Καθυστέρηση παιχνιδιού

Συζητήστε σχετικά με το νέο Football Manager 2023
Post Reply
Petrosrk
Trialist
Trialist
Posts: 2
Joined: Sun Dec 11, 2022 9:01 pm
Football Manager της ομάδας: PAOK
Has thanked: 0
Been thanked: 1 time

Καλησπέρα παιδιά έχω βάλει το μάνατζερ το 2023 να παίξω και από την τρίτη χρονιά κ μετά το παιχνίδι με κάνει πολλές διακοπές να καθυστερεί να προχωρήσει αρκετά όταν πατάω space δεν είχα κανένα θέμα με το 2022 αφού είχα φτάσει μέχρι και 12 χρόνια μετά ..υπάρχει κάτι που να έχει αλλάξει σε αυτόν τον βαθμό που να μην μπορώ να το τρέξω ?
User avatar
Tsakalaki
Asst Researcher ΠΑΟΚ - Story Teller
Asst Researcher ΠΑΟΚ - Story Teller
Posts: 48757
Joined: Sun Nov 30, 2003 12:00 am
Football Manager της ομάδας: Tottenham
Αγαπημένη Ομάδα: Dynamo Podilatou
facebook προφίλ: antonis.tsakaleas
twitter: Tsak_attaq
Status: I've never been clever, 'cause need it never
Location: Θεσσαλονίκη (Βόλος)
Has thanked: 6 times
Been thanked: 5 times
Contact:

Δεν ξέρω αν μπορεί να «χτυπάει» κάτι στο παιχνίδι και να θέλει επανεγκατάσταση. δεν ξέρω πόσο βαρύ είναι το save που έκανες ή τι άλλα προγραμματα τρέχει παράλληλα ο υπολογιστής. Υποθέσεις εργασίας κάνω....
--------------------------------------------------------

Εσαεί Πρόεδρος ΠΑ.ΣΥ.ΣΠΑ PC | -2002

26.08.10 | All my FM Stories | Πώς το Football Manager έγινε κομμάτι της ζωής μου
Spoiler: show
RedArmy: «Το κακο με τον Τσακ, είναι ότι ποτέ δεν μπορείς να καταλάβεις αν κάνει πλάκα ή τα λέει σοβαρά :D»
ArK ass: «Aμαν ρε Τσακ...εκει που εμφανιζεται η ελπιδα, ερχεσαι εσυ και την εξαφανιζεις»
nirearas: «Γιατί, τσακ γεννιέσαι... Δεν γίνεσαι...»

My Twitch channel
User avatar
tasosbin
National Manager
National Manager
Posts: 9254
Joined: Thu Oct 18, 2007 12:02 pm
Αγαπημένη Ομάδα: Παναθηναϊκός, Liverpool F.C.
facebook προφίλ: tasosbin
Location: Κυπαρισσία
Has thanked: 5 times
Been thanked: 7 times
Contact:

ρίξε μια μάτια στη διαχείριση εργασιών να δεις τι άλλο τρέχει παράλληλα όταν κανείς processing και γενικοτερα πες μας τι πορους καταναλωνει.
:liverpool:
Petrosrk
Trialist
Trialist
Posts: 2
Joined: Sun Dec 11, 2022 9:01 pm
Football Manager της ομάδας: PAOK
Has thanked: 0
Been thanked: 1 time

Όταν τρέχει το παιχνίδι εννοώ χωρίς να πατήσω space τρέχει με 30% του δίσκου όταν πατάω η cpu βαράει κόκκινα και φτάνει στο 90% δεν μου το κάνει ποτέ την πρώτη χρονιάα την τρίτη κ μετά ...το έκανα απεγκατασταση και το ξανά έβαλα τώρα ξεκίνησα καινούργιο κ πάλι save και τώρα θα δω πάλι ...επίσης αφαίρεσα και όλα τα graphics που έχω για να δω αν φταίω αυτό ..πάλι τίποτα ...
Off topic: ανέβασε κανένα βίντεο με την χαλ σε απολάμβανω το πρωί πριν πάω δουλειά με καφεδάκι
These users thanked the author Petrosrk for the post:
Tsakalaki (Tue Dec 13, 2022 7:10 am)
Rating: 12.5%
Post Reply

Return to “Γενική συζήτηση”