Δεν εχω συχνα τραυματισμους στην προπονηση ..

Συζητήστε για το τρόπο που προπονείτε τους παίκτες! Τεστ, συγκρίσεις και αναλύσεις των προπονητικών προγραμμάτων του FM.
Post Reply
User avatar
danis
Rotation
Rotation
Posts: 1081
Joined: Thu Apr 17, 2003 11:00 pm
Αγαπημένη Ομάδα: Αχιλλεας Φαρσαλων
Location: Αθηνα
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Αφου αγανακτησα 5-6 φορες με τους πολλους τραυματισμους ξεκινησα ενα καινουργιο παιχνιδι κ δεν πειραξα TIΠΟΤΑ στην προπονηση,δεν αγορασα ΚΑΝΕΝΑ νεο προπονητη κ εχω φτασει στον Οκτωμβριο με καναδυο κρυολογηματα κ ενα μονο τραυματισμο του Οκκα (για 2 εβδομαδες)
Επιφυλασομαι να δω αν θα συνεχιστει ετσι(2-3 τραυματιες ειναι κατι νορμαλ) κ θα επανελθω...
Παιζω με το πατς κ εχω Ολυμπιακο.
Ειναι η δευτερη φορα που το δοκιμαζω αυτο κ λειτουργει(το εχω ξανακανει με Ολυμπιακο κ μεχρι Δεκεμβριο πηγαινε με πολλοι λιγους τραυματισμους,μετα το σταματησα να ξεκινησω καινουργιο παιχνιδι)
Μπορει να ειναι κ συμπτωση ...παντως οσοι εχετε αγανακτησει με τους τραυματισμους δεν χανετε κατι να το δοκιμασετε...
Επισης δεν εχω κ σοβαρους τραυματισμους κ στα παιχνιδια(τακλιν στο νορμαλ παιζω)
Baal7
Amateur
Amateur
Posts: 165
Joined: Thu May 24, 2007 2:26 pm
Location: Πατρα(Βολος)
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Βασικα οι default προπονησεις ειναι μαπα!Μπορει αλλαζοντας τις προπονησεις να εχεις τραυματισμους αλλα οι παικτες σου γινοντε καλυτεροι και βγαζεις περισσοτερα ταλεντακια!Αν ειναι τα πραγματα οπως τα λες εσυ ,τοτε δεν κανενα νοημα η επιλογη του παιχνιδιου να μπορεις να φτιαχνεις δικα σου trainig schedules! :-D
Dimitris20
Coach
Coach
Posts: 2920
Joined: Sun Jul 24, 2005 11:55 am
Football Manager της ομάδας: Parma FC - Juventus (online)
Αγαπημένη Ομάδα: ΑΕΚ, Juventus, FC Timisoara
Location: Timisoara, Romania
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Δεν εχεις συχνα τραυματισμους γιατι πολυ απλα οι παιχτες δεν προπονουντε....ειναι σαν την προπονηση που εκανε ο παναθηναικος επι μπακε :D :D :D
Baal7
Amateur
Amateur
Posts: 165
Joined: Thu May 24, 2007 2:26 pm
Location: Πατρα(Βολος)
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Βασικα εγω εχω φτιαξει δικες μου προπονησεις και μεσα στην σεζον αλλαζω λιγακι το workload ωστε να αποφευγω τραυματισμους.πχ προς το γεναρη το ελατωνω λιγο.Επισης εχω παρατηρησει μια bugia του παιχνιδιου!Πολλες φορες καθως κοιταω τα παικτακια μου βλεπω οτι τα στατιστικα τους πεφτουν λιγο!Εαν γινει αυτο τοτε κατα 95% μεσα στις επομενες 1-2 θα τραυματιστει καποιος!Πχ με την Atletico που επαιζα ο Τοrres επεσαν τα στατιστικα του κατα δυο ποντους και την εφαγε στο κουλο για 5 μηνες(torn calf)! :(
Baal7
Amateur
Amateur
Posts: 165
Joined: Thu May 24, 2007 2:26 pm
Location: Πατρα(Βολος)
Has thanked: 0
Been thanked: 0

*αγωνιστικες
padeloswp8
Training Engineer
Training Engineer
Posts: 4259
Joined: Fri Jun 09, 2006 12:31 pm
Αγαπημένη Ομάδα: Άρης, Juventus, Chelsea
Location: Μπουγατσοφραπεδούπολη
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Υπάρχει και το edit post :wink:
H2O Polo


When I'm Good
I'm Really Good

When I'm Bad
I'm Better!

Post Reply

Return to “Προπόνηση FM2007”