Ολυμπιακός

Σε αυτό τον τομέα μπορείτε να αναλύετε το υπάρχον έμψυχο δυναμικό των ομάδων που αναλαμβάνετε έτσι ώστε να λειτουργήσουν ως οδηγοί για όσους θελήσουν να αναλάβουν αυτές τις ομάδες.
Post Reply
User avatar
beatshooter
Backup
Backup
Posts: 791
Joined: Mon Oct 31, 2011 2:39 pm
Football Manager της ομάδας: -
Has thanked: 0
Been thanked: 0

yiannis1989 wrote:
beatshooter wrote:Ναι οκ δεν διαφωνω εχουν μεγαλα συμβολαια οντως.Τον Νινη τσιμπηστε τον η ελευθερο η με ποσο κοντα στα 500.000.Εγω τον πηρα για μπακ απ Βερατι κ μια χαρα επιαξε 3σεζον μεχρι που τον πουλησα 12Μ.
πφφφ εμένα δεν δέχεται καν να συζητήσει με approach to sign στα δοκιμαστικά.. θα προσπα΄θήσω μήπως δεχτεί να τον αγοράσω..

paizei στον παο?Σε εμενα δεν επαιζε γιαυτο ισως δεχτηκε.
yiannis1989
Trialist
Trialist
Posts: 14
Joined: Tue Apr 05, 2011 9:35 am
Football Manager της ομάδας: Olympiakos
Has thanked: 0
Been thanked: 0

beatshooter wrote:
yiannis1989 wrote:
beatshooter wrote:Ναι οκ δεν διαφωνω εχουν μεγαλα συμβολαια οντως.Τον Νινη τσιμπηστε τον η ελευθερο η με ποσο κοντα στα 500.000.Εγω τον πηρα για μπακ απ Βερατι κ μια χαρα επιαξε 3σεζον μεχρι που τον πουλησα 12Μ.
πφφφ εμένα δεν δέχεται καν να συζητήσει με approach to sign στα δοκιμαστικά.. θα προσπα΄θήσω μήπως δεχτεί να τον αγοράσω..

paizei στον παο?Σε εμενα δεν επαιζε γιαυτο ισως δεχτηκε.
ναι και τον υπογράφει η swansee :@.. ισως αν μείνει ελευθερος εντελώς το καλοκαίρι να έρχεται τοτε...
User avatar
Kerlonios
Indispensible
Indispensible
Posts: 1687
Joined: Thu Oct 20, 2011 12:48 pm
Football Manager της ομάδας: Olympiacos, Arsenal
Αγαπημένη Ομάδα: Ολυμπιακός
Status: I wish you were a beer
Location: Αθήνα
Has thanked: 1 time
Been thanked: 0

GK:
Costanzo: Το αντιθετο σε σχεση με την πραγματικοτητα. Στην αρχη μου αρχισε με απιστευτες γκελες αλλα ηθελε χρονο να δεσει και στο τελος μας εβγαλε ασπροπροσωπους. Δυστηχως τον αντιπαθο οποτε 2η χρονια δεν θα κανει μαζι μας..
Megyeri: Εγω θα τον βαλω 2ο στην σειρα γιατι δεν ειδα μεγαλες διαφορες σε σχεση με τον δασκαλακη αλλα δεν ειναι τιποτα αξιοπιστο. Δεν ειχα προβλημα σε ματς κυπελου και δυο πρωταθληματος που τον χρησιμοποιησα..
Δασκαλακης: Μια απ τα ιδια. Πιστος, αξιοτιμος αλλα μεχρι εκει. Ειναι Ελληνας ομως και μενει.
Παπαδοπουλος: Δανεικος (μιας και εχουμε πολλους να δηλωσουμε cl) και στο τελος της χρονιας που ληγει το συμβολαιο ελευθερος.

DR:
Τοροσιδης: Πολυ καλος στα δεξια δεν βγαινει απο την ενδεκαδα. Ελληνας, αρχηγος, εξαιρετικος. Και αμυνα και επιθεση. Λιγο επιρεπης στις καρτες μου βγαινει εμενα αλλα μπορει να φταιει και το συστημα.
Μανιατης: Γενικα δεξια δεν εχουμε προβλημα. Δεν ειναι κατι σπεσιαλ αλλα εχεις το κεφαλι σου ησυχο σε περιπτωση που παθει κατι ο τορο. Χρησιμοποιηθηκε αρκετα και εδειξε επισης καλος σε αμυνα και επιθεση..
Modesto(*): Και τριτη επιλογη. Δεν ειναι τοσο αργος και ειναι πολυ καλος αμυντικα οχι ομως διμιουργικα.

DL:
Holebas: Εδω εχουμε περιπτωση. Βασικος σε μενα, φοβερη χρονια. Επιθετικα ταιριαξανε τελια με φετφα. Φαρμακερο αριστερο, τι γκολ, τι ασσιστ, τι τακλιν. Με εξεπληξε θετικα. Οστοσο για ευρωπαικες πορειες κλπ αργοτερα θα χρειαστουμε κατι καλυτερο.
Marcano: Ουστ απο δω.. Δεν εχω γνωμη για fm αλλα εχει μεγαλο συμβολαιο και προτιμησα να τον διωξω για να παρουν χρονο συμμετοχης ποτουριδης, βαλεριανος, να δουμε και τι αξιζουν και τι εξελιξη θα χουν.. Ειμαι υπερ τον ακαδημιων, δουλευω πολυ με μικρους. Και Λυκογιαννης καλος.
Βαλεριανος: 15 συμμετοχες κοντα στο 7 rating. Δεν ειναι κακος. Πανω κατω σαν τον χολεμπας στον τροπο παιχνιδιου του αλλα πολυ πιο μετριος. Μετραει για cl μενει.
Ποτουριδης(*): Τον χρειαστηκα περισσοτερο την 2η χρονια αριστερα λογω τραυματισμων αλλα εχει πολυ καλο ποδι. 3 ασσιστ σε 5 παιχνιδια ως DL στο πρωταθλημα.

DC:
Παπαδοπουλος: Οτι και να πω ειναι λιγο. Δεν φευγει ουτε με σφαιρες. Μεγαλο + τα 11 γκολ απο κορνερ. 8 πρωταθλημα, 3 cl.
Mellberg: Πολυ καλος παιδια. Εγω του ανανεωσα και 2η σεζον αλλα δειχνει να γινετε αργουτσικος οποτε για τριτη δεν το συνιστω. Τιμαμε 103 συμμετοχες με εθνικη και tutoring σε ρουγκαλα, ποτουριδη.
Παπαζογλου: Αβρααμ τζουνιορ. Τρελο back up και αμα γινει η στραβη παιζει χωρις δυσταγμο σε μεγαλα ματς. Και γκολ απο κορνερ.
Ποτουριδης: Στον ολυμπιακο ο ρουγκαλας φενεται να εχει καλυτερη εξελιξη αλλα και αυτος δεν ειναι κακος.. Σε ευκολα παιχνιδια μου βγαινε και mvp, σε πιο δυσκολα, ιδρωναμε λιγο αλλα ειχαμε costanzo τρελα!!
Modesto(*): Ενας ακομα λογος οτι δεν χρειαζεται ο μαρκανο.. Εχουμε επιλογες στην αμυνα.

DMC:
Makoun: Ορισμος αμυντικου μεσου.. Τρελα τραιξιματα, καλος αμυντικος και πηδαει στον θεο. Στο cl σε 4-5-1 τον βαζω μοναδικο dmc. Κριμα κριμα να μην ανανεωνει... Τον χανουμε στο κοπα αφρικα ομως.
Modesto: Η 2η μου επιλογη για την θεση. Πολυ καλος αμυντικος αλλα οπως ειπα και για dr πολυ κακος διμιουργικα. Ολο πισω την γυρναει.

MC:
Orbaiz: Μετα την πρωτη χρονια τον αφησα ελευθερο μονο και μονο γιατι ειναι μεγαλος σε ηλικια. Ως box to box σε 4-5-1 με dmc και mc support σε 4-5-1 με amc. Τρελη πασα και γκολ (λιγα) απ το πουθενα. Οργανωτης απ τους λιγους.
Ibagaza: Πιο καλος απ την πραγματικοτητα. Βγαινει απο την ενδεκαδα μονο για να ξεκουραστει (συχνα δλδ :P ). Μενει και 2η χρονια. Τρελο tutoring.
Fejsa: Ψιλοαδιαφορος. Ισως ουτε μετριος. Την πρωτη χρονια μενει, μετα οσα περισσοτερα ποιασει.

AMC:
Fuster: Εχει χειροτερα στατς απ το 11 αλλα παιζει το ιδιο καλα. Παρον και στα μεγαλα ματς. +++
Yeste: Αν και στην προετοιμασια μου παιζε καλυτερα σαν AML τελικα μες την χρονια μονο εδω απεδωσε. Σε μενα ειχε τραυματισμο και εκτος απο κατι καλα στημενα δεν με συγγηνισε και δεν του ανανεωσα. Ειναι και μεγαλος.

AMR:
Mirallas: Μου παιξε και κορυφη αλλα με το χαος που χουμε σε αυτην την θεση τον υπολογιζω εδω. Σαν winger 12 γκολ 9 ασσιστ στο πρωταθλημα.. Λιγο ατομοιστης αλλα σε μεγαλα ματς (ντερμπι, ευρωπη) ηταν εξαιρετικος!!
Abdoun: Οσο και αν δεν θελω να το παραδεχτω ειναι πολυ καλος. Ακουω παρομοια σχολια και στεναχωριεμαι αλλα τι να κανουμε?Μισητος irl αλλα μενει.
Javito: Ουτε που αγγιξε.. Εφυγε με 800Κ τον γεναρη εχοντας 3 συμμετοχες. Γρηγορος αλλα ανουσιος.
Grbic: Αναπαντεχα καλος. Οχι στο επιπεδο αμπντουν αλλα υπολογησιμος. Καλο back up,

AML:
Φετφαντζιδης: Τα σχολια ειναι περιττα. Τρελη περιπτωση, πρωτος σε ασσιστ στην σουπερλιγκα και παει λεγοντας. Τι dribbling θεε μου !!
Abdoun(*): Παιζει καλα και εδω. Και ο grbic και mirallas αρεα και που εβαλα εδω.

ST:
Djebbour: Poacher και τα μυαλα στα καγκελα... Γκολ με καθε τροπο, δεν τον τρομαζουν τα μεγαλα παιχνιδια. ( ρε κολαει ο τρομοκρατης??) 4.5Μ το καλοκαιρι 2012 απο milan και με δακρυα στα ματια τον αποχαιρετησαμε.
Pantelic: Στο 11 ηταν πολυ καλος. Εδω με απογοητευσε.. Πολυ αργος και παρα το καλο finishing δεν αξιοποιησε τις αευκαιριες του.
Mirallas(*): Πολυ καλος στις αντεπιθεσεις και στο @#%%@! του fm που απο βολε αντιπαλου κεφαλια αμυντικου μας, στην πλατη της αμυνας = γκολ.

**Πρωτη χρονια εδωσα δανεικους παπαδοπουλο (τερμα) κατσικογιαννη και αρχισα το save πριν απο monje, ζαραδουκα. Πηρα δανεικους sanogo, cristofari. Sanogo 15συμμ/13γκολ.**
***Σκοπος μου ηταν να αξιοποιησω το υπαρχον υλικο και οχι να αλλαξω ολη την ομαδα. Δινω εμφαση στις ακαδημιες και ρουγκαλας, λυκογιαννης, σταμογιαννος, διαμαντακος αξιζουν τον κοπο να παρουν παιχνιδια. Ισως λιγοτερο ο σταμογιαννος αλλα οι αλλοι συνιστονται***

Μεταγραφες πρωτης σεζον (καλοκαιρι 2012):
Spoiler: show
Image
Holebas εδιωξα μονο και μονο γιατι ειχε μεινει ελευθερος ο chivu και χρησιμοποιω 3αδα μπροστα tadic-φετφα-mirallas
Οι μικροι rosenfelder, labyad, bambock ειναι must! Πολυ καλη εξελιξη. Για τον τελευταιο δεν ξερω αν εχει random stats.
Απο τους δανεικους μου γυρισανε κρατησα τατο, μητρογκολ για να τονωσουμε το ελληνικο στοιχειο (δεν εκανα μεταγραφεσ ελληνων παικτων γιατι θελω να αξιοποιησω τους μικρους μου) και καται αντι γκριμπιτς.

Συστηματα (που προαναφερθηκαν):
Spoiler: show
Image
Image
User avatar
beatshooter
Backup
Backup
Posts: 791
Joined: Mon Oct 31, 2011 2:39 pm
Football Manager της ομάδας: -
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Γενικα το υλικο ειναι πολυ καλο και μπορεις να κανεις ομαδαρα για πολλα χρονια.Eγω ειμαι τωρα 2018 και εχω βαρεθει...Αερας το πρωταθλημα,Ευρωπη κυνηγαω να παρω τσαμπιονς αλλα παντα πεφτω σε θηρια στον τελικο(3χαμενους).
User avatar
viper71
Trialist
Trialist
Posts: 85
Joined: Mon Feb 23, 2004 12:00 am
Football Manager της ομάδας: Barcelona
Αγαπημένη Ομάδα: Ολυμπιακός - Barcelona
Location: Χαλκίδα
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Πες μου ρε φίλε πως κατάφερες και έστειλες τον Χαβιτο 800 χιλιάρικα

Sent from my Nexus S using Tapatalk
Last edited by viper71 on Thu Dec 01, 2011 7:15 pm, edited 1 time in total.
User avatar
Kerlonios
Indispensible
Indispensible
Posts: 1687
Joined: Thu Oct 20, 2011 12:48 pm
Football Manager της ομάδας: Olympiacos, Arsenal
Αγαπημένη Ομάδα: Ολυμπιακός
Status: I wish you were a beer
Location: Αθήνα
Has thanked: 1 time
Been thanked: 0

Να και τα διαπηστευτηρια.. Φενεται σταθηκα τυχερος :P :-)
Spoiler: show
Image
Image
Το στρογγυλοποιησα λογω του ορου που εβαλα. Ισως μαζεψω και παραπανω λοιπον !!!
HAWKER
Trialist
Trialist
Posts: 18
Joined: Wed Jul 14, 2010 9:12 pm
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Παιδια μπορειτε να μου πειτε τι πρωταθληματα πρεπει να εχω ανοιχτα για να μπορεσω να τους δω αυτους τους προπονητες???
Γιατι δεν μου τους βγαζει ο genie scout

Μουρικης και Pozanco βγαζουν 4,5 αστερια στα fitness και φυσικα μενουν. Ο Ραντος εχει 4 αστερια στο GK. Οι υπολοιποι φευγουν με λυση συμβολαιου και αντικαθιστανται. Προτασεις: Michelangelo Rampulla (GK) , Lucio Novelli (Ball Control), Paulo Camello (Defending), Ruben Sosa (Shooting), Tony Coton (Assistant - Tactics). Physios φευγουν ολοι και μπορουμε να παρουμε καποιον απο τους Giorgio Puricelli, Juan Mendoza, Luis Inarra, Alexandre Ceolin.

Ευχαριστω για τον χρονο σας!!!
User avatar
trnikos1978
Trialist
Trialist
Posts: 78
Joined: Sun Feb 27, 2005 11:36 am
Football Manager της ομάδας: Εκτός από γάβρο?
Αγαπημένη Ομάδα: Ο.Σ.Φ.Π.
Location: Silver City
Has thanked: 0
Been thanked: 0

beatshooter wrote:Γενικα το υλικο ειναι πολυ καλο και μπορεις να κανεις ομαδαρα για πολλα χρονια.Eγω ειμαι τωρα 2018 και εχω βαρεθει...Αερας το πρωταθλημα,Ευρωπη κυνηγαω να παρω τσαμπιονς αλλα παντα πεφτω σε θηρια στον τελικο(3χαμενους).
Μία από τα ίδια....αντικειμενικά τουλάχιστον στον fm ο Ολυμπιακός δύσκολα θα χάσει τα πρώτα 2-3 πρωταθλήματα....Περιμένω να τελείωσει η χρονιά για να παραιτηθώ μια και βαρέθηκα να παίζω στο αυτόματο....
This will be a night to remember....

http://about.me/trnikos1978

Και τα θαύματα από ΘΑ αρχίζουν!!!
User avatar
Kerlonios
Indispensible
Indispensible
Posts: 1687
Joined: Thu Oct 20, 2011 12:48 pm
Football Manager της ομάδας: Olympiacos, Arsenal
Αγαπημένη Ομάδα: Ολυμπιακός
Status: I wish you were a beer
Location: Αθήνα
Has thanked: 1 time
Been thanked: 0

trnikos1978 wrote:
beatshooter wrote:Γενικα το υλικο ειναι πολυ καλο και μπορεις να κανεις ομαδαρα για πολλα χρονια.Eγω ειμαι τωρα 2018 και εχω βαρεθει...Αερας το πρωταθλημα,Ευρωπη κυνηγαω να παρω τσαμπιονς αλλα παντα πεφτω σε θηρια στον τελικο(3χαμενους).
Μία από τα ίδια....αντικειμενικά τουλάχιστον στον fm ο Ολυμπιακός δύσκολα θα χάσει τα πρώτα 2-3 πρωταθλήματα....Περιμένω να τελείωσει η χρονιά για να παραιτηθώ μια και βαρέθηκα να παίζω στο αυτόματο....
Τι ακριβως βαρεθηκατε ρε παιδια? Λες και δεν εχει αντικειμενικα και στην πραγματικοτητα το καλυτερο ροστερ ο ολυμπιακος.. Στο fm και με οφη να παιζεις μετα απο 1-2 χρονια μονο πρωταθλημα θα περνεις. Το θεμα ειναι να δεις πως θα ανταπεξελθεις στην ευρωπη, πως θα αξιοποιησεις ακαδημιες και να μην τα περνεις ολα ετοιμα απ τα μεγαλα μπατζετ.Εκει θα χαρεις, οταν κερδισεις τα μεγαθυρια, να γινεις και συ ενα απ αυτα. Και οχι μια φορα. Γιατι το ευκολο ειναι πας στην κορυφη, το δυσκολο να παραμεινεις. Θα ταν πιο ενδιαφερον να παιζεις με man utd, city η barca, real ξερω γω?Που κει και το cl ειναι ευκολακι?
User avatar
trnikos1978
Trialist
Trialist
Posts: 78
Joined: Sun Feb 27, 2005 11:36 am
Football Manager της ομάδας: Εκτός από γάβρο?
Αγαπημένη Ομάδα: Ο.Σ.Φ.Π.
Location: Silver City
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Kerlonios wrote:
trnikos1978 wrote:
beatshooter wrote:Γενικα το υλικο ειναι πολυ καλο και μπορεις να κανεις ομαδαρα για πολλα χρονια.Eγω ειμαι τωρα 2018 και εχω βαρεθει...Αερας το πρωταθλημα,Ευρωπη κυνηγαω να παρω τσαμπιονς αλλα παντα πεφτω σε θηρια στον τελικο(3χαμενους).
Μία από τα ίδια....αντικειμενικά τουλάχιστον στον fm ο Ολυμπιακός δύσκολα θα χάσει τα πρώτα 2-3 πρωταθλήματα....Περιμένω να τελείωσει η χρονιά για να παραιτηθώ μια και βαρέθηκα να παίζω στο αυτόματο....
Τι ακριβως βαρεθηκατε ρε παιδια? Λες και δεν εχει αντικειμενικα και στην πραγματικοτητα το καλυτερο ροστερ ο ολυμπιακος.. Στο fm και με οφη να παιζεις μετα απο 1-2 χρονια μονο πρωταθλημα θα περνεις. Το θεμα ειναι να δεις πως θα ανταπεξελθεις στην ευρωπη, πως θα αξιοποιησεις ακαδημιες και να μην τα περνεις ολα ετοιμα απ τα μεγαλα μπατζετ.Εκει θα χαρεις, οταν κερδισεις τα μεγαθυρια, να γινεις και συ ενα απ αυτα. Και οχι μια φορα. Γιατι το ευκολο ειναι πας στην κορυφη, το δυσκολο να παραμεινεις. Θα ταν πιο ενδιαφερον να παιζεις με man utd, city η barca, real ξερω γω?Που κει και το cl ειναι ευκολακι?
Εξαρτάται πως θες να παίζεις kerlonios....Αν και την απάντηση την δίνεις μόνος σου.... Δεν θέλουμε το ευκολάκι για αυτό δεν καθόμαστε.Επίσης βαριέμαι να παίζω 40-50 παιχνίδια την χρονιά και να αξίζουν τα 4-5....
Βέβαια αυτό είναι προσωπική άποψη και τρόπος παιχνιδιού....
This will be a night to remember....

http://about.me/trnikos1978

Και τα θαύματα από ΘΑ αρχίζουν!!!
User avatar
Kerlonios
Indispensible
Indispensible
Posts: 1687
Joined: Thu Oct 20, 2011 12:48 pm
Football Manager της ομάδας: Olympiacos, Arsenal
Αγαπημένη Ομάδα: Ολυμπιακός
Status: I wish you were a beer
Location: Αθήνα
Has thanked: 1 time
Been thanked: 0

Μπηκαμε offtopic πια
Off Topic:
Για να μην παρεξηγηθω αυτο που εννοω ειναι πως απο την στιγμη που επιλεγεις να προπονησεις ολυμπιακο δεν μπορεις να περιμενεις πως περα απ το champions θα εχεις μεγαλο ανταγωνισμο εντος ελλαδας. Και φυσικα αν εχεις παρει τιτλους και μετα φυγεις θα πας σε club με μεγαλυτερο reputation αρα και πιο ευκολα τα πραγματα στην ευρωπη. Αρα κερδιζεις ανταγωνιστικοτερο πρωταθλημα αλλα παραλληλα και μεγαλυτερη ευκολια να υπογραφεις καλυτερους παικτες και ευκολοτερο εργο στα ματς ευρωπης. + οτι θα πας σε ομαδα που δεν υποστηριζεις irl. Αρα εχεις 15 δυσκολα ματς απ την μια και 4-5 πολυ δυσκολα απ την αλλη. Και εγω προσωπικα πορωνομαι να βλεπω να κερδιζω με ολυμπιακο με παιδια απ τις ακαδημιες και ελληνες, ομαδες που εχουν 10πλασιο μπατζετ απο μενα :-)
User avatar
trnikos1978
Trialist
Trialist
Posts: 78
Joined: Sun Feb 27, 2005 11:36 am
Football Manager της ομάδας: Εκτός από γάβρο?
Αγαπημένη Ομάδα: Ο.Σ.Φ.Π.
Location: Silver City
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Kerlonios wrote:Μπηκαμε offtopic πια
Off Topic:
Για να μην παρεξηγηθω αυτο που εννοω ειναι πως απο την στιγμη που επιλεγεις να προπονησεις ολυμπιακο δεν μπορεις να περιμενεις πως περα απ το champions θα εχεις μεγαλο ανταγωνισμο εντος ελλαδας. Και φυσικα αν εχεις παρει τιτλους και μετα φυγεις θα πας σε club με μεγαλυτερο reputation αρα και πιο ευκολα τα πραγματα στην ευρωπη. Αρα κερδιζεις ανταγωνιστικοτερο πρωταθλημα αλλα παραλληλα και μεγαλυτερη ευκολια να υπογραφεις καλυτερους παικτες και ευκολοτερο εργο στα ματς ευρωπης. + οτι θα πας σε ομαδα που δεν υποστηριζεις irl. Αρα εχεις 15 δυσκολα ματς απ την μια και 4-5 πολυ δυσκολα απ την αλλη. Και εγω προσωπικα πορωνομαι να βλεπω να κερδιζω με ολυμπιακο με παιδια απ τις ακαδημιες και ελληνες, ομαδες που εχουν 10πλασιο μπατζετ απο μενα :-)

Το ξέρεις ότι θα είσαι ισχυρός και βάζεις μικρότερους στόχους....π.χ. αυτή την στιγμή παίζω με 7 έλληνες στην αρχική ενδεκάδα...Για μένα αυτός ήταν στόχος να μην βαρεθώ αλλά και αυτό δεν είναι ικανό να σε κρατήσει αρκετά...
Τέλος πάντων βγήκαμε off topic και δεν έχει νόημα να κουράζουμε και τους άλλους!
Το μόνο που έχει είναι ότι έχω ερωτευθεί το avatar σου.....χαχαχα.....
This will be a night to remember....

http://about.me/trnikos1978

Και τα θαύματα από ΘΑ αρχίζουν!!!
User avatar
M3r$uRy
Assistant Manager
Assistant Manager
Posts: 3636
Joined: Sun Feb 01, 2009 9:25 pm
Football Manager της ομάδας: Ολυμπιακός Σ.Φ.Π.
Αγαπημένη Ομάδα: Ολυμπιακός, Porto
Status: Διαβαστερός φοιτητής... NOT
Location: Αθήνα
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Εναν DM,BWM η Anchor Man για Γεναρη πρωτης χρονιας εχει κανεις να προτεινει???
Beorn
Manager
Manager
Posts: 4369
Joined: Sat Jul 23, 2011 5:51 pm
Football Manager της ομάδας: Sassuolo
Has thanked: 0
Been thanked: 0

εω επειδη μου την εχει σωσει που εχουμε παραπανω ισπανους απο ελληνες, αγοραζα Κατιδη/Βασιλακακη για αυτες τις θεσεις στην αρχη.
User avatar
M3r$uRy
Assistant Manager
Assistant Manager
Posts: 3636
Joined: Sun Feb 01, 2009 9:25 pm
Football Manager της ομάδας: Ολυμπιακός Σ.Φ.Π.
Αγαπημένη Ομάδα: Ολυμπιακός, Porto
Status: Διαβαστερός φοιτητής... NOT
Location: Αθήνα
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Εχει βγει σε κανεναν σας ο Διαμαντακος???
Post Reply

Return to “Ανάλυση έμψυχου δυναμικού ομάδων”