Τεμπεληδες

Οποιαδήποτε απορία έχετε σχετικά με τον τομέα της προπόνησης, ό,τι πρόβλημα κι αν συναντήσετε, περάστε από εδώ για να το συζητήσουμε!
Post Reply
monaxos6
Trialist
Trialist
Posts: 19
Joined: Thu Nov 09, 2006 5:22 pm
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Καλησπερα
Παιδες εχω κατεβασει την Fireblast Και εχω μοιρασει τους παιχτες(Ολυμπιακος) οπως εγω νομιζω
Το θεμα ειναι οτι ενω οντως ειναι πολυ καλη προπονηση για μερικους και ειναι φανερ αυτο πολλοι ειναι αυτοι που μου βγαινουν δυσαρεστημενοι πως εχουν παραπονο γιατι ειναι too much γι'αυτους
Στην αρχη νομιζα οτι ειναι λογω ηλικιας επειδη το εβγαλαν οι 30αρηδες αλλα τωρα ολοι εχουν παραπονο σχεδον
Τους εβαλα στη general αλλα τα στατιστικα πεφτουν αμεσως και δε ξερω τι να κανω
Πως μπορω να κρατησω καποιον πχ στο ST και να του χαμηλωσω την ενταση ? θα πρεπει να φτιαξω αλλα τοσα προγραμματα με μικροτερη ενταση ετσι ωστε να βαζω τους τεμπεληδες ?
User avatar
Sidereal
Youth Pro
Youth Pro
Posts: 275
Joined: Mon May 09, 2005 11:56 pm
Football Manager της ομάδας: Την Ψάχνω
Location: Ελληνορώσων
Has thanked: 0
Been thanked: 0

συνηθως το κατεβασεις ενα κλικ το strength και το aerobic ειναι αρκετο
And you will know my name is the Lord when I lay my vengeance upon thee
padeloswp8
Training Engineer
Training Engineer
Posts: 4259
Joined: Fri Jun 09, 2006 12:31 pm
Αγαπημένη Ομάδα: Άρης, Juventus, Chelsea
Location: Μπουγατσοφραπεδούπολη
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Αν δεν πιάσει αυτό που λέει ο sidereal θα πρέπει να κάνεις ένα πρόγραμμα που θα βασίζεται στο αρχικό π.χ. ST και θα είναι μια πιο Light έκδοσή του... Δηλαδή αναλογικά οι μπάρες θα είναι κατεβασμένες σε σχέση με το αρχικό, ακολουθώντας όμως την αρχική κατανομή... Θέλει λίγη δουλειά αλλά αξίζει!
H2O Polo


When I'm Good
I'm Really Good

When I'm Bad
I'm Better!

User avatar
aiva
Hot Prospect
Hot Prospect
Posts: 617
Joined: Sun Nov 08, 2009 3:20 pm
Football Manager της ομάδας: PAOK
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Αυτό κάνω κι εγώ.Έχω για παράδειγμα το ST της FireBlast και έχω και ένα ST της FireBlast αλλα ''πειραγμένο'' στο strength & aerobic προς τα κάτω βέβαια. Το ίδιο κάνω και με τα υπόλοιπα. Έτσι τους γκρινιάρηδες τους βάζω σε πιο light προγράμματα και αν έχουν χαμηλα physicals κοιτάζω να δουλεύουν περισσότερο το stamina.
nikos96
Amateur
Amateur
Posts: 112
Joined: Sat Dec 23, 2006 12:36 pm
Football Manager της ομάδας: PAOK, Newcastle Unt, Chelsea
Αγαπημένη Ομάδα: PAOK
Location: Ροδος
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Κι εγώ έχω το ίδιο πρόβλημα με τους αμυντηκους(
μερικές φορές) αλλα πολύ συχνα με τους τερματφύλακες. και δεν ξέρω τι να κάνω έτσι ώστε να ανεβει. Σε μερικυς όταν κατεβεί η απόδοση τους τους κάνω WARN TRSFER LIST PLAYER από INTERACTIOn και πιάνει αλλα με τους τερματοφύλακες όχι. Καμία βοήθεια;
Post Reply

Return to “Περί... Προπόνησης”