Αρχείο Ενεργοποίησης Football League & Ερασιτεχνικών Κατηγοριών

Συζητήστε σχετικά με το νέο Football Manager 2021!
Locked
User avatar
ianvou
Trialist
Trialist
Posts: 34
Joined: Fri May 01, 2020 6:42 pm
Football Manager της ομάδας: Racing club de France Paris
Αγαπημένη Ομάδα: FC Nantes
Has thanked: 5 times
Been thanked: 2 times

εκανα επανεκκινηση το pc και επιτελους το διαβασε! ευχαριστω @rimini για τον κοπο σου να ενδιαφερθεις!
gatcha
Trialist
Trialist
Posts: 12
Joined: Mon May 12, 2008 1:01 am
Football Manager της ομάδας: Real Betis
Αγαπημένη Ομάδα: AEK
Has thanked: 0
Been thanked: 0

καλησπερα παιδια ! καλη δουλεια εχει γινει με το Patch εχει και πολλες ομαδες ! ενα παραπονο μονο....γιατι εμφανιζει μονο παιχτες που εχουν παιξει σε επαγγελματικες κατηγοριες και οχι παιχτες που εχουν αγωνιστει σε τοπικα η περιφερειακα πρωταθληματα...πχ ομαδες του περιφερειακου δεν εχουν αρκετους παιχτες που οντως παιζουν αρκετα χρονια στις ομαδες τους αλλα αυτους που εχουν παιξει απο γ εθνικη και πανω....
User avatar
peritri
Head Researcher - Webmaster
Head Researcher - Webmaster
Posts: 75770
Joined: Mon Sep 16, 2002 11:00 pm
Location: Νέο Ψυχικό
Has thanked: 8 times
Been thanked: 26 times
Contact:

Καλησπέρα.

Αντιλαμβάνεσαι πόσες εργατοώρες απαιτεί η συντήρηση μιας βάσης δεδομένων χιλιάδων παικτών;

Βάσει αυτού που λες οι 4 χιλιάδες παίκτες θα γίνουν 6.

Ανέφικτο. Ακόμα και εισοδηματίας να ήμουν δύσκολα θα το έκανα. Ήδη έχει γίνει υπέρβαση.

Αυτό που ζητάς μπορεί να συμβεί στο μέλλον μόνο αν γίνουν ενεργές εξ αρχής αυτές οι κατηγορίες, πράγμα απίθανο.
Vassilis_Pyrgos
Amateur
Amateur
Posts: 212
Joined: Thu Feb 04, 2016 7:41 pm
Football Manager της ομάδας: Παναθηναικός
Αγαπημένη Ομάδα: Πανηλειακός
Has thanked: 1 time
Been thanked: 2 times

Περικλή και Γιάννη συγχαρητήρια για την εξαιρετική δουλειά που κάνετε και φέτος....
μόνο παραπάνω διαιτητές θα θέλαμε... βαρέθηκα να με σφυράει κάθε αγωνιστική ο ίδιος και ο ίδιος.. αλλά δεν πειράζει υπάρχει για αυτά ο Editor....
Anyway να στε καλά
Καλές Γιορτές και Καλή Χρονιά σας εύχομαι!!
User avatar
leontokardos
Director Of Football
Director Of Football
Posts: 6381
Joined: Mon May 31, 2010 3:39 pm
Location: Glasgow, UK
Has thanked: 1 time
Been thanked: 4 times

Δηλαδή υπάρχει κόσμος που παρακολουθεί ποιος διαιτητής τους σφυρίζει, και μάλιστα στις μικρές κατηγορίες; :shock:
User avatar
peritri
Head Researcher - Webmaster
Head Researcher - Webmaster
Posts: 75770
Joined: Mon Sep 16, 2002 11:00 pm
Location: Νέο Ψυχικό
Has thanked: 8 times
Been thanked: 26 times
Contact:

Να είσαι καλά Βασίλη!

Καλα και για μένα από τα πιο άχαρα πράγαμτα είναι οι ρεφ μέσα στη db αλλά όντως δεν έχουν περαστεί αρκετοί της SL2, οπότε στο επόμενο update θα περάσουμε μερικούς.
Giannisgeo
Trialist
Trialist
Posts: 1
Joined: Sun Dec 20, 2020 6:28 pm
Football Manager της ομάδας: Αθηναϊκός
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Καλησπέρα σας, αντιμετωπίζω ένα πρόβλημα με το football manager και δεν ξέρω αν είναι θέμα της database με τα τοπικά! Έχω πάρει μία ομάδα τοπικού και τώρα είμαι στην γ εθνική και δεν με αφήνει να κάνω register τους παίχτες για το πρωτάθλημα, δηλαδή πατάω team registration και με πηγαίνει στην λίστα με τους παίχτες. Ξέρει κάποιος αν φτιάχνεται αυτό bug;
User avatar
ianvou
Trialist
Trialist
Posts: 34
Joined: Fri May 01, 2020 6:42 pm
Football Manager της ομάδας: Racing club de France Paris
Αγαπημένη Ομάδα: FC Nantes
Has thanked: 5 times
Been thanked: 2 times

Στη δευτερη σεζον μου με ομαδα της ΕΠΣ ΣΕΡΡΩΝ στον ομιλο συμμετεχουν ομαδες και απο αλλους νομους! Φανταζομαι εχει να κανει με τα local regions μεσω του editor σωστα? Mε το νεο update του Patch αλλαζει αυτο?
User avatar
JKS
Trialist
Trialist
Posts: 33
Joined: Mon Nov 17, 2008 4:07 pm
Football Manager της ομάδας: paok
Αγαπημένη Ομάδα: paok
Location: thessaloniki
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Kαλησπερα
Περσι μπορουσα να κανω κανονικα δημιουργια συλλογου,φετος δεν γινεται.
Απο το μενου αν επιλεξω καριερα εμφανιζει κανονικα σαν επιλογη τα τοπικά
Απο το μενου αν επλιεξω δημιουργια συλλογου μου βγαζει απο το superleage 2 και πανω.Υπαρχει καποιο προβλημα? η μηπως δεν εκανα εγω κατι σωστα?
Εκτος αν φετος δεν γίνεται αυτη η δυνατοτητα
User avatar
321lele
Trialist
Trialist
Posts: 20
Joined: Tue Sep 03, 2013 3:28 pm
Football Manager της ομάδας: Παναθηναικός
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Καλησπέρα παιδιά. Αφού έγινε το χειμερινό update όταν πάω να ξεκινήσω νέο save στα αρχεία δεδομένων όταν πάω να επιλέξω το αρχείο του fmgreece μου βγάζει ένα τριγωνάκι με θαυμαστικό όπως βλέπετε στην παρακάτω φωτογραφία.
Θα πρέπει λογικά να γίνει συμβατό με την 21.3.0 έκδοση για να δουλέψει. Τσεκάρετέ το άμα είναι δυνατόν και ανανεώστε το όποτε είστε διαθέσιμοι. Το ευχαριστώ είναι λίγο =D>
User avatar
aox-4-
Asst Researcher ΑΟ Χανιά & ΕΠΣ Χανίων
Asst Researcher ΑΟ Χανιά & ΕΠΣ Χανίων
Posts: 714
Joined: Tue Sep 23, 2014 1:37 pm
Αγαπημένη Ομάδα: Chania
Location: Prague
Has thanked: 0
Been thanked: 0

321lele wrote: Sat Feb 27, 2021 1:09 am Καλησπέρα παιδιά. Αφού έγινε το χειμερινό update όταν πάω να ξεκινήσω νέο save στα αρχεία δεδομένων όταν πάω να επιλέξω το αρχείο του fmgreece μου βγάζει ένα τριγωνάκι με θαυμαστικό όπως βλέπετε στην παρακάτω φωτογραφία.
Θα πρέπει λογικά να γίνει συμβατό με την 21.3.0 έκδοση για να δουλέψει. Τσεκάρετέ το άμα είναι δυνατόν και ανανεώστε το όποτε είστε διαθέσιμοι. Το ευχαριστώ είναι λίγο =D>
Καλησπέρα, θα προσπαθήσω να το έχω έτοιμο σύντομα, τουλάχιστον για Γ' Εθνική.
billatorasvk
Trialist
Trialist
Posts: 6
Joined: Wed Sep 09, 2009 8:30 am
Football Manager της ομάδας: PAOK
Has thanked: 1 time
Been thanked: 0

Καλησπέρα. Σε άλλη σελίδα, που αφορά το Football Manager, χρήστης ανέβασε το αρχείο ως δικό του. Έχει αλλάξει το "εξωτερικό" όνομα, αλλά όταν το φορτώσεις από editor (όπου φαίνεται ο δημιουργός), φαίνεται πως είναι το αρχείο του FMGreece.
User avatar
peritri
Head Researcher - Webmaster
Head Researcher - Webmaster
Posts: 75770
Joined: Mon Sep 16, 2002 11:00 pm
Location: Νέο Ψυχικό
Has thanked: 8 times
Been thanked: 26 times
Contact:

Σε ποιο site;
User avatar
Kostas Austrian
Amateur
Amateur
Posts: 198
Joined: Tue Apr 27, 2010 4:44 pm
Football Manager της ομάδας: Olympiakos Volou
Αγαπημένη Ομάδα: Olympiakos Volou
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Λογικά εννοεί το παρακάτω.

https://www.fmscout.com/a-greek-regiona ... -fm21.html
Sotiskampas87
Trialist
Trialist
Posts: 1
Joined: Wed Mar 10, 2021 5:48 pm
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Καλησπέρα αδέρφια μια ερώτηση αν ξέρει κάποιος.ενω έχω το αρχείο όλα κομπλέ έπαιζα.μετα το update δεν μου φορτωνει το αρχείο στη βάση δεδομενων 21.3.0 update το φορτωνει μόνο στο football manager 21 ξέρει κανείς τι συμβαίνει?μου βγάζει μύνημα για το συγκεκριμένο αρχείο ότι θα πρέπει να δοκιμαστεί και να επιβεβαιωθεί στον editor πριν χρησιμοποιηθει σε αυτή την βάση δεδομένων
Locked

Return to “Γενική συζήτηση”