2-3-2-2-1 ΠΙΕΣΗ - ΚΑΤΟΧΗ

Συζητήστε για τις τακτικές και τις προπονήσεις της ομάδας σας
Post Reply
User avatar
planet paok
Trialist
Trialist
Posts: 33
Joined: Fri Dec 20, 2013 11:09 am
Football Manager της ομάδας: ΠΑΟΚ
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Καλησπερα σε ολους τους φιλους του fm

Λοιπον ας ξεκινησουμε με την τακτικη:https://www.sendspace.com/file/e9j5ax
Spoiler: show
Image
Τι θελω απο τους παιχτες μου κατοχη - πρεσσινγκ- ηρεμια στο παιχνιδι -αμυνα ψηλα-καλες πασες, με τους χωρους κλειστους και την ομαδα κοντα με παντα ελευθερο παιχτη για επιλογη πασας ωραιο θεαματικο ποδοσφαιρο παροτι φενεται σφιχτη σαν τακτικη η ουσια ειναι απλη θελω το κεντρο ολα τα αλλα ερχονται
σκολουθουν οι οδηγιες:
Spoiler: show
Image
και οι ρολοι του καθε παιχτη ξεχωριστα (σημειωση τον τερματοφυλακα επιλεγουμε μεταβιβαση στους κεντρικους αμυντικους)
Spoiler: show
Image
Ενα παραδειγμα σε περιοδο προετιμασιας με εναν αντιπαλο κατα τιν γνωμη μου καλο χωρις να εχει αφομειωθει το συστημα (νομιζω σημαντικο)
Spoiler: show
Image

Ευχαριστω για την υπομονη σας συγνωμη αν σας κουρασα δεκτα σχολια - παρατηρήσεις τις επομενες μερες η συνεχεια με περισσοτερα νεα απο την ομαδα και την τακτικη της γιατι ειμαι και πατερας και απο αυτο -doublekiss μπορει να βρεθεις σε αυτο -toixosmesh με 1χρονο παιδι

και καπως ετσι συνεχιζουμε με καποια παιχνιδια και καποια καλα νεα οπως :
Image

επισης οι 2 πρωτες αγωνιστικες με πλατανια εντος και ξανθη εκτος οπως και ο αγωνας της ευρωπης

Με πλατανια εντος:
Image
Με ξανθη εκτος:
Image
και με aberdeen 2 αγωνας

Image

στον 1 χασαμε με 1-0 απο αυτογκολ μαλεζα(θεος με την πλατη του μετα απο απομακρυνση βελλιδη) αλλα ελεγχαμε το παιχνιδι απλα δεν εμπαινε στο πλεκτο οπως δειχνει ο 2 αγωνας, οπως καταλαβατε πιστευω το 8εμα ειναι το 0 στην αμυνα με παιχνιδι κεντρου
Οτι αλλο θελει καποιος να του δειξω απο το παιχνιδι μου λεει και παλι ευχαριστω

με Ηρακλη εντος
Image

Τελικα αρεσε σε κανεναν ?
να σταματησω να βαζω νεα?

Τα καταφεραμε γιατι Παοκ εισαι -gioupi
Image
το καναμε πιο δυσκολο μονοι μας βεβαια με πειραματα μου ειχα φτασει στο +9 και ξεκινησαν τα χαστουκια απο ομαδες αλλα ολα καλα στο τελος
Last edited by planet paok on Thu Jul 07, 2016 4:33 pm, edited 2 times in total.
User avatar
Justme10
Trialist
Trialist
Posts: 8
Joined: Fri Mar 11, 2016 1:43 am
Football Manager της ομάδας: Iraklis
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Να σε ρωτησω κάτι?Τα Μπακ σού δεν σε κρεμάνε? Με Ηρακλή που το δοκιμασα σαραμαντας,καρλιτος άφηναν απίστευτα κενά πίσω..
User avatar
planet paok
Trialist
Trialist
Posts: 33
Joined: Fri Dec 20, 2013 11:09 am
Football Manager της ομάδας: ΠΑΟΚ
Has thanked: 0
Been thanked: 0

δεν μου εχει τυχει αυτο που λες αλλα σιγουρα παιζουν ρολο και οι παιχτες που εχεις εγω αλλαξα και τα 2 μπακ κρατησα μονο leovach αν με αφηναν κσεκρεμαστω δεν 8α ειχα 0 στην αμυνα σε 5 επισιμα παιχνιδια φαγαμε 1 γκολ και αυτο το βαλαμε εμεις με την λαθος απομακρυνση του βελλιδη που την εστειλε επανω στην πλατη του μαλεζα στο αγωνα με την aberdeen
Post Reply

Return to “Τακτικές/Προπόνηση”