Τακτικη για ουντινεζε..???

Συζητήστε για τις ανίκητες τακτικές που δημιούργησατε!
Post Reply
User avatar
eukarpioths
Youth Team Manager
Youth Team Manager
Posts: 2001
Joined: Sat Apr 11, 2009 1:17 pm
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

παιδια ειμαι στην δευτερη σεζον σεμπτεμβριο με πολυ καλες μεταγραφες (λουκακου, τουλαλαν, σαντον) και δν μπορω να βαλω γκολ.....
παιζω με την viewtopic.php?f=252&t=31805 παμτα απο την αρχη που την πειρα...τν προηγουμενη χρωνια βγηκα 5 κανοντας 5 σερι σταβοπατηματα στ τελος....
εχεις κανεις να μου προτινει καλη τακτικη να μπορω να βαζω γκολ ευκολα και μ καλο πρεσινγ και passing game??
να μην χασω απο τρ τν χρονια :drinking: :drinking: :drinking: -meaculpa
User avatar
eukarpioths
Youth Team Manager
Youth Team Manager
Posts: 2001
Joined: Sat Apr 11, 2009 1:17 pm
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

δν υπαρχει καμια πρωταση βρε παιδια? :drinking: :drinking: :drinking: :drinking: -puppie -puppie
andreas35
Director Of Football
Director Of Football
Posts: 7203
Joined: Tue Jul 28, 2009 12:18 pm
Football Manager της ομάδας: Παναθηναϊκός
Αγαπημένη Ομάδα: ΠAO, Παναιτωλικός, Real
Location: Αθήνα
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Δν ξερω αν υπαρχει ανεβασμενη τακτικη στο σαιτ αλλα δοκιμασε κατι σε 4-3-1-2 πιστευω θα δουλεψει καλυτερα Ιταλια.
User avatar
eukarpioths
Youth Team Manager
Youth Team Manager
Posts: 2001
Joined: Sat Apr 11, 2009 1:17 pm
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

andreas35 wrote:Δν ξερω αν υπαρχει ανεβασμενη τακτικη στο σαιτ αλλα δοκιμασε κατι σε 4-3-1-2 πιστευω θα δουλεψει καλυτερα Ιταλια.
μπορεισ ν μοθ δοσεισ ακριβεσ οδιγιες και τετια γτ δν ξερω να πολυ ασχολουμε με τετια :P -doublekiss -doublekiss
andreas35
Director Of Football
Director Of Football
Posts: 7203
Joined: Tue Jul 28, 2009 12:18 pm
Football Manager της ομάδας: Παναθηναϊκός
Αγαπημένη Ομάδα: ΠAO, Παναιτωλικός, Real
Location: Αθήνα
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

eukarpioths wrote:
andreas35 wrote:Δν ξερω αν υπαρχει ανεβασμενη τακτικη στο σαιτ αλλα δοκιμασε κατι σε 4-3-1-2 πιστευω θα δουλεψει καλυτερα Ιταλια.
μπορεισ ν μοθ δοσεισ ακριβεσ οδιγιες και τετια γτ δν ξερω να πολυ ασχολουμε με τετια :P -doublekiss -doublekiss
Στους 3 MC στην ευθεια τον μεσαιο τον βαζω deep lying playmaker ή ball winning midfielder, τους αλλους 2 αναλογα τους παιχτες που εχω τους βαζω center midfielder support ή box to box τον AMC inside forward και τους 2 επιθετικους αναλογα παλι poacher ή advanced / complete forward.
User avatar
eukarpioths
Youth Team Manager
Youth Team Manager
Posts: 2001
Joined: Sat Apr 11, 2009 1:17 pm
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

οκ ευχαριστω φιλε..παντως ειναι ενα απο τ δυσκολα πλεον κοματια του μανατζερ για εμαςπου δεν ξερουμε καλα αγγλικα...
User avatar
theodolichos
Trialist
Trialist
Posts: 45
Joined: Wed Dec 29, 2010 12:37 pm
Football Manager της ομάδας: Panathinaikos
Αγαπημένη Ομάδα: ΠΑΟ
Has thanked: 0
Been thanked: 0

eukarpioths wrote:παιδια ειμαι στην δευτερη σεζον σεμπτεμβριο με πολυ καλες μεταγραφες (λουκακου, τουλαλαν, σαντον) και δν μπορω να βαλω γκολ.....
παιζω με την viewtopic.php?f=252&t=31805 παμτα απο την αρχη που την πειρα...τν προηγουμενη χρωνια βγηκα 5 κανοντας 5 σερι σταβοπατηματα στ τελος....
εχεις κανεις να μου προτινει καλη τακτικη να μπορω να βαζω γκολ ευκολα και μ καλο πρεσινγ και passing game??
να μην χασω απο τρ τν χρονια :drinking: :drinking: :drinking: -meaculpa
Δες αυτή εδώ

viewtopic.php?f=252&t=32086

Code: Select all

http://www.fmgreece.gr/phpBB3/viewtopic.php?f=287&t=35067&p=1389647#p1389647
Post Reply

Return to “Τακτικές FM2011”