Sergio Araujo (ΕΠΚ) - Free

Post Reply
User avatar
noise00
Amateur
Amateur
Posts: 134
Joined: Thu Oct 22, 2009 5:43 am
Football Manager της ομάδας: AEK
Αγαπημένη Ομάδα: AEK
Has thanked: 0
Been thanked: 0


Off Topic:
-Μινι εισαγωγη-
Στο φετινο μανατζερ,το σειβ που παιζω με την ΑΕΚ ηταν η πρωτη φορα στα χρονια που παιζω οπου καταφερα να σηκωσω Ευρωπαικη κουπα (Europa League).Περα απο το καταπληκτικο κοουτσαρισμα μου ( 8) ) ειχα 3 συγκεκριμενους παιχτες οι οποιοι ηταν απο τους βασικους πρωταγωνιστες της καταπληκτικης πορειας της ομαδας.Κοιταξα αλλα δεν ειδα να υπαρχουν παρουσιασεις τους στο φορουμ και επειδη το θεωρω αδιανοητο να μην υπαρχουν, ετσι αποφασισα να φτιαξω εγω και για τους 3.

( Jerome Rousillon )
( Alen Halilovic )
Sergio Araujo
Θεση: Επιθετικος Κεντρο
Ηλικια: 22
Τιμη: 2,6m (Ελευθερος 1/7/2015)
Ομαδα: Las Palmas


Image

Πραγματικα δεν εχω να πω κατι για το παλικαρι..Τον εκλεισα με ελευθερη μεταγραφη για το καλοκαιρι του 15 καθως ηθελα εναν πολυ καλο επιθετικο για την επιστροφη μου στην Super League.Με εβγαλε ασπροπροσωπο για την επιλογη μου,και κατι παραπανω.Γκολ με το τσουβαλι και με οποιον τροπο φανταζεστε.Τον συνιστω ανεπιφυλακτα για Ελλαδα σκοτωνει,τον ζητανε πολλες ομαδες γι αυτο κλειστε τον νωρις και φροντιζετε να του ανανεωνετε το συμβολαιο εγκαιρως γιατι μπορειτε να βγαλετε μεγαλο κερδος απο αυτον!!!


2017
Spoiler: show
Image
Image
...Και πώς να γιατρευτώ...;
Image
User avatar
dem0nhunter
Backup
Backup
Posts: 895
Joined: Mon Feb 27, 2012 6:00 pm
Football Manager της ομάδας: Botswana U20
Αγαπημένη Ομάδα: Ο.Σ.Φ.Π., Arsenal
Location: Ηράκλειο
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Καλός παίχτης, τον είχα και γω στον Ολυμπιακό κάμποσες χρονιές αλλά έξυνε πάγκο κ τον έδωσα Millwall που παίζει καλά
Post Reply

Return to “Επιθετικοί”