Με απολυουν χωρις λογο

Αναφέρουμε τα Bugs που έχουμε εντοπίσει. Προσοχή στους κανόνες!
Forum rules
ΠΡΙΝ ΠΟΣΤΑΡΕΤΕ ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΤΟΥΣ ΚΑΝΟΝΕΣ ΠΟΥ ΒΡΙΣΚΟΝΤΑΙ ΕΔΩ

ΝΑ ΘΥΜΑΣΤΕ ΠΑΝΤΑ ΟΤΙ ΚΑΝΕΝΑΣ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΥΠΟΧΡΕΩΜΕΝΟΣ ΝΑ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙ!

ΟΙ ΛΥΣΕΙΣ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΟΛΟΥΣ ΜΑΣ, ΒΟΗΘΕΙΣΤΕ Ο ΕΝΑΣ ΤΟΝ ΑΛΛΟ ΝΑ ΕΝΤΟΠΙΣΕΙ ΤΗ ΣΥΖΗΤΗΣΗ ΓΙΑ ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΠΟΥ ΤΟΝ ΑΠΑΣΧΟΛΕΙ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΩΝΤΑΣ ΚΑΤΑΛΛΗΛΟΥΣ ΤΙΤΛΟΥΣ.

ΜΗΝ ΠΟΣΤΑΡΕΤΕ ΑΝΟΥΣΙΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΑΣΧΕΤΑ ΜΕ ΤΟ ΘΕΜΑ. ΑΥΤΑ ΤΑ POSTS ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ «ΘΑΨΟΥΝ» ΜΙΑ ΛΥΣΗ ΣΕ ΕΝΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΚΑΙ ΘΑ ΔΙΑΓΡΑΦΟΝΤΑΙ!

ΑΝ ΕΧΕΤΕ ΛΥΣΗ ΣΕ ΚΑΠΟΙΟ ΤΕΧΝΙΚΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΑΦΟΥ ΤΗΝ ΠΟΣΤΑΡΕΤΕ ΣΤΕΙΛΤΕ ΤΗ ΣΤΟΝ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΤΗ ΤΟΥ ΤΟΜΕΑ ΜΕ PM ΓΙΑ ΝΑ ΤΗ ΒΑΛΕΙ ΣΤΟ ΠΡΩΤΟ POST.
Post Reply
theios21
Trialist
Trialist
Posts: 2
Joined: Sat Jun 16, 2007 7:11 am
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Καλησπερα παιδια. πρωτη φορα κι εγω γραφω εδω. ειμαι μελος ομως απο παλια. προεκυψε λοιπον το εξης προβλημα. ειμαι στην αεκ εχω παρει ενα πρωταθλημα και μολις την σεζον που περασε πηρα νταμπλ φτανοντας στους 16 στο europa εχοντας αποκλεισει πιο πριν τον αγιαξ. ε νομιζω δεν ειναι και ασχημα. στις 29 αυγουστου 2013 λοιπον με απολυουν και χωρις λογο μαλιστα. δεν γραφει καποια δικαιολογια. load δοκιμασα 3 φορες και το ιδιο παλι. go on holiday και παλι το ιδιο. αν εχει καποιος καμια ιδεα τι συμβαινει ας βοηθησει παρακαλω.
ευχαριστω!

(edited)

παιδια νομιζω οτι το ελυσα το προβλημα μονος μου. ειχα 3 GK coaches ενω επιτρεποταν μονο ενας και 2 παραπανω coaches. οποτε τους απελυσα και αμεσως μου προτεινε ο κυριος αδαμιδης νεο συμβολαιο!

ελπιζω να μην εμφανιστει παλι το προβλημα!
Post Reply

Return to “Bugs”