Οι report cards εξαφανίστηκαν από το profile των παικτών

Αναφέρουμε τα Bugs που έχουμε εντοπίσει. Προσοχή στους κανόνες!
Forum rules
ΠΡΙΝ ΠΟΣΤΑΡΕΤΕ ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΤΟΥΣ ΚΑΝΟΝΕΣ ΠΟΥ ΒΡΙΣΚΟΝΤΑΙ ΕΔΩ

ΝΑ ΘΥΜΑΣΤΕ ΠΑΝΤΑ ΟΤΙ ΚΑΝΕΝΑΣ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΥΠΟΧΡΕΩΜΕΝΟΣ ΝΑ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙ!

ΟΙ ΛΥΣΕΙΣ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΟΛΟΥΣ ΜΑΣ, ΒΟΗΘΕΙΣΤΕ Ο ΕΝΑΣ ΤΟΝ ΑΛΛΟ ΝΑ ΕΝΤΟΠΙΣΕΙ ΤΗ ΣΥΖΗΤΗΣΗ ΓΙΑ ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΠΟΥ ΤΟΝ ΑΠΑΣΧΟΛΕΙ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΩΝΤΑΣ ΚΑΤΑΛΛΗΛΟΥΣ ΤΙΤΛΟΥΣ.

ΜΗΝ ΠΟΣΤΑΡΕΤΕ ΑΝΟΥΣΙΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΑΣΧΕΤΑ ΜΕ ΤΟ ΘΕΜΑ. ΑΥΤΑ ΤΑ POSTS ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ «ΘΑΨΟΥΝ» ΜΙΑ ΛΥΣΗ ΣΕ ΕΝΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΚΑΙ ΘΑ ΔΙΑΓΡΑΦΟΝΤΑΙ!

ΑΝ ΕΧΕΤΕ ΛΥΣΗ ΣΕ ΚΑΠΟΙΟ ΤΕΧΝΙΚΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΑΦΟΥ ΤΗΝ ΠΟΣΤΑΡΕΤΕ ΣΤΕΙΛΤΕ ΤΗ ΣΤΟΝ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΤΗ ΤΟΥ ΤΟΜΕΑ ΜΕ PM ΓΙΑ ΝΑ ΤΗ ΒΑΛΕΙ ΣΤΟ ΠΡΩΤΟ POST.
Post Reply
User avatar
RedsoulGR
Trialist
Trialist
Posts: 9
Joined: Sun Jun 30, 2013 11:19 am
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Γεια σας. Τις τελευταίες ημέρες αντιμετωπίζω ένα πρόβλημα στο FM 2012.

Έχει να κάνει με τα report cards των παικτών. Κανονικά όταν πατάς να δεις το profile ενός παίκτη, κάτω αριστερά σου δείχνει την report card με το πόσα αστέρια έχει ο εκάστοτε παίκτης, βάση στο scouting σου, που αν πατήσεις πάνω του σε βγάζει στο ολοκληρωμένο report card. Ε, λοιπόν, εμένα αυτή η επιλογή εξαφανίστηκε. Έχει πλέον μόνο την επιλογή των physical, season stats κτλ.

Τι μπορώ να κάνω?
NoNaKoS
Youth Pro
Youth Pro
Posts: 265
Joined: Thu Sep 16, 2004 11:09 pm
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Νομίζω ειναι μια επιλογή στα preferences ψάξτο λίγο !
Αν δεν το βρεις πες να ανοίξω το game να το ψάξω εγώ γιατι τώρα είμαι μακρυά απο pc..
User avatar
RedsoulGR
Trialist
Trialist
Posts: 9
Joined: Sun Jun 30, 2013 11:19 am
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Ευχαριστώ που προτίθεσαι να βοηθήσεις αδελφέ.

Αυτό που έχει στα preferences είναι για το default player section που είναι το profile και το attributes, δεν έχει αυτό σχέση.
Όποτε θες, κοίτα να δεις τι γίνεται.
Post Reply

Return to “Bugs”