Μια αγάπη δεν τελειώνει με ένα χωρισμό

Πείτε για τα πρωταθλήματα, τα κύπελλα, τις "κόντρες" στην Ευρώπη που ζείτε στον κόσμο του FM...Γράψτε ΙΣΤΟΡΙΑ!
Post Reply
User avatar
vandervaggos
The God Of Football
The God Of Football
Posts: 25179
Joined: Fri Dec 12, 2003 12:00 am
Football Manager της ομάδας: Unemployed
Αγαπημένη Ομάδα: ΠΑΟΚ
Status: ▒▓█▀Π▄▀▄Α▀▄▀Ο▄▀Κ▄▀█▓▒
Location: Στο Γιού Κέι που λεν' κι στο χωριό μ'
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Όχι ρε γμτ :snif:
yannis27gr
Hot Prospect
Hot Prospect
Posts: 537
Joined: Sun Nov 30, 2003 12:00 am
Αγαπημένη Ομάδα: Άρης
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Ποιοι σας έκαναν περισσότερο καλό και σας βελτίωναν σαν προπονητή; Αυτοί που επευφημούσαν ή αυτοί που σας έκραζαν;
Ραγκάτσης (ραδιοφωνικός παραγωγός): Πότε εισήχθη για πρώτη φορά το άθλημα του μπάσκετ στους Ολυμπιακούς Αγώνες;

Μήνυμα από φίλαθλο: Χρήστο (ραγκάτση), επανέλαβε σε παρακαλώ την ερώτηση γιατί στην Επτάλοφο δεν κατάλαβαν τη λέξη "εισήχθη"... :D :D
MuuaDeep
Amateur
Amateur
Posts: 217
Joined: Mon Dec 04, 2006 6:41 pm
Football Manager της ομάδας: Villarreal
Αγαπημένη Ομάδα: Bayern Munchen
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Κύριε Rossi, είστε άτριχος?
Όταν η κατάσταση γίνεται σκληρή, οι σκληροί κάνουν κατάσταση.
Τώρα, κατεβαίνω μαμά
tiziano
Football Demi-God
Football Demi-God
Posts: 16314
Joined: Tue May 15, 2007 11:57 pm
Status: I'm Pickle Rick // IMHO Mute him
Location: Ocean Beach
Has thanked: 0
Been thanked: 5 times

Τελικά μια αγάπη τελείωσε με έναν χωρισμό ή μήπως με έναν χωρισμό ξεκίνησε μια άλλη αγάπη?
ΑΡΑΖΩ, Ἄρα ζῶ
Image
MuuaDeep
Amateur
Amateur
Posts: 217
Joined: Mon Dec 04, 2006 6:41 pm
Football Manager της ομάδας: Villarreal
Αγαπημένη Ομάδα: Bayern Munchen
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Ποιά ήταν η χειρότερη παράγκα που θυμάσαι?
Υπάρχει ομάδα που ήθελες να κάτσεις στον πάγκο της και δεν τα κατάφερες? Μήπως η Αργεντινή? Σε έχει πληγώσει κάτι τέτοιο? Αν ναι, γιατί σταματάς?
Αν μπορούσες να αλλάξεις κάτι, τι θα ήταν?
Και κάτι τελευταίο. Ξεκίνησες την ιστορία σου μετά από μια ερωτική απογοήτευση. Θα γύριζες πίσω τον χρόνο αν σου έλεγε κάποιος ότι μπορείς να ξαναείσαι με την κοπέλα που σε πλήγωσε ?(πολύ gay η ερώτηση)
Όταν η κατάσταση γίνεται σκληρή, οι σκληροί κάνουν κατάσταση.
Τώρα, κατεβαίνω μαμά
User avatar
Tsakalaki
Asst Researcher ΠΑΟΚ - Story Teller
Asst Researcher ΠΑΟΚ - Story Teller
Posts: 48757
Joined: Sun Nov 30, 2003 12:00 am
Football Manager της ομάδας: Tottenham
Αγαπημένη Ομάδα: Dynamo Podilatou
facebook προφίλ: antonis.tsakaleas
twitter: Tsak_attaq
Status: I've never been clever, 'cause need it never
Location: Θεσσαλονίκη (Βόλος)
Has thanked: 6 times
Been thanked: 5 times
Contact:

Θα ξεκινήσω να απαντώ στις ερωτήσεις που θέσατε αυτές τις ημέρες, σε μια προσπάθεια να βάλω ένα φινάλε σε μια πορεία?η μάλλον να «παγώσω» μια πορεία, γιατί «Retire» δεν θα κάνω, που να κωλοχτυπιέστε όλοι κάτω?.


paokkerkir wrote:
Κύριε Rossi, ποιά θεωρείτε την σημαντικότερη στιγμή της καριέρας σας?

Θα προτιμούσατε να είχατε σηκώσει κάποιο ευρωπαικό τρόπαιο με τον ΠΑΟΚ παρά με την Juventus ή την Liverpool?

Θα παντρευτείτε τελικά? :D

Ποιός ήταν ο μεγαλύτερος σε ηλικία παίκτης που προπονήσατε ποτέ?

Θα αποδεχόσασταν ποτέ πρόταση από την Chelsea?

Torghelle ή Keramidas? (:

Δεν είναι εύκολο να ξεχωρίσω μια σημαντική στιγμή στη καριέρα μου. Θα προσπαθήσω να το κάνω, αν και μέσα μου ήδη νιώθω ότι μόλις τις αναφέρω θα θέλω να τις αλλάξω. Και οι δυο στιγμές έχουν να κάνουν με την κατάκτηση τροπαίου?.Το δεύτερο Champions League που πήραμε με την Γιουβέντους. Ήταν η επιστροφή σε μια κορυφή που την ήθελα πολύ. Ο μόνος λόγος που δεν την βάζω μόνη της στη κορυφή ς γεγονός είναι γιατί όταν ένας πρόεδρος σου δίνει 231 εκ. Ευρώ μπάτζετ, έχεις πάρει τα 4 από τα 5 τελευταία πρωταθλήματα Ιταλίας, έχεις 21 διεθνής και στα χέρια σου προτάσεις για 19 από αυτούς ύψους 400 εκ. ευρώ?ε, τότε όλοι περιμένουν να κατακτήσεις τον τίτλο?Η δεύτερη μεγαλύτερη στιγμή ήταν το δεύτερο πρωτάθλήμα με την Λίβερπουλ. Απλά γιατί η παραμονή στη κορυφή δίνει μεγάλη αξία σε ένα επίτευγμα.


Ο Ευρωπαϊκός τίτλος δεν ήταν ποτέ στόχος του ΠΑΟΚ. Δεν έχει αυτά τα προσόντα ο ΠΑΟΚ. Δεν μπορεί να το κάνει, παρά μόνο αν αλλάξουν όλα τα δεδομένα.

Ο γάμος δεν είναι στα άμεσα σχέδιά μου?στα 47 μου δεν έχει νόημα να παντρευτώ. Και έτσι, μια χαρά περνάω?

Υπό προϋποθέσεις, θα έλεγα ναι?

Ο Τόργκελε ήταν ένας παίκτης που δεν σου γέμιζε το μάτι, όμως έχωνε τα παστέλια συχνά. Ο Κεραμιδάς είναι επιθετικός κλάσης. Μεγάλης κλάσης.



King Kong wrote:Κυριε Ροσσι ειναι αληθεια οτι εχετε δεσμους συγγενειας με τον Ιan Gillan?

Δεσμούς συγγένειας όχι. Θεωρώ όμως ότι είναι ο καλύτερος τραγουδιστής στο κόσμο, και πως οι Deep Purple είναι η καλύτερη μπάντα στο κόσμο
Padeloswp8 wrote:Είναι αλήθεια πως σκέφτεστε να αγοράσετε κολλύριο ενόψει FML? :D

Ναι. Το FML μπήκε στη ζωή μου ξαφνικά. Ή μάλλον το έβαλα στη ζωή μου. Σε κολλάει, σε απορροφάει, αλλά το FM είναι FM και δεν το αλλάζω?
MuuaDeep wrote:Δεν υπάρχει κάτι που μπορεί να σε αποτρέψει από την παραίτηση? Δεν σου αξίζει να φύγεις σαν επιτυχημένος...

Δεν παραιτούμαι?απλά παγώνω το χρόνο. Είμαι σίγουρος πως όλοι αν είχαμε αυτή τη δυνατότητα θα πατούσαμε κάποιες φορές στη ζωή μας το pause?.ε, αυτό κάνω, μιας και μπορώ?

Boixos Nois '81 wrote:
  • Παιχτες
  • Ποιον παιχτη αγαπησατε πιο πολυ στην καριερα σας;;
  • Ποιον παιχτη θεωρειτε οτι αδικησατε αν και ειχε τα προσοντα να εξελιχθει;;
  • Πιστευετε οτι οι παικτες που ειχατε σε καθε ομαδα δενονταν μαζι σας;;

    Σχεσεις
  • Ποιος προεδρος σας φερθηκε με τον καλυτερο τροπο;;
  • Ποια ομαδα αποδειχθηκε ο κακος σας δαιμονας ολα αυτα τα χρονια;;
  • Με ποιον αντιπαλο προπονητη ειχατε την μεγαλυτερη κοντρα και με ποιους ειχατε καλες σχεσεις;;

    Highlights
  • Περιγραψτε μας το πιο χαρακτηριστικο και αξιοπεριεργο γκολ που δεχθηκατε-βαλατε.
  • Ποια φαση σας εμεινε χαραγμενη στη μνημη;;
  • Αν μπορουσατε να διαλεξετε μια απονομη τροπαιου ποια θα ηταν αυτη;;

    Μια λεξη:
  • Ναπολι
  • ΠΑΟΚ
  • Σαντερλαντ
  • Αστον Βιλλα
  • Γιουβεντους
  • Τοτεναμ
  • Λιβερπουλ
Με εκτιμηση,
Jorgen

Παιχτες

- Νίκολας Μίλλαν
- Μπόρουτ Ντέμσαρ
- Αρκετοί ήταν εκεί με τους οποίους τα πήγαινα καλά. Είναι ίσως γιατί πολλές φορές είμαι ? και - συναισθηματικός, με αποτέλεσμα και το συναίσθημα να παίζει ρόλο στην απόφαση μου. Γι? αυτό είχα και μεγάλες αντιπάθειες?

Σχεσεις

- Ο πρόεδρος της Σάντερλαντ ?..
- Έχω μια προκατάληψη με την Reading?χάσαμε 4-0 τη πρώτη μου χρονιά στη Λίβερπουλ και από τότε μου έχει κάτσει στο λαιμό?
- Με τον Μανσίνι είχαμε κόντρα?πολλά χρόνια κόντρα?.όταν ήμουν στη Γιουβέντους, αυτός ήταν στην Ίντερ και μετά βρεθήκαμε πάλι αντίπαλοι στην Αγγλία, όταν πήγε στην Τσέλσι. Καλές σχέσεις δεν είχα με πολλούς. Ίσως γιατί συνεχώς απέρριπτα προτάσεις τους για παίκτες μου?

Highlights

- Σε παιχνίδι με την Νιούκαστλ, ο Ντέμσαρ είχε τη μπάλα και χωρίς λόγο και αιτία την γύρισε συρτά και χλιαρά προς τον Γουντ?. Άλλο που δεν ήθελε ο Ντε Κόνινγκ, την έκλεψε και έβαλε γκολ?.Πιο περίεργο γκολ δεν μπορώ να θυμηθώ δικό μου?.
- Το γκολ στο 120? στον ημιτελικό με την Βαλένθια το 2021, δεν θα το ξεχάσω ποτέ των ποτών?.
- Το Τσάμπιον Λιγκ με την Λίβερπουλ?ένιωθα ότι ποδοπατήσαμε την τσέλσι σε όλους τους θεσμούς..

Με μια λέξη

Ναπολι: Σχολείο
ΠΑΟΚ: Ονουάτσι
Σαντερλαντ: Πίκρα
Αστον Βιλλα: Ημιτελικός
Γιουβεντους: Καταξίωση
Τοτεναμ: Απογοήτευση
Λιβερπουλ: Δικαίωση


joshthebest wrote:κ. Ροσσι,
  • 1.Ποια ηταν η καλυτερη και ποια η χειροτερη στιγμή της ιστορίας;
    2.Σκεφτηκατε ποτε να σταματησετε την ιστορια;και αν Ναι,ποτε και γιατι;
    3.Τι κρατατε απο την ιστορια και τι οχι;
    4.Μετανιωσατε για καποια ενεργια σας;
    5.και τελος...τι συμβουλη θα δινατε σε ολους αυτους που θελουν να κανουν καριερα σαν τη δικη σας;
1. Καλύτερη στιγμή της ιστορίας ήταν ήταν διαπίστωσα ότι το save είχε σωθεί και δεν το είχα χάσει μετά το μπαμ του λαποτ?Χειρότερη στιγμή της ιστορίας ήταν όταν είδα ότι δεν θα παίξουν 8 παίκτες στο παιχνίδι με την Μάντσεστερ?
2. Όχι, δεν το σκέφτηκα ποτέ?όποτε βαρέθηκα άφησα το χρόνο να με κάνει να ξαναβρώ όρεξη, όπως και έγινε, νομίζω?
3. Κρατάω τους φίλους που έκανα. Με την ιστορία γνώρισα πολλά παιδιά από το σαιτ.
4. Μπορεί, αλλά για να μην την θυμάμαι, σημαίνει ότι δεν έπαιξε πολύ σημαντικό ρόλο?
5. Μια λέξη. Υπομονή. Και μια πρόταση. Όλοι κάποια στιγμή έρχονται στο δεξί?.
yannis27gr wrote:Ποιοι σας έκαναν περισσότερο καλό και σας βελτίωναν σαν προπονητή; Αυτοί που επευφημούσαν ή αυτοί που σας έκραζαν;
Η μόνη διαφορά είναι πως αυτοί που με επευφημούσαν με ανέβαζαν και αυτοί που με κράζανε με προβληματίζανε?
tiziano crudeli wrote:Τελικά μια αγάπη τελείωσε με έναν χωρισμό ή μήπως με έναν χωρισμό ξεκίνησε μια άλλη αγάπη?
Μια αγάπη δεν τελειώνει με ένα χωρισμό. Αυτό το πίστευα και το κατάλαβα. Με το χωρισμό δεν ξεκινά καμία αγάπη. Απλά, μετά το χωρισμό, πρέπει να βάζουμε πλώρη για μια νέα αγάπη. Έστω και αυτή είναι η πρώην μας?
MuuaDeep wrote:Κύριε Rossi, είστε άτριχος?
Όχι. Απλά κάθε 40 μέρες τα ξυρίζω για λόγους υγιεινής.
MuuaDeep wrote:Ποιά ήταν η χειρότερη παράγκα που θυμάσαι?
Υπάρχει ομάδα που ήθελες να κάτσεις στον πάγκο της και δεν τα κατάφερες? Μήπως η Αργεντινή? Σε έχει πληγώσει κάτι τέτοιο? Αν ναι, γιατί σταματάς?
Αν μπορούσες να αλλάξεις κάτι, τι θα ήταν?
Και κάτι τελευταίο. Ξεκίνησες την ιστορία σου μετά από μια ερωτική απογοήτευση. Θα γύριζες πίσω τον χρόνο αν σου έλεγε κάποιος ότι μπορείς να ξαναείσαι με την κοπέλα που σε πλήγωσε ?(πολύ gay η ερώτηση)
- Παράγκα σαν αυτή στην Ελλάδα δεν υπήρχε?
- Ναι, η Αργεντινή ήταν ένα ζητούμε αλλά ποτέ δεν υπήρξε το σωστό timing?
- Στην gay ερώτηση θα απαντήσω με χαρά. Αν μου το έλεγες στις 11/11/2006, θα έλεγα ναι. Τώρα, απαντώ ΟΧΙ ΟΧΙ ΟΧΙ. Περνάω 1000 φορές πιο καλά..άσε που βλέπω και την πρωην μου στο δρόμο συχνά να κόβει κλήσεις και τις τραβάω κάτι καντήλια ασύλληπτα?
--------------------------------------------------------

Εσαεί Πρόεδρος ΠΑ.ΣΥ.ΣΠΑ PC | -2002

26.08.10 | All my FM Stories | Πώς το Football Manager έγινε κομμάτι της ζωής μου
Spoiler: show
RedArmy: «Το κακο με τον Τσακ, είναι ότι ποτέ δεν μπορείς να καταλάβεις αν κάνει πλάκα ή τα λέει σοβαρά :D»
ArK ass: «Aμαν ρε Τσακ...εκει που εμφανιζεται η ελπιδα, ερχεσαι εσυ και την εξαφανιζεις»
nirearas: «Γιατί, τσακ γεννιέσαι... Δεν γίνεσαι...»

My Twitch channel
User avatar
phidias
Backup
Backup
Posts: 816
Joined: Sun Nov 06, 2005 11:29 am
Αγαπημένη Ομάδα: Παναθηναικος
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Κύριε Ρόσι,

1) Γράψτε την ιστορία σας στο word και ανεβάστε την rapidshare. Θέλω να την διαβάσω απο την αρχή!!!!!!

2) Γίνεται να ανέβει το save σου να το συνεχίσει κανένας ενδιαφερόμενος?? :drinking:

3)Επιτέλους φέρατε τη Λίβερπουλ εκεί που της αξίζει!
ΠΑΟ ΘΡΗΣΚΕΙΑ ΘΥΡΑ 13!

Οι αναλύσεις του Αλέφαντου με τα σουμπουτέο στο τηλεάστυ μας μαθαίνουν ποδόσφαιρο
Dimitris20
Coach
Coach
Posts: 2920
Joined: Sun Jul 24, 2005 11:55 am
Football Manager της ομάδας: Parma FC - Juventus (online)
Αγαπημένη Ομάδα: ΑΕΚ, Juventus, FC Timisoara
Location: Timisoara, Romania
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Δεν νομιζω πως θα υπαρξει πιο επιτυχημενη ιστορια απο αυτη του Βαλεντινο Ροσσι.....Μας ταξειδεψε απο τα μεσα της δεκαετιας του 00(90? :D ) και φτασαμε στις αρχεις του 20!!!
Αρκετοι τον λατρεψαν αλλοι τον χλευασαν αλλοι τον ζηλεψαν και για πολλους ηταν αυτη η σπιθα για να γραψουν τη δικια τους ιστορια...Ομως ολοι μα ολοι οι προαναφερομενοι στο τελος του βγαλανε το καπελο!!!Περασε απο στιγμες ηττοπαθειας απο στιγμες βασανων απο στιγμες πικρας (βλ.Sunderland) απο κοντρες (Inter-Chelsea)απο στιγμες απολυτης απαξιωσης(ΠΑΟΚ first year) και απο στιγμες μαχητικοτητας και καταξιωσης(ΠΑΟΚ Last years :D )....Περασε απο ομαδες που δεν προσεφερε τα αναμενομενα (Aston Villa-Tottenham-Turkey)...κι αν στην Juventus εγινε μεγαλος με ''τα λεφτα του μπαμπα''...ε, τοτε στην Liverpool ηταν η απολυτη καταξιωση, την εφερε εκει που της αρμοζει μετα απο 30 χρονια ''φαγουρας''....Πριν τον επιλογο πρεπει να θυμηθουμε και τον αμεσο συνεργατη του και φιλο του σε ολα αυτα τα χρονια, Ουτσιο....Το δευτερο ζευγαρι ματια του Vale του ανθρωπου που ηταν παντα διπλα του, του ανθρωπου που μας χαρισε στιγμες αφθονου γελιου αλλα και στιγμες μελαγχολιας....

Αυτος κυριοι ειναι ο Valentino Rossi, ο κυριος που αγαπηθηκε και μισιθηκε οσο λιγοι, ο κυριος που δεν του αρεσε ο φραπες :shock: ο κυριος που εκραζε τον Παπαλουκα γιατι τα ειχε με Ελληνιδα και δεν κουτουπωνε τις Ρωσιδες ο κυριος που οπου κι αν πηγαινε εσουρνε και τον millan μαζι του...ο Κυριος που ειχε αποψη για ολα....Αλλα ετσι ειναι οι Καλλιτεχνες της ζωης, απροβλεπτοι, ακαταλαβιστικοι, ατρομητοι....Ετσι λοιπον μια καριερα εφτασε στο τελος της...Εφτασε ομως?η μηπως απλα ο χρονος για λιγο παγωνει?....Να ειμαστε και να εισαστε καλα και ο χρονος μας επιφυλασει τα καλυτερα...Κι οπως λεει και ο μεγαλος Valentino Rosi ''Αν πιστευεις οτι μπορεις, μπορεις...Αν πιστευεις πως δεν μπορεις, εχεις δικιο'' και ''Αφου ρε μαλ@κες μπορειτε!!!!!γιατι????'' :D

Σ'ευχαριστουμε μεγαλε Valentino Rossi

_______________________________________________________Για την εφημεριδα του FmGreece.gr
_______________________________________________________________Dimitris20
MarcosG
National Manager
National Manager
Posts: 7978
Joined: Thu Dec 21, 2006 12:31 pm
Αγαπημένη Ομάδα: Ολυμπιακός Liverpool Barcelona
facebook προφίλ: markos.galerakis
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Απλά respect στον προπονητή,τον άνθρωπο,τον συγγραφέα :notworthy: :notworthy: :notworthy:
Καλή επιτυχία στην Ινδία :wink:
Dimitris20
Coach
Coach
Posts: 2920
Joined: Sun Jul 24, 2005 11:55 am
Football Manager της ομάδας: Parma FC - Juventus (online)
Αγαπημένη Ομάδα: ΑΕΚ, Juventus, FC Timisoara
Location: Timisoara, Romania
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Διαβαστε ρε την Ιστορια τουτη να μαθετε μπαλιτσα απο τον αρχοντα

(κανω και μαμω τα ξεθαψιματα αλλα μολις γυρισα σπιτι θυμηθηκα αυτην την ιστορια)...Ναι ειμαι ανωμαλος :drinking: :drinking: :drinking:
User avatar
Tsakalaki
Asst Researcher ΠΑΟΚ - Story Teller
Asst Researcher ΠΑΟΚ - Story Teller
Posts: 48757
Joined: Sun Nov 30, 2003 12:00 am
Football Manager της ομάδας: Tottenham
Αγαπημένη Ομάδα: Dynamo Podilatou
facebook προφίλ: antonis.tsakaleas
twitter: Tsak_attaq
Status: I've never been clever, 'cause need it never
Location: Θεσσαλονίκη (Βόλος)
Has thanked: 6 times
Been thanked: 5 times
Contact:

Ένα screenshot του Νίκολας Μίλαν με έφερε εδώ. Πρέπει να πείσω τον εαυτό μου να κάνει κάτι με αυτές τις ιστορίες, να τις κάνω pdf, κάτι, είναι κρίμα να χαθούν.
--------------------------------------------------------

Εσαεί Πρόεδρος ΠΑ.ΣΥ.ΣΠΑ PC | -2002

26.08.10 | All my FM Stories | Πώς το Football Manager έγινε κομμάτι της ζωής μου
Spoiler: show
RedArmy: «Το κακο με τον Τσακ, είναι ότι ποτέ δεν μπορείς να καταλάβεις αν κάνει πλάκα ή τα λέει σοβαρά :D»
ArK ass: «Aμαν ρε Τσακ...εκει που εμφανιζεται η ελπιδα, ερχεσαι εσυ και την εξαφανιζεις»
nirearas: «Γιατί, τσακ γεννιέσαι... Δεν γίνεσαι...»

My Twitch channel
User avatar
paokkerkir
Assistant Manager
Assistant Manager
Posts: 3894
Joined: Sun Jun 13, 2004 11:00 pm
Football Manager της ομάδας: Cesena
Αγαπημένη Ομάδα: ΠΑΟΚ
facebook προφίλ: paokkerkir
Location: Malta
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Να τις κανεις. Το κακο ειναι οτι εχουν χαλασει τα λινκ με τις εικονες.

Τι ωραια που ηταν τοτε οι ιστοριες στο φορουμ ρε γαμωτο...
User avatar
Ethnikos 4EVER
Hot Prospect
Hot Prospect
Posts: 586
Joined: Fri Dec 29, 2006 11:10 pm
Football Manager της ομάδας: -
Αγαπημένη Ομάδα: Eθνικός Πειραιά
Location: Πειραιάς GR
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Περνάω φάσεις νοσταλγίας και πέρασα μια βόλτα και θα τις πάρω όλες τις ιστορίες σου αμπάριζα Αντώνη.

Να κάνεις κάτι δεν ξέρω πως να μην χαθούν γιατί είναι μεγάλο κρίμα.

Για άλλη μια φορά respect από μένα , για άλλη μια φορά πέρασα τέλεια!
OoOoO ΕΘΝΙΚΑΡΑ...ΕΧΩ ΤΡΕΛΑ...ΜΕΣΤΟ ΜΥΑΛΟΟΟ!!!
User avatar
Tsakalaki
Asst Researcher ΠΑΟΚ - Story Teller
Asst Researcher ΠΑΟΚ - Story Teller
Posts: 48757
Joined: Sun Nov 30, 2003 12:00 am
Football Manager της ομάδας: Tottenham
Αγαπημένη Ομάδα: Dynamo Podilatou
facebook προφίλ: antonis.tsakaleas
twitter: Tsak_attaq
Status: I've never been clever, 'cause need it never
Location: Θεσσαλονίκη (Βόλος)
Has thanked: 6 times
Been thanked: 5 times
Contact:

Ρε, ρεεεεεεεεε

μη μου $#$%#$% τη ψυχολογία... Όλο λέω και όλο δεν κάνω κατι. Να τις βαλω σε word, σε pdf; κάτι ΠΡΕΠΕΙ να κάνω!
--------------------------------------------------------

Εσαεί Πρόεδρος ΠΑ.ΣΥ.ΣΠΑ PC | -2002

26.08.10 | All my FM Stories | Πώς το Football Manager έγινε κομμάτι της ζωής μου
Spoiler: show
RedArmy: «Το κακο με τον Τσακ, είναι ότι ποτέ δεν μπορείς να καταλάβεις αν κάνει πλάκα ή τα λέει σοβαρά :D»
ArK ass: «Aμαν ρε Τσακ...εκει που εμφανιζεται η ελπιδα, ερχεσαι εσυ και την εξαφανιζεις»
nirearas: «Γιατί, τσακ γεννιέσαι... Δεν γίνεσαι...»

My Twitch channel
User avatar
Ethnikos 4EVER
Hot Prospect
Hot Prospect
Posts: 586
Joined: Fri Dec 29, 2006 11:10 pm
Football Manager της ομάδας: -
Αγαπημένη Ομάδα: Eθνικός Πειραιά
Location: Πειραιάς GR
Has thanked: 0
Been thanked: 0

άμα το κάνεις πάντως (γιατί να ξέρεις το έλεγες από το 2008 :P ) τις αγοράζω άνετα :D
OoOoO ΕΘΝΙΚΑΡΑ...ΕΧΩ ΤΡΕΛΑ...ΜΕΣΤΟ ΜΥΑΛΟΟΟ!!!
Post Reply

Return to “Ιστορίες FM2007”