TOTTENHAM HOTSPUR

Post Reply
johncisse
Trialist
Trialist
Posts: 18
Joined: Sun Aug 10, 2014 12:37 am
Football Manager της ομάδας: panathinaikos
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Μετα απο πολυ ψαξιμο για ενα τελευταιο καλο save (σε ενα μηνα βγαινει το 15) κατεληξα στη τοττεναμ γιατι για πρωτη φορα δεν ειχα ασχοληθει πολυ με αγγλικο...Η πρωτη χρονια ξεκινησε με αρκετα προβληματα καθως ουτε εγω ειχα βρει το τελικο σχημα αλλα και καποιοι βασικοι παικτεσ ηταν ντεφορμε(lamela,eriksen,vertonghen).Τελικα κατεληξα στ αγαπημενο μου 4-3-2-1 παιρνοντας για 6αρι τον lucas romero.μετα τη μεση της χρονιας η ομαδα εστρωσε και καταληξαμε στη 2η θεση(η τσελσι πρωτη με 15 ποντουσ διαφορα..παλευαμε με united kai arsenal για 2η θεση) και επισης με τη κατακτηση του europa(συγκλονιστικος τελικοσ με bayern 1-0 adebayor.)ΤΟ καλοκαιρι ηταν αρκετα δυσκολο καθωςειχα αρκετες προτασεις για τουσ παικτες.

ΤΕΛΙΚΑ ΕΦΥΓΑΝ¨¨ SANDRO (46M----->PARIS SAINT GERMAIN)
ADEBAYOR (5M---->MONACO)
PAULINHO (33M---->BARCELONA)
ASSOU EKKOTO,LIVERMORE(6M----->ASTON VILLA)
HOLTBY (15M------>LIVERPOOL)

ΗΡΘΑΝ¨¨ BALANTA,PERUZZI,ROMERO,STANCIU,AYEW,VELA,PERREYRA

Η 2η χρονια παιζεται τωρα και μετα απο 11 παιχνιδια πρωτη η united με 33!!!!!! και εγω δευτερος με 28..στ τσου λου με barcelona,besiktas,spartak παιζεται η πρωτια με μπαρτσα...γενικα παμε πολυ καλα απλα φοβαμαι μην κλαταρουν..καμια ιδεα γιαυτο η για κανενα συστημα που προτεινεται,καμια μεταγγραφη..γενικα οτιδηποτε που μπορει να βοηθησει..
User avatar
ngeorgenho
Banned
Banned
Posts: 847
Joined: Wed Jan 07, 2009 8:00 pm
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Αγορινα χωρις να θελω να προσβαλω αυτο δεν ειναι ιστορια αυτο το ποστ παει στον τομεα
''Συμβαινει τωρα στο σειβ μου''
Post Reply

Return to “Αγγλία”