Τα απαραίτητα αρχεία για ένα ολοκληρωμένο FM16

Συζητήστε σχετικά με το νέο Football Manager 2016!
Post Reply
bakattack
Trialist
Trialist
Posts: 12
Joined: Fri Feb 29, 2008 11:40 pm
Football Manager της ομάδας: olympiakos
Has thanked: 0
Been thanked: 0

http://www.mediafire.com/download/cw9kc ... attack.rar

Greek Superleauge Real Fixtures

Ο φάκελος περιέχει δύο fmf αρχεία που έφτιαξα με τις πραγματικές αγωνιστικές,ημερομηνίες και αποτελέσματα της Superleauge.Το πρώτο (greece 2015-2016) έχει όλα τα αποτελέσματα σωστά.Στο δεύτερο (pas europa leauge) έχω κάνει μια αλλαγή στο αποτέλεσμα ΠΑΣ-Πανιώνιος(αντί για 1-1 2-1) για να βγαίνει ο ΠΑΣ στα play off και να παίζει europa leauge.

Εχω προσθέσει αρχείο από το Sortitoutsi για έναρξη 27 Απριλίου 2016 όταν όλες οι αγωνιστικές έχουν διεξαχθεί και τα play off δεν έχουν ξεκινήσει.Οποια ημερομηνία και να ξεκινήσει κάποιος δεν υπάρχει πρόβλημα πάντως.Αν ξεκινήσει το καλοκαίρι του 2015 θα έχει να παίξει όλους τους αγώνες πρωταθλήματος με πραγματικές ημερομηνίες και αντιπάλους.Αν ξεκινήσει ενδιάμεσα π.χ Ιανουάριο 2016 θα υπάρχουν τα μέχρι τότε αποτελέσματα και ο βαθμολογικός πίνακας και θα έχει να παίξει τις υπόλοιπες αγωνιστικές.

Εχω προσθέσει και το αρχείο Euro-2016 with real groups με τους πραγματικούς ομίλους του Euro 2016 που βρήκα επίσης στο Sortitoutsi για να μην τρέχουν οι παίκτες της εθνικής Ελλάδος καλοκαιριάτικα στο Εuro!Δεν ξέρω αν είναι συμβατό με όλες τις ημερομηνίες έναρξης παιχνιδιού.

Τοποθέτηση των αρχείων στο φάκελο Documents / Sports Interactive / Football Manager 2016 / Editor Data.Στη συνέχεια επιλογή μόνο του ενός από τα δύο πρώτα fmf.

Οσοι επιθυμούν ρεαλιστικό παιχνίδι θα το γουστάρουν.Περιμένω δοκιμή,εντυπώσεις και πιθανή αναφορά προβλημάτων.
Post Reply

Return to “Γενική συζήτηση”