Οποιος γνωριζει, ΑΠΑΝΤΑΕΙ!! :) - Scouting παικτων!!!!

Αναφέρουμε τα Bugs που έχουμε εντοπίσει. Προσοχή στους κανόνες!
Forum rules
ΠΡΙΝ ΠΟΣΤΑΡΕΤΕ ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΤΟΥΣ ΚΑΝΟΝΕΣ ΠΟΥ ΒΡΙΣΚΟΝΤΑΙ ΕΔΩ

ΝΑ ΘΥΜΑΣΤΕ ΠΑΝΤΑ ΟΤΙ ΚΑΝΕΝΑΣ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΥΠΟΧΡΕΩΜΕΝΟΣ ΝΑ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙ!

ΟΙ ΛΥΣΕΙΣ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΟΛΟΥΣ ΜΑΣ, ΒΟΗΘΕΙΣΤΕ Ο ΕΝΑΣ ΤΟΝ ΑΛΛΟ ΝΑ ΕΝΤΟΠΙΣΕΙ ΤΗ ΣΥΖΗΤΗΣΗ ΓΙΑ ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΠΟΥ ΤΟΝ ΑΠΑΣΧΟΛΕΙ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΩΝΤΑΣ ΚΑΤΑΛΛΗΛΟΥΣ ΤΙΤΛΟΥΣ.

ΜΗΝ ΠΟΣΤΑΡΕΤΕ ΑΝΟΥΣΙΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΑΣΧΕΤΑ ΜΕ ΤΟ ΘΕΜΑ. ΑΥΤΑ ΤΑ POSTS ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ «ΘΑΨΟΥΝ» ΜΙΑ ΛΥΣΗ ΣΕ ΕΝΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΚΑΙ ΘΑ ΔΙΑΓΡΑΦΟΝΤΑΙ!

ΑΝ ΕΧΕΤΕ ΛΥΣΗ ΣΕ ΚΑΠΟΙΟ ΤΕΧΝΙΚΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΑΦΟΥ ΤΗΝ ΠΟΣΤΑΡΕΤΕ ΣΤΕΙΛΤΕ ΤΗ ΣΤΟΝ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΤΗ ΤΟΥ ΤΟΜΕΑ ΜΕ PM ΓΙΑ ΝΑ ΤΗ ΒΑΛΕΙ ΣΤΟ ΠΡΩΤΟ POST.
Locked
p_a_o_k_4
Trialist
Trialist
Posts: 12
Joined: Mon Oct 01, 2007 2:49 pm
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Καλησπερα σε ΟΛΟΥΣ! εχω μια ερωτηση να κανω...: στην ομαδα που ημουν ειχα scouters που εδιωξα, πηρα αλλους, τους εδιωξα και αυτους , οπως και να χει δεν ειχα σταθερο team γενικα... αυτο που με προβληματιζει;; οταν καποιος ατζεντης προωθουσε τον ποδοσφαιριστη του, τον εκανα εγω scout αλλα χωρις να τον βαζω στην λιστα μου. ηθελα να τον εχω στην λιστα του scouter μου. το προβλημα ειναι ομως πως οταν εδιωχνα τους scouters τους παλιους δεν εβλεπα τους παικτες στις λιστες τους και τωρα εμφανιζονται ενημερωσεις για ποδοσφαριστες που δεν εχω στην δικη μου λιστα ουτε μπορω βεβαια να τους δω απο τους scouters που εδιωξα αλλα το interested στις ιδιοτητες αυτων εξακολουθει να υπαρχει για την ομαδα μου!!! τι μπορει να γινει;;;;;;;;;;;;;


ευχαριστω για καθε αποψη!!!
ball38
Football Legend
Football Legend
Posts: 11042
Joined: Mon Jan 05, 2004 12:00 am
Status: Awesoming around...!
Has thanked: 1 time
Been thanked: 0

Τπτ δε γινεται, απλα βαζε τους στη λιστα σου για να μη χανονται τα reports...
p_a_o_k_4
Trialist
Trialist
Posts: 12
Joined: Mon Oct 01, 2007 2:49 pm
Has thanked: 0
Been thanked: 0

αυτο πιστευω και γω αλλα ηλπιζα να με διαψευσει καποιος.... ευχαριστω φιλε!
Locked

Return to “Bugs”