σχετικά με ανέβασμα att

Οποιαδήποτε απορία έχετε σχετικά με τον τομέα της προπόνησης, ό,τι πρόβλημα κι αν συναντήσετε, περάστε από εδώ για να το συζητήσουμε!
Post Reply
agelospge
Trialist
Trialist
Posts: 52
Joined: Sun Dec 11, 2011 1:21 pm
Football Manager της ομάδας: Παναχαϊκή
Αγαπημένη Ομάδα: Παναχαϊκή
Status: Μωρέ μπάφους να έχουμε κι όλα τ' άλλα..
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Αν θέλω,να ανεβάσω σε έναν παίχτη μου,το concentration, στο individual training focus που πρέπει να κάνω focus? Μιας και πρόκειται για επιθετικό μέσο,που έχει καλό φιννισινκ και ψυχραιμία,αλλά χαλάει πολύ το concentration που έχει,μιας και είναι κάπου στο "5",ενώ τα άλλα δυο είναι κάπου στο "14".. Θέλω να βελτιώσω το τελείωμα του,αλλά ανεβάζωντας το concentration του κυρίως,και τα άλλα δεν με πειράζει να μείνουν ως έχειν...Καμιά συμβουλή;
Spoiler: show
Image
User avatar
kouriotolis
Amateur
Amateur
Posts: 121
Joined: Sat Mar 14, 2009 3:28 pm
Football Manager της ομάδας: Αργοναύτης Νέας Κίου
Αγαπημένη Ομάδα: Ολυμπιακός
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Φίλε μου αν δεν κάνω λάθος για επιθετικογενεις παίκτες το concentration ειναι σχετικά ασήμαντο.Το composure(ψυχραιμία) πρέπει να είναι ανεβασμένο.Το concetration χρειάζεται κυρίως για κεντρικούς αμυντικούς.Δοκίμασε να αυξήσεις τη δημιουργικότητα του.Το concetration πάντως πρέπει να είναι στο Tactics από φέτος.
Επιτέλους σταμάτησαν τα greeklish,
επόμενο στάδιο να βάζουμε τις λέξεις που δεν είμαστε σίγουροι σε ένα λεξικό(ή στην google) και να μάθουμε να γράφουμε και σωστά, με ορθογραφία.
Σε πολλές ιστορίες μας βγαίνουν τα μάτια!
Post Reply

Return to “Περί... Προπόνησης”