Οι "μικρές" που τις κάναμε "μεγάλες"

Συζητήστε σχετικά με το 1ο σε σειρά παιχνίδι της SI και Sega!
AEKARA 21
Rotation
Rotation
Posts: 1048
Joined: Thu Mar 17, 2005 4:50 pm
Football Manager της ομάδας: ΑΕΚ
Αγαπημένη Ομάδα: ΑΕΚ,Napoli,Valencia,Chelsea
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Egw eixa parei thn napoli me to kalo budget kai se 2 xronies piga serie a.Efera kaka apo milan lampard apo chelsea kai mexes.Prwti xronia serie a kai bgika 5os paroligon cl.Tou xronou pali pou exw kleisei miccoli portillo scaloni k.a.Epishs tin prwti xronia apektisa guarin pou htan o kyrios syntelestis tou thafmatos einai akoma basikos mazi me ton adu.
madmax7
National Manager
National Manager
Posts: 8258
Joined: Fri Mar 26, 2004 12:00 am
Αγαπημένη Ομάδα: Ολυμπιακος
facebook προφίλ: madmaxouris11
Status: τα ξυνει...
Location: Ηλιουπολαρα !!!
Has thanked: 0
Been thanked: 0

το παρακατω δεν κολλαει στο topic αλλα περιγραφει μικρες (εν τη γενεσει και τη δυσει τους) ομαδες οπως θα διαπιστωσετε...δε μεγαλωσαν ουτε για ζητω!



περι cm o λογος...

Προσωπικο ρεκορ συνεχους gaming με human αντιπαλο (Barnet εγω, Tamworth αυτος): 100 περιπου ωρες (αδεια καλοκαιριου γαρ)... και 3 κιλα ελαφρυτερος

τα απιθανα της περιπτωσης;
- επι 49 σεζον δεν μου ειχε παρει ουτε ισοπαλια, ολο εχανε
- αλλα τερματιζε παντα ψηλοτερα απο μενα
- ποτε δεν ανεβηκαμε κατηγορια, κανεις μας (!!!!!!!!!!!) :oops: :oops: :oops:
- βρηκαμε παιχτη (οχι 'μουφα' αλλα ενεργο) 11χρονο...
- ...και 56χρονο
- προς το 2035 εγινε generated ενας παιχτης με το δικο μου ονομα (που ειχα και σαν ονομα μανατζερ)


...ειδικα το τριτο με ωθει στο sepuku...


τελικα απο τα πολλα σιχτιρια καναμε delete το savegame και εφυγαν οι εφιαλτες
Mundolinks - Internet Directory PageRank5-δωρεαν καταχωρηση sites/blogs
Φθηνά Αεροπορικά Εισητήρια
Diego Maradona wrote:"Τωρα μπορειτε πλεον να το ρουφηξετε. Και να συνεχισετε να το ρουφατε."
KaragouniS
Backup
Backup
Posts: 861
Joined: Sun Mar 16, 2003 12:00 am
Location: AN.AT.
Has thanked: 0
Been thanked: 0

11 etwn pektis?
Apopous xiliades pou exw dei (exw mania na xazevo omades gia na vrisko talenta :D ) katw apo 13 (sto cm0102 enas striker tis man utd) den vrika kanenan

kai san megalitero enan termatofulaka se mikri italiki omada o opios itan 46 :D :shock:
[i:3iprmu00]"It's going to be a season with lots of accidents, and I'll risk saying that we'll be lucky if something really serious doesn't happen..."[/i:3iprmu00]
Ayrton Senna, March 1994
http://www.f1-photo.com/Gallery/1988/Po ... PHC_ss.jpg
andriotis
Trialist
Trialist
Posts: 92
Joined: Tue Nov 09, 2004 2:37 pm
Football Manager της ομάδας: Stevenage
Αγαπημένη Ομάδα: Ολυμπιακός Π.
Status: I just can't get enough..
Location: Νεα Σμυρνη
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Παιδια στην Αγγλια,με την Stevenage ειμαι 2009-10 κ ειμαι ηδη στην Championship.Εχω μαζευψει πολλους καλους παιχτες κ εχω πουλησει αρκετους.Θέλει πολυ υπομονη αλλα για τα δικά μου γουστα εχω βρεί ολη την μαγεια του παιχνιδιου..Να ξεκινας απο την τελευταια κατηγορια,με αγνώστους παίχτες,χωρις κάλά στατιστικά κ σιγα σιγα να ανεβένεις κ να νιώθεις οτι ολη η ομάδα ειναι πραγματικά δημιουργημα σου!Δοκιμαστε το κ θα με θυμηθειτε!
User avatar
notisfan77
Youth Pro
Youth Pro
Posts: 472
Joined: Thu Aug 05, 2004 8:16 am
Αγαπημένη Ομάδα: Olympiakos
Location: Athina, Drosia
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Εγώ που έχω την Dundee United γιατί δεν μπορώ να κάνω απολύτως τίποτα το ιδιαίτερο? Όλο χάνω ηλιθιωδώς! Καλό το LLM style αλλά η συνεχής αποτυχία είναι εκνευριστική....
Post Reply

Return to “Γενική συζήτηση για το Football Manager 2005”