Μη εμφανηση του Q(qualified) σε ομιλο του ch.league

Αναφέρουμε τα Bugs που έχουμε εντοπίσει. Προσοχή στους κανόνες!
Forum rules
ΠΡΙΝ ΠΟΣΤΑΡΕΤΕ ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΤΟΥΣ ΚΑΝΟΝΕΣ ΠΟΥ ΒΡΙΣΚΟΝΤΑΙ ΕΔΩ

ΝΑ ΘΥΜΑΣΤΕ ΠΑΝΤΑ ΟΤΙ ΚΑΝΕΝΑΣ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΥΠΟΧΡΕΩΜΕΝΟΣ ΝΑ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙ!

ΟΙ ΛΥΣΕΙΣ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΟΛΟΥΣ ΜΑΣ, ΒΟΗΘΕΙΣΤΕ Ο ΕΝΑΣ ΤΟΝ ΑΛΛΟ ΝΑ ΕΝΤΟΠΙΣΕΙ ΤΗ ΣΥΖΗΤΗΣΗ ΓΙΑ ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΠΟΥ ΤΟΝ ΑΠΑΣΧΟΛΕΙ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΩΝΤΑΣ ΚΑΤΑΛΛΗΛΟΥΣ ΤΙΤΛΟΥΣ.

ΜΗΝ ΠΟΣΤΑΡΕΤΕ ΑΝΟΥΣΙΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΑΣΧΕΤΑ ΜΕ ΤΟ ΘΕΜΑ. ΑΥΤΑ ΤΑ POSTS ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ «ΘΑΨΟΥΝ» ΜΙΑ ΛΥΣΗ ΣΕ ΕΝΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΚΑΙ ΘΑ ΔΙΑΓΡΑΦΟΝΤΑΙ!

ΑΝ ΕΧΕΤΕ ΛΥΣΗ ΣΕ ΚΑΠΟΙΟ ΤΕΧΝΙΚΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΑΦΟΥ ΤΗΝ ΠΟΣΤΑΡΕΤΕ ΣΤΕΙΛΤΕ ΤΗ ΣΤΟΝ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΤΗ ΤΟΥ ΤΟΜΕΑ ΜΕ PM ΓΙΑ ΝΑ ΤΗ ΒΑΛΕΙ ΣΤΟ ΠΡΩΤΟ POST.
Locked
User avatar
mitsosvd
Director Of Football
Director Of Football
Posts: 5888
Joined: Sun Jun 04, 2006 11:26 pm
Αγαπημένη Ομάδα: Παναθηναικος
Location: Αθηνα
Has thanked: 4 times
Been thanked: 1 time

Εδω δεν επρεπε να μου βγαλει οτι εχω περασει?Το δευτερο ματς με την αντερλεκτ στην εδρα μου δε φαινεται στο σκρινσοτ,κερδισα 2-0,οποτε με το 4-2 του πρωτου αγωνα την περναω στα εκτος εδρας γκολ.Αν δεν κανω λαθος αυτο δεν ισχυει irl?Και ελεγα να βαλω δευτερα να παιξουν στην μαδριτη,αφου μετα απο 3 μερες παω καραισκακι και τωρα δεν ξερω τι να κανω,δεν ειναι απιθανο να ανατραπει η διαφορα γκολ.
Spoiler: show
Image
Επισης αλλο μαλλον προβλημα ηταν η συμπεριφορα της αντερλεκτ στο 2-0.Κερδιζα 1-0,της εκανε το σκορ για να περασει(αφου εγω παιζω εκτος με την ρεαλ τελευταια αγωνιστικη,ενω αυτη παιζουν με το αλλο καφενειο στο βελγιο,και το σιγουρο ειναι οτι θα ισοβαθμισουμε στους 9 βαθμους και δεν την ενοιαζε ετσι η διαφορα γκολ),αλλα αφου εχανε βγηκε μπροστα να ισοφαρησει και την χτυπησα στην αντεπιθεση,αντι να την πιεζω εγω για να κανω το 2-0 και να με χτυπησει αυτη στις αντεπιθεσεις.Αλλα ναι,ειναι λιγο τραβηγμενο να ζηταμε απο το FM να κανει υπολογιζει ακομα και την πιθανοτητα να χασω εγω απο την ρεαλ και να κερδισει η αντερλεκτ την πως την λενε(παρολο που ειναι το πιο πιθανο σεναριο)
User avatar
Tsakalaki
Asst Researcher ΠΑΟΚ - Story Teller
Asst Researcher ΠΑΟΚ - Story Teller
Posts: 48757
Joined: Sun Nov 30, 2003 12:00 am
Football Manager της ομάδας: Tottenham
Αγαπημένη Ομάδα: Dynamo Podilatou
facebook προφίλ: antonis.tsakaleas
twitter: Tsak_attaq
Status: I've never been clever, 'cause need it never
Location: Θεσσαλονίκη (Βόλος)
Has thanked: 6 times
Been thanked: 5 times
Contact:

Νομίζω οτι πρέπει να είναι πρώτο κριτήριο η διαφορά τερμάτων. Τη τελευταία αγωνιστική, αν χάσεις 3-0 και η Αντερλεχτ κερδίσει 4-0 τότε περνάνε οι βέλγοι.
--------------------------------------------------------

Εσαεί Πρόεδρος ΠΑ.ΣΥ.ΣΠΑ PC | -2002

26.08.10 | All my FM Stories | Πώς το Football Manager έγινε κομμάτι της ζωής μου
Spoiler: show
RedArmy: «Το κακο με τον Τσακ, είναι ότι ποτέ δεν μπορείς να καταλάβεις αν κάνει πλάκα ή τα λέει σοβαρά :D»
ArK ass: «Aμαν ρε Τσακ...εκει που εμφανιζεται η ελπιδα, ερχεσαι εσυ και την εξαφανιζεις»
nirearas: «Γιατί, τσακ γεννιέσαι... Δεν γίνεσαι...»

My Twitch channel
User avatar
mitsosvd
Director Of Football
Director Of Football
Posts: 5888
Joined: Sun Jun 04, 2006 11:26 pm
Αγαπημένη Ομάδα: Παναθηναικος
Location: Αθηνα
Has thanked: 4 times
Been thanked: 1 time

Στο rules που πατησα λεει οτι πρωτα μετρανε τα ματς μεταξυ των ομαδων,μετα η διαφορα γκολ και μετα η καλυτερη επιθεση.Δε ξερω αμα δεν μετρανε τα εκτος εδρας γκολ και ειμαστε απλα 4-4 στα μεταξυ μας.Περασα τελικα αφου εχασα 1-0 στη μαδριτη.
User avatar
multiplier
Football Legend
Football Legend
Posts: 13242
Joined: Tue Nov 07, 2006 9:45 pm
Αγαπημένη Ομάδα: ΑΕΚ/Valencia
Status: 5
Location: Χαϊδάρι
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Μετράνε πρώτα οι μεταξύ σας αγώνες, έχεις πράγματι περάσει, απλώς το Q το εμφανίζει μόνο αν περνάς με τους βαθμούς. Με λίγα λόγια τα κριτήρια κάτω από τη βαθμολογία τα υπολογίζει μόνο αφού ολοκληρωθούν όλα τα παιχνίδια, και ασφαλώς όταν το κάνει ακόμα και αν έχεις χάσει και είστε στην ισοβαθμία θα περάσεις.

Δεν υπάρχει bug.
DEATH TO THE SALAD EATERS!

:headbang: Take a look to the sky just before you die
:headbang: it 's the last time you will
Locked

Return to “Bugs”