Steffen Iversen: Ιδανικός για κάθε ελληνική ομάδα

Συζητήστε εδώ τα ευρήματά σας και προτείνετε τους παιχταράδες αλλά και τους προπονηταράδες που βρήκατε στους υπόλοιπους!
Post Reply
User avatar
ignts
Trialist
Trialist
Posts: 61
Joined: Fri Nov 14, 2003 12:00 am
Has thanked: 0
Been thanked: 0

·Ονοματεπώνυμο : Steffen Iversen
·Θέση : AM/FC
·Ηλικία : 28
·Ομάδα : - (free)
·Εθνικότητα : Νορβηγός
·Αξία αγοράς : 0
·FM Scout rating : 67,06%
·PA: 160
·CA: 128
·Excelent attributes: Heading 20, Dribbling - Technique - Work Rate - Teamwork 16, Stamina 17, Strengh 19
·Περιγραφή Θέσης στην Τακτική: Στο 4-2-3-1 παίζει άνετα και AMC, και AMC δεξί καθώς και ST. Συνήθως τον βάζω δεξί AMC και swap position με τον Avalos που παίζει ST.

Γενικά πολύ δυνατός παίχτης και πολύ σταθερός, προσφέρει 8-12 γκολ και ασσιστ την σαιζόν. Επίσης καλός στα μεγάλα παιχνίδια. Βάλτε ότι είναι και ελεύθερος, νομίζω ότι είναι ιδανική μεταγραφή! Τον πήρα για αλλαγή και έχει πάρει την φανέλα σπίτι!!!!

Cheers
nyhc
Trialist
Trialist
Posts: 17
Joined: Sun Apr 23, 2006 11:03 am
Has thanked: 0
Been thanked: 0

και που να δεις τον πιτσιρικα iversen
coach Tiesto
Assistant Manager
Assistant Manager
Posts: 3005
Joined: Mon Jul 04, 2005 3:43 pm
Location: Βύρωνας
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Κάποια στιγμή θα ανεβάσω φώτο με τον Iversen στον ΠΑΟ. Πρώτος σκόρερ, καλύτερος ξένος παίκτης κλπ.

ΥΓ: είναι μακράν ο καλύτερος εκτελεστής πέναλντυ που έχω συναντήσει στο παιχνίδι. :victory: :victory: :victory: :victory:
Τελικά δεν υπάρχει θεός Καλό ταξίδι ψηλέ .. 26/2/2007 :cry: :cry:

Βρε μπαγάσα... περνάς καλά 'κει πάνω.........? :cry:



~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Spawn_I wrote: Να πάρω π.χ. τον Τιέστο στην ομάδα και να κερδίσουμε αλλά να γίνουμε μπίλιες δεν το θέλω. Δεν κατεβαίνω για να χαλάσουμε τις καρδιές μας...

spawn_I είσαι θρησκεία 8)
User avatar
Akyla
Twitch Streamer
Twitch Streamer
Posts: 11087
Joined: Sun Jan 23, 2005 1:48 am
Football Manager της ομάδας: Chester FC
Αγαπημένη Ομάδα: Leeds
Status: Weekends are overrated
Location: Νέο Ηράκλειο
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Π-Α-Ι-Χ-Τ-Α-Ρ-Α-Σ

.....και καλό παιδί,όλοι τον αγαπούν στην ομάδα :D


Πάρτε screenshot....
[img]http://img218.imageshack.us/img218/7779 ... 0ok.th.jpg[/img]

Mε 4-4-2 επιθετικό δίδυμο με Παπαδόπουλο και με 4-2-3-1 target man to head με down both flanks :wink:
User avatar
mnikos_21
Hot Prospect
Hot Prospect
Posts: 696
Joined: Tue Jul 27, 2004 3:05 pm
Football Manager της ομάδας: Halifax, Tenerife
Αγαπημένη Ομάδα: AEK, Halifax
Location: Φιλαδέλφεια
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Καλά ρε Αχιλέα, δν θα μπουκάρουμε και στο σπίτι σου αν ξέρουμε το επώνυμο σου! :D :D . Πάντως, ο παίκτης δεν έχει υψηλά Dribble, Finish. Άρα, μου φαίνεται πιο πολύ τυχαίο το ότι έβαλε τόσα πολλά γκολ
[quote="konstantinakis-21-":2nfyr6li]Εγώ πιο πολύ φοβάμαι την Λιλ παρά την Μίλαν. Η Μιλαν αν και ιταλική ομάδα δεν έχει και την καλύτερη άμυνα καθώς την θεωρώ αρκετα αργή. Ειδα και τον Ντελιμπασιτς πολυ γρήγορο... Έχασε και τον Σεβα και δεν έχει παρει ακόμα καποιον άλλο. Ελπίζω να μην πάρει Ρονάλντο



Εdit: Οι πιθανότητες να λέω κοτσάνες ειναι 90%...[/quote:2nfyr6li]
User avatar
Nani23
First Team Regular
First Team Regular
Posts: 1483
Joined: Wed Apr 05, 2006 4:25 pm
Αγαπημένη Ομάδα: ΑΟ Παρου
Status: 1000+
Location: Αθηνα πλεον...
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

[quote="mnikos_21"]Καλά ρε Αχιλέα, δν θα μπουκάρουμε και στο σπίτι σου αν ξέρουμε το επώνυμο σου! :D :D . Πάντως, ο παίκτης δεν έχει υψηλά Dribble, Finish. Άρα, μου φαίνεται πιο πολύ τυχαίο το ότι έβαλε τόσα πολλά γκολ[/quote]

Και ο Alejandro Dominguez(αλλος παιχταρας) finishing 15 εχει αλλα μου τελειωσε την season με 49 γκολ σε 41 αγωνες εκ των οποιων τα 23 στο Τσου λου

end off-topic

Οντως πολυ καλος ο Iversen σε τρεις χρονιες με τον παοκ μου πετυχε 47 γκολ αλλα επαιζε πιο πολυ AMC παρα FC.
...του βαζει τακλιν ο Μανωλας, πεταγεται ο Σκαρταδος στον αερα...και εσυ ακομα....


Όταν ο Κόκκαλης μου βρήκε επάγγελμα με το Da Pipa :p

zidane72003 wrote: Ανανεωστε τον Σπαν.
User avatar
ignts
Trialist
Trialist
Posts: 61
Joined: Fri Nov 14, 2003 12:00 am
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Το παλικάρι είναι παιχταράς!!! 3 χρόνια στην σειρά πρώτος σκόρερ, πρώτος πασερ, υψηλότερο αβερατζ ρατινγκ, παίχτης της χρονιάς και αγαπημένος των οπαδών! Επίσης και χρόνο και καλύτερος, πιο μεστός, πιο ώριμος! Δείτε αυτές τις φοτος και θα ανεβάσω και άλλες!!!

http://www.ison.com.gr/personal/iversen1.jpg
http://www.ison.com.gr/personal/iversen2.jpg

Τσιρς
User avatar
Akyla
Twitch Streamer
Twitch Streamer
Posts: 11087
Joined: Sun Jan 23, 2005 1:48 am
Football Manager της ομάδας: Chester FC
Αγαπημένη Ομάδα: Leeds
Status: Weekends are overrated
Location: Νέο Ηράκλειο
Has thanked: 0
Been thanked: 0

[quote="mnikos_21"]Καλά ρε Αχιλέα, δν θα μπουκάρουμε και στο σπίτι σου αν ξέρουμε το επώνυμο σου![/quote]

[img]http://img459.imageshack.us/img459/3001/beosm6ig.jpg[/img]
Noμίζεις :D


Πάντως με τον τρόπο που αξιοποιούσα αυτό τον παίχτη το dribling και το finishing δεν χρειάστηκαν ιδιαίτερα
Heading-jumping-strenght με ενδιέφεραν :wink:
User avatar
blender
Youth Pro
Youth Pro
Posts: 392
Joined: Mon Jun 09, 2003 11:00 pm
Has thanked: 0
Been thanked: 0

τον πηρα και εγω 1η χρονια στο παο βγηκε παικτης της χρονιας μου εβαλε 16 goal στο πρωταθλημα αλλα ειχε αποδοση 7.7 παρολα αυτα επειδη την πρωτη χρονια επερνε 3300 τη βδομαδα και μετα μου εψαχνε 25000 τον αφησα και πηρα τον kerlon με 12000
User avatar
profitis
Trialist
Trialist
Posts: 44
Joined: Thu Jan 29, 2004 12:00 am
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Oμοίως όπως ο φίλος blender τον πήρα στην πρώτη χρονιά με τον ΠΑΟ.Βέβαια δεν έχει προχωρήσει και πολύ η χρονιά αλλα στα πρώτα παιχνίδια και στα φιλικά είχε το πολυ 7 παίζωντας είτε ως δεκάρι στo diablo σύστημα είτε σαν φουνταριστός.

Βέβαια θέλει σίγουρα τον χρόνο του και αναμφισβήτητα σου δίνει βάθος στην ομάδα(είναι και ελεύθερος)
User avatar
ignts
Trialist
Trialist
Posts: 61
Joined: Fri Nov 14, 2003 12:00 am
Has thanked: 0
Been thanked: 0

παίδες,

εγώ στα τελευταία 10 φορτώματα που έχω κάνει όλα με ΟΣΦΠ το παλικάρι πετάει απλά! 3ετές συμβόλαιο και κάθε χρόνο πρώτος σκορερ, πρωτος πασερ, πρωτος πρωτος παντου!
User avatar
Akyla
Twitch Streamer
Twitch Streamer
Posts: 11087
Joined: Sun Jan 23, 2005 1:48 am
Football Manager της ομάδας: Chester FC
Αγαπημένη Ομάδα: Leeds
Status: Weekends are overrated
Location: Νέο Ηράκλειο
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Δείτε τι κατάφερε ο ημίθεος(με τη δικιά μου βοήθεια βέβαια 8) )

[img]http://img204.imageshack.us/img204/1194 ... yj5.th.jpg[/img]

[img]http://img204.imageshack.us/img204/8721 ... uy6.th.jpg[/img]
geotria
Amateur
Amateur
Posts: 153
Joined: Tue Jul 18, 2006 1:23 pm
Location: Βύρωνας
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Πραγματικά όργια!Ειδικά σαν ΑΜC πίσω από τους δύο επιθετικούς!Δεύτερος καλύτερος εκτελεστη΄ς πέναλτι μετά τον Sneijder!!
User avatar
spin
Trialist
Trialist
Posts: 18
Joined: Sat Apr 05, 2003 11:00 pm
Has thanked: 0
Been thanked: 0

όχι και τόσο απίστευτο δες και το δικό μου screen shot από όταν είχα τον Anelka...
[img]http://img143.imageshack.us/img143/963/anelkavf8.th.jpg[/img]
User avatar
flea
Amateur
Amateur
Posts: 246
Joined: Sun Jan 16, 2005 8:08 pm
Location: Αθήνα
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Καλός και για target man ο Ιversen.Αν μπορούσα θα ανέβαζα screenshot από Gianpaolo Pazzini,51 γκολ σε μια χρονιά στη Serie A me Fiorentina!!!
Post Reply

Return to “Παίκτες / Προπονητές FM2006”