bugs στην προπόνηση

Συζητήστε για το τρόπο που προπονείτε τους παίκτες! Τεστ, συγκρίσεις και αναλύσεις των προπονητικών προγραμμάτων του CM από τον μετρ του είδους Thrasso!
User avatar
ThrassosSevvas
Training Engineer
Training Engineer
Posts: 3778
Joined: Sun Apr 20, 2003 11:00 pm
Location: Αthens, GR
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Βρε, παιδιά, τι να σας κάνω, αφού δε μου έχει τύχει. Υπάρχει μια ακολουθία βημάτων που αν την ακολουθήσω, θα μου συμβεί σίγουρα?
theodore80
Administrator
Administrator
Posts: 4833
Joined: Mon Apr 28, 2003 11:00 pm
Location: Amsterdam, Netherlands / Athens
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Μία μικρή παρέμβαση:

Παιδιά ότι σας φαίνεται για bug (είτε έχει σχέση με προπόνηση είτε με ΟΤΙΔΗΠΟΤΕ άλλο) please αναφέρτε τα στον τομέα των bugs ΕΔΩ.

Εκεί γίνονται οι αναφορές και μόνο αν το αναφέρετε εκεί μπορεί να γίνει κάτι για να διορθωθεί. :wink:
User avatar
Fox
Amateur
Amateur
Posts: 103
Joined: Sun Nov 30, 2003 12:00 am
Αγαπημένη Ομάδα: Ηλυσιακός
Location: Argentina
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Ean eheis valei ton assistant os ypefthino gia to training prepei na ton vgaleis. Mono etsi tha kanoun to programma pou thes esy alla kathe fora pou kapoios paihtis sou tha travmatizetai tha prepei na pigaineis na tou allazeis programma ektos k an den se peirazei......
User avatar
ThrassosSevvas
Training Engineer
Training Engineer
Posts: 3778
Joined: Sun Apr 20, 2003 11:00 pm
Location: Αthens, GR
Has thanked: 0
Been thanked: 0

[quote="theodore80"]Μία μικρή παρέμβαση:

Παιδιά ότι σας φαίνεται για bug (είτε έχει σχέση με προπόνηση είτε με ΟΤΙΔΗΠΟΤΕ άλλο) please αναφέρτε τα στον τομέα των bugs ΕΔΩ.

Εκεί γίνονται οι αναφορές και μόνο αν το αναφέρετε εκεί μπορεί να γίνει κάτι για να διορθωθεί. :wink:[/quote]

Όχι, Θεόδωρε, plz άσε μου τα bugs της προπόνησης εδώ, να τα βρίσκω πιο εύκολα.
theodore80
Administrator
Administrator
Posts: 4833
Joined: Mon Apr 28, 2003 11:00 pm
Location: Amsterdam, Netherlands / Athens
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Done :wink:

Sorry... :oops:
gpanagak
Youth Team Manager
Youth Team Manager
Posts: 2070
Joined: Fri Apr 30, 2004 11:00 pm
Football Manager της ομάδας: Παναθηναϊκός
Αγαπημένη Ομάδα: Παναθηναϊκός
Location: Αμπελόκηποι
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Just my 2 cents που λένε και οι Σάξονες, ποιοι από όσους έχουν το πρόβλημα δεν έχουν το παιχνίδι original ή έχουν κατεβάσει κάποιο crack;

[ot:] Μπράβο ρε φίλε Θράσσο, επιτέλους κάποιος που λέει σωστά το όνομα «Θεόδωρος» και όχι «Θόδωρας» [/ot]
User avatar
cimm3rian
Trialist
Trialist
Posts: 36
Joined: Thu Aug 05, 2004 1:32 pm
Αγαπημένη Ομάδα: ΑΡΗΣ
Location: Αθήνα
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

καλα βρε, οι αγγλοι εχουν πεννες και οχι σεντς :shock:

παντως νομιζω μιλαμε για οριτζιναλ, μια και ουτε η αναφορα για cracked δεν συνισταται
gpanagak
Youth Team Manager
Youth Team Manager
Posts: 2070
Joined: Fri Apr 30, 2004 11:00 pm
Football Manager της ομάδας: Παναθηναϊκός
Αγαπημένη Ομάδα: Παναθηναϊκός
Location: Αμπελόκηποι
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Ναι, δικό μου κόλλημα, λέω τους Αμερικάνους, Σάξονες...

Εκεί θα κατέληγα, ότι αν είναι πρόβλημα του crack η λύση είναι απλή, PAY FOR IT...
keane
Amateur
Amateur
Posts: 144
Joined: Mon Mar 31, 2003 11:00 pm
Location: Athens
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Η προπονηση δυστυχως ειναι απελπιστικη..Πρεπει να φτιαχτει απο την αρχη.Σε τελικη,αν δεν μπορουν να την ενσωματωσουν σωστα,ας επαναφερουν το παλιο συστημα.Απο το να μην ξερεις τι σου γινεται καλυτερο ειναι.
Λοιπον,με την προπονηση μου εχει βγει η Παναγια.Θρασσο δοκιμασα τα προγραμματα σου,αποδιδουν αρκετα καλα,αλλα ΟΧΙ στους πιτσιρικαδες.Επειδη αυτο ειναι που με ενδιαφερει,πειραξα τα αρχεια της προπονησης(δημιουργησα 2 νεες ασκησεις,που βελτιωνουν σχεδον τα παντα)και εφτιαξα ενα προγραμμα προπονησης με τις ασκησεις που δημιουργησα.Η κοκκινη μπαρα περναει ελαχιστα την γραμμη,ενω σε mental,attacking kai defending την ξεπερναει κατα πολυ.Αποδιδει εξαιρετικα σε παιχτες ηλικιας 24-25 και πανω,αλλα στους μικρους ΤΙΠΟΤΑ παλι.Εχω 1,5 χρονο τον Αντου και δεν εχει βελτιωθει σχεδον καθολου!Εχει αυξηθει η ηλικια που τα στατιστικα των μικρων ανεβαινουν?Γιατι πια ο Αντου ειναι 17 χρονων θα επρεπε να εχουν αρχισει να ανεβαινουν τα στατιστικα του.Και αυτο συμβαινει με ολους τους πιτσιρικαδες,ελαχιστη εως μηδαμινη βελτιωση.Εχω δοκιμασει απειρες παραλλαγες προπονησης και παλι αποτελεσμα δεν βλεπω..

Υ.Γ.Και σαν να μην εφτανε αυτο,οι ομαδες του υπολογιστη φαινεται να κατεχουν ΟΛΕΣ την ΤΕΛΕΙΑ προπονηση.Φορτωστε το Scout και πηγαινετε σε διαφορες ομαδες.Στην συντριπτικη τους πλειοψηφια,το current ability των παιχτων ειναι ισο ή σχεδον ισο(μεχρι 5 μοναδες διαφορα)με το potential :shock:
User avatar
giannis-G13
Backup
Backup
Posts: 836
Joined: Thu Apr 10, 2003 11:00 pm
Αγαπημένη Ομάδα: Ανόρθωση Αμμοχώστου
Location: Ζωγράφου - Αθήνα / Πάφος - Κύπρος
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Είπα να το γράψω εδώ για να μην ανοίξω νέο topic!

Έχω ένα πρόβλημα με τα προγράμματα προπόνησης.
Έφτιαξα 2 δικά μου προγράμματα: το 'General' για όλους τους παίκτες και το 'Goalkeepers' για τους τερματοφύλακες. Πάω στα "assignments" στην προπόνηση και βάζω τους παίκτες όλους στο 'General' και τους τερμ. στο 'Goalkeepers'. Πατάω 'Confirm'. Φυσικά βάζω και τους κατάλληλους 'Coaches' & 'Physios' στο καθένα. Όταν ξαναπάω μετά στα 'assignments' έχουν όλοι σαν πρόγραμμα προπόνησης το 'First Team' και όχι αυτό που επέλεξα, με αποτέλεσμα να μην προπονούνται όπως θέλω και επίσης να προπονούνται χωρίς 'Coaches' αφού τους έχω ήδη βάλει στα άλλα προγράμματα!

Τι φταίει? Πώς μπορώ να το φτιάξω? :roll:
ΑΝΟΡΘΩΣΙΣ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ 1911 / ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ 1908
DoctorBalendar
Football Demi-God
Football Demi-God
Posts: 18373
Joined: Tue Oct 01, 2002 11:00 pm
Location: Heidelberg / Θεσσαλονίκη
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Patch.
User avatar
yourkas
Trialist
Trialist
Posts: 77
Joined: Sun Nov 02, 2003 12:00 am
Location: Salonica
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Εγώ έχω ένα άλλο πρόβλημα!

Όταν πάω να μπώ στην προπόνηση με πετάει έξω απο το παιχνίδι!!!

Δεν ξέρω απο πότε συμβαίνει, το παρατήρησα όταν πήρα παίκτη και πήγα να τον βάλω σε πρόγραμμα προπόνησης!
Το άφησα λίγο, προχώρισα το παιχνίδι μήπως ήταν της στιγμής, αλλα και μετά τα ίδια πάλι! Με στέλνει...! :evil:
Της γυναίκας ο καημός π**τσα, ρούχα και χορός...
User avatar
RedArmy
Banned
Banned
Posts: 12177
Joined: Fri Jun 27, 2003 11:00 pm
Αγαπημένη Ομάδα: OΛΥΜΠΙΑΚΟΣ, BARCA
Location: Κηφισιά
Has thanked: 0
Been thanked: 0

http://www.fmgreece.com/phpBB2/viewtopic.php?t=6232

βασικα εχει ξανα αναφερθει εδω, αλλα δεν δωθηκε απαντηση. :-)
No, mean is when I made Jess Mancini ride her bike home after I ass fucked her
probus1727
Trialist
Trialist
Posts: 5
Joined: Sat Mar 05, 2005 6:32 am
Location: Tulsa
Has thanked: 0
Been thanked: 0

theodore80 I totally agree with yor argument.
User avatar
ThrassosSevvas
Training Engineer
Training Engineer
Posts: 3778
Joined: Sun Apr 20, 2003 11:00 pm
Location: Αthens, GR
Has thanked: 0
Been thanked: 0

As a general rule, we agree with Theodore's arguments only in the fora where he argues.
Post Reply

Return to “Προπόνηση FM2005”