Προβλημα με το scouting

Συζητήστε σχετικά με το νέο Football Manager 2021!
Post Reply
User avatar
thodorosklk
Trialist
Trialist
Posts: 86
Joined: Tue May 06, 2003 11:00 pm
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Εχω παρατηρησει στο φετινο fm οτι υπαρχει ενα προβλημα όσω αναφορα στο scouting.Οταν πηγαινω στο scouting και στην επιλογη παικτες αν και εχω βαλει το πακετοscouting παγκοσμια με πακετο υψηλής προσβασιμοτητας πμου πειλεγει μονο παικτες απολ πολυ λιγα πρωταθληματα όπως ειναι το αγγλικο και σψ=χεδον τιποτα απο τα υπολοιπα μεγαλ πρωταθληματα της ευρωπης.Με αυτη την επιλογη με βοηθουσε στα προηγουμενα fm να βρισκω παικτες που εληγαν τα συμβολαια τους ή παικτες που ηταν για πουλημα.Βλεπω βεβαια στο φετινο fm οτι δεν εχει επιλογη πακετου scouting νεων.Ξερει κανεις πως μπορω να αυξησω την γκαμα των παικτων
User avatar
xpert
Youth Pro
Youth Pro
Posts: 437
Joined: Mon Aug 02, 2004 4:56 pm
Football Manager της ομάδας: AJ Auxerre
Αγαπημένη Ομάδα: Liverpool FC
Has thanked: 3 times
Been thanked: 0

thodorosklk wrote:Εχω παρατηρησει στο φετινο fm οτι υπαρχει ενα προβλημα όσω αναφορα στο scouting.Οταν πηγαινω στο scouting και στην επιλογη παικτες αν και εχω βαλει το πακετοscouting παγκοσμια με πακετο υψηλής προσβασιμοτητας πμου πειλεγει μονο παικτες απολ πολυ λιγα πρωταθληματα όπως ειναι το αγγλικο και σψ=χεδον τιποτα απο τα υπολοιπα μεγαλ πρωταθληματα της ευρωπης.Με αυτη την επιλογη με βοηθουσε στα προηγουμενα fm να βρισκω παικτες που εληγαν τα συμβολαια τους ή παικτες που ηταν για πουλημα.Βλεπω βεβαια στο φετινο fm οτι δεν εχει επιλογη πακετου scouting νεων.Ξερει κανεις πως μπορω να αυξησω την γκαμα των παικτων
Τι scouting knowledge έχεις ;
Μήπως οι scout σου ξέρουν μόνο παίκτες από 2-3 χώρες ;

Στάλθηκε από το LM-V405 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

User avatar
321lele
Trialist
Trialist
Posts: 20
Joined: Tue Sep 03, 2013 3:28 pm
Football Manager της ομάδας: Παναθηναικός
Has thanked: 0
Been thanked: 0

thodorosklk wrote: Fri Dec 18, 2020 9:37 am Εχω παρατηρησει στο φετινο fm οτι υπαρχει ενα προβλημα όσω αναφορα στο scouting.Οταν πηγαινω στο scouting και στην επιλογη παικτες αν και εχω βαλει το πακετοscouting παγκοσμια με πακετο υψηλής προσβασιμοτητας πμου πειλεγει μονο παικτες απολ πολυ λιγα πρωταθληματα όπως ειναι το αγγλικο και σψ=χεδον τιποτα απο τα υπολοιπα μεγαλ πρωταθληματα της ευρωπης.Με αυτη την επιλογη με βοηθουσε στα προηγουμενα fm να βρισκω παικτες που εληγαν τα συμβολαια τους ή παικτες που ηταν για πουλημα.Βλεπω βεβαια στο φετινο fm οτι δεν εχει επιλογη πακετου scouting νεων.Ξερει κανεις πως μπορω να αυξησω την γκαμα των παικτων




Αυτό γίνεται επειδή έχεις χαμηλή παγκόσμια γνώση. Πρέπει να πάρεις scouters για να σου ξεκλειδώσουν περιοχές και να μεγαλώσει το scouting Knowledge !!!
Post Reply

Return to “Γενική συζήτηση”