Lost in translation.........

Πείτε για τα πρωταθλήματα, τα κύπελλα, τις "κόντρες" στην Ευρώπη που ζείτε στον κόσμο του FM...Γράψτε ΙΣΤΟΡΙΑ!
relentlessgeo
Director Of Football
Director Of Football
Posts: 6849
Joined: Tue Dec 27, 2005 1:12 pm
Football Manager της ομάδας: δεν κατεβασα το FM φετος :P
Αγαπημένη Ομάδα: Xavalencia FC
Status: is τα ξυνει :p
Location: Π. Ηρακλειο
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Eχοντας την προταση της DC United ,απλα σαν ένα χαρτι πανω στο γραφειο μου ,ολη μου η σκεψη ηταν επικεντρωμενη στους 2 τελικους του Asian Champions League….δεν κοιμηθηκα ολο το βραδυ…σκεφτομουν ακομα ποιον αμυντικο να βαλω πανω στον επιθετικο τους Herrera ,που είναι γρηγορος και επικινδυνος (όχι ότι οι αλλοι είναι αμπαλοι…)…

Εφτασε λοιπον η μεγαλη μερα…….. :?

Suwon - Αl Ittihad (1st leg of Asian Champions League Final)
0-0 …ένα πολύ δυνατο ματς ,με αρκετες ευκαιριες και για τις 2 ομαδες….εμεις όμως αξιζαμε ένα γκολ σιγουρα…..μονο 29000 ρουφιανο-οπαδοι μας βρεθηκαν στο σταδιο… :x .τα μονα που κραταω ηταν το ότι κρατησαμε το μηδεν στην αμυνα μετα από καιρο και οι δηλωσεις του αστεριου της ομαδας Nadson :

« I won’t return to Korea without the Cup…..i will score more than one goals if needed…..»

Εν τω μεταξυ ,μετα τον πρωτο τελικο ,ειχαμε και το ντερμπι με τη σεουλ στην εδρα μας ….σημαντικο ματς για να εξασφαλισουμε την πρωτη θεση στο πρωταθλημα….

Suwon – Seoul
4-1 ,μεσα σε ατμοσφαιρα που πρωτη φορα ειδα ,από τη στιγμη που πατησα το ποδι μου στην κορεα……..κι εννοω όχι τους οπαδους μας :x ,αλλα τον καιρο ,αφου ολη τη μερα χιονιζε ασταματητα :shock: :shock: :shock: !!!!!! οι παιχτες της σεουλ μπαινοντας στο γηπεδο τα εχασαν και ετσι ,οι συνηθισμενοι στα χιονια ( :roll: ???????) παιχτες μου μπηκαν με φορα στο γηπεδο…..
ετσι στο 20 ,ο Nadson περασε 2 παιχτες ,μπηκε στην περιοχη ,ανατραπηκε,τελευταιος αμυντικος, τζους για αποδυτηρια με απευθειας κοκκινακι ,πεναλτι καιιιιιιιιιιιιιιιι ΕΞΩ… :x :x …….ο παιχτης που το βαρεσε ακουσε τα εξαμαξης….και όχι μονο αυτό,στην επομενη φαση ,κορνερ για την σεουλ ,κεφαλια και 0-1……..τοτε όμως ξυπνησε η ομαδα ,που στη ληξη του ημιχρονου εβαλε 2 γκολ κι εβαλε τα θεμελια της τσοντας που ακολουθησε…….. :yea:

Φημες λενε ότι η πορτοκαλι μπαλα που πρωτη φορα χρησιμοποιηθηκε σε αγωνα της κορεας ,θα πωληθει σε δημοπρασια εναντι 3 εκ. ευρωπουλακιων ως συλλεκτικο κομματι της ιστοριας της κορεας …… :shock: :shock:

τωρα μου το λενε :x :x ?????εγω την πηρα μετα τον αγωνα και την εδωσα σε μια γκομενα ,για κατι χατιρια (. :wink: :wink: ........) που μου κανε……..γαμω :x :x :x ….!!!!!!!

Κι αφου ξεπερασα το σοκ της πορτοκαλι μπαλας ,ηρθε η ωρα του τελικου….
Σε δηλωσεις πριν το ματς ,εκφραζω την αισιοδοξια μου για καλο αποτελεσμα…
Ευτυχως απουσιες δεν υπαρχουν….ολοι οι βασικοι είναι οκ …..και ξεκινα…….


Αl Ittihad – Suwon (2st leg of Asian Champions League Final)

Η αλλιως Ταλιμπαν ,εναντιον μπλε φτερουγων (εγω ειμαι με αυτες…. :cry: )

Το παιχνιδι ξεκινα με μικρη υπεροχη για εμας…εχω παραταξει την ομαδα με συστημα 4-2-1-3 ,αρκετα επιθετικο….οι αλλοι δεν μπορουν να σταυρωσουν ευκαιρια..μονο κατι μακρινα σουτ κανουν ,χωρις τυχη….η ομαδα χανει τις 2 πρωτες μεγαλες ευκαιριες σε κεφαλια του Νadson σε κορνερ ,η πρωτη ,και σε τετ-α-τετ επισης του Nadson ,αλλα αυτοι προηγουνται τελικα ,με γκολ του κολομβιανου Herrera στο 27……κι ενώ αυτοι πιεζουν για κανα 10λεπτο μετα το γκολ ,εγω χανω την ευκαιρια του αγωνα ,σε τετ-α-τετ του Sandro στο τελος του ημιχρονου….. :x
Στα αποδυτηρια στο ημιχρονο εξιλισσονται οι ακολουθες σκηνες…

Ανθιμος : ……(σπασιμο παγκου…)…τι θα γινει ρε παιδια :x ????θα συνεχισετε να χανετε τετ-α-τετ?? τοσο @#@!!$@!$@# ειστε??
Νadson : sorry boss…..εχει πολλες λακουβες το γηπεδο….
Ανθιμος : …..(δειξιμο μεσαιου δακτυλου… 8) ) ….κι εσυ ρε ασχετε Hee-Joo (βασικος αμυντικος μας ) πως μαρκαρεις τον Herrera?? Με τα ματια?? :roll:
Hee-Joo : όχι coach….δεν ειδες κλωτσια που του ριξα…!!!του εσπασα το ποδι και εγινε αλλαγη….!!! :twisted: :twisted: :twisted:
Ανθιμος : ΕΥΓΕ ΑΓΟΡΙ ΜΟΥ !!!!!!! :P :P :P 8)

Μπαινουμε στο β μερος κι εχει αναλαβει δραση ο διαιτητης ….φορτωσε ολους τους παιχτες μας με καρτες……κανα κονε θα χε στο ημιχρονο με κανα εμιρη :wink: ……ΤΟΝ ΚΑΡΜΟΙΡΗ…..πεταγομαι από τον παγκο και βλεπω να αποβαλλει παιχτη μας με 2 κιτρινες σε 3 λεπτα….. :x

«ΑΛΗΤΑΡΑΑΑΑΑΑΑ!!!! ΜΕΡΚ ΤΗΣ ΑΣΙΑΣ ,τι κανεις??????» φωναζω ….

Εκεινη την ωρα ,σκεφτομαι ότι χαθηκε το κυπελλο…θα παιξω συντηρητικα για να μην διασυρθω……αφηνω τους Sandro και Nadson ,μονους στην επιθεση και βλεπουμε….
Κι ενώ αυτοι χανουν τα τετ-α-τετ το ένα πισω από το άλλο ,γινεται μια γιομα στην επιθεση ,ο Sandro κερδιζει τη μπαλα και με τη ΛΟΜΠΑ ΤΗΣ ΔΕΚΑΕΤΙΑΣ κανει το 1-1 ….!!!!!!!!!!!!!!!!!! :yea: :victory: ΓΚΟΛ φωναζω ,την ιδια στιγμη που κοιταζω το σημειωματαριο μου ψαχνοντας την καταλληλη τακτικη ,ωσπου πεφτω στην περιφημη τακτικη του δασκαλου μου κυρ Νικου (το γνωστο 5-5-2 8) ) και δινω οδηγια που μονο ο Μουρινιο θα μπορουσε να δωσει…..

« ΤΑΜΠΟΥΡΙ ΠΑΙΔΙΑΑΑ…!!!!!ΓΥΡΝΑΤΕ ΠΙΣΩΩΩ …ΟΛΟΙ ΠΙΣΩ!!!!!» 8) 8)

Στο τελευταιο 10λεπτο ,επαιζα με sweeper και 3 αμυντικα χαφ….εκλεισα τα ματια μου μετα το 90 ,μη μπορωντας να δω τις ευκαιριες που εχαναν οι αλλοι…
με τον κορεατη βοηθο μου να φωναζει στα ελληνικα….:

« ΛΗΞΤΟ ΠΑΛΙΟ –ΚΟΡΑΚΑ…!!!!!!»

:x ,το σφυριγμα της ληξης ακουστηκε σαν κελαηδισμα καναρινιου……

Ειμαστε πρωταθλητες και θα μεινω στη Suwon για παντα….!!!!!!!!(που λεει ο λογος… 8) 8) )




Ακολουθουν :

Τι ακολουθησε μετα το τελος του τελικου ??
:roll:
relentlessgeo
Director Of Football
Director Of Football
Posts: 6849
Joined: Tue Dec 27, 2005 1:12 pm
Football Manager της ομάδας: δεν κατεβασα το FM φετος :P
Αγαπημένη Ομάδα: Xavalencia FC
Status: is τα ξυνει :p
Location: Π. Ηρακλειο
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Ο τελικος εχει ληξει….πανηγυριζω σαν τρελος την κατακτηση του κυπελλου με 10 παιχτες :x και μαλιστα στην εδρα των ταλιμπαν ,στην εδρα της ρεαλ μαδριτης της ασιας ,στην εδρα των σειχιδων και των πετρελαιαδων (αραγε θα μου κανει κανενας από αυτους προταση να αναλαβω καμια πετρελαικη??)…κι ενώ παω να χαιρετισω τους παιχτες μου ,βλεπω ότι ολοι τους τρεχουν σαν τρελοι στην φισουνα…..τους κυνηγανε ένα τσουρμο ταλιμπαν…ωσπου βλεπω το τσουρμο ,να τρεχει κατά πανω μου :? :? ,φωναζοντας :

«αλ ισλι ,αλλαχ..αλ ζαουαχρι ταλαλ μαχμουτ ναζλι μπουχλαν ελ τζιχαντ Κορεαν….» :?

η αλλιως :

«αλλαχ ,δωσε μας δυναμη να σκοτωσουμε τους αντι –μουσουλμανους κορεατες που εκλεψαν το κυπελλο από τη Μεκκα…..» :twisted:

«No,no……I greek ,not korean….. kill my players…they Korean…!!!i fuck americans ,i love arabs ,I love bin landen ,I love Arafat….. » 8)

και προτου παρεξηγηθω και αντι για φιλο-μουσουλμανος ,βγω κανας γκει προπονητης από τη βορεια μυκονο :shock: :shock: :shock: ,πραγμα που είναι χειροτερο απ ‘το να εισαι αντι-μουσουλμανος ,ευτυχως ηρθαν τα ταγματα των σειχηδων και με γλυτωσαν από τη συμφορα….ο ιδιος ο σειχης με οδηγησε στην εξεδρα ,οπου θα δινοταν το κυπελλο και επειδη οι παιχτες μου ειχαν κλασει μεντες και δεν εβγαιναν εξω ,σηκωσα μονος μου την κουπα……..ΤΟ ΑΞΙΖΑ…….κι επειδη ειμαι μετριοφρων προπονητης ,που αναγνωριζω τη συνεισφορα των παιχτων μου ,στη συνεντευξη τυπου ακουστηκαν τα ακολουθα…..

δημοσιογραφος της σειρας …: πως νιωθετε για την κατακτηση του κυπελλου?
Ανθιμος : υπεροχα…. :yea: πιστευω εγω το αξιζα με την ολη παρουσια μου στη διοργανωση...
δημοσιογραφος της σειρας …:ποιος παιχτης σας ηταν ο πολυτιμοτερος του αγωνα?
Ανθιμος :δεν θελω να ξεχωριζω τους παιχτες (γιατι μπορω??? :D ) ,αλλα πιστευω πως σημερα με τις εντολες και την τακτικη που ακολουθησα ,κερδισα δικαια…. 8)
τσατσος δημοσιογραφος από την κορεα :x :σας ακουμε ολο να αναφερεστε στον ευατο σας…οι παιχτες δεν βοηθησαν καθολου??
Ανθιμος : …..(τον τσατσο….παει να την φερει στο μουρινιο της ασιας…. :x ?)….καποιοι ρεπορτερ από την κορεα ,επειδη δεν εχουν προσβαση στο ρεπορταζ της ομαδας ,λενε ασχημα πραγματα για μενα και την ομαδα….cazzo :x ….ruffiano journalisto :x ….ευχαριστω… 8)

Το βραδυ εκεινο θα επεστρεφε ολη η ομαδα στην κορεα….επειδη ειχε πολλα χρονια καποια κορεατικη ομαδα να παρει το Asian Champions League ,πιστευα πως θα μαζευοταν κοσμος στο αεροδρομιο να μας υποδεχτει….

Κι ετσι και εγινε….οταν ανοιξε η πορτα του αεροπλανου χιλιαδες κοσμου ειχε μαζευτει στο αεροδρομιο…. :victory: βουταω το κυπελλο από τα χερια του αρχηγου της ομαδας και βγαινω εξω στον κοσμο πρωτος….ο κοσμος όμως κοιτουσε αλλου…κι ετσι ,βουταω και το μικροφωνο και φωναζω…:

«Fans of Suwon….!!!!!i brought you the Asian Champions League!!!!! Be proud for this team…!!!!!» …. :yea:

Κανεις όμως δεν εδινε σημασια η πανηγυριζε…. :roll: ωσπου ακουγεται καποιος από το κοινο να φωναζει……

"Go away…..you and your fucking plane hide the aeroplane of the Korean national team of ping-pong who brought 2 gold medals…..!!!you and your stupid cup fuck off!!!!" :shock: :shock:

γαμω τα κωλοαθληματα που υποστηριζουν….το μονο καλο είναι ότι θα σουφρωσω το κυπελλο χωρις καποιος να το ζητησει…μεχρι και ο προεδρας της ομαδας μας ,περιμενε την εθνικη πινγκ-πονγκ…. :shock:

TO HELL ολοι τους …!!!!! :D :D


Ακολουθουν :

Ποτε θα ληξει επιτελους αυτό το τιμημενο (#@$@!!) κορεατικο πρωταθλημα ???


ΥΓ. παιχτες θα προτεινω στο τελος της χρονιας στον απολογισμο....συντομα ,θα υπαρχουν και φωτογραφιες παιχτων ....εκει να δειτε γελιο.... :)
DjBasile
Assistant Manager
Assistant Manager
Posts: 3161
Joined: Tue Jun 03, 2003 11:00 pm
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Σήκω πήγαινε στο Αμέρικα ρε!! Εκεί που ξέρουν από καλή μπάλα και από καλά.. μπέργκερ!! :D:D
"What a magnificent goal by Cherno Samba!!! So late in the game!!! Samba is sending a title message to all Premier League contenders"
relentlessgeo
Director Of Football
Director Of Football
Posts: 6849
Joined: Tue Dec 27, 2005 1:12 pm
Football Manager της ομάδας: δεν κατεβασα το FM φετος :P
Αγαπημένη Ομάδα: Xavalencia FC
Status: is τα ξυνει :p
Location: Π. Ηρακλειο
Has thanked: 0
Been thanked: 0

[quote="DjBasile"]Σήκω πήγαινε στο Αμέρικα ρε!! Εκεί που ξέρουν από καλή μπάλα και από καλά.. μπέργκερ!! [/quote]

σιγα μην ξαναπαω στο αμερικανικο πρωταθλημα....θυμαμαι σε αλλη καριερα ,ειχα παρει το chicago....τι το θελα??? chicago ηταν ολοι οι αγωνες....το 4-4 και το 3-3 ειχαν γινει τα αγαπημενα μου σκορ... :shock: χωρια ,οι περιορισμοι που εχει σαν πρωταθλημα...χωρια ,το σαλαρι καπ....




Με το Asian Champions League στην τροπαιοθηκη μου ( 8) !!!) ,ηταν καιρος να στρεψω το βλεμμα μου στο κορεατικο πρωταθλημα ,το οποιο ειχε μερικες αγωνιστικες μεχρι τη ληξη του…ειχαμε εξασφαλισει την πρωτη θεση μετα την επικη νικη επι της σεουλ και το μονο που περιμενα ηταν ένα τηλεφωνημα από τον προεδρα για να μου ανακοινωσει το πριμ κατακτησης του πρωταθληματος…….ελα όμως που το τηλεφωνο αυτό αργουσε να γινει….. :roll:

Ειχε περασει και η τελευταια αγωνιστικη ,και μεσολαβουσε ένα μεγαλο κενο μεχρι τον ημιτελικο κυπελλου (ναι ,προκριθηκα και σε αυτό….ξεχασα να σας το πω ,γιατι με συνεπηρε η δυσκολια του θεσμου…….. :) )…..κατι ψιλιαστηκα ,αλλα δεν ημουν σιγουρος…ηθελα την επιβεβαιωση του assistant….

Μουρινιο της ασιας 8) : ελα ρε assistant ,τι θα γινει με το πρωταθλημα??ποτε θα μας δωσουν την κουπα??
Assistant : what κουπα boss…??ειμαστε απλα πρωτοι στην κανονικη διαρκεια του πρωταθληματος…!!
Μουρινιο της ασιας : :shock: :shock: τιιιι????? Πλακα μου κανεις ,ετσι??? Δεν εχει κανονισει κανα φιλικο ο προεδρας με καμια μαντσεστερ για την φιεστα δηλαδη???
Assistant : no ,boss…θα εχουμε πλεονεκτημα εδρας στην φαση των play-off στον ημιτελικο ,και στους τελικους ,ο δευτερος τελικος θα γινει στην εδρα μας…
Μουρινιο της ασιας : ….(γαμω τα πρωταθληματα που εμπλεξα…)….. :x
Assistant : θα το παρουμε boss ,μην μασας…!!!
Μουρινιο της ασιας : μπασκετ παιζουμε ρε @!$!@$!@ μου και θελουν play-off….??? :x
Assistant : no coach…we like baseball in korea…….
Μουρινιο της ασιας : …(..κλεισιμο των δαχτυλων του δεξιου χεριου σε σχημα γροθιας και ρυθμικο κουνημα του χεριου πανω κατω….) :jerk: :jerk: :jerk:


Τελος παντων ,στον ημιτελικο του πρωταθληματος ,σε αγωνα που εγινε στην εδρα μας απεναντι στη daegu ,κερδισαμε με 2-1 και προκριθηκαμε στους τελικους απεναντι στον κακο δαιμονα μας για φετος Incheon ,οι οποιοι είναι αιωνιοι εχθροι του συλλογου μας ,από την αρχαιοτητα……. :twisted: συγκεκριμενα ,οι οπαδοι μας είναι εχθροι με τους οπαδους της Incheon από τη στιγμη που αυτοι ιδρυθηκαν….το 2004…..!!!!!!!!αν είναι δυνατον…..!! η ομαδα σοφτμπολ του χωριου μου εχει περισσοτερα χρονια ιδρυσης από δαυτους…….. :D :D

Incheon –Suwon (1st Final)
2-1 ,προηγηθηκαμε νωρις ,αλλα ισοφαρισαν και νωρις…….ισορροπημενο ματς ,δικαια κερδισαν οι αλλοι ,αλλα το ματς εγινε ταναπου από τις προκλητικες δηλωσεις του προπονητη τους που δηλωσε ότι θα παρει αυτος το πρωταθλημα μεσα στην εδρα μας και μαλιστα ανετα……..

πλεον ,το μονο που απεμεινε ηταν να βαλω σε εφαρμογη τις συνηθειες και τα κολπα που ξερω από την ελλαδα…….. :twisted: :twisted: :twisted: :evil:


Aκολουθουν :

Ποια γεγονοτα προηγηθηκαν του δευτερου τελικου ??? :twisted:
Τι εγινε στο αγωνιστικο κομματι???
Quiz : Ποιο περιφημο ελληνικο ματς θα σας θυμισει ο δευτερος τελικος ??? :roll:
relentlessgeo
Director Of Football
Director Of Football
Posts: 6849
Joined: Tue Dec 27, 2005 1:12 pm
Football Manager της ομάδας: δεν κατεβασα το FM φετος :P
Αγαπημένη Ομάδα: Xavalencia FC
Status: is τα ξυνει :p
Location: Π. Ηρακλειο
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Ο ΤΕΛΙΚΟΣ ΤΩΝ ΤΕΛΙΚΩΝ

Ειχα μολις 4 μερες πριν τον δευτερο τελικο και ζητησα εκτακτη συσκεψη με τον προεδρα της ομαδας ,για να τον ενημερωσω για την πορεια της ομαδας και τον δευτερο τελικο….. :twisted:

Ανθιμος : προεδρε ,θελω μετα τη συσκεψη της κορεατικης ΕΠΑΕ να κανεις τις εξης δηλωσεις …..(του δινω χαρτι με το τι θελω να πει…)..
Προεδρας : αυτά δεν λεγονται παιδι μου….και ποτε θα τα πω??πριν τον τελικο?? Θα γινει κολαση το ματς…!!!
Ανθιμος : πεστα εσυ …και βλεπουμε….. :twisted: επισης ,θελω να κανω μια ανοικτη στον κοσμο προπονηση μια μερα πριν το ματς ,για να εμψυχωσουν τους παιχτες μας …
Προεδρας : οκ ,μπορω να το κανω αυτό….
Ανθιμος : και τελος ,θελω μερικα εισητηρια για κατι «φιλους» από ελλαδα…θα ερθουν να δουν εμενα στον τελικο……αααα ,και αφησε τους να περασουν τις βαλιτσες τους μεσα στο γηπεδο…θα είναι η ομαδα περιφρουρησης των οπαδων μας..!!!
Προεδρας : δεν πιστευω να κανουν φασαριες ..??
Ανθιμος : …….(παυση)…..σε καμια περιπτωση…!!!!!!!! :wink: :wink:


Την επομενη μερα ,γινοταν η συνεδριαση της κορεατικης ΕΠΑΕ…..τοτε ,ο προεδρας μας κανει τις ιστορικες δηλωσεις ,που ακομα συζητιουνται στην κορεα :

« Ho ,ho ,ho……tomorrow, we will win incheon for sure…….they are CHICKENS and CLIENTS….!!!!!!!» :twisted: :twisted:

ταυτοχρονα ,στο μοναδικο αθλητικο ραδιοφωνο της κορεας τον “Ping Pong FM 88,4” βγαινει ο γνωστος παλιος προπονητης της ομαδας και οπαδος της ομαδας και του προεδρου μας ,o κυρ Κιμ Νικ-Αλεφου 8) ο οποιος κανει τις ακολουθες δηλωσεις ….

“there is no way these little players of incheon can win our paixtarades…..” :D

και συνεχισε….

“welcome the boys….welcome ………3-0…!!!” 8) 8)


όλα πηγαιναν συμφωνα με το σχεδιο….τωρα εμενε η συνεισφορα των ελληνων φιλων μου πριν τον αγωνα…. :twisted:

Το πουλμαν της Incheon φτανει στο γηπεδο…αστυνομικα μετρα δεν εχουν ληφθει (δεν εχουν γινει ποτε επεισοδια σε κορεατικα γηπεδα…) κι ετσι το πουλμαν περναει μεσα από τους οπαδους μας …οι οποιοι τους υποδεχονται πετοντας μπουκαλια και ρυζια (γαμο εχουμε???) στο πουλμαν ….οι παιχτες τους ετρεχαν να καλυφθουν από τα δεκαδες μπουκαλια που επεφταν…. :?

Στο γηπεδο ,πρωτη φορα φετος γινεται πανικος….ασφυκτικα γεματο το γηπεδο ,με τους οπαδους μας να μονοπωλουν το ενδιαφερον….
Βγαινει η ομαδα μας για προθερμανση και αποθεωνεται…. :yea:
Ωσπου μαθευεται ότι βγαινει η ομαδα της Incheon για προθερμανση…τοτε οι φιλοι μου ,αρχιζουν να κουνανε την φισουνα και να πετανε φωτοβολιδες κατά των παιχτων….
μαλιστα ,ο Γιωργος ο Νυχτεριδας ηταν επι τω εργω κλωτσωντας τους παιχτες της Incheon να μπουν παλι μεσα στα αποδυτηρια……το ματς ειχε γινει κολαση…οι αλλοι ΕΚΛΑΣΑΝ ΜΕΝΤΕΣ….
:P :twisted: Δεν βγηκαν για προθερμανση…μπηκαν απροπονητοι στο γηπεδο…..

Το σχεδιο ειχε πετυχει πληρως….εμενε η εμφανιση της ομαδας μας….σ’αυτό συνεβαλε και ο προεδρας μας που μπηκε στα αποδυτηρια ,εκστασιασμενος από το σχεδιο μου και την υποδοχη των αντιπαλων ,φωναζοντας :

“FUCK THEM……AND YOU WILL GET BONUS 100000 EUROS EACH!!!!!” :twisted:

Οι παιχτες μου ,λοιπον,φτιαγμενοι από τον κοσμο και τον προεδρα ,μπηκαν μεσα σαν κομαντος…οι αλλοι κλασμενοι εντελως αρπαξαν 3 μπαλακια ανετα και εφυγαν χωρις να μιλησουν……

φημες λενε ότι τους κυνηγησαν η οπαδοι τους στο προπονητικο τους κεντρο στο Incheon για τη ντροπη που ποτισαν το συλλογο…. :P :P

Δεν με ενοιαζε καθολου όμως…..HΜΑΣΤΑΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ ΚΟΡΕΑΣ …!!!! :victory: :victory:


Ακολουθουν :

Τα τελευταια σταδια του Korean FA Cup
Kastroman
National Manager
National Manager
Posts: 9295
Joined: Thu Jul 03, 2003 11:00 pm
Status: Come at the king, you best not miss.
Has thanked: 0
Been thanked: 0

[quote="relentlessgeo"]Quiz : Ποιο περιφημο ελληνικο ματς θα σας θυμισει ο δευτερος τελικος ??? :roll:[/quote]

Το Εργοτέλης-Πανηλειακός 3-0 δεν εννοείς;


:D :D
Μια μέρα θα σηκωθώ, θα τον χτυπήσω φιλικα στην πλάτη, και θα τον ρωτήσω:
"Κυρ Αντρέα, με όλο το θάρρος. Γαμείς καθόλου;"
~.~.~.~.~.~.~.~.~.~.~.~.~.~.~.~.~.~.~
- Πονάω!
- Δεν πονάς. Φοβάσαι.
DjBasile
Assistant Manager
Assistant Manager
Posts: 3161
Joined: Tue Jun 03, 2003 11:00 pm
Has thanked: 0
Been thanked: 0

μπα το ΑΕΚ - ΠΑΟ 3-0 μάλλον :D:D
"What a magnificent goal by Cherno Samba!!! So late in the game!!! Samba is sending a title message to all Premier League contenders"
relentlessgeo
Director Of Football
Director Of Football
Posts: 6849
Joined: Tue Dec 27, 2005 1:12 pm
Football Manager της ομάδας: δεν κατεβασα το FM φετος :P
Αγαπημένη Ομάδα: Xavalencia FC
Status: is τα ξυνει :p
Location: Π. Ηρακλειο
Has thanked: 0
Been thanked: 0

:karta: :karta: :karta: :karta:

παλι καλα ,που εδωσα και το σχολιο του κυρ Κιμ Νικ-Αλεφου και το καταλαβατε........ :wink: :wink: :wink:
User avatar
Sponis
Twitch Streamer
Twitch Streamer
Posts: 25743
Joined: Thu Oct 03, 2002 11:00 pm
Football Manager της ομάδας: Δόξα Δράμας
Αγαπημένη Ομάδα: Manchester United / Π.Α.Ο.
twitter: Sponis
Status: I'm coming... Keep running... Tormenting You!
Location: Under Your Wings and Into Your Arms
Has thanked: 1 time
Been thanked: 0
Contact:

ααααα το Ολυμπιακός - ΠΑΟΚ 1-2 ρε εννοείς...
relentlessgeo
Director Of Football
Director Of Football
Posts: 6849
Joined: Tue Dec 27, 2005 1:12 pm
Football Manager της ομάδας: δεν κατεβασα το FM φετος :P
Αγαπημένη Ομάδα: Xavalencia FC
Status: is τα ξυνει :p
Location: Π. Ηρακλειο
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Μετα τη συγκλονιστικη εμφανιση των παιχτων μου και των οπαδων της ομαδας :wink: :wink: στον τελικο του πρωταθληματος ,το μονο που απεμενε για αυτή την καταπληκτικη ομαδα που ειχα δημιουργησει 8) ηταν το double στην κορεα ,δηλαδη η κατακτηση του κυπελλου…..κι αυτό θα γινοταν με 2 νικες στο final -4 :shock: του κυπελλου στη σεουλ (μα ,καλα μπασκετ παιζουμε ρε γαμωτο??πρωτα πλει –οφ και μετα φιναλ φορ ,ελεος….)

Πρωτος ημιτελικος του κυπελλου με τη busan …..πολυ δυνατο ματς ,χασαμε πολλες ευκαιριες ,αλλα η λυτρωση ηρθε στο 89 κι ενώ την ειχα αραξει στον παγκο περιμενοντας την παρατα…
Επικη η στιγμη μετα το γκολ ,οπου ενώ οι παιχτες μου κοιμηθηκαν :sleeping: :x και οι αλλοι εχαναν ευκαιριες για την ισοφαριση ,ανελαβα εγω να κανω καθυστερησεις για να κρατησουμε την προκριση….εκανα κάθε ειδους καραγκιοζιλικια ,από διαμαρτυριες στον 4ο διαιτητη ότι τα μπουκαλια με νερο είναι Λουτρακι ,ενώ εγω πινω μονο Ζαγορι……μεχρι και μια ιδιαιτερη συνομιλια με αντιπαλο παιχτη στον οποιο εξεφρασα τις θερμες μου ευχες ,στα προτυπα του μεγαλου μου δασκαλου Ζοσε ….
(«Γκαραχεεεερρ ,φακ οφ ,γκαραχερ φακ οφ ,φακ οφ γκαραχερ…..!!!»)
:agrue: και ευτυχως η προκριση ηρθε κι εγω τη γλιτωσα φτηνα (τι φτηνα ,ένα καρο λεφτα εδωσα για προστιμο……) ,χωρις τιμωρια από τον παγκο στον επομενο αγωνα….

και πως θα μπορουσα να λειπω αλλωστε από τον τελικο με τους πελατες της σεουλ ,αφου ο προεδρας μας εκανε τα κονε με τους δικαστες για να μην λειπω από τον παγκο……..

πριν τον αγωνα με τη σεουλ ,εκδηλωνω ενδιαφερον για τους 2 επιθετικους της αντιπαλου στον τελικο ,σεουλ, που είναι τα μεγαλυτερα ταλεντα της χωρας ,τους Park Joo-Young ( ΑΕΚΑΡΑ21 τον ειχα τσεκαρει αυτόν τον παιχτη από την πρωτη στιγμη,γινεται απιστευτος παιχτης..!!!!) και Jung Jo-Kook ,και οι 2 κατω των 21 ,αλλα βασικοι στην εθνικη ομαδα των ανδρων της κορεας….!!!!

Μαλιστα ,τον πρωτο τον κλεινω εναντι 4 εκ. ευρωπουλακιων ,μια μερα πριν τον αγωνα και ενώ πρωτα ειχε δηλωσει ότι θελει να φυγει από τη σεουλ ,γιατι θελει πολύ να παιξει διπλα στον κορυφαιο τεχνικο στην ασια (εγω ειμαι αυτος… 8) )….ετσι ,για άλλη μια φορα ,καταφερα να κανω τους αντιπαλους ταναπου :twisted: :twisted: ,χωρια που στο συμβολαιο του Park Joo-Young εβαλα ορο να μην παιξει καλα στον τελικο που ερχεται……..
σε περιπτωση που εβαζε γκολ εναντιον μας ,του υποσχεθηκα προπονηση 5 το πρωι και τρεξιμο πισω από τις μπουλντοζες στο προπονητικο κεντρο…..αντιθετα ,τυχον επιτευξη αυτογκολ ,θα ειχε bonus….!!!!! \:D/

Την ιδια ωρα ,δηλωνω στον άλλο παιχτη που με ενδιαφερει ,τον Jung Jo-Kook (κι αυτό παιχτης της σεουλ) ότι θα τον αγορασω ΜΟΝΟ στην περιπτωση που κωλοβαραει στον τελικο…. :sleeping: ελαβα θετικη απαντηση ,μιας και επιθυμουσε πολύ να αγωνιστει κατω από τις οδηγιες μου…….μα ηδη το εκανε……..!!!!!!!!!!! 8)

Ετσι ,ο τελικος ηταν τυπικη διαδικασια….προηγηθηκαμε νωρις (στο 8) ,οι καινουριοι παιχτες της ομαδας μας ,οι οποιοι τυχαινε να αγωνιζονται με τους αλλους :D ,εχαναν τα τετ-α-τετ το ένα πισω από το άλλο και τελικα με 2 ακομα φασεις ,καναμε το 3-0 πριν τη ληξη του ημιχρονου……!!!

Στο ημιχρονο στη φισουνα ,ενώ δηλωσα ευχαριστημενος με την αποδοση της ομαδας μου και τους ζητησα να συνεχισουν ετσι ,εβαλα τις φωνες στον Park Joo-Young (υπενθυμιζω παιχτης της σεουλ ,ο οποιος εχει κλεισει σε εμας για μετα τον τελικο) ..


Ανθιμος : τι κανεις ρε [System Interruption: Μη βρίζεις!]??? Που βαρας τα τετ-α-τετ??πανω στον τερματοφυλακα μας??? :x
Park Joo-Young: τι να κανω ρε boss ?? τουλαχιστον τα χανω…δεν βλεπεις??
Ανθιμος : ευτυχως που τα χανεις ,γιατι θα εχανες τον υπνο σου….5 η ωρα θα ξυπνας….!!!
Park Joo-Young : και τι να κανω coach ?? μην καρφωθουμε κιολας…. :wink:
Ανθιμος : να τα πετας αουτ ,όπως ο συμπαικτης σου ο Jung Jo-Kook….α,ρε…επρεπε να σε εχω στην τσιτα όπως αυτόν….εσυ μου κουραζεις τον τερματοφυλακα μου….
(εκεινη τη στιγμη περναει ο Jung Jo-Kook διπλα…)
Ανθιμος : good work Jung!!!! If you continue like this ,you will get the contract….!!! :twisted:
Jung Jo-Kook : thanks boss…in the second half ,I won’t even run……. :wink:
Ανθιμος : ειδες [System Interruption: Μη βρίζεις!] Park…..ετσι ακολουθουν τις εντολες του προπονητη….!! :twisted: :twisted:

Και πραγματι ,στο β μερος ,ουτε κουνηθηκαν…..τελικο σκορ 4-0 και σηκωμα κουπας …..
και οι Park Joo-Young , Jung Jo-Kook τη σηκωσαν στα αποδυτηρια ,αφου ηταν πολυτιμη η συνεισφορα τους ……. :wink: :wink:


Ακολουθουν :

Ο απολογισμος της χρονιας και οι μεταγραφες του καλοκαιριου (δεκεμβρη εχει στην κορεα ,αλλα καλοκαιρι για αυτους…..)….
User avatar
jackys
Youth Pro
Youth Pro
Posts: 279
Joined: Fri Aug 05, 2005 9:53 am
Football Manager της ομάδας: Harrogate(fm 2007)
Αγαπημένη Ομάδα: Αποελ και Αρσεναλ
Status: Polloi gamiaes esinaxtikasin tzai arkepsa tzai fooumai
Location: Κάπου χαμένος στο κόσμο των παραμυθιών και της πραγματικότητας
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

[quote]Ανθιμος : τι κανεις ρε [System Interruption: Μη βρίζεις!]??? Που βαρας τα τετ-α-τετ??πανω στον τερματοφυλακα μας???
Park Joo-Young: τι να κανω ρε boss ?? τουλαχιστον τα χανω…δεν βλεπεις??
Ανθιμος : ευτυχως που τα χανεις ,γιατι θα εχανες τον υπνο σου….5 η ωρα θα ξυπνας….!!!
Park Joo-Young : και τι να κανω coach ?? μην καρφωθουμε κιολας….
Ανθιμος : να τα πετας αουτ ,όπως ο συμπαικτης σου ο Jung Jo-Kook….α,ρε…επρεπε να σε εχω στην τσιτα όπως αυτόν….εσυ μου κουραζεις τον τερματοφυλακα μου….
(εκεινη τη στιγμη περναει ο Jung Jo-Kook διπλα…)
Ανθιμος : good work Jung!!!! If you continue like this ,you will get the contract….!!!
Jung Jo-Kook : thanks boss…in the second half ,I won’t even run…….
Ανθιμος : ειδες [System Interruption: Μη βρίζεις!] Park…..ετσι ακολουθουν τις εντολες του προπονητη….!!
[/quote]

Γιατι ο ενας ξερει ελληνικα ενω ο αλλος οχι?
Πριν αρκετά χρόνια πίστευαν ότι το να μην αφήνουν τους μαύρους στην Αμερική να μπαίνουν στα εστιατόρια των λευκών αλλά να τους αφήνουν να τρώνε έξω ήταν σωστό..... Ας μην πάμε πίσω σε αυτές τις εποχές επειδή μετά έρχονται άλλα

Τον ίσιο δρόμο, τον περπάτησα εγώ από την άλλη
έτσι βαδίζουν, οι τρελοί, οι δυνατοί και οι μεγάλοι



Τα πάντα για το στοίχημα
User avatar
mnikos_21
Hot Prospect
Hot Prospect
Posts: 696
Joined: Tue Jul 27, 2004 3:05 pm
Football Manager της ομάδας: Halifax, Tenerife
Αγαπημένη Ομάδα: AEK, Halifax
Location: Φιλαδέλφεια
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Μάλλον έφυγε ο Μουρίνιος της Κορέας πήγε να συναντήσει τον "αδερφό" του στην Αγγλία....

Όχι άλλη Ιστορία??? :karta: :karta:

Καλάαααααααααααα :yea: :yea: :yea:
[quote="konstantinakis-21-":2nfyr6li]Εγώ πιο πολύ φοβάμαι την Λιλ παρά την Μίλαν. Η Μιλαν αν και ιταλική ομάδα δεν έχει και την καλύτερη άμυνα καθώς την θεωρώ αρκετα αργή. Ειδα και τον Ντελιμπασιτς πολυ γρήγορο... Έχασε και τον Σεβα και δεν έχει παρει ακόμα καποιον άλλο. Ελπίζω να μην πάρει Ρονάλντο



Εdit: Οι πιθανότητες να λέω κοτσάνες ειναι 90%...[/quote:2nfyr6li]
relentlessgeo
Director Of Football
Director Of Football
Posts: 6849
Joined: Tue Dec 27, 2005 1:12 pm
Football Manager της ομάδας: δεν κατεβασα το FM φετος :P
Αγαπημένη Ομάδα: Xavalencia FC
Status: is τα ξυνει :p
Location: Π. Ηρακλειο
Has thanked: 0
Been thanked: 0

[quote="mnikos_21"]Μάλλον έφυγε ο Μουρίνιος της Κορέας πήγε να συναντήσει τον "αδερφό" του στην Αγγλία....

Όχι άλλη Ιστορία??? κόκκινη! κόκκινη!

Καλάαααααααααααα yeaaa!!! yeaaa!!! yeaaa!!![/quote]

μην ανησυχεις...ο μουρινιος της κορεας ελειπε για διακοπες και επανερχεται σε λιγο καιρο με νεες περιπετειες... :wink: ηδη εχω προχωρησει στη νεα σεζον με πολυ ξυλο ,κατς και απροοπτα.. :wink:

[quote="jackys"]παράθεση:
Ανθιμος : τι κανεις ρε [System Interruption: Μη βρίζεις!]??? Που βαρας τα τετ-α-τετ??πανω στον τερματοφυλακα μας???
Park Joo-Young: τι να κανω ρε boss ?? τουλαχιστον τα χανω…δεν βλεπεις??
Ανθιμος : ευτυχως που τα χανεις ,γιατι θα εχανες τον υπνο σου….5 η ωρα θα ξυπνας….!!!
Park Joo-Young : και τι να κανω coach ?? μην καρφωθουμε κιολας….
Ανθιμος : να τα πετας αουτ ,όπως ο συμπαικτης σου ο Jung Jo-Kook….α,ρε…επρεπε να σε εχω στην τσιτα όπως αυτόν….εσυ μου κουραζεις τον τερματοφυλακα μου….
(εκεινη τη στιγμη περναει ο Jung Jo-Kook διπλα…)
Ανθιμος : good work Jung!!!! If you continue like this ,you will get the contract….!!!
Jung Jo-Kook : thanks boss…in the second half ,I won’t even run…….
Ανθιμος : ειδες [System Interruption: Μη βρίζεις!] Park…..ετσι ακολουθουν τις εντολες του προπονητη….!!


Γιατι ο ενας ξερει ελληνικα ενω ο αλλος οχι?[/quote]

ξερω γω γιατι το γραψα ετσι??μαλλον ο ενας εχει κανει κανα μηνα διακοπες στην ελλαδα και εμαθε μερικες λεξουλες ,ενω ο αλλος ειναι απταιστος γνωστης αγγλικων... :shock: :shock:

βασικα ,το γραψα ετσι ,γιατι μου βγηκε ετσι....χωρια ,που δεν μου βγηκε στα αγγλικα η φραση "μην καρφωθουμε κιολας.."...εκει ειναι ολη η ουσια..!!!! :wink: 8)
konstantinakis-21-
Amateur
Amateur
Posts: 182
Joined: Fri Apr 28, 2006 3:40 pm
Αγαπημένη Ομάδα: ΑΕΚ
Location: Πάτρα
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Ειναι σαφές οτι ξέρει ελληνικά. Από το όνομα φαίνεται οτι ο πατέρασ του ειναι έλληνας

Αντε στείλε και την επόμενη ρεεε-ιιι :) :) :) :) :)
Συρτό σουτ ψηλά άουτ...
relentlessgeo
Director Of Football
Director Of Football
Posts: 6849
Joined: Tue Dec 27, 2005 1:12 pm
Football Manager της ομάδας: δεν κατεβασα το FM φετος :P
Αγαπημένη Ομάδα: Xavalencia FC
Status: is τα ξυνει :p
Location: Π. Ηρακλειο
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Ο απολογισμος της χρονιας ,θα γινοταν στα γραφεια της ομαδας , παρουσια του προεδρα και του assistant manager της ομαδας….

Μπαινοντας μεσα στο γραφειο , ο προεδρας της ομαδας με υποδεχτηκε με ανοικτες τις αγκαλες ,εκστασιασμενος από τη νικη-τσοντα :wink: στον τελικο πρωταθληματος και τη νικη –επισης –ακαταλληλη για ανηλικους :wink: απεναντι στους πελατες –εχθρους στον τελικο κυπελλο….ειδικα ,ο τελικος κυπελλου του ειχε μεινει βαθια χαραγμενος στη μνημη ,για την παρουσια της ομαδας και των οπαδων μας…. :wink:

Προεδρας : ….(υποκλιση…)…προπονηταρα μου ,καλως ηρθες…εκανες την ομαδα και ολη την εταιρια περηφανους…ειδικα ,ο τελικος του πρωταθληματος ,θα μεινει σε ολους μας αξεχαστος …
Μουρινιο της ασιας : ενταξει ,προεδρε τα παραλες… :oops: όχι και προπονηταρας…(που λεει ο λογος…)…μουρινιο της ασιας παρακαλω… 8)
Προεδρας : τετοιο τελικο δεν ειχαμε δει ποτε αλλοτε στην κορεα...!!
Μουρινιο της ασιας : (..φαγωθηκε με τον τελικο…)…που να ερθεις στο ελλαντα προεδρε…ολο τετοια παιχνιδια…ολο ομορφιες….το κουνημα της φισουνας σου αρεσε ??
Προεδρας : μονο..???this guy ,called……Giwrgos Nixteridas…. :roll: ,που το βρηκες ??μεγαλη μορφη…λεω να του δωσω κορεατικη υπηκοοτητα…με το ονομα Κιμ – Τακ Τσουκαλ.. :D
Μουρινιο της ασιας : ………. 8) 8)
Προεδρας : τεσπα αγορι μου….για τα αγωνιστικα δε θα μιλησεις σε μενα ,αλλα σε έναν φιλο μου…..για μεταγραφες κτλ μην ανησυχεις ….5.4 εκατομμυρια ευρα είναι δικα σου για μεταγραφες….συζητηστε με τον φιλο μου τι μεταγραφες θελετε ,ποιους θα τζασετε και ποιους θα κρατησετε κτλ και ξαναμιλαμε…
Μουρινιο της ασιας : ποιος είναι ο φιλος σου boss??
Προεδρας : (ειδοποιει την γραμματεα του ότι θελει να δει τον καλεσμενο του..)…ιδου προπονηταρα μου………

Κι εκει που ειμαι πεπεισμενος ότι θα συναντησω ειτε τον μουρινιο ,ειτε τον καπελο ,αλλα και τον ιρουετα με τον ο-λιρι (με οποιαδηποτε άλλο ονομα αποκλειεται να με συγκινουσε….) ,ανοιγει η πορτα και ποιον βλεπω……..

Το ΝΙΚΟ ΑΛΕΦΑΝΤΟ :notworthy: :notworthy: …………(τον κανονικο κυρ-νικο ,ετσι??)

Από τη συγκινηση που ενιωσα ,δε μπορεσα να κρατηθω και φωναξα….

Ενας απλος προπονητακος μπροστα στον γιγαντα Αλεφα 8) (εγω δηλαδη) : Δασκαλεεεε!!!!!! Τι γυρευεις εδώ ??τι τιμη να εισαι εδώ μαζι μου να με συμβουλευσεις ….
Θεος Νικος Αλεφαντος :notworthy: : παιδι μου!!!! Χαιρομαι που σε ξαναβλεπω….οταν πηγαινα στις προπονησεις του τραπατονι και του τζακερονι ,συναντησα τον προεδρα σου και μιλησαμε …μου ειπε για σενα…συγχαρητηρια για την πορεια σου…..!!!
Ενας απλος προπονητακος μπροστα στον γιγαντα Αλεφα : :oops: τι τιμη !!!!!ευχαριστω δασκαλε….. θελω να ακουσω τις συμβουλες σου δασκαλε ….καιγομαι με τις μεταγραφες …..

Θεος Νικος Αλεφαντος : ακου αγορι μου….

Από τις κασσετες που ειδα ,εχεις παιχταραδες…ο Nadson που εχεις μπροστα είναι εγγυηση…35 γκολακια την χρονια δεν είναι λιγα ….και ο Sandro επισης ,με 20 γκολακια και 10 ασιστ καλα τα πηγε….οσον αφορα τα 2 σου αμυντικα χαφ ,σουπερ και οι 2….με αποδοση πανω από 8 σε ολη τη χρονια ,οι Kim Nam II και Κim Do-Keun τα πηγαν περιφημα…οποτε δεν θες μεταγραφες εκει…στην αμυνα μπαζεις λιγο ,αλλα με τα καινουρια συστηματα που εμαθα και που θα σου αναλυσω σε λιγο θα φτιαξει η ομαδα…ο τερμας σου είναι καλος και σταθερος…γι’αυτό και παιζει στην εθνικη κορεας…

Ακου λοιπον….. :twisted: (παιρνει στα χερια του καμποσα κινεζικα κουλουρακια…)

Από του χρονου ,θα παιζεις με τρεις πισω ,ο ενας με βαθος…2 wing-backs ,ένα αμυντικο –χαφ ,ο οποιος θα κανει τη βρομικη δουλεια για το δεκαρι της ομαδας ,ένα δεξι εξτρεμ και ένα αριστερο ,2 επιθετικους ,τον Nadson και τον Μαστιγιο :D ….(ναι ,παρε τον Μαστιγιο από τον ολυμπιακο…γρηγορος ,τριπλα εχει ,γκολ βαζει…ποιος σαβιολια 8) και μεσι τωρα μπροστα στον καστιγιο????) και πισω από τους 2 επιθετικους ,τον γιγαντα ,τον παιχταρα ,το μαγο της μπαλας ,τον Τζιοβανι \:D/ ….

Ρεχαγκελ ,γιατι δεν καλεις τον τζιοβανι στην εθνικη???? :twisted: :twisted: :twisted:

Εν τω μεταξυ ,με τα κουλουρακια εχει σχηματισει τη διαταξη της ομαδας…


Ενας απλος προπονητακος μπροστα στον γιγαντα Αλεφα : μα δασκαλε…..εδω εχεις βαλει 12 παιχτες….. :roll: διαταξη 5-4-2 πρωτη φορα βλεπω???
Θεος Νικος Αλεφαντος : ελα μωρε τωρα…..αμφισβητεις εμενα ??που οι τραπατονι και οι λιπι και οι τζακερονι δε μπορουν να ξεχωρισουν το αριστερο από το δεξι μπακ….?που δε ξερουν σε ποια θεση παιζει ο τερματοφυλακας ..??σε μενα τετοια?? :x
Ενας απλος προπονητακος μπροστα στον γιγαντα Αλεφα : ……(καλα αν εφαρμοσω τετοια τακτικη να με γα@@@@ς…. :jerk: )…
ηρεμησε δασκαλε ,δε σε ειπα και ΔΟΥΡΟ….!!!!!!!!!! :D :D
Θεος Νικος Αλεφαντος : ………………………….. :eek:


Ακολουθουν :

Οι πρωτες μεταγραφες…..
Οι πρωτοι αγωνες της νεας σεζον …..
Τα πλεον γνωστα σε ολους μιλκο –Cup ,ΤΟΠΙΝΟ –CUP κτλ…… :snipersmile: [/b]
Post Reply

Return to “Ιστορίες FM2006”