Rebellion in Ireland [the O'Tennes story]

Μισοτελειωμένες και εγκαταλελειμμένες απόπειρες
Post Reply
spyrus7
Manager
Manager
Posts: 4039
Joined: Sat Jun 25, 2011 3:46 pm
Football Manager της ομάδας: Ηλιουπολη
Αγαπημένη Ομάδα: ολυμπιακος
twitter: spyrosbarbetaki
Status: Ειμαι αStatus πολυ
Has thanked: 0
Been thanked: 0

κριμα για την ηττα μας χαλασε το αηττητο....δεν πειραζει κοιταμε μπροστα και η ηττα μεσα στο προγραμμα ειναι...
Delije7
Amateur
Amateur
Posts: 211
Joined: Sun Jul 26, 2009 5:47 pm
Football Manager της ομάδας: Afidnaikos F.C.
Αγαπημένη Ομάδα: S.S. Lazio,Olympiakos F.C.
Status: Paolo di Canio "Il Grande Capitano"
Location: GW Ramos, Italy
Has thanked: 0
Been thanked: 0

:( Γαμώ την πουτ@ν@ μου! :(

Δεν πειράζει ρε μαν... Ήλπιζα πολύ στο αήττητο... σε είχα στανταράκι μεγάλο! Συνεχίζουμε δυνατά για νέο σερί συνεχόμενων νικών!
SOLO LAZIO
I Tiffosi sono il cuore di calcio
Image
Image
Image
Image
User avatar
Sponis
Twitch Streamer
Twitch Streamer
Posts: 25743
Joined: Thu Oct 03, 2002 11:00 pm
Football Manager της ομάδας: Δόξα Δράμας
Αγαπημένη Ομάδα: Manchester United / Π.Α.Ο.
twitter: Sponis
Status: I'm coming... Keep running... Tormenting You!
Location: Under Your Wings and Into Your Arms
Has thanked: 1 time
Been thanked: 0
Contact:


Off Topic:
θα ήταν ουτοπικό να πήγαινα αήττητος μέχρι τέλους...
ούτε εγώ δεν το πίστευα...
ήδη κάποια ματσάκια τα είχα πάρει με τα ψέματα, φαινόταν ότι θα έρθει η ήττα...
User avatar
Sponis
Twitch Streamer
Twitch Streamer
Posts: 25743
Joined: Thu Oct 03, 2002 11:00 pm
Football Manager της ομάδας: Δόξα Δράμας
Αγαπημένη Ομάδα: Manchester United / Π.Α.Ο.
twitter: Sponis
Status: I'm coming... Keep running... Tormenting You!
Location: Under Your Wings and Into Your Arms
Has thanked: 1 time
Been thanked: 0
Contact:

20.050.2011
Senior Challenge Cup 2nd Round
at Tolka Park, Dublin
vs Shelbourne


Δεν προλαβαίνουμε να ξεκουραστούμε κ πάμε γι άλλο ντέρμπι. Για το κύπελλο μεν αλλά δε μπορείς να πάρεις ελαφρά ένα ματς ενάντια στην Shelbourne. Τα μαντάτα δεν είναι καλά. Τραυματισμός στα πρώτα 15 λεπτά για έναν κεντρικό αμυντικό μας κ αναγκαστική αλλαγή.
Στο μισάωρο όμως προηγούμαστε.
Το δεύτερο ημίχρονο είναι αίμα κ άμμος... Αρχίζει να μας καταβάλει η κούραση οπότε πάμε να παίξουμε πιο συντηρητικά. Έλα όμως που δεν έχουμε συνηθίσει να παίζουμε αμυντικά. Συνέπεια αυτής της αλλαγής τακτικής να βρεθούμε πίσω στο σκορ στο 74ο λεπτό.
Εντολή για φουλ επίθεση στο χρόνο που απομένει. Και δικαίωση στο 78' με τον Graham Cummins να σημειώνει το 2ο του προσωπικό γκολ κ να ισοφαρίζει.
Σκορ που δεν αλλάζει μέχρι τέλους κ αυτό σημαίνει ότι θα ξαναπαίξουμε...

Image
_________________________________


25.05.2011
Senior Challenge Cup 2nd Round Replay
at Turner's Cross, Cork
vs Shelbourne


Αν το προηγούμενο ματς ήταν αίμα κ άμμος τότε αυτό ήταν το πόθοι στα στάχυα...
Ξεκινάμε καλά κ προηγούμαστε στο 22' από στημένη φάση [κόρνερ]. Και μετά τόταλ μπλακάουτ. Πριν τελειώσει το ημίχρονο είμαστε πίσω στο σκορ με 1-2. Με τον τερματοφύλακα μας σε μία άτυζη στιγμή να σημειώνει αυτογκολ στο 38' και να διαμορφώνει το σκορ.
Ημίχρονο...
Και αποφασίζω δραστική αλλαγή... Έξω το αμυντικό μας χαφ που έχει φάει κ κάρτα, ,μέσα δεύτερος επιθετικός κ αλλαγή του συστήματος. Πρώτη φορά που χρησιμοποιώ κ τους δύο μου επιθετικούς ταυτόχρονα. Ρίσκο όμως γιατί αφήνω κενό τον χώρο μπροστά από την άμυνα μας...
Και πήγαμε να το πληρώσουμε στο 47' αλλά οι αντίπαλοι χάνουν ευκαιρία...
Στη συνέχεια έχουμε παιχνίδι κέντρου κ κάποιες κίτρινες... Δεν πιεζόμαστε αλλά δεν πιέζουμε...
Στο 76' και το 83' χάνουμε τρομακτικές ευκαιρίες για την ισοφάριση. Στη δεύτερη φάση σηκώθηκα να πανηγυρίσω... Τοσο σίγουρος ήμουν...
Στο 85' έχουν κόρνερ οι αντίπαλοι, περνάει ανεκμετάλλευτο κ πάμε να βγούμε αντεπίθεση... Κερδίζουμε κόρνερ αλλά δε γίνετε τπτ.
Και έρχονται οι καθυστερήσεις...
Η μπάλα στο κέντρο και τον Duggan... Βλέπει κάθετη κίνηση του Cummings. Του κάνει τη μπαλιά.. έχει τρυπώσει ενδιάμεσα στα αντίπαλα σέντερ μπακ, είναι σε θέση βολής... ΑΝΑΤΡΟΠΗ, ΣΦΥΡΑ ΤΟ ΚΟΡΑΚΙ!!! δε σφυρίζει η μπάλα βγαίνει πιο πλάγια, ακολουθεί ο Sullivan ,πλασάρει...
ΓΚΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΛΛΛΛΛΛΛ!!!!
Στο 91' ισοφαρίζουμε... οι αντίπαλοι ζητούν οφσάιντ.
ΤΙ ΛΕΤΕ ΡΕ ΛΕΜΕΔΕΣ!!!
Λήξη...

Πάμε παράταση...
Βαθιά ανάσα, πάμε να τους πάρουμε τα σώβρακα, τους σπάσαμε τον τσαμπουκά στα δύο με αυτό το γκολ...

3-2 στο 99' πάλι από κόρνερ και τον Foran και ο Escude στο 108' δίνει πανηγυρικό τόνο στην πρόκρισή μας... Μένουμε με 10 παίκτες λόγω τραυματισμού, οπότε κρατάμε τα μετόπισθεν...

Ματς για γερά νεύρα κ μία πρόκριση επί ενός rival αντίπαλου... δε μπορούσα να ζητήσω κάτι καλύτερο...

Image

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=nYdmuUggYk8[/youtube]
__________________________________


28.05.2011
at Tolka Park, Dublin
vs Shelbourne


3 μέρες μετά κ πάλι ματς με τη Shelbourne για το πρωτάθλημα αυτή τη φορά.
Η εντεκάδα είναι ανάγκης κ με αλχημείες... Δεξί μπακ ένα δεξί εξτρέμ μας...
Αμυντικό χαφ ένας κεντρικός αμυντικός μας...
Και αρκετοί κουρασμένοι παίκτες...
Έτσι δε μπορούμε να παίξουμε το παιχνίδι της πίεσης στα πρώτα λεπτά που συνηθίζουμε...
Και το πρώτο ημίχρονο περνάει χωρίς πολλά πολλά και ένα 0-0 που χαρακτηρίζει το ματς...
Κάνω ταυτόχρονα δύο αλλαγές. Αλλάζω striker και τον left winger μου και πειράζω λίγο την τριάδα πίσω από τον επιθετικό...
Στο 57' μένουμε με 10 παίκτες... Απευθείας κόκκινη στο κατ' ανάγκη δεξί μπακ μας...
Not good που λένε κ στο χωριό μου...
Μαζεύομαι πίσω, δίνω εντολές για να παίξουμε με αντεπιθέσεις...
Και γίνετε της σφαγής... Προφανώς οι αντίπαλοι πίστευαν ότι μας έχουν, πίεσαν αρκετά και κατέληξαν να φάνε 4 γκολ σε διάστημα 17 λεπτών [71' εώς 88']. Πρέπει να ήταν πολύ νωπή η ανάμνηση του ματς κυπέλλου γιατί από το 0-2 και μετά φάνηκε σαν να το παράτησαν...
Εμείς από την πλευρά μας όχι...
Θα ακούνε Cork City και θα στρίβουν γωνία στο μέλλον οι Shelbourne-ιώτες θαρρώ...

Image
__________________________________

Έτσι έχουμε παίξει 15 αγωνιστικές στο πρωτάθλημα και κρατάμε την πρώτη θέση...
Έχουμε ακόμα δρόμο αλλά τα πράγματα μέχρι τώρα δείχνουν ότι μπορούμε να διατηρηθούμε πρώτοι...

Image
spyrus7
Manager
Manager
Posts: 4039
Joined: Sat Jun 25, 2011 3:46 pm
Football Manager της ομάδας: Ηλιουπολη
Αγαπημένη Ομάδα: ολυμπιακος
twitter: spyrosbarbetaki
Status: Ειμαι αStatus πολυ
Has thanked: 0
Been thanked: 0

φιλε τα παμε αρκετα καλα σιγουρα την εχουμε την ανοδο!παμε γερα και ελπιζω να μην κανουμε μεγαλη κοιλια!
Delije7
Amateur
Amateur
Posts: 211
Joined: Sun Jul 26, 2009 5:47 pm
Football Manager της ομάδας: Afidnaikos F.C.
Αγαπημένη Ομάδα: S.S. Lazio,Olympiakos F.C.
Status: Paolo di Canio "Il Grande Capitano"
Location: GW Ramos, Italy
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Spoiler: show
Image
Μπράβο ρε μαν!
SOLO LAZIO
I Tiffosi sono il cuore di calcio
Image
Image
Image
Image
pas7
First Team Regular
First Team Regular
Posts: 1412
Joined: Fri Jul 09, 2010 7:00 pm
Has thanked: 0
Been thanked: 0

η ομάδα πάει αρκετά καλά και πιστεύω ότι την έχουμε την άνοδο
User avatar
Sponis
Twitch Streamer
Twitch Streamer
Posts: 25743
Joined: Thu Oct 03, 2002 11:00 pm
Football Manager της ομάδας: Δόξα Δράμας
Αγαπημένη Ομάδα: Manchester United / Π.Α.Ο.
twitter: Sponis
Status: I'm coming... Keep running... Tormenting You!
Location: Under Your Wings and Into Your Arms
Has thanked: 1 time
Been thanked: 0
Contact:

Μία μίνι ανασκόπηση μέχρι τώρα...

Η ομάδα πάει πολύ καλά. Δυστυχώς μην έχοντας παίξει με άλλες ομάδες στο FM2012 δε ξέρω αν είμαι εγώ καλός, είναι καλή η ομάδα γι αυτό το επίπεδο, είναι εύκολο το παιχνίδι ή συμβαίνει κάτι άλλο.

Το θέμα είναι ότι έχω αρχίσει κ το γουστάρω αυτό το save... Και πραγματικά κρατιέμαι να μην το προχωρήσω γιατί θέλω να καταγράφω το τι συμβαίνει... Ήδη έχω περιγράψει έναν αγώνα που με πόρωσε αρκετά και τον έζησα πραγματικά. Παίζει να με πήρε κανά μισάωρο να τον τελειώσω. Με αλλαγές σε ρόλους, σε θέσεις, σε πρόσωπα, να προσπαθώ να γυρίσω το ματς κ αυτό να συμβαίνει στο 91'. Η πλάκα είναι ότι αν δεν κάνω λάθος IRL στο τελευταίο αγώνα πρωταθλήματος η Cork City κέρδισε τη Shelbourne εκτός έδρας με γκολ στο 90' περίπου [με άλλον σκόρερ όμως] και πήρε το πρωτάθλημα... Εμείς απλά περάσαμε μία φάση κυπέλλου με την ισοφάριση τόσο αργά κ μετά την παράταση αλλά τα συναισθήματα κατά τη διάρκεια του αγώνα ήταν μπόλικα.
Και κάτι τέτοια ματς είναι που με κάνουν “οπαδό” μίας ομάδας κ κάποιων παικτών. Και αυτό δεν είναι πάντα καλό στο FM αλλά who cares...
Εγώ βγάζω γούστα κ ελπίζω κ όσοι με ακολουθούν...
Τα λέμε με περισσότερες συγκινήσεις εντός ολίγων ημερών... :wink:

MpOTen
Delije7
Amateur
Amateur
Posts: 211
Joined: Sun Jul 26, 2009 5:47 pm
Football Manager της ομάδας: Afidnaikos F.C.
Αγαπημένη Ομάδα: S.S. Lazio,Olympiakos F.C.
Status: Paolo di Canio "Il Grande Capitano"
Location: GW Ramos, Italy
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Ωραίος ρε τρελέ! Γουστάρουμε αρχηγέ συνέχισε δυνατά...

Off Topic:
Σε κάποιο σημείο του τελευταίου σου ποστ ανέφερες ότι, κάτι τέτοια σε κάνουν "οπαδό" μιας ομάδας... Απο το 2008 (ΦΜ2008) υποστηρίζω Σέλτικ φανατικά, μέχρι και επετειακή φανέλα της έχω... (η μοναδική πράσσινη εμφάνιση της συλλογής μου) :D
SOLO LAZIO
I Tiffosi sono il cuore di calcio
Image
Image
Image
Image
User avatar
Sponis
Twitch Streamer
Twitch Streamer
Posts: 25743
Joined: Thu Oct 03, 2002 11:00 pm
Football Manager της ομάδας: Δόξα Δράμας
Αγαπημένη Ομάδα: Manchester United / Π.Α.Ο.
twitter: Sponis
Status: I'm coming... Keep running... Tormenting You!
Location: Under Your Wings and Into Your Arms
Has thanked: 1 time
Been thanked: 0
Contact:

31.05.2011
League Cup Qtr. Final
vs U.C.D.
At Belfield Bow. Dublin


Η κλήρωση για το League Cup μας έφερε αντιμέτωπους με ομάδα της Premier Division κ μάλιστα εκτός έδρας. Οι παίκτες μου φαίνονται λίγο αγχωμένοι πριν τον αγώνα. Φροντίζω να τους υπενθυμίσω ότι εναντίον μιας ομάδας μεγαλύτερης κατηγορίας, εμείς δεν έχουμε να χάσουμε τίποτα. Ίσα ίσα που έχουμε να κερδίσουμε πολλά και το άγχος πρέπει να είναι σε αυτούς.
Μάλλον το καταλάβανε... Και ενώ πάλι έχουμε κάποιες αλλαγές για να ξεκουραστούν κάποιοι παίκτες, η ομάδα ρολάρει από το ξεκίνημα. Δεν αφήνει χώρους στους αντιπάλους και με ένα εκνευριστικό passing game κρατάει τη μπάλα στα πόδια της. Οι αντίπαλοι δεν πιέζουν ιδιαίτερα και μας δίνουν τη δυνατότητα να κυκλοφορούμε τη μπάλα στο δικό μας μισό άνετα κ να ψάχνουμε κάθετες μπαλιές από πίσω για την επίθεση μας.
Οι μπαλιές βγήκαν αλλά οι αμυντικοί τους προλάβαιναν να παρέμβουν πριν γίνουμε ιδιαίτερα απειλητικοί. Εκτός από μία φάση που βγαίνει ο Sullivan μέτωπο στην αντίπαλη εστία αλλά κάνει ένα άσχημο σουτ. Τους δείξαμε τα δόντια μας και μάλλον τους αφυπνίσαμε...
Κάτι που μάλλον μας βγήκε σε καλό...
Απόφάσισαν να περάσουν μπροστά, και ενώ η μπάλα παιζόταν στην περιοχή μας, γίνετε ένα διώξιμο... Μαζεύει τη μπάλα ο Derek O'Brien [AMR Inside Forward] έξω από την περιοχή μας... Κερδίζει κάποια μέτρα και τη σπάει δεξιά στον Sullivan [ST Poacher] που έχει γυρίσει λίγο πίσω...
Αυτός ξεκινά μία κούρσα από δεξιά... Οι αντίπαλοι τρέχουν να επιστρέψουν...Ο Sullivan συνεχίζει ενώ ο αντίπαλος αριστερός μπακ τον μαρκάρει αλλά δεν πέφτει πάνω του... Λίγο πριν το σημαιάκι του corner γίνετε η σέντρα... Και ο O'Brien έχει έρθει σαν τρέηλερ και σκοράρει με κεφαλία απέναντι σε μία ανοργάνωτη άμυνα...
ΓΚΟΟΟΟΟΟΛΛΛΛ!!!! στο 32ο λεπτό...
Ψυχρολουσία για την U,C,D,
Από εκεί κ πέρα εμείς προσπαθούμε να βγάλουμε το ημίχρονο και οι αντίπαλοι θέλουν να ισοφαρίσουν αλλά δε βγαίνουν ομαδικά στην επίθεση μη φάνε πάλι καμία αντεπίθεση...
Στις καθυστερήσεις του ημιχρόνου τη γλυτώνουμε στο τσακ. Κόρνερ, κεφαλιά από το ύψος του πέναλτυ και σαν από μηχανής θεός ο Ian Turner [DR Support] σώζει τη μπάλα πάνω στη γραμμή...
Λήγει το ημίχρονο κ προηγούμαστε...

Κάνω μία αλλαγή τον Escude για να περάσω τον Farell αριστερά και να φέρω τον Duggan στη φυσική του θέση στο κέντρο.
Κάνουμε τη σέντρα , κυκλοφορούμε τη μπάλα για ένα λεπτό κ κάτι, η μπάλα φτάνει στον Farrell που βλέπει την κίνηση του Sullivan. Του κάνει την κάθετη μπαλιά, ο επιθετικός μας πλασάρει από το ύψος της μεγάλης περιοχής τον εξερχόμενο αντίπαλο τερματοφύλακα...
ΓΚΟΟΟΟΟΛΛΛΛ!!! 0-2 στο 47'
Οι αντίπαλοι δεν μπορούν να το πιστέψουν.
Στο 49΄ κ 55΄ ο αντίπαλος προπονητής κάνει άρον άρον τις αλλαγές του.
Αρχίζουν να πιέζουν... Αλλά δε μπορούν να φτάσουν στην περιοχή μας...
Γίνονται αρκετά σουτ αλλά τα περισσότερα έξω από την περιοχή μας κ άστοχα...
Και όσα πήγαν μέσα τα καθάρισε ο τερματοφύλακας μας...
Η ώρα περνάει κ δεν ανησυχούμε ιδιαίτερα... Οι αντίπαλοι δε μπορούν να κάνουν καθαρή φάση... Λίγο τα κόρνερ τους με ανησυχούν αλλά τα παιδιά φροντίζουν να απομακρύνουν τους κινδύνους...
Στο 93' ο διαιτητής σφυρίζει τη λήξη...

ΤΕΡΑΣΤΙΑ ΝΙΚΗ, πολλά συγχαρητήρια σε όλους...
Η ομάδα δείχνει να μπορεί να καταφέρει μεγάλα πράγματα...
Μένει να το πραγματοποιήσουμε κ όχι να μείνουμε στα λόγια...

Image
spyrus7
Manager
Manager
Posts: 4039
Joined: Sat Jun 25, 2011 3:46 pm
Football Manager της ομάδας: Ηλιουπολη
Αγαπημένη Ομάδα: ολυμπιακος
twitter: spyrosbarbetaki
Status: Ειμαι αStatus πολυ
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Συγχαρητηρια για την νικη,ηταν παλικαρισια νικη!
User avatar
peritri
Head Researcher - Webmaster
Head Researcher - Webmaster
Posts: 75719
Joined: Mon Sep 16, 2002 11:00 pm
Location: Νέο Ψυχικό
Has thanked: 7 times
Been thanked: 26 times
Contact:

ΕΛΑ ΜΩΡΗ ΠΡΟΠΟΝΗΤΑΡΑ Ο'ΤΕΝΝΕΣ. ΚΡΑΤΑ ΓΕΡΑ!
User avatar
Sponis
Twitch Streamer
Twitch Streamer
Posts: 25743
Joined: Thu Oct 03, 2002 11:00 pm
Football Manager της ομάδας: Δόξα Δράμας
Αγαπημένη Ομάδα: Manchester United / Π.Α.Ο.
twitter: Sponis
Status: I'm coming... Keep running... Tormenting You!
Location: Under Your Wings and Into Your Arms
Has thanked: 1 time
Been thanked: 0
Contact:

03.06.2011
at Turner's Cross, Cork
vs Monaghan Utd.


Μετά τον θρίαμβό μας επί της U.C.D για το κύπελλο, επιστροφή στα ματς του πρωταθλήματος.
Τείνει να γίνει κλασσικό πλέον το θέμα, να τρώμε πρώτοι γκολ κ μετά να γυρνάμε το ματς. Δε ξέρω αν το έχουν για γούρι ή αν μπαίνουμε νωθροί κ μετά το γκολ τρέχουμε. Το θέμα είναι ότι κάποια στιγμή θα το πληρώσουμε. 0-1 στο 27', 1-1 στο 38' και 2-1 στις καθυστερήσεις του πρώτου ημίχρονου. Στο δέυτερο ημίχρονο κάνουμε το 3-1 και μάλλον καθόμαστε... Χωρίς λόγο κ αιτία παραχωρούμε πέναλτι που χάνουν οι αντίπαλοι στο 88' αλλά συνεχίζουμε να είμαστε χαλαροί και στις καθυστερήσεις τρώμε το 3-2. Λήγει το ματς, νίκη αλλά και προβληματισμός.


Image
_________________________________

07.06.2011
at Turner's Cross, Cork
vs Waterford Utd.


Δεύτερο ματς σερί στην έδρα μας. Οι αντίπαλοι σκοράρουν πρώτοι, αλλά αυτή τη φορά στην εστία τους. 1-0 χωρίς να έχουμε εντυπωσιάσει...Και στο καπάκι ισοφάριση... Δε μπορέσαμε να κρατήσουμε το σκορ για πάνω απο 3 λεπτά. Εμψύχωση ηθικού στο ημίχρονο, 2-1 στο 47' και από εκεί και πέρα ένα ματς που θα μπορούσε να μπει κ άλλο γκολ είτε από τη μία είτε την άλλη ομάδα. Αλλά κάτι οι τερματοφύλακες, κάτι το μη καθαρό μυαλό στην τελική προσπάθεια, το σκορ έμεινε έτσι μέχρι τέλους. Άλλοι τρεις πόντοι στο σακούλι.

Image
_________________________________

10.06.2011
at Regional Sports Center, Waterford
vs Waterford Utd.


Τέσσερις μέρες μετά και ξανά αντίπαλοι. Το πρώτο ημίχρονο copy-paste του προηγούμενου αγώνα.
Σκοράρουν οι γηπεδούχοι πρώτοι, ισοφαρίζουμε εμείς δύο λεπτά μετά κ στις καθυστερήσεις τρώμε το 2-1. Δεν είχαμε όμως καμία διάθεση να παραδόθούμε. Πίεση στο δεύτερο ημίχρονο, ισοφάριση στο 54' και φουλ επίθεση για νίκη. Δε μπορούμε να σκοράρουμε αλλά δεν τρώμε κ άλλο. Η Waterford είναι κίνδυνος-θάνατος στα κόρνερ. Μέχρι στιγμής έχει 12 γκολ από τέτοιες φάσεις... Οπότε είχαμε στο νου μας κ αυτό όταν αμυνόμασταν. Η ισοπαλία δεν είναι κακή σαν αποτέλεσμα αλλά σε αυτό το ματς δείξαμε ότι μπορούσαμε κ νίκη.

Image
spyrus7
Manager
Manager
Posts: 4039
Joined: Sat Jun 25, 2011 3:46 pm
Football Manager της ομάδας: Ηλιουπολη
Αγαπημένη Ομάδα: ολυμπιακος
twitter: spyrosbarbetaki
Status: Ειμαι αStatus πολυ
Has thanked: 0
Been thanked: 0

τι εγινε σταματησες να γραφεις την ιστορια?
Post Reply

Return to “Αποθήκη”