Greek Superleague Face Pack [DF'10]

Φωτό παικτών οι οποίες θα εμφανίζονται στο προφίλ τους. Τα γνωστά ''Face Packs''
lefteris1908
Trialist
Trialist
Posts: 6
Joined: Fri Feb 15, 2008 10:45 pm
Football Manager της ομάδας: panathinaikos
Has thanked: 0
Been thanked: 0

ρε παιδια εχω μια ερωτηση γιατι εχω κοψει το manager εδω κ 2 χρονια(πολυ μπλα μπλα κ χαθηκε η ομορφια για μενα,ειμαι απο το cm01-02 μεχρι το fm 08-09 κ με χαλασε μεχρι κ το 3d)για να βαλεισ logos faces κ τετοια βαζεισ πρωτα τα deafult η γενικα κανεις κτ με τα deafult η δε χρειαζεται καν να τα κατεβασεις κ να ασχοληθεισ με αυτα? thnx
andreas35
Director Of Football
Director Of Football
Posts: 7203
Joined: Tue Jul 28, 2009 12:18 pm
Football Manager της ομάδας: Παναθηναϊκός
Αγαπημένη Ομάδα: ΠAO, Παναιτωλικός, Real
Location: Αθήνα
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

lefteris1908 wrote:ρε παιδια εχω μια ερωτηση γιατι εχω κοψει το manager εδω κ 2 χρονια(πολυ μπλα μπλα κ χαθηκε η ομορφια για μενα,ειμαι απο το cm01-02 μεχρι το fm 08-09 κ με χαλασε μεχρι κ το 3d)για να βαλεισ logos faces κ τετοια βαζεισ πρωτα τα deafult η γενικα κανεις κτ με τα deafult η δε χρειαζεται καν να τα κατεβασεις κ να ασχοληθεισ με αυτα? thnx
Τα βαζεις στο φακελο Sport Interactive/FM2011/graphics

δν σβηνεις τα default, θα παιξουν αυτοματα τα σηματα και τα facepacks
anatoli_todorov13
Trialist
Trialist
Posts: 75
Joined: Sun Dec 28, 2008 1:23 pm
Football Manager της ομάδας: QPR
Αγαπημένη Ομάδα: QPR
Location: Στο save μου
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Το κατεβασα και εγω και ευχαριστω
Πρεπει να ξεκινησει νεο παιχνιδι για να τα δειξει?
Αν οχι, το εκανα extract εκει που λετε τικαρα και ξετικαρα οτι ακριβως λετε αλλα τιποτα
Σκιν δεν χρησιμοποιω, το default
Εκανα το φακελο στο documents and settings/sports interactive/football manager 2011/graphics/faces αλλα τιποτα
Και το .xml πεταξα μεσα στο documents and settings/sports interactive/football manager 2011 τιποτα
Post Reply

Return to “Faces”