Ξέρω πως είναι να πανηγυρίζεις με τον...

Συζητήστε σχετικά με το Football Manager 2012!
User avatar
Sidereal
Youth Pro
Youth Pro
Posts: 275
Joined: Mon May 09, 2005 11:56 pm
Football Manager της ομάδας: Την Ψάχνω
Location: Ελληνορώσων
Has thanked: 0
Been thanked: 0

FM 2009

Tελικος τσου λου με Ολυμπιακο εναντιον της Ρεαλ

Ξεκιναει το ματς και στο πρωτο 5λεπτο κανει πεναλτυ ο DC, τρωει κοκκινη και τρωω και το πεναλτυ...

Καπου στην μεση του πρωτου ημιχρονου τσιμπαω δευτερο γκολ και στα καπακια μενει με 10 η ρεαλ

Αρχιζω δευτερο ημιχρονο και εκει γινεται η αλλαγη που τα αλλαξε ολα....ο τεραστιος Anton Sosnin (τον ειχα παρει απο ζενιτ) μπαινει στο γηπεδο μετα απο 4 μηνες λογω τραυματισμου.

Στο πενταλεπτο εχει πεταξει σουταρα στο Γ του Κασιλλας (που ελεγε και μια ψυχη....) και εχει βγαλει ασσιστ στον αλλο τεραστιο Cesar Delgado ( Ντελγκαντο που τον ελεγε και ο Κοκκαλης).

Στο 80 μενω με 9 και μου κανουν το 3-2 αλλα ο Ρωσσος ΘΕΟΣ τους κανει γιο γιο την αμυνα 2 φορες και μου δινει την κουπα... Στο 3-4 ειχα ανεβει στο κρεβατι, χοροπηδαγα και φωναζα ΑΝΤΟΝ ΣΟΣΝΙΙΙΙΙΝ ΠΑΡΑΜ ΠΑΡΑΜ ΠΑΜ ΠΑΡΑΜ ΠΑΡΑΜ ΠΑΡΑΜ ΠΑΡΑΜ ΠΑΜ ΠΑΡΑΜ ΠΑΡΑΜ ΠΑΡΑΜ ΠΑΡΑ ΠΑΜ ΠΑΜ

Τρελα
And you will know my name is the Lord when I lay my vengeance upon thee
User avatar
beatshooter
Backup
Backup
Posts: 791
Joined: Mon Oct 31, 2011 2:39 pm
Football Manager της ομάδας: -
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Ημιτελικος ΤσΛιγκ.Ενα ματς γεματο φασεις που στο 15' ηταν σαν να εχει παιχτει ενα ημιχρονο απο τις φασεις που ειχαν γινει,ημασταν καλυτεροι αλλα δεν μπορουσαμε να το βαλουμε.Μεχρι που εγιναν οι σωστες αλλαγες και μας δικαιωσαν.Το δευτερο γκολ ομολογω πως το πανηγυρισα αρκετα εντονα.
Spoiler: show
Image
User avatar
beatshooter
Backup
Backup
Posts: 791
Joined: Mon Oct 31, 2011 2:39 pm
Football Manager της ομάδας: -
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Παιζει να ξυπνησαν οι απο κατω στο 1-3 (: (: (:
Spoiler: show
Image
tourinio
Trialist
Trialist
Posts: 6
Joined: Mon Feb 18, 2008 9:55 pm
Football Manager της ομάδας: Schalke
Has thanked: 0
Been thanked: 0

evandro roncatto...
ειχα λεβερκουζεν δε θυμαμαι σε ποιο fm
τον κλεινω για γεναρη με το που ερχεται χιαστους 5 μηνες εξω
παιζω μαη τελικο τσουλου με τσελσι 0-0 στα 90
στο 105 τον βαζω αλλαγη ντεμπουτο και σκοραρει στο 110 ΤΡΕΛΑ...
User avatar
nikos-4-
Amateur
Amateur
Posts: 219
Joined: Sat Sep 13, 2008 5:35 pm
Football Manager της ομάδας: Π.Α.Ο.Κ
Αγαπημένη Ομάδα: Π.Α.Ο.Κ
Status: Hoping...
Location: Θεσσαλονίκη
Has thanked: 0
Been thanked: 0

30η αγωνιστικη πρωτης χρονιας...

1.Ολυμπιακος 70
2.Παναιτωλικος 68

Αγωνας: Ολυμπιακος - Παναιτωλικος

Τελικο σκορ: 2-3 με γκολ του (ποιου αλλου;;!!) HENRY CAMARA!! στο 92ο λεπτο!! -ypoklinomai -ypoklinomai
Spoiler: show
το γκολ πανηγυριστηκε δεοντως με ενα γυρω του θριαμβου γυρω απο το δωματιο μου... -rofl -rofl -rofl
So live for today
But tomorrow never comes
Die young, young...


Βγάλτε φράγκα με 4 κλικ τη μέρα!
korgtriton
Trialist
Trialist
Posts: 85
Joined: Fri Aug 27, 2010 12:54 am
Football Manager της ομάδας: Aris F.C
Αγαπημένη Ομάδα: Άρης
Status: Άρης και δεν είμαι καλά. Καθόλου όμως
Has thanked: 0
Been thanked: 0

TWEEK wrote:Είχανε έρθει, θυμάμαι, κάτι φίλες της μάνας μου για επίσκεψη... Από τότε έχω να τις δώ.... :D
-ypoklinomai -ypoklinomai -ypoklinomai
Mute
Hot Prospect
Hot Prospect
Posts: 655
Joined: Sun Mar 13, 2011 10:12 pm
Αγαπημένη Ομάδα: Panathinaikos, Liverpool
facebook προφίλ: dimitris151
Location: Berlin
Has thanked: 0
Been thanked: 0

...Τζιμπουρ. Τρελενομαι με τον τρομοκρατη καθε φορα που βαζει γκολ. "Πυροβολαω" ολο το σπιτι!
User avatar
de_grecia13
Youth Pro
Youth Pro
Posts: 263
Joined: Thu Oct 27, 2011 4:24 pm
Football Manager της ομάδας: Panathinaikos
Αγαπημένη Ομάδα: Panathinaikos, Juventus
Status: Παναθα μου!!!!
Location: Αιγάλεω Αττικής
Has thanked: 0
Been thanked: 0

.....Και ο Αντώνης Πετρόπουλος παγώνει το Allianz Arena!!!!!!!!!

Playoff του CL για την είσοδο στους ομίλους του CL την σεζόν 2011-2012... Στο πρώτο ματς στο ΟΑΚΑ είχαμε κυριολεκτικά διαλύσει την Bayern και κερδίσαμε 3-2.....
Στην ρεβάνς στο Μόναχο κρατιόμασταν καλά στην αρχή του ματς... και ξαφνικα στο 30' ο Leto κάνει κάθετη πάσα στον Πετρόπουλο..... Βγαίνει απέναντι στον Neuer.....πλασαρει και....GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOAAAAAAL!!!!!
Είμαστε μπροστά με 0-1!!!!! Για λίγα λεπτά θα ζήσουμε το όνειρο... δυστυχώς στο 44' ο Κατσουράνης έκανε πέναλντυ και αποβλήθηκε..... Η Βayern το γυρισε τελικα σε 3-1, παλέψαμε σαν λιοντάρια μέχρι το τέλος αλλά δεν τα καταφέραμε....
Καταφέραμε τουλάχιστον να κερδίσουμε την εκτίμηση των φιλάθλων μας.....

Δεν θα κατσω να μιλησω για αναλογες στιγμες σε παλαιοτερα fm γιατι ειναι αμετρητες!!!!!!

(irl η κορυφαια στιγμη τρελας μου ηταν οταν οταν εβαλε γκολ ο νινης εναντιον της Roma στο Olimpico...... Τις φωνες μου τις ακουσαν ολοι οι συμφοιτητες μου που εμεναν στον ιδιο οροφο....Πεταξα θυμαμαι και ενα σκαμπο στον αερα και παραλιγο να πεσει πανω στην τηλεοραση....)
Vittoria per gli Assassini!
dgn8
Director Of Football
Director Of Football
Posts: 6048
Joined: Sun Jun 20, 2010 5:06 pm
Αγαπημένη Ομάδα: ΠΑΟΚ - Real Madrid
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Είμαι πρώτος έναν η δύο βαθμούς πάνω από ΟΣΦΠ και τελευταία αγωνιστική παίζω στο Καραϊσκάκης..
1-0 κάπου στην αρχή και 1-1 με πέναλτι λίγο αργότερα.. Και σε όλο το παιχνίδι να μου κάνουν φάσεις ώσπου κάπου στο 90 σε μία αντεπίθεση καρφώνει ένα γκολ ο Galan και τελειώνει το πρωτάθλημα.. 8)

Επίσης ένα ακόμα πιο πρόσφατο ήταν ένα γκολ με κεφαλιά από τον Bragherri στο 80 περίπου. 3-1 την Μπάγερν, καθάρισε το παιχνίδι..

Με ΠΑΟΚ και στα δύο.
Proud member of "ΠΑΟΚ spammers worship Boloni 2011/2012" topic - Σελιδοcampeones 2011/2012
User avatar
ISOBITHS
First Team Regular
First Team Regular
Posts: 1263
Joined: Tue Jul 19, 2011 11:52 am
Football Manager της ομάδας: Παναθηναικος
Αγαπημένη Ομάδα: Παναθηναικός
Status: Ζορικα μουτρο μου,να πουμε..
Location: Στυλιδα
Has thanked: 0
Been thanked: 0

!...~~~> Amorebieta <~~~...!


Προημιτελικα Champion League: Barcelona-Rodos


Χατ-τρικ o Amorebieta μεσα στη βαρκελωνη..Πανηγυρισα το καθε του γκολ..
Μου χαρησε την προκριση στους 4 της διοργανωσης..

Ανάλυση έμψυχου δυναμικού ομάδων

Image


Ιστοριες Fm2014~> Ελλαδα
Εργοτελης : Χτιζοντας κατι ελληνικο!

Τακτικες Fm2014
4-1-3-2
User avatar
To nou sou...
Football Legend
Football Legend
Posts: 10021
Joined: Mon Apr 26, 2010 8:32 pm
Football Manager της ομάδας: Oxford City
Αγαπημένη Ομάδα: Ολυμπιακός, Barcelona, Inter
facebook προφίλ: charis.karatzas
Status: Εμάς εδώ στην ξενιτιά, το fm είναι η μόνη μας χαρά...
Location: Καλή ερώτηση...
Has thanked: 4 times
Been thanked: 7 times

Με τον Carl Jenkinson!

Χθες ώρα 2 το πρωί... Η Woking δεν κατάφερε να πάρει την απευθείας άνοδο από την Championship στην Premiership, αφού στο τέλος έκανε κάποιες γκέλες και έμεινε στην 3η θέση. Έτσι λοιπόν αναγκάστηκε να διεκδικήσει την άνοδό της μέσω μπαράζ. Αφού απέκλεισε στους διπλούς αγώνες τη Sunderland(1-1, 1-0 στην παράταση) κλήθηκε να παίξει με την Bristol City (μεγάλη κωλοφαρδία το ότι δεν παίξαμε με την Blackburn).
Κανονική διάρκεια παιχνιδιού 1-1. Στην παράταση παρά το γεγονός ότι χάνουμε κραυγαλέες ευκαιρίες και έχουμε 2 δοκάρια, η μπάλα δεν μπαίνει μέσα κι έτσι καταλήγουμε στην ψυχοφθόρο διαδικασία. Εκεί παρά το γεγονός ότι οι καλοί εκτελεστές μας είναι εκτός δείχνουμε ολύμπια ψυχραιμία και ευστοχούμε και στα 4 πρώτα πέναλντι, ενώ ο τερματοφύλακάς μας Mirko Ranieri έχει καταφέρει να αποκρούσει το 3ο.
Την εκτέλεση του 5ου πέναλντι έχει αναλάβει ο δεξιός μας μπακ Carl Jenkinson. Με το σκορ στο 4-3, αν ευστοχήσει η Woking θα είναι στα μεγάλα σαλόνια...

Παίρνει φόρα και...

Με μια άριστη εκτέλεση πέναλντι, από αυτές που ακόμα κι αν ο τερματοφύλακας πέσει στη σωστή γωνία(που έπεσε) δεν πιάνεται, ο Carl Jenkinson κάνει το όνειρο της Woking πραγματικότητα!!!

Είναι από τις λίγες φορές που παθιάστηκα τόσο στο παιχνίδι και δυστυχώς δεν μπορούσα να φωνάξω όσο θα'θελα. Αλλά χαλάλι!
I LOVE THIS SITE!!!
Post Reply

Return to “Γενική συζήτηση για το Football Manager 2012”