"... :D :D
shikabalas
Director Of Football
Director Of Football
Posts: 5007
Joined: Mon Aug 01, 2005 7:22 am
Football Manager της ομάδας: Man City
Αγαπημένη Ομάδα: ΠΑΟΚ
Location: Πολυκαστρο
Has thanked: 0
Been thanked: 0

[quote="uptight"]




- Λάμπρος Βαγγελής, 24χρονος μέσος του Εργοτέλη. Πολύ καλός παίκτης για αντι-Κάρα!
[/quote]

Χριστος και Παναγια!Μακρια απο μας το κριαρι :evil: Βγαλτον ΤΩΡΑ απο την εθνικη,αλλιως δεν ξαναδιαβαζω την ιστορια σου. :twisted: :D
Image
Image


?Caer est? permitido, levantarse es obligatorio!

"Το να πέσεις επιτρέπεται, το να σηκωθείς ξανά επιβάλλεται!"


ΠΑΟΚ-Θρησκεια-Τρομοκρατια-Τιμη και δοξα στον Παμπλο τον Γκαρσια.
uptight
Indispensible
Indispensible
Posts: 1777
Joined: Mon Jun 28, 2004 11:00 pm
Football Manager της ομάδας: Εργοτέλης/MTK/Egypt/Watford
Αγαπημένη Ομάδα: Notts County/ Α. Νικοπολίδης
Location: Πειραιάς
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

shikabala - δεν τον έχω δοκιμάσει ακόμα ρε συ :D ας τον δούμε πρώτα. έχει πάντως καλά στατς. ποιος ξέρει, ίσως οι scouts του Εργοτέλη να τον έχουν υπερτιμήσει. :roll:

yiannis - γενικά δεν παίζω ποτέ με target man. είμαι υπέρ της πολυφωνίας. :D

τον Σηφάκη επίσης δεν τον έχω "παίξει" ποτέ, αλλά μέχρι το 2008 ίσως ο Κυριακίδης να είναι έτοιμος για βασικός. :D είναι ΠΑΡΑ πολύ καλός στο παιχνίδι. :wink: πάντως έχουμε ένα χρόνο ακόμα μέχρι ν'αλλάξουμε τέρμα. 8)

ε όχι και παππούς ο Σωτήρης ρε συ. :roll: μια χαρά είναι και στο παιχνίδι και IRL. μην ξεχνάς ότι όλα αυτά τα θαυμαστά συμβαίνουν το 2007. σε κάνα εξάμηνο από τώρα. :D αλλά τους νεαρούς θα τους χρησιμοποιήσω anyway, και μάλιστα από τώρα. :wink:

όπως βλέπετε, αγαπητό κοινό, ΗΔΗ άρχισαν οι αντιδράσεις για τις επιλογές του Χατζηπαναγιώτη... πως θα χειριστεί ο άπειρος από τέτοια τεχνικός τις επιθέσεις των ΠτΕ;;; stay tuned. :D
I'd tell all my friends but they'd never believe me
They'd think that I'd finally lost it completely
I'd show them the stars and the meaning of life
They'd shut me away
But I'd be alright
Alright
I'm just uptight
Uptight
Pennywise
Backup
Backup
Posts: 760
Joined: Wed Apr 12, 2006 9:12 am
Football Manager της ομάδας: -
Αγαπημένη Ομάδα: Π.Α.Ο.Κ.
Status: -4-
Location: Thessaloniki
Has thanked: 0
Been thanked: 0

ετσι ετσι σινεχισε δυνατα! :yea:
NYHC
User avatar
Jordi_7
The God Of Football
The God Of Football
Posts: 26807
Joined: Sun Jun 05, 2005 4:11 pm
Αγαπημένη Ομάδα: FC Barcelona
Location: Marinaleda
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Η κοινοτητα του fmgreece στηριζει uptight...

Ποιος Oto? Uptight!!!! :yea: :yea: :yea:

Με βοηθο τον Τοπαλιδη συνεχιζεις? 8)
No deixem de jugar perquè ens fem vells, sinó que ens fem vells perquè deixem de jugar.

Il Pinturicchio • Il Fenomeno Vero • AdP 10

Everything will be ok in the end.If it's not ok, it's not the end.
Post Reply

Return to “Ιστορίες FM2007”