Ο Υποβρύχιος Καπετάνιος και ο Παράλληλος Κόσμος

Έφτασες στα σαλόνια, εμπρός για τα μεγαλεία...
Post Reply
sioutas
Assistant Manager
Assistant Manager
Posts: 3090
Joined: Sat Oct 06, 2007 1:17 am
Football Manager της ομάδας: -
Αγαπημένη Ομάδα: Im a professional manager
Location: Earth
Has thanked: 0
Been thanked: 1 time

vorxis wrote:Πολλα συγχαρητηρια για την ομαδα που εχεις φτιαξει φιλε σιουτα.το αηττητο πρωταθλημα ειδικα ειναι ενα παρασημο μεγαλυτερο απ την κατακτηση του τσου λου(αποψη μου δεν ξερω αν συμφωνειτε η διαφωνειτε).Στο τσου λου πολυ καλη πορεια αλλα μονο θετικες εμπειριες μπορεις να αποκομισεις!
Λοιπον περιμενω εξυπνες κινησεις μια και η ομαδα ειναι πληρης για να γινει το απολυτο αφεντικο!

Υ.Γ Υποστηριζεις φιορεντινα η απλα ειναι μια προκληση για σενα?
Ευχαριστώ φίλε. Όχι δεν υποστηρίζω Φιορεντίνα. Από Ιταλία, Μίλαν υποστήριζα κάποτε, αρχές δεκαετίας '90 όταν είχε το τρίο του Θανάτου! 8)
JOHNGRIM wrote:sorry παιδια για τα greeklish οπως ειπα δεν γραφω συχνα και ξεχαστηκα..
ναι το θυμαμαι το bugακι του 2008 ειχα κανει πραματα και θαματα με αυτο.. :-D πρωτος σκορερ παντα ο ενας σεντερ μπακ μου..ηταν πολυ χρησιμο παντως γιατι ανοιγες το παιχνιδι με ενα ευκολο γκολακι..τωρα αστα να πανε..αλλα μην γκρινιαζουμε ρεαλιστικοτητα θελαμε τρομαρα μας..παρτην τωρα..πιστευω οτι παλαιοτερα το παιχνιδι ηθελε να κερδιζεις..τωρα καθε χρονια και πιο δυσκολο..αλλα εσυ εκει ...στις νικες..μπραβο..
my job here is done
-diatakste
-Όταν έδενε η ομάδα, οι πιθανότητες να χάσεις ήταν ελάχιστες. Πήγαινες τρένο, τώρα δεν είναι έτσι.



Ο ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΣ ΤΗΣ ΟΜΑΔΑΣ ΓΙΑ ΤΗ ΝΕΑ ΣΕΖΟΝ 2013-14

-Έφυγαν αρκετοί, ειδικά απ΄τους μικρούς, αλλά έδωσα και δανεικούς για ψήσιμο στην Πεσκάρα.
Image

-Ενώ κινήθηκα και πάλι συνετά, αφού η ομάδα δεν χρειάζεται πολλές προσθήκες.
Image


Αναλυτικά:


-Ο Αντονέλι θα είναι αναπληρωματικός του Μποκέτι στο αριστερό άκρο της άμυνας.
Image


-Ο Κάπουε είναι αμ.χαφ κλάσης με καλή τεχνική και πάσα. Βασικότατο DMC.
Image


-O πιτσιρικάς Γερμανός, έχει πολλά προσόντα και δόθηκε δανεικός στην Πεσκάρα για να πάρει εμπειρίες.
Image

-Ο Ρέμπουα μια μέρα θα γίνει μεγάλος παίκτης.
Image


-Να και το ρόστερ για τη νεα χρονιά με βάση το abilty.
Image


-Aς δούμε όμως και την εξέλιξη των 2 πιτσιρικάδων που από πέρσι απ΄τα τσικό τους έχω προωθήσει στην 1η ομάδα και τους προσέχω ως κόρη οφθαλμού!

Image

Image


-Απο οικονομικής πλευράς τα πάμε θαυμάσια.
Image



-Δώσαμε αρκετά φιλικά και είμαστε πανέτοιμοι για το σούπερ καπ με τη "μεγάλη κυρία". Τα φιλικά βέβαια θα συνεχιστούν και μετά το πέρας του σουπερ καπ μιας και η αυλαία στην Ιταλία ανοίγει το Σεπτέμβριο.
Image
sioutas
Assistant Manager
Assistant Manager
Posts: 3090
Joined: Sat Oct 06, 2007 1:17 am
Football Manager της ομάδας: -
Αγαπημένη Ομάδα: Im a professional manager
Location: Earth
Has thanked: 0
Been thanked: 1 time

Ρε σεις αυτό το Runtime error πόσο μαμημένο μπορεί να είναι... έπαιζα ένα φανταστικό σουπερ καπ με τη Γιουβέντους και το παιχνίδι έληξε 3-3 και όταν πήγε στην παράταση... RUNTIME ERROR !!! ΦΤΟΥ ΓΑΜΩ ΤΟ ΚΩΛΟ BUG ΣΟΥ ΡΕΕΕΕΕΕΕΕΕ!!!!
Mr. Biancoverde
Youth Pro
Youth Pro
Posts: 394
Joined: Sun Jul 11, 2010 3:15 am
Αγαπημένη Ομάδα: ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ & ΛΙΒΕΡΠΟΥΛ
Status: ★PYROTECHNIK IST KEIN VERBRECHEN★
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Πολυ καλες μεταγραφες..
-Antonelli θα βοηθησει πολυ
-Capoue μεγαλο χαφ
-Rebua με σωστη δουλεια θα γινει τιτανομεγιστος
Απο τους μικρους που εχεις προωθησει ο Αccordino φαινεται να εξελισεται γρηγορα,ενω ο Bracciali φαινεται καλυτερος απο τον μικρο Γερμανο.
Spoiler: show
Ο Φλαμινι πως και εφυγε???
~PANATHINAIKOS ~PROUDER THAN ALL,LOUDER THAN ALL~

~LIVERPOOL ~YOU'LL NEVER WALK ALONE~



«Δεν είμαι ο κορυφαίος προπονητής του κόσμου, απλά πιστεύω ότι δεν υπάρχει κανένας καλύτερος από μένα»-Jose Mourinho

«Μπορούμε να κάνουμε τα πάντα για να βρούμε τον τρόπο,τα πάντα.Μια ακόμα φορά το λέω από την καρδιά μου:θα ειναι πολύ δύσκολο,αλλά θα παλέψω και θα προσπαθήσω να βρω στρατιώτες,ανθρώπους που θα πεθάνουν στο γήπεδο μαζί μου»-Željko Obradović
sioutas
Assistant Manager
Assistant Manager
Posts: 3090
Joined: Sat Oct 06, 2007 1:17 am
Football Manager της ομάδας: -
Αγαπημένη Ομάδα: Im a professional manager
Location: Earth
Has thanked: 0
Been thanked: 1 time

Όταν ήρθε ο Φλαμινί υπέγραψε συμβόλαιο 1 έτους, δεν δεχόταν παραπάνω και το καλοκαίρι όταν του έκανα προσφορά να παραμείνει ήθελε ακατέβατα 4 εκ το χρόνο και σιγά μην έδινα τόσα λεφτά για ένα παίκτη που θα είναι μπακ απ. Κι έτσι τον άφησα να φύγει.
rtms
Youth Team Manager
Youth Team Manager
Posts: 2062
Joined: Fri Jul 25, 2008 9:48 pm
Football Manager της ομάδας: S.S LAZIO
Αγαπημένη Ομάδα: PAOK
Status: GOOD NIGHT LEFT SIDE
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Capoue μεγαλη παιχταρα.Το runtime error μου το βγαζει μονο οταν κλινω το φμ.Ειναι πουστικο οντως.
spyrus7
Manager
Manager
Posts: 4039
Joined: Sat Jun 25, 2011 3:46 pm
Football Manager της ομάδας: Ηλιουπολη
Αγαπημένη Ομάδα: ολυμπιακος
twitter: spyrosbarbetaki
Status: Ειμαι αStatus πολυ
Has thanked: 0
Been thanked: 0

αυτα τα bug εμφανιζονται και σε εμενα και μου σπανε τα νευρα....Οι μεταγραφες που εκανες ηταν παρα πολυ καλες για να δουμε τι θα κανουμε φετος...
User avatar
Sokinv
Manager
Manager
Posts: 4982
Joined: Wed Dec 03, 2008 4:08 pm
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Πολυ καλες μεταγραφες παμε για το καλυτερο αυτη την χρονια...Ι Hate runtime error Γιαννη ξερεις ε :P
sioutas
Assistant Manager
Assistant Manager
Posts: 3090
Joined: Sat Oct 06, 2007 1:17 am
Football Manager της ομάδας: -
Αγαπημένη Ομάδα: Im a professional manager
Location: Earth
Has thanked: 0
Been thanked: 1 time

ΚΙΝΑ, ΠΕΚΙΝΟ
ΣΤΑΔΙΟ "BIRDS NEST"
ΣΟΥΠΕΡ ΚΥΠΕΛΛΟ ΙΤΑΛΙΑΣ


-Ούτε θα το φανταζόμουν ποτέ ότι θα κάναμε τέτοιο ταξίδι για να παίξουμε το σουπερ καπ. Χιλιάδες Κινέζικα μάτια θα μας παρακολουθούν απόψε... για την ΚΙΝΑ ΡΕ ΓΑΜΩΤΟ !!! Άντε μπας και μας δώσουν και κανα δανειάκι και σώσουμε και την Ιταλία! :D
Image

Spoiler: show
Image
Image

-Δεν ήμασταν απλά καλοί, αλλά πολύ καλοί, είχαμε πολλές ευκαιρίες αλλά έμελε να τους κάνει την κηδεία στο 90' φεύγα ο Γιόβε!!! Μπράβο παίδες κάνατε τους Κινέζους οπαδούς μας περήφανους!!! :D


SUPERCOPPA 2013
Image
User avatar
Sokinv
Manager
Manager
Posts: 4982
Joined: Wed Dec 03, 2008 4:08 pm
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Goal στο 93 και ταβλα ολοι.... 1 και να καιει....!!!!
spyrus7
Manager
Manager
Posts: 4039
Joined: Sat Jun 25, 2011 3:46 pm
Football Manager της ομάδας: Ηλιουπολη
Αγαπημένη Ομάδα: ολυμπιακος
twitter: spyrosbarbetaki
Status: Ειμαι αStatus πολυ
Has thanked: 0
Been thanked: 0

ολεεεεεεεεεεεεεεεεεε!
User avatar
kennen
Indispensible
Indispensible
Posts: 1985
Joined: Thu Nov 03, 2011 5:26 pm
Αγαπημένη Ομάδα: ΑΕΚ
facebook προφίλ: xarhs.koupidis?ref=tn_tnmn
Has thanked: 0
Been thanked: 0

1 και να καιει :D
Mr. Biancoverde
Youth Pro
Youth Pro
Posts: 394
Joined: Sun Jul 11, 2010 3:15 am
Αγαπημένη Ομάδα: ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ & ΛΙΒΕΡΠΟΥΛ
Status: ★PYROTECHNIK IST KEIN VERBRECHEN★
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Ο πρωτος τιτλος ειναι δικος μας. :fyea:
Παμε να τα παρουμε ολα! -kavala
~PANATHINAIKOS ~PROUDER THAN ALL,LOUDER THAN ALL~

~LIVERPOOL ~YOU'LL NEVER WALK ALONE~



«Δεν είμαι ο κορυφαίος προπονητής του κόσμου, απλά πιστεύω ότι δεν υπάρχει κανένας καλύτερος από μένα»-Jose Mourinho

«Μπορούμε να κάνουμε τα πάντα για να βρούμε τον τρόπο,τα πάντα.Μια ακόμα φορά το λέω από την καρδιά μου:θα ειναι πολύ δύσκολο,αλλά θα παλέψω και θα προσπαθήσω να βρω στρατιώτες,ανθρώπους που θα πεθάνουν στο γήπεδο μαζί μου»-Željko Obradović
rtms
Youth Team Manager
Youth Team Manager
Posts: 2062
Joined: Fri Jul 25, 2008 9:48 pm
Football Manager της ομάδας: S.S LAZIO
Αγαπημένη Ομάδα: PAOK
Status: GOOD NIGHT LEFT SIDE
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Το 1 παντα τσουζει ειδικα οταν ειναι στο 90 +3
User avatar
vorxis
Youth Team Manager
Youth Team Manager
Posts: 2015
Joined: Mon Jun 07, 2010 6:36 pm
Football Manager της ομάδας: Plymouth
Αγαπημένη Ομάδα: Panathinaikos
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Ακομα μια κουπα στη συλλογη σου!Μπραβο!Εκανες καλες μεταγραφες και ο καπουε θα βοηθησει πολυ.Εχω ομως μια απορια.Πως και δεν τα εσπρωξες στην αγορα για να παρεις ενα τερμα?Μου φαινετε μετριος ο νετο και θα ειναι ανασταλτικος παραγοντας για μια καλη ευρωπαικη πορεια...
sioutas
Assistant Manager
Assistant Manager
Posts: 3090
Joined: Sat Oct 06, 2007 1:17 am
Football Manager της ομάδας: -
Αγαπημένη Ομάδα: Im a professional manager
Location: Earth
Has thanked: 0
Been thanked: 1 time

Χε χε, φίλε απο πάνω, μέσα στο μυαλό μου είσαι? κι ότι ήμουν έτοιμος να προχωρήσω στην απόκτηση Τερματζή, όχι ότι δεν είναι καλός ο Νέτο αλλά για το κάτι παραπάνω. Είμαι ακόμη σε δίλημμα, μιας και διακαής μου πόθος είναι ο Σιριγκού, αλλά η Παρί δεν τον δίνει με τίποτα, άλλες επιλογές είναι ο Χαντάνοβιτς της Ουντινέζε και ο Ρομέρο της Σαμπ, με τον 2ο να είναι πιο κοντά απ΄τους υπόλοιπους.



-Μετά από ώρες σκληρών διαπραγματεύσεων, ανακοινώνω την απόκτηση του πολύπειρου διεθνού Σλοβένου. Για 15 εκ. κας και 2.5 εκ. συμβόλαιο το χρόνο.
Image
Post Reply

Return to “Super League”