Abalability United 2009 - Ρόστερ

Είχατε πάντα όνειρο να δείτε τον εαυτό σας στο fm; Εμείς το κάναμε για σας! Τι περιμένετε; Δώστε μας τα στατιστικά σας και γίνετε η νέα μεταγραφή της ομάδας FMGreece!
Locked
User avatar
Tsakalaki
Asst Researcher ΠΑΟΚ - Story Teller
Asst Researcher ΠΑΟΚ - Story Teller
Posts: 48757
Joined: Sun Nov 30, 2003 12:00 am
Football Manager της ομάδας: Tottenham
Αγαπημένη Ομάδα: Dynamo Podilatou
facebook προφίλ: antonis.tsakaleas
twitter: Tsak_attaq
Status: I've never been clever, 'cause need it never
Location: Θεσσαλονίκη (Βόλος)
Has thanked: 6 times
Been thanked: 5 times
Contact:

Abalability United
Image



Manager:Zbutsam7


Vasilis Papoutselis-GK
Empirian Tolikan-GK
Panagiotis Wolfs- GK


Stratis Stonecity-DR
Kostas Kontogiannis-DR/WBR/MR

Manuel Ventouzinho DL/WBL
Madmaxouris DL/WBL

Andrew Messinis (Hookah) DC
Oleg Fortiganov (zbutsam7) DLC
thoba DC
Pandelis Chasapis DC

Rossidis Thanasis-DMC
Kleanthis Stavri-DMC

Gialamouidis Sofoklis - MC
Renos Ball - MC

George Leontiadis ?Leo? AMC-AMR
Vasilis Hellas-Europe AMR-MR
Giorgio Bironi AMRC (gio-spurs)
Kon "Koboud" Bountour AMC


Ermis "TritonXS3" Stavrou D/AML
Lampros Gkotzy AMLC
Antonio Silva Rodriguez Vicente "Vicente" AML/ML/AMC
Alex van Knafen - WBL/AML/DM/WBR (al3xk)

Vagelis Alex-ST
Vassilis Sponis-FC
Thodoris Ballas - ST (Theo156)
Mike Diogo - ST
Giannis "Juanito" Chatsios - FC





Ο κάθε παίκτης θα ήταν καλό να ποστάρει ένα βιογραφικό με το ποιος είναι, τις φιλοδοξίες του, τα πιστεύω του για την ομάδα αλλα και μια δήλωση για τον μεγάλο αντίπαλο
--------------------------------------------------------

Εσαεί Πρόεδρος ΠΑ.ΣΥ.ΣΠΑ PC | -2002

26.08.10 | All my FM Stories | Πώς το Football Manager έγινε κομμάτι της ζωής μου
Spoiler: show
RedArmy: «Το κακο με τον Τσακ, είναι ότι ποτέ δεν μπορείς να καταλάβεις αν κάνει πλάκα ή τα λέει σοβαρά :D»
ArK ass: «Aμαν ρε Τσακ...εκει που εμφανιζεται η ελπιδα, ερχεσαι εσυ και την εξαφανιζεις»
nirearas: «Γιατί, τσακ γεννιέσαι... Δεν γίνεσαι...»

My Twitch channel
User avatar
Sponis
Twitch Streamer
Twitch Streamer
Posts: 25743
Joined: Thu Oct 03, 2002 11:00 pm
Football Manager της ομάδας: Δόξα Δράμας
Αγαπημένη Ομάδα: Manchester United / Π.Α.Ο.
twitter: Sponis
Status: I'm coming... Keep running... Tormenting You!
Location: Under Your Wings and Into Your Arms
Has thanked: 1 time
Been thanked: 0
Contact:

Vassilis "the king" Sponis - FC

Με μεγάλη μου χαρά θα φορέσω και φέτος τη φανέλα της Aba Utd. Ελπίζω να είμαστε γεροί και να πάρουμε τα σώβρακα από τους μισητούς αντιπάλους. Και ελπίζω να τα καθαρίζουν...

Έχω απεριόριστη εμπιστοσύνη στον coach Z και ελπίζω να γνωρίζει τι χρειάζεται η United μας... Sponis μπροστά με 20+ γκολ, 10+ ασσίστ για να λέμε ότι κάναμε μία συμπαθητική χρονιά...
Καλή χρονιά σε όλους μας και εύχομαι μακριά από τους τραυματισμούς για τους συμπαίκτες μου...
User avatar
koufa
National Manager
National Manager
Posts: 9279
Joined: Sat Oct 29, 2005 9:02 pm
Location: Manchester
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Gialamouidis Sofoklis - MC

Αρχικά να καλησπερίσω όλο τον φίλαθλο κόσμο που με υποδέχτηκε στο αεροδρόμιο. Ήταν πρωτόγνωρο για μένα να δώ 20 χιλιάδες κόσμου να με περιμένει... 8)

Αυτό που έχω να δηλώσω, διότι εμένα τα παχιά λόγια δεν μ αρέσουν, είναι ότι πάμε να σηκώσουμε ότι κούπα υπάρχει και να ξεσκίσουμε την City μέσα-έξω... 8)

Η ομάδα έχει τα φόντα να κάνει πολλά. Είναι γεμάτη ταλέντο και φιλοδοξία, κάτι που οι άλλοι δεν έχουν και γι αυτό δεν θα μπορούν να μας κοντράρουν.

Όσο για μένα, έχω γαλουχηθεί στα ποδοσφαιρικά γήπεδα του νηπιαγωγείου μου και του δημοτικού μου, παίζοντας εκεί αναρίθμητες ώρες...

Θα μιλήσουν οι κάθετες μπελιές μου και οι περίτεχνες ενέργειές μου... 8)
“Love is not about who you can see spending your future with, it’s about who you can’t see spending your life without.”
thanasis10 wrote:Πού πας και μπλέκεις...;
thanasis10
National Manager
National Manager
Posts: 8576
Joined: Sat Oct 20, 2007 1:58 pm
Αγαπημένη Ομάδα: Προοδευτική Έκρηξη Τούμπας Α.Ο
Has thanked: 2 times
Been thanked: 2 times

Τhanasis Rossidis DMC

Ειμαι χαρουμενος που για πρωτη χρονια θα φορεσω την φανελα αυτης της ιστορικης ομαδας.Εμπιστευομαι τον μεγαλο manager μας κυριο Z.Τον ευχαριστω που μου δινει αυτην την ευκαιρια.Το μονο που θελω να δηλησω ειναι να σικσουμε τους μισητους μεσα εξω.Ελπιζω οι αμυντικες αρετες μου να βοηθησουν την ομαδα...
User avatar
wolfsbourger
Director Of Football
Director Of Football
Posts: 5166
Joined: Fri Dec 21, 2007 8:08 pm
Football Manager της ομάδας: Watford
Has thanked: 3 times
Been thanked: 0

Panagiotis Wolfs

Πιστεύω πως θα ξεσκίσουμε τη Σίτυ μέσα έξω... Τα ριφλέξ μου είναι σε ετοιμότητα για κάθε επίδοξο σκόρερ 8)
Η ομάδα έχει άριστους παίκτες, οι οποίοι θα το σηκώσουν το πιατικό φέτο. Ο κόουτς πιστεύω έχει βρει το σύστημα που μας ταιριάζει, το οποίο θα μας οδηγήσει στο στόχο μας 8)
User avatar
Sir___Alex
National Manager
National Manager
Posts: 9822
Joined: Tue Jul 15, 2008 2:10 pm
Football Manager της ομάδας: -
Αγαπημένη Ομάδα: -
facebook προφίλ: VagelisPs
twitter: Vagelis_Ps
Status: Έχει διαβάσει το κόμικ
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Vagelis Alex-ST



Ειναι μεγαλη μου χαρα που βρισκομαι εδω,μια ομαδα μεγαλη με εξισου μεγαλη ιστορια...

Ξερω οτι ο αιωνιος αντιπαλος της ομαδας μας ειναι η Abalability City,και πιστευω οτι θα τους καρακαταξεσκισουμε.

Η υποδοχη των φιλαθλων ητανε καταπληκτικη,ενω η ατμοσφαιρα στα αποδυτηρια ειναι παρα πολυ καλη και υπαρχει εμπιστοσυνη στον προπονητη.

Υποσχομαι να δωσω τον καλυτερο μου εαυτο και να σκοραρω πολλα γκολ,αλλα και να βγαλω πολλες ασιστ στους συμπαικτες μου.

Παρα το νεαρο της ηλικιας μου εχω ηδη 2 γεματες χρονιες στο βιογραφικο μου σε υψηλο επιπεδο.Ειμαι γεννημα θρεμμα της ποδοσφαιρικης σχολης της Ελασσονας και μου αρεσει το γρηγορο ποδοσφαιρο,αλλα και του θεαματος...

Ευχομαι σε ολους τους συμπαικτες μου καλη επιτυχια

Τα υπολοιπα θα τα πουμε εντος αγωνιστικου χωρου... -diatakste
Join the Universal Church of Truth
Bilyk_13
Banned
Banned
Posts: 8496
Joined: Tue Jun 10, 2008 3:46 pm
Αγαπημένη Ομάδα: Παναθήναϊκος
Status: χαλαρααααααααααααα
Location: Αθηνα/Μυτιληνη
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Vasilis Hellas-Europe AMR-MR


ολα ειναι υπεροχα.

ειναι η πρωτη μου χρονια στην ομαδα...και θα κανω τα παντα για να κατακτησουμε τους στοχους μας.

ο κοσμος ειναι υπεροχος, με υποδεχθηκε με πολλη αγαπη και θελω να τους ευχαριστισω γι'αυτο.

οσο προλαβα να γνωρισω τους συμπαιχτες μου, εχω να πω οτι ολοι ειναι εξαιρετικα παιδια.

δεν εχω να πω κατι αλλα τα παντα ειναι υπεροχα εδω και θα τα ανταπωδωσω στο γηπεδο
ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΕΓΑΛΟΣ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΑΛΛΟΣ...
Παναθηναϊκός Αθλητικός Όμιλος: ο μεγαλύτερος σύλλογος στην Ελλάδα και ένας από τους μεγαλύτερους στην Ευρώπη
Image
hookah
Assistant Manager
Assistant Manager
Posts: 3618
Joined: Mon Aug 08, 2005 6:03 pm
Football Manager της ομάδας: Siena
Αγαπημένη Ομάδα: Olympiacos
Status: What the f*ck did I do?
Location: Αμπελοκηποι
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Andrew "Hookah" Messinis DC

Ευχαριστω τον Προεδρο που με εμπιστευτηκε μια θεση στην μεγαλη αυτη ομαδα...

Απο μικρος υποστηριζω τη United και παντα ηταν ονειρο μου να παιξω σε αυτην.. -falaina

Εχω μια αφισα του Σπονη στον τοιχο του πατρικου μου την οποια δεν ξεκολλαω επειδη παει ασορτι με τα κασκολ και τις κουρτινες της ομαδας μου στο δωματιο μου...

Να σας πω για μενα απλα οτι ειμαι ενας παικτης στυλ Cannavaro των φτωχων..Κοντος, γρηγορος, ανθρωποφαγος...

Πιστευω η ομας εχει μια ωραια μιξη απο εμπειρια (Σπονης, Μαντμαξ) και νεο ταλεντο ( Stonecity, moi -gioupi ) και τον καλυτερο Player-Manager του φορουμ (: zbutsam ( τι cheat ειναι αυτο ρε και παικτης και μανατζερ? χαχαχα)
Εχουμε αποτι βλεπω στο ροστερ καποια πολυ δυνατα ονοματα και ειμαι αισιοδοξος οτι 5αδα χτυπαμε, γιατι εχουμε γαματη αμυνα (αφου παιζω εγω 8) )

Στους ακατανομαστους City ευελπιστω να ριξουμε :ribo
TazZ wrote: Η πρώτη λέξη του Hookah όταν βγήκε από την κοιλιά της μάνας του ήταν : Μήλο ροδάκινο καρβουνάκι :D
Kastroman wrote:Πραγματικά οι ρυθμοί της ζωής σου μόνο με τους Motley Crue συγκρίνονται :P
User avatar
Antonis sketo
Manager
Manager
Posts: 4348
Joined: Tue Oct 10, 2006 10:40 am
Has thanked: 0
Been thanked: 0

hookah wrote:zbutsam ( τι cheat ειναι αυτο ρε και παικτης και μανατζερ? χαχαχα)

Off Topic:
Δουλεύουμε ήδη με τον Τσακ πάνω σ'αυτό & το πιθανότερο είναι ν'αλλάξει, με την προσθήκη κάποιου άλλου user :wink:

Όσο για τον Lambros Gotzy, θα προτιμούσα να παραμείνει μέσα στο παιχνίδι για σεναριακούς λόγους... έστω κι αν δεν έχει πλέον τη δυνατότητα να ακουστεί η φωνή του στα αποδυτήρια :| (:
User avatar
multiplier
Football Legend
Football Legend
Posts: 13242
Joined: Tue Nov 07, 2006 9:45 pm
Αγαπημένη Ομάδα: ΑΕΚ/Valencia
Status: 5
Location: Χαϊδάρι
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Antonio Silva Rodriguez Vicente "Vicente"

Τώρα νταξ, τι να λέμε; Γνωστά είναι όλα, αλλά δεν τα λέτε, δεν τα γράφετε και αναγκάζομαι να βγαίνω εγώ να ανοίξω τα μάτια του κοσμάκη. Είναι γνωστό τα Μάλλια ότι μαζεύουν τουρίστες και τουρίστριες που γίνονται κουρούμπελα από το μεσημέρι και μέχρι το βράδυ δε βλέπουν μπροστά τους. Τώρα θα μου πείτε αυτό τι σχέση έχει; Ε πώς δεν έχει; Πέρασα τις προάλλες από εκεί και ντάξει μιλάμε τόσες φανέλες της Σίτυ μαζεμένες δεν έχω δει ούτε στην προπόνησή τους. Αφού οι άνθρωποι νταξ τουρίστες είναι και μας την είδαν ξαφνικά και μπαλαδόροι και θέλουνε λέει να μας κοντράρουνε. ΤΣΟΥ ΡΕ! Άμα δεν έχουν 25 Best να παίζουν καλύτερα μετά από τρία μπουκάλια ουίσκι, που σιγά μην έχουν δηλαδή, τους βλέπω να μαζεύουν τα τεμάχια το ένα μετά το άλλο και το μόνο που θα μπορούν να κάνουν θα είναι να συνεχίσουν να πίνουν για να ξεχάσουν τον πόνο τους (ενίοτε και τον πονόδοντο από τις σφαλιάρες που θα τους ρίχνει ο Fortiganov ως άλλος Σωτήρης Κυριάκος όποτε τους βρίσκει εύκαιρους).

Όσο για μένα ντάξει με ξέρετε οι πιο πολλοί, ένα θεματάκι μόνο έχουμε, το οποίο όμως πιστεύω θα το καλύπτει ο πισινός μου (για σένα λέω μωρή κουφάλα Mad, ξέρεις ότι δεν κόβω ούτε με βαλέ, οπότε κανονίσου). Το μόνο που με προβληματίζει είναι να διαλέξω ποιον από τους αψηλούς εκεί μπροστά να βγάλω πρώτο σκόρερ με τις σέντρες μου, αλλά μέχρι τα επίσημα θα έχω αποφασίσει, δεν θα σας πω όμως για να μην χαλάσω το σασπένς. Σίγουρα πάντως δεν πρόκειται να είναι εκείνος ο δύτης που έχουμε μπροστά (έλα που δεν ξέρετε ποιον λέω) γιατί νταξ, να κάτσω εγώ να σημαδεύω για να μου ξαπλάρει κάτω μόλις ο αμυντικός πλησιάσει στα 4 μέτρα και να πάνε στράφι οι μπαλιές και να χάνω τα μπόνους από τις assist, ε δεν θα το κάνω.

Όσο για το σύνολο της ομάδας πιστεύω ότι έχει πολύ καλές μονάδες στις περισσότερες θέσεις.
Και αν τελικά ο χαφ μας αποφύγει τη σύλληψη για αποπλάνιση ανηλίκου, να μείνουμε χωρίς πολλές εναλλακτικές και κόψει και τα πάρε δώσε με κάτι μεγαλοκοπέλες που μόνο σκοπό έχουν να του ρουφήξουν το μεδούλι να νιώσουν για λίγο πιτσιρίκες (και δεν του φάει και τα λεφτά ο γείτονας με τις Λιθουανές, όπως έπαθε ο Αντριάνο ας πούμε και καταστράφηκε) θα είμαστε ΟΚ.
Βέβαια με προβληματίζει λίγο η τάση ενός εκ των δεξιών μας χαφ να διαμαρτύρεται και να μαζεύει τις κάρτες όπως η λάμπα τα μυγάκια (έλα που δεν ξέρετε ποιον λέω, το 'να, τ' άλλο, τα πάντα όλα λέμε), αλλά πιστεύω αν τον βοηθήσουμε όλοι μαζί θα το συμμαζέψει (αλλιώς πρέπει να του ρίξουμε κανά χέρι ξύλο να στρώσει, αλλά έχε χάρη που βαριέμαι να τον κυνηγάω).
Όσο για κείνο το κατσίκι το χαφ που δεν ξέρω ποιος σκατά ξέχασε να του βάλει το Α μπροστά από το Ballas άμα δεν κόψει τα μύτα που μας τρώνε όλα τα φράγκα των μεταγραφών για αγορά εξοπλισμού (aka μπάλες σκασμένες, ή και σε καμιά ρεματιά, αν και στη δεύτερη περίπτωση γυρνάει με 3-4 τελικά) που μας αναγκάζει κι όλας να αδειάζουμε το ένα πέταλο για λόγους ασφαλείας και στο ημίχρονο αντί για 15 λεπτά να διακόπτουμε για 50 ώστε να μεταφερθούν οι φίλαθλοι απέναντι δεν θα έχουμε καλά ξεμπερδέματα. Προτείνω στον coach να τον περιλάβει και να φροντίσει να του κόψει αυτή τη συνήθεια.
Ελπίζω τέλος οι ανταγωνιστές μου για τη θέση εκεί αριστερά να παραμείνουν ως έχουν και να μην αρχίσουν να εμφανίζονται από το πουθενά τίποτα αντίγραφα κανενός εξ αυτών και μπλέξουμε τα μπούτια μας.

Προς το παρόν αυτά, μετά τα πρώτα φιλικά ίσως έχω και άλλα να αναφέρω. Γιατί είπαμε, δεν τα λέτε δεν τα γράφεται και αναγκάζομαι πάλι να γίνω εγώ ο κακός της υπόθεσης.
DEATH TO THE SALAD EATERS!

:headbang: Take a look to the sky just before you die
:headbang: it 's the last time you will
pandelisgreen13
First Team Regular
First Team Regular
Posts: 1344
Joined: Wed Dec 12, 2007 10:45 pm
Football Manager της ομάδας: ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ
Αγαπημένη Ομάδα: Panathinaikos,Real Mad,Chelsea
Location: Athens
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Pandelis Chasapis DC

Ευχαριστώ το Προπονητή μου και το Πρόεδρο που με επέλεξαν !!!!

Τα πρώτα μου ποδοσφαιρικά βήματα τα έκανα στο Μπραχάμι και συγκεκριμένα στη Μπάρτσα ,με σκληρή δουλειά και προσπάθεια ,ανταμείφθηκα με τη μεταγραφή αυτή !!!

Θα δώσω το 120 % των δυνατοτήτων μου για να πετύχουμε τους στόχους που έχουμε θέσει !!!

Για τη City δεν έχω να πω τίποτα,θα μιλήσουν τα αποτελέσματα στο γήπεδο..............

Καλή Χρονιά σε Όλους και εύχομαι χωρίς τραυματισμούς !!!!

Τα λέμε στο ΓΗΠΕΔΟ !!!!
BRYANT Kobe(10) 2Pnt throw, blocked by DIAMANTIDIS Dimitrios(13)
Η ΠΡΑΣΙΝΗ ΘΥΡΑPandelisGreen13
O Coach wrote:«Φίλε,το όνομά μου είναι Ζέλικο Ομπράντοβιτς ».
-ypoklinomai -ypoklinomai -ypoklinomai -ypoklinomai
Coach Ventouza
Football Legend
Football Legend
Posts: 10384
Joined: Tue Feb 27, 2007 4:12 pm
Status: Same shit,different day
Location: United Emirates of Crete
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Manuel Ventouzinho DL/WBL

Ο θρυλος λεει οτι οταν ο Ρομπινιο πηγε στην πρωτη προπονηση της Σιτυ,απορουσε γιατι φορανε μπλε και οχι κοκκινα
Εγω αντιθετως απορω γιατι κρατησαν εμενα που μπηκα να πουλησω νεο CD Τσαλικη και DVD εξολοθρευτη

Μ@λ@κι@ μυριζομαι.Αλλον περιμενανε και τους ηρθα εγω
Δε βαριεσαι,μεχρι να το παρουν πρεφα εγω θα εχω ξεπουλησει το στοκ
Γεια σου ρε Αντωνιου ευεργετη

Πωπω ρε φιλε μεγαλεια ο Βεντουζινιος....δημοσιογραφοι,γκομενακια με σουτιεν 2 νουμερα μικροτερα
Που σαι ρε μανα να δεις το καμαρι σου!
Λοιπον παμε το ποιηματακι μην μας παρουν με τις πετρες...
Συγκινημενος Βεντουζινιο wrote:"Ειμαι πολυ συγκινημενος που η διοικηση της Αμπ.Γιουν. και ιδιαιτερα ο προπονητης κ Ζμπουτσαμ'7 εδειξαν εμπιστοσυνη στις ικανοτητες μου και αποφασισαν να μου δωσουν μια θεση στο ροστερ της ομαδας
Θα δωσω τα παντα ολα (σε καλες τιμες) μεσα στο γηπεδο για να δικαιωσω την εμπιστοσυνη τους
Η ομαδα εχει παιχτες,γεννημενους πρωταθλητες και μοναδικος μας αντιπαλος ειναι ο κακος μας ο φλαρος
Σχολια για τον μεγαλο αντιπαλο δεν θα κανω γιατι απλα δεν υπαρχει μεγαλος αντιπαλος
Αυτα ειχα να πω,τα υπολοιπα στο γηπεδο,οποιος θελει CD στην εξοδο των αποδυτηριωνε"
~They can chew you up, but they gotta spit you out~

~There's no cure for being a cunt~
User avatar
vavas457
Manager
Manager
Posts: 4071
Joined: Tue Sep 09, 2008 8:08 pm
Αγαπημένη Ομάδα: Olympiakos,Chelsea,Mainz
Location: Κατερίνη
Has thanked: 1 time
Been thanked: 0

Ξεκινώντας θα ήθελα να ευχαριστήσω τον coach της ομάδας κ.Zbutsam7.
Ξέρω πως οι αντίπαλοι μας είναι οι διπλανοί,αλλά ξέρω και για το τι είμαι ικανός να κάνω.
Επίσης...Θα σας δείξω τι αξίζω μέσα στον αγωνιστικό χώρο κάτω από τα goalposts της ομάδας μας.
User avatar
Stonecity3
Youth Team Manager
Youth Team Manager
Posts: 2460
Joined: Tue Nov 07, 2006 1:22 pm
Αγαπημένη Ομάδα: Αιολικός,Ολυμπιακός, Ατλέντικο
Location: Πετρούπολη
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Stratis Stonecity-DR

Eυχαριστώ τον πρόεδρο και τον προπονητή για την εμπιστοσύνη που μου έδειξαν.

Είχα προτάσεις και από άλλες ομάδες,αλλά η μαμά μου μου είπε να έρθω σε αυτήν.

Θα δικαιώσω τις προσδοκίες όλων σας,και ήρθα για τίτλους.

Ανυπομονώ να φορέσω την φανέλα της νέας μου ομάδας,και να παίξω μπροστά στον κόσμο μας που τόσα έχω ακούσει για αυτόν.

Είμαι Σπάρος. :D
http://west-dev-team.blogspot.gr/



I always tell the truth. Even when I lie.
markos92
Football Legend
Football Legend
Posts: 10192
Joined: Tue Jul 08, 2008 11:53 pm
twitter: markosv92
Has thanked: 0
Been thanked: 0

zbutsam7 wrote:
hookah wrote:zbutsam ( τι cheat ειναι αυτο ρε και παικτης και μανατζερ? χαχαχα)

Off Topic:
Δουλεύουμε ήδη με τον Τσακ πάνω σ'αυτό & το πιθανότερο είναι ν'αλλάξει, με την προσθήκη κάποιου άλλου user :wink:

Όσο για τον Lambros Gotzy, θα προτιμούσα να παραμείνει μέσα στο παιχνίδι για σεναριακούς λόγους... έστω κι αν δεν έχει πλέον τη δυνατότητα να ακουστεί η φωνή του στα αποδυτήρια :| (:
Αμα ψαχνεται καποιον παιχτη,ειμαι διατεθημενος να βοηθησω :P
Η ιστορία της Γιουβέντους επιτάσσει να έχουμε πάντα το κεφάλι ψηλά και να αντιμετωπίζουμε τα πάντα με θάρρος, με κουράγιο. Εγώ, εσείς, όλοι οι Γιουβεντίνοι το κάναμε και το κάνουμε πάντα αυτό. Μια συναρπαστική ιστορία, με εσάς πάντα στο πλευρό μας. - Alessandro Del Piero
Locked

Return to “Fantasy FMGreece team”