Ψευτικα Ονόματα παικτών

Συζητήστε για τα γραφικά του FM (skins, logos, kits και backgrounds). Στείλτε τα δικά σας, γράψτε τις απορίες σας και σχολιάστε αυτά του fmgreece.gr
Locked
giannispatra
Trialist
Trialist
Posts: 2
Joined: Tue Nov 29, 2016 10:13 am
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Καλημερα..Χρειάζομαι την βοηθειά σας.Ειμαι νέος manager κ αντιμετωπιζω καποιο προβλημα....Κάθε φορα που παταω συνέχεια ωστε να προχωρησουν οι μερες οι παικτες αλλαζουν ονομα και αποκτουν τα ψευτικα...Οταν αποθηκευω κλείνω το fm κ το ξανανοιγω ειναι ολα μια χαρα μεχρι βεβαια να ξαναπατησω συνεχεια...Ειναι αρκετα εκνευριστικο και χρονοβορο!!Μπορείτε να με βοηθησετε λεγοντας μου τι μπορώ να κανω??Eυχαριστώ πολυ!!!
User avatar
redmanftw
Director Of Football
Director Of Football
Posts: 5304
Joined: Wed May 20, 2009 10:56 am
Football Manager της ομάδας: Olympiacos Monaco
Αγαπημένη Ομάδα: Olympiacos
Status: Στη φάση βετεράνος
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Εχεις το αυθεντικο φιλαρακι? Επισης μηπως στην αρχη οταν δημιουργεις το παιχνιδι τικαρες τιποτα για ψευτικα ονοματα παιχτων?
Εξεπλήρωσα τις στρατιωτικές μου υποχρεώσεις εις την Ελληνική Χωροφυλακή υπηρετήσας επί πενταετία με το βαθμό του Ενωμοτάρχου και απεστρατεύθην με το βαθμό του Ανθυπασπιστού
giannispatra
Trialist
Trialist
Posts: 2
Joined: Tue Nov 29, 2016 10:13 am
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Φιλε δν εχω το αυθεντικο...αλλα αυτο π εχω κατεβασει για δυο βδομαδες τωρα δουλευε ρολοι αλλα ξαφνικα τιποτα...νομιζω πως δν το τικαρα αυτο,αλλα αν το ειχα τικαρει γιατι για λιγο μου βγαζει τα κανονικα??
User avatar
theoatis
Indispensible
Indispensible
Posts: 1528
Joined: Sat Oct 28, 2006 8:51 pm
Football Manager της ομάδας: Olympiakos, Ερμιονίδα
Αγαπημένη Ομάδα: Ολυμπιακός
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Αν διαβάσεις και τους κανόνες του φόρουμ απαγορεύεται η οποιαδήποτε αναφορά σε μη αυθεντικά παιχνίδια και ως εκ τούτου δεν παρέχεται καμία βοήθεια σε προβλήματα που παρουσιάζονται με αυτά.
Red Point Guard
Ένας εναλλακτικός χώρος απόψεων για τον μπασκετικό Ολυμπιακό
User avatar
mojotzotzo
Moderator
Moderator
Posts: 14488
Joined: Sun Dec 23, 2007 3:45 pm
Αγαπημένη Ομάδα: GB Packers
Status: WIP
Location: thessaloniki
Has thanked: 19 times
Been thanked: 4 times

στα μη αυθεντικά έτσι γίνεται με τα ονόματα, δεν είναι τεχνικό πρόβλημα

και κλειδώνεται γιατί όπως ειπώθηκε απαγορεύεται η συζήτηση για πειρατικά
Locked

Return to “Γραφικά”