Μεταφραση μενου κλπ ( ? )

Συζητήστε σχετικά με το Football Manager 2012!
Post Reply
gazp
Trialist
Trialist
Posts: 7
Joined: Fri Jul 04, 2008 7:40 pm
Football Manager της ομάδας: παναθηναικος
Has thanked: 1 time
Been thanked: 0

Παιδια καλησπερα...δεν ειμαι και πολυ τακτικος πελατης του φορουμ αλλα πραγματικα μου αρεσει πολυ.

Κατ αρχην θα ηθελα να ζητησω συγγνωμη εκ των προτερων αν ποσταρω σε λαθος section η αν εχει ξαναποσταριστει παρομοια απορια( μη τακτικος πελατης=αγνοια)...

Θελω να ρωτησω,εδω και χρονια περιμενουμε Ελληνικη γλωσσα στο αγαπμενο μας FM. Γνωριζω την επισημη γραμμη της εταιριας γι αυτο και ειναι απολυτα κατανοητη και σεβαστη εκ μερους της. Η ερωτηση μου ειναι η εξης:

ειναι τεχνικα εφικτο και πανω απο ολα,ειναι νομιμο να ασχοληθει η Ελληνικη community με την μεταφραση στα Ελληνικα?
Σαν πατς ας πουμε, unofficial...

Λογικα για να μην εχει γινει τοσο καιρο δεν θα ειναι τεχνικα εφικτο η θα υπαρχουν θεματα με την SI ( ? ).

Ως παλιος στο μανατζερ δε με χαλαει η Αγγλικη γλωσσα,εχω ομως φιλους και σιγουρα θα εχετε κι εσεις που το θεμα της γλωσσας δεν τους αφηνει να αγορασουν το παιχνιδι.

Εκανα την ερωτηση και γιατι εχω δει ελληνικο commentary patch και μου γεννηθηκε η απορια.

Ευχαριστω για το χρονο σας και καλα καψιματα:)
User avatar
nik_33
Asst Researcher AEK - Staff
Asst Researcher AEK - Staff
Posts: 15421
Joined: Thu Dec 08, 2005 8:24 pm
Status: Survive
Has thanked: 4 times
Been thanked: 32 times

Kαλησπέρα, δυστυχώς δεν μπορούμε να κάνουμε κάτι, καθώς σε αντίθετη περίπτωση θα το είχαμε επιχειρήσει καιρό τώρα.
Post Reply

Return to “Γενική συζήτηση για το Football Manager 2012”