Απο τα ψηλά στα χαμηλά[END]

Είσαι στα μισά του δρόμου, συνέχισε...
Post Reply
User avatar
Arkas16
Asst Researcher Ηρακλή
Asst Researcher Ηρακλή
Posts: 8490
Joined: Sat Jun 27, 2009 4:09 pm
Has thanked: 4 times
Been thanked: 4 times

Το Ρέθυμνο ανέκαμψε.Η Χοσπιταλέτ -traino
spyrus7
Manager
Manager
Posts: 4039
Joined: Sat Jun 25, 2011 3:46 pm
Football Manager της ομάδας: Ηλιουπολη
Αγαπημένη Ομάδα: ολυμπιακος
twitter: spyrosbarbetaki
Status: Ειμαι αStatus πολυ
Has thanked: 0
Been thanked: 0

StergosX wrote:Εγω πιστευω οτι θα πεσεις με την Man.Utd
Δεν ειναι αυτη

Arkas16 wrote:Το Ρέθυμνο ανέκαμψε.Η Χοσπιταλέτ -traino
Τα παμε καλα αλλα δεν ειμαι πολυ ευχαριστημενος στα τελευταια παιχνιδια...


Μια εξω δεν ειναι η united μια βοηθεια με αυτη την ομαδα που κληρωθηκαμε εχουμε βρεθει αντιπαλοι πιο παλια...


Σε λιγο η συνεχεια
spyrus7
Manager
Manager
Posts: 4039
Joined: Sat Jun 25, 2011 3:46 pm
Football Manager της ομάδας: Ηλιουπολη
Αγαπημένη Ομάδα: ολυμπιακος
twitter: spyrosbarbetaki
Status: Ειμαι αStatus πολυ
Has thanked: 0
Been thanked: 0


Sevilla vs Rethymno
Image
Το παλεψαμε αρκετα οταν καναμε το 0-1 λεω λες να κανουμε την εκπληξη???αλλα δυστηχως οταν εκαναν το 1-1 πριν το ημιχρονο μας εκοψε τα ποδια...Δεν πειραζει παιξαμε πολυ καλα και τουλαχιστον ειχαμε το θρασος να παλεψουμε και τα δυο παιχνιδια απεναντι στην σεβιλλη

AEK vs Rethymno
Image
Δεν ειμαι καθολου ευχαριστημενος μπηκαμε φοβισμενοι πετυχαμε ενα γκολ εμειναν με 10 παιχτες και εμεις αντι να βγουμε πιο μπροστα μειναμε πισω και μας ισοφαρισαν...Οταν εγινε αυτο εχασαν πολλες ευκαιριες για να κανουν και την ανατροπη...

Rethymno vs Ergotelis
Image
4 γκολ 4 διαφορετικοι σκορερς!!!Το ενα γκολ καλυτερο απο το αλλο και ολοι οι σκορερ μικροι στην ηλικια ο πιο μεγαλος ηταν 25!!!Εχουμε πολυ μελλον!!

Rethymno vs Zenit
Image
Για ακομα ενα παιχνιδι παιξαμε πολυ αμυντικα αλλα δυστηχως δεν μας βγηκε...Οταν εκαναν το 2-0 βγηκαμε πιο μπροστα για να ευχαριστησουμε τους οπαδους μας με ενα γκολ,το πετυχαμε και εκει σταματησε για φετος το ονειρο της Ευρωπης για το Ρεθυμνο...Ηταν ενα πολυ ωραιο ταξιδι...
Η βαθμολογια ολων των ομιλων ειναι μεσα στο spoiler
Spoiler: show
Image


Larissa vs Rethymno
Image
Καναμε ενα τεραστιο διπλο απεναντι σε μια παρα πολυ καλη ομαδα...Μετα απο παρα πολυ καιρο ο Λαζαρος εδειξε την κλαση του και πηρε τον αγωνα μονος του!!Και ως συνηθως δεν υπαρχει αγωνας που να μην εχει βαλει γκολ ο μουτσιος

Rethymno vs Levadeiakos
Image
Αυτος ο παικτης ειναι πραγματικος γκολτζης!!!Απεναντι σε ολες τις ομαδες τα βαζει χωρις να καταλαβαινει τιποτα!!!Ειναι 20 ετων μονο!!!

Superleage OPAP
Image
Η αποδοση μας εχει ανεβει κατακορυφα και παιζουμε με καρδια και παθος!!Εχουμε κανει ενα καταπληκτικο σερι που πιστευω οτι αμα συνεχισουμε ετσι θα μπορεσουμε να παρουμε μια θεση στα play-off

Οι πιθανοι αντιπαλοι στην Ευρωπη για την Hospitalet ειναι οι: Με - ειναι αυτες που δεν μπορουμε να πεσουμε αντιπαλοι
1.Ναπολι
2.Μαντσεστερ Γιουναιτεντ
3.Ρεαλ Μαδριτης-
4.Ντορτμουντ-
5.Μπενφικα
6.Σαχταρ
7.Στουτγκαρδη
8.Σελτικ
Ακουω προβλεψεις!

Στο επομενο ποστ θα δουμε:
Αντιπαλο στην Ευρωπη και αναλυση της ομαδας λιγο πριν απο το πρωτο μισο του πρωταθληματος.
Σε 2 ποστ θα δουμε:
Αναλυση της ομαδας σπο το πρωτο μισο του πρωταθληματος.
User avatar
StergosX
Rotation
Rotation
Posts: 1171
Joined: Sat Aug 27, 2011 8:27 am
Football Manager της ομάδας: Paris Saint - Germen
Αγαπημένη Ομάδα: ΟΣΦΠ, Liverpool, Valencia, PSG
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Κριμα που εχασες απο την Ζενιτ και μαζι την προκριση...Το πρωταθλημα πιστευω οτι το χουμε
bjbill
First Team Regular
First Team Regular
Posts: 1480
Joined: Sun May 17, 2009 3:11 pm
Football Manager της ομάδας: Notts County
Αγαπημένη Ομάδα: Παναιτωλικός, Liverpool
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Λογικος ο αποκλεισμος απο το Γιουροπα... Εχουμε ομως το πρωταθλημα!

Οσο για την Οσπιταλετ, εγω λεω Σελτικ! Ετσι, για να περασεις :P
spyrus7
Manager
Manager
Posts: 4039
Joined: Sat Jun 25, 2011 3:46 pm
Football Manager της ομάδας: Ηλιουπολη
Αγαπημένη Ομάδα: ολυμπιακος
twitter: spyrosbarbetaki
Status: Ειμαι αStatus πολυ
Has thanked: 0
Been thanked: 0

StergosX wrote:Κριμα που εχασες απο την Ζενιτ και μαζι την προκριση...Το πρωταθλημα πιστευω οτι το χουμε

Απο το πουθενα μπαινουμε εστω στους υποψηφιους για το πρωταθλημα.Εμενα με αφηνει πολυ ευχαριστημενο και η πορεια μας στο γιουροπα αλλα και σε ολο το πρωταθλημα-κυπελλο

bjbill wrote:Λογικος ο αποκλεισμος απο το Γιουροπα... Εχουμε ομως το πρωταθλημα!

Οσο για την Οσπιταλετ, εγω λεω Σελτικ! Ετσι, για να περασεις :P

And we have a WINNERRRRRRRRRRRRR!!!
Τα ζευγαρια που θα βρεθουν αντιμετωπα ειναι τα:
Image
Αυτο που εχω να πω ειναι οτι ολα τα ζευγαρια ειναι πολυ καλα και ελπιζω να βγουνε πολλα φαβορι για το τσουλου.Αμα περασουμε την Σελτικ πιστευω οτι θα μπορεσουμε να παμε και πιο μακρια...

Τωρα ας περασουμε στην αναλυτικη παρουσιαση στην αποδοση των παικτων μου στον πρωτο γυρο.
Image
Ο guaita κερβερος στο τερμα σε 24 αγωνες εχει δεχτει 19 γκολ!!!Στα δυσκολα παιχνιδια πραγματικα ειναι απιστευτος!!Και ο σανογκο ειναι τρομερος με 15γκολ σε 21 αγωνα!

Τα αποτελεσματα που καναμε μεχρι τωρα:
Image
Ο πρωτος γυρος δεν με αφηνει πολυ ευχαριστημενο.Εχουμε κανει πολλες ισοπαλιες σε αγωνες που επρεπε να ειχαμε κερδισει...Δεν πειραζει μπορουμε να τα παμε ακομα καλυτερα...

Ηρθε η μεταγραφικη περιοδος και εκανα 2 μεταγραφες.Μπορω να πω οτι και οι δυο ειναι πολυ καλοι.
Ο πρωτος που ηρθε:
Juan Carlos 5.25Μ From Barcelona
Image
Javi Garcia 3.5M From Benfica
Image

Στο επομενο ποστ θα δουμε:
Αναλυση της ομαδας σπο το πρωτο μισο του πρωταθληματος.
Σε 2 ποστ θα δουμε:
Image
spyrus7
Manager
Manager
Posts: 4039
Joined: Sat Jun 25, 2011 3:46 pm
Football Manager της ομάδας: Ηλιουπολη
Αγαπημένη Ομάδα: ολυμπιακος
twitter: spyrosbarbetaki
Status: Ειμαι αStatus πολυ
Has thanked: 0
Been thanked: 0



Το ρεθυμνο μεχρι στιγμης εχει κανει εκπληκτικη πορεια.Εχουμε μικρο ροστερ και με βαση αυτο εχουμε κανει εξαιρετικη διαχειρηση των τριων διοργανωσεων.Μπορει να αποκλειστικαμε απο το γιουροπα αλλα καναμε την εκπληξη με το διπλο και την εντος εδρα νικη με την καρπατυ και την ισοπαλια με την σεβιλλη.Αυτο που εχω να πω ειναι ενα τεραστιο μπραβο καθως οι παικτες που εχω δεν ειναι αυτο που λεμε απο το πανω ραφι αλλα 2-3ες επιλογες για τους "μεγαλους".
Αυτος που κανει πραγματικα την διαφορα ειναι ο Μουτσιος και στα τελευταια παιχνιδια ο γιαννιωτας και ο χριστοδουλοπουλος.
Ο Σηφακης ειναι πολυ καλος αλλα τρωει ορισμενες φορες κατι φαβες που με αφηνουν με το στομα ανοιχτο...
Επισης ο Μαλεζας(Εμπειρια) και ο Μπαντουνας(Νεανικη τρελα) εχουν κανει ενα διδυμο πραγματικα απο τα καλυτερα του πρωταθληματος μαζι με τον Σπυροπουλο και τον Τσοντακη και για αλλαγη τον Erjavec που ειναι τρεχαντηρι ειναι πολυ καλοι στα αμυντικα τους καθηκοντα.Στο κεντρο ο Κυριακιδης ειναι παρα πολυ σταθερος και δεινει εμπειρια στο κεντρο και μαζι με τον Γροντη και τον Σταμου κανουν ενα πολυ αξιοπιστο κεντρο.

Τα αποτελεσματα που εχουμε κανει μεχρι στιγμης:
Image

Αναλυτικα το ροστερ μας και τα στατιστικα που εχουν μεχρι στιγμης:
Image

Στο επομενο ποστ θα δουμε:
Image
Σε 2 ποστ θα δουμε:
Image
spyrus7
Manager
Manager
Posts: 4039
Joined: Sat Jun 25, 2011 3:46 pm
Football Manager της ομάδας: Ηλιουπολη
Αγαπημένη Ομάδα: ολυμπιακος
twitter: spyrosbarbetaki
Status: Ειμαι αStatus πολυ
Has thanked: 0
Been thanked: 0



Sevilla vs L'Hospitalet
Image
Παιξαμε με πολλες αλλαγες καθος αποφασησα οτι δεν υπηρχε περιπτωση να περασουμε και οτι επρεπε να εχουμε ολη την προσοχη μας στην Ευρωπη και στο πρωταθλημα...Για να δουμε θα μας βγει σε καλο??

Valencia vs L'Hospitalet
Image
Σε μια πολυ δυσκολη εδρα πηραμε εστω εναν βαθμο.Δεν ειμαι καθολου ευχαριστημενος αλλα ο ενας βαθμος απεναντι στην βαλενθια δεν ειναι τοσο κακος...

L'Hospitalet vsBarcelona
Image
Πηραμε μια τεραστια νικη!!!!Παιξαμε με ψυχη και ειμασταν παντα με 2 γκολ διαφορα...Ειμαι παρα πολυ ευχαριστημενος γιατι δειξαμε οτι ειμαστε για πολλα πραγματα απλα πρεπει να πιστεψουμε στους εαυτους μας...

L'Hospitalet vs Real Sociedad
Image
Eκαναν το λαθος να προηγηθουν.Μετα παιξαμε πολυ καλα και το γυρισαμε παιζοντας πολυ ωραια μπαλα...

Sevilla vs L'Hospitalet
Image
Δειξαμε οτι ειμαστε καλυτεροι απο αυτους.Παιξαμε με τους βασικους μας παικτες και αξιζαμε την νικη!Ελπιζω να συνεχισουμε την καλα ματσ που κανουμε...

La LigaBBVA
Image
Δεν ειμαι ευχαριστημενος μπορουμε να τα παμε ακομα καλυτερα...Ελπιζω να βελτιωθουμε...

Στο επομενο ποστ θα δουμε:
Image
Σε 2 ποστ θα δουμε:
Image
bjbill
First Team Regular
First Team Regular
Posts: 1480
Joined: Sun May 17, 2009 3:11 pm
Football Manager της ομάδας: Notts County
Αγαπημένη Ομάδα: Παναιτωλικός, Liverpool
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Δυσκολο να μπεις σφηνα στου 2 μεγαλους με την Οσπιταλετ. Οσο για το Τσου Λου την εχουμε την προκριση...
spyrus7
Manager
Manager
Posts: 4039
Joined: Sat Jun 25, 2011 3:46 pm
Football Manager της ομάδας: Ηλιουπολη
Αγαπημένη Ομάδα: ολυμπιακος
twitter: spyrosbarbetaki
Status: Ειμαι αStatus πολυ
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Παιδια μετα απο σκεψη αποφασισα να σταματησω την ιστορια καθως εχω κουραστει απο τα ποσταρισματα αλλα βλεπω οτι σας εχω κουρασει και εσας.Πιστευω οτι η ιστορια επειδη δεν ειχε σεναριο(διαλογους κλπ) δεν μπορουσε να προχωρησει πολυ ακομα.Ευχαριστω ολους σας για την στηριξη σας νομιζω οτι για φετος δεν θα φτιαξω αλλη ιστορια.Εκανα 2 προσπαθειες οι οποιες ηταν επιτυχημενες.Και παλι σας ευχαριστω ολους σας για το ομορφο ταξιδη που καναμε
bjbill
First Team Regular
First Team Regular
Posts: 1480
Joined: Sun May 17, 2009 3:11 pm
Football Manager της ομάδας: Notts County
Αγαπημένη Ομάδα: Παναιτωλικός, Liverpool
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Ξανασκεψου το! Η ιστορια ειναι ωραια, με περιθωρια βελτιωσης. Παντως την ιστορια την γραφεις για την παρτυ σου και αν δε γουσταρεις αλλο, καλα εκανες. Αν οντως εισαι σιγουρος πως δε θες να συνεχισεις τοτε σε περιμενουμε με καινουριο project, πριν το Fm13.
spyrus7
Manager
Manager
Posts: 4039
Joined: Sat Jun 25, 2011 3:46 pm
Football Manager της ομάδας: Ηλιουπολη
Αγαπημένη Ομάδα: ολυμπιακος
twitter: spyrosbarbetaki
Status: Ειμαι αStatus πολυ
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Ειμαι απο τους πρωτους που λενε για τα ποσταρισματα και οτι την ιστορια την γραφουμε για την καβλαντα μας.Απλα πιστευω οτι σας κουρασε η ιστορια αλλα κουραστηκα και εγω.Νομιζω οτι δεν χρειαζεται να συνεχισω με αυτη την ιστορια και σιγουρα συντομα δεν νομιζω να αρχισω νεα ιστορια.Ισως να φτιαξω μια καινουρια μετα απο το τελος τις εξεταστικης μου αλλα ισως και να τα πουμε στο επομενο fm.
User avatar
StergosX
Rotation
Rotation
Posts: 1171
Joined: Sat Aug 27, 2011 8:27 am
Football Manager της ομάδας: Paris Saint - Germen
Αγαπημένη Ομάδα: ΟΣΦΠ, Liverpool, Valencia, PSG
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Εμεις δεν κουραστηκαμε αλλα αν εσυ εχεις κουραστει...RESPECT -diatakste
User avatar
alex villa
Youth Pro
Youth Pro
Posts: 443
Joined: Tue Feb 22, 2011 3:51 pm
Αγαπημένη Ομάδα: Valencia
Has thanked: 0
Been thanked: 0

η αποφαση ειναι δικια σου...απο εκει και περα η ιστορια ειναι πολυ ωραια...οτι και να κανεις εμεις οι φμτζιδες θα μαστε διπλα σου...
Οι Ολλανδοί ξανάρχονται...true story viewtopic.php?f=310&t=36220
Spoiler: show
Amunt Valencia!!!
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=nsZP9ogX ... re=related[/youtube]
Post Reply

Return to “Football League two”